15 кращих форм гравітації, доповнень та розширень

Кращі гравітаційні форми Доповнення та розширення

Gravity Forms – це назва, з якою слід рахуватися в ніші для конструктора форм WordPress. Незалежно від того, ви початківець чи досвідчений дизайнер чи розробник, Gravity Forms пропонує вам усі інструменти, необхідні для створення потужних контактних форм. Крім того, це неймовірно просте у використанні та розширенні, що робить його відомим конструктором форм для багатьох користувачів WordPress.


А для такого потужного та популярного додатка для побудови форм ви можете очікувати безлічі безкоштовних та преміальних додатків. Але чому надбудови навіть потрібні, оскільки конструктор форм вже є потужним рішенням?

Щодо початку, додатки передбачають більш глибоку інтеграцію з WordPress, оскільки ви можете інтегруватися з сторонніми постачальниками послуг, наприклад, програмним забезпеченням електронної пошти, CRM, інструментами довідкової служби тощо.

По-друге, і це пов’язано з попередньою причиною, зазвичай додатки оснащені додатковими функціями, які спочатку не є частиною Gravity Forms.

По-третє, додатки заощаджують багато грошей і часу, оскільки вам не потрібно наймати дорогого розробника, щоб додати всі необхідні додаткові функції.

У сьогоднішньому дописі ми розкриваємо деякі найкращі з найкращих додатків Gravity Forms, які дозволяють перенести форми на наступний рівень. Ми радимо вам звертатися лише до додатків, які відповідають вашому бюджету та потребам.

І якщо вам цікаво, ми охоплюємо як офіційні, так і сторонні додатки. Це означає, що перш ніж ми закінчимось, у вас будуть всі інструменти, необхідні для доповнення ваших контактних форм до наступного подання.

Насолоджуйтесь до кінця, і, будь ласка, не залишайте, не ділившись цінними порадами та думками!

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Гравітаційні форми Основні надбудови

Гравітаційні форми Основні надбудови

Прямо зі стайні Gravity Forms надходить дивовижний комплект додатків. Купуючи ліцензію Basic, Pro або Elite, ви отримуєте негайний доступ до базових додатків, які допоможуть вам інтегрувати Gravity Forms з кількома постачальниками маркетингу електронної пошти..

гравітація утворює основні аддонни

Я говорю про ActiveCampaign, MailChimp, Mad Mimi, AWeber, Constant Contact та вісім інших служб маркетингу електронної пошти. Окрім цих постачальників маркетингу електронної пошти, Gravity Forms не пропонує жодної іншої додатки до базової ліцензії, яка коштує $ 59 доларів на рік за один сайт з автоматичними оновленнями та стандартною підтримкою.

2. Гравітаційні форми Pro надбудови

Гравітаційні форми Pro надбудови

Ми розуміємо, що ви хочете додати більше форм розсилки в свої форми, тому хороші хлопці в Gravity Forms принесли вам пакет додатку Gravity Forms Pro, доступний лише з дійсною ліцензією Pro або Elite.

Крім основних додаткових додатків, ви отримуєте ще 16 додатків, які, безсумнівно, революціонізують ваш досвід Gravity Forms.

гравітація формує про аддони

Для початку ви тепер можете інтегрувати Gravity Forms з Zapier, тобто ви можете натиснути кнопку, щоб отримати доступ до більш ніж 1000 інших інтеграцій (або веб-додатків). По-друге, у вас є стандарт платежів PayPal, що означає хороші речі, якщо ви хочете додати платежі у своїх формах.

Що ще? Дозвольте мені побачити. О так, ви отримуєте інші додатки, такі як Agile CRM, Dropbox, Slack, Trello, Help Scout, Campfire, Breeze, Pipe Video Recording та Highrise серед інших. Ліцензія Pro коштує 159 доларів на рік для трьох веб-сайтів з автоматичними оновленнями та стандартною підтримкою.

3. Гравітаційні форми Елітні надбудови

Гравітація формує елітні надбудови

Для споживача живлення Gravity Forms у вас є Elite Add-Ons, найбільший і найпотужніший пакет із цих трьох. Для початку, пакет підтримує необмежену кількість веб-сайтів і готовий для WordPress на багато сайтів. Крім того, ви отримуєте пріоритетну підтримку та загальну кількість 43 доповнень.

Якщо у вас є ліцензія на Pro, оновлення до ліцензії Elite надає додаткові 14 додаткових додатків, таких як 2Checkout, Authorize.net, купони, часткові записи, опитування, опитування, реєстрація користувачів та веб-гайки, щоб дати вам уявлення про те, що очікувати.

гравітація утворює елітні аддони

Ліцензія Elite встановлює вам $ 259 доларів щорічно. Ви отримаєте детальну документацію на всі ліцензії, тому виберіть те, що для вас працює, і почніть.

4. Гравітаційні форми стилів Pro

Гравітація Форми Стилі Pro

Подивіться на це, ми вