15+ кращих плагінів для входу на сторінку для WordPress

Спеціальна сторінка для входу в WordPress – це один із найефективніших способів створення вашого бренду. Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес був успішним, вам доведеться працювати над вартістю бренду. Якщо ви хочете добре прочитати, перегляньте статтю Forbes на сторінці важливість створення бренду. Тепер розглянемо кілька прикладів в галузі WordPress.


  • StudioPress асоціюється з назвою “Genesis” або “Genesis Framework”. Усі знають, що StudioPress являє собою – провідну галузь Рамка генезису для WordPress. Прекрасні, неповторні теми з під ключ, поєднані з невпинною підтримкою.
  • Коли ви Google “кращі безкоштовні теми WordPress“, Ви побачите, що WPExplorer знаходиться вгорі.

Все це звичайно не сталося за день. Знадобилося років важкої роботи, щоб знайти там, де сьогодні є ці компанії та сайти. Тим не менш, брендинг повинен був робити багато з цим.

Сторінка входу в WordPress зазвичай виглядає однаково на всіх сайтах. Більшість сайтів просто використовуватимуть незмінний скрипт wp-login.php, який має той же дизайн. Спеціальна сторінка для входу – це перший крок у створенні бренду вашого сайту WordPress.

Багато користувачів WordPress можуть витратити 50 доларів на свої теми в поєднанні зі 100-годинними роботами, але лише деякі з них знаходять час, щоб надати своїй сторінці входу унікальний вигляд (якщо ви не один із щасливчиків, які придбали Total – що включає спеціальні параметри сторінки для входу, щоб створити власну унікальну сторінку, наприклад ту, на якій зображено зображення для цієї публікації). Ви можете змінити скрипт wp-login.php, але для цього потрібні навички кодування та значна кількість вашого часу. Якщо, звичайно, ви не є солідним розробником, як AJ. �� Для цього ми перерахували кілька найкращих плагінів WordPress, які допоможуть вам створити сторінку входу в кікас – за лічені хвилини.

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Contents

1. Індивідуальний плагін для входу Premium WordPress

ithemes Індивідуальний плагін WordPress

Індивідуальний вхід допомагає легко створити налаштовану сторінку входу в WordPress. Він завантажується за допомогою Менеджера стилів, за допомогою якого ви можете завантажувати власне фонове зображення та стилювати різні аспекти форми входу. Ви також можете додати зображення заголовка зі своєї медіатеки WordPress. Індивідуальний Логін створює два області віджетів на вашій сторінці входу в WordPress, де ви можете розмістити віджети за замовчуванням або спеціальні віджети. Індивідуальний логін доступний у додатку iThemes Plugin Suite.

2. Спеціальний плагін для входу в Інтернет-програму Premium WordPress

Сторінка теми користувальницьких програм для входу в WordPress

Цей плагін, розроблений azzaroco, оснащений набором власних шаблонів сторінок для входу! Так, правильно. Окрім повного реагування та приголомшливих анімаційних ефектів, ви можете прискорити розпочати свій дизайн за допомогою набору попередньо вбудованих шаблонів. Плагін сумісний з WordPress Multisite, WooCommerce та BuddyPress.

3. Спеціальний плагін для входу та доступу Premium WordPress

Спеціальний вхід для доступу до плагіна WordPress

Цей плагін розроблений автором Elite Themeforest PressApps, але це не тільки звичайна сторінка входу. Математичні питання базового модуля проти спаму. Ви можете заблокувати конкретні сторінки, публікації, типи публікацій та таксономії, такі як категорії та теги для користувачів, які не ввійшли в систему.

Цей плагін розбиває компоненти на модулі – the Вхід, Зареєструйтесь і Забули пароль форми (модулі) можна розмістити на одній сторінці. Хоча це не рекомендується, але, звичайно, приємно знати, що ви можете! Ви також можете обмежити доступ до інформаційної панелі WordPress для передплатників та перенаправити користувачів під час входу та виходу.

4. Плагін Pathway Premium WordPress

Плагін користувальницької сторінки користувальницького шляху входу

Pathway – це найбільш продаваний користувальницький плагін на сторінці для входу WordPress у тематичному лісі з більш ніж 500 продажами на момент написання цієї статті. Особливості включають налаштування CSS форми входу та фону з ефектами наведення. Ви можете включити користувацький логотип та текст авторських прав за допомогою цього плагіна. Він постачається з необмеженими варіантами дизайну, тому ви можете пограти, поки не отримаєте свій ідеальний дизайн.

5. Фірмовий екран входу, безкоштовний плагін WordPress

Фірмовий плагін для входу в екран WordPress

Екран фірмового входу – це безкоштовний користувальницький додаток для входу в WordPress, який постачається з повноекранною та чуйною підтримкою фонових зображень, завантаженням логотипів та багатьма іншими параметрами налаштування. Ви можете розмістити фактичну форму для входу вліво, вправо або в центрі сторінки, загалом шість позицій.

6. Безкоштовний плагін WordPress для користувальницького входу

Двійковий модуль для користувальницького входу для WordPress

Розроблений Binary Moon, BM Custom Login – це досить старий, але простий, ефективний і простий у налаштуванні спеціальний плагін на сторінці входу для WordPress. Розробник підтримує: Група Flickr де користувачі плагінів діляться творчими сторінками для входу, створеними за допомогою цього плагіна (серед іншого).

7. Користувальницька сторінка для входу в A5 Безкоштовний плагін WordPress

Плагін користувальницької сторінки користувальницької форми A5

Відомий користувацький плагін на сторінці для входу для WordPress, A5 Custom Login дозволяє додати користувацький логотип, змінити колір тла та інші ефекти CSS форми реєстрації. Це простий плагін з голими кістками, але він робить роботу.

8. WP користувальницький безкоштовний плагін WordPress

WP користувальницький плагін WordPress

Це плагін-простий плагін. Все, що потрібно зробити – це додати заголовок та колонтитул вашого блогу на сторінку входу. Це призначено для користувачів, які очікують дуже мало (або лише цю) функцію від плагіна. Тим не менш, включення колонтитула та колонтитула покращує внутрішнє посилання вашого сайту, що добре для SEO.

9. Спеціальний плагін для входу у систему CSS Free WordPress

спеціальний css для входу

Цей плагін має майже таку функціональність, як WP Custom Login – тобто він посилає ваш заголовок і footer.php на сторінку входу разом з інтеграцією спеціального коду CSS. Ви можете вибрати будь-який з цих двох плагінів.

10. Sexy Login Free WordPress плагін

Сексуальний плагін для входу в систему WordPress

Цей плагін займає вашу нудну сторінку входу та перетворює його на дискотеку для входу / реєстрації на базі AJAX та jQuery. Особливості включають підтримку SSL, перевірку reCAPTCHA, контроль забутих запитів пароля, приховування аватара користувача, користувацькі посилання для переадресації тощо. Крім того, форма входу, створена цим плагіном, повністю відповідає!

11. Memphis Custom Login Безкоштовний плагін WordPress

Плагін користувальницької системи входу в систему Memphis

Цей плагін постачається зі звичайним пакетом – спеціальні параметри CSS, налаштування фону, спеціальний логотип тощо. Його унікальною продажною точкою є вбудована підтримка SSL, інтеграція Google Analytics та можливість захисту паролем вашого блогу.

12. Білий етикетковий бренд Premium WordPress плагін

білий-етикетки-брендинг-для-wordpress-wpexplorer

Ми говорили про цей плагін раніше, і з поважних причин. Брендинг білих етикеток – це потужний і простий спосіб для вас (або ваших клієнтів) налаштувати вигляд вашого адміністратора та сторінки входу. Крім того, плагін оснащений ексклюзивними кольоровими шкурами та шаблонами для входу, які ви можете завантажити за допомогою ліцензійного ключа, тому у вас не буде проблем швидко налаштувати власний екран входу.

13. Мій логотип для входу в WordPress Безкоштовний плагін WordPress

Мобільний логотип WordPress Login

Це найпростіший користувацький плагін на сторінці входу у сховище WordPress. Він просто додає спеціальний логотип на вашу сторінку входу в WordPress. Ви також можете додавати власні повідомлення та ефекти зникаючих ефектів на свою сторінку входу.

14. Помилковий додаток для входу в систему та безкоштовний WordPress плагін на панелі інструментів

Помилковий користувацький плагін та плагін WP панелі керування

Цей плагін оснащений функціями налаштування, достатніх для розробки сторінки входу вашого бренду. Звичайні параметри включають параметри CSS для зміни фону, завантаження користувальницького логотипу та розробки форми. Дві унікальні особливості включають у себе jQuery Color Picker, змінюючи текст нижнього колонтитула на панелі адміністратора.

15. Соціальний вхід Безкоштовний плагін WordPress

Плагін WordPress соціального входу

Це один з моїх улюблених плагінів. Він додає можливість зареєструватися на вашому сайті WordPress через 25+ соціальних мереж, включаючи LinkedIn, GitHub, PayPal, YouTube та Reddit. Він розміщує параметр входу на сторінку реєстрації, сторінку входу та у кожній формі коментарів. У поєднанні з логотипом вашої компанії цей плагін додає серйозний удар вашим онлайн-брендам.

16. Реєстрація та вхід цифр мобільного номера

Плагіни для реєстрації та входу в систему для мобільних номерів WordPress

Digits – це плагін, який розширює вашу функцію WordPress, додаючи функції реєстрації мобільних номерів та вхід на свій веб-сайт. У цю сучасну епоху технології більшість користувачів відходять від електронних листів до мобільних додатків та додатків для обміну повідомленнями, їм навіть електронна пошта та пароль навіть не потрібні. Але найбільший недолік цього виникає, коли користувачеві потрібно зареєструватися на веб-сайті (наприклад, створеному за допомогою WordPress), вони запитують про свій обліковий запис електронної пошти. Оскільки вони не пам’ятають інформацію про свою електронну пошту, їм залишається лише вибір, щоб залишити реєстрацію, і це може зашкодити власнику веб-сайту, оскільки вони втрачають клієнтів через цю проблему.

Якщо в деяких випадках користувачеві здається, що їм потрібно пройти реєстрацію, тоді користувач повинен увійти до свого облікового запису електронної пошти – відкрити електронний лист – натиснути на посилання для підтвердження і тоді він / вона отримує доступ до свого облікового запису на веб-сайті. Потім з’являються паролі, навіть якщо користувачеві вдається все це зробити, найголовніше, що потрібно пам’ятати – це пароль облікового запису його / її нового облікового запису. І в цей вік дуже важко запам’ятовувати різні паролі для різних облікових записів та керувати ними.

За допомогою плагіна Digits усі ці проблеми вирішуються. Користувачам не потрібно пам’ятати або зберігати замітку довгих «безпечних» безглуздих паролів. Користувачі можуть просто використовувати свій мобільний номер та OTP для реєстрації та входу. Це також допоможе власникам сайтів, оскільки розмови на їхньому веб-сайті будуть збільшуватися.

Цифри використовують набір облікових записів Facebook для надсилання OTP, тому немає додаткових витрат на придбання SMS. Вам просто потрібно придбати плагін один раз і насолоджуватися протягом життя безкоштовними оновленнями з необмеженою кількістю OTP SMS.

Висновок

Створення користувальницької сторінки для входу, біла маркування панелі адміністратора та налаштування сторінок помилок 404 – все це є частиною створення вашого бренду. Залучення соціальних медіа та маркетинг електронної пошти відіграють величезну роль у цьому, але ми зосереджуємось лише на сторінці входу в цій статті. Ознайомтеся з деякими з цих геніальних користувацьких сторінок для входу:

1. CopyBlogger Media

сторінка реєстрації медіа copyblogger

2. StudioPress

studiopress вхід

3. WPExplorer

сторінка входу в wpexplorer

Очевидно, що для створення дизайну, подібного до цільової сторінки CopyBlogger, знадобиться набагато більше роботи. Але той, що використовується тут на WPExplorer, робить його простим і підходить до законопроекту.

Над вами – які ваші думки на користувацькій сторінці входу? Ви вже використовуєте його? Дайте нам знати!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map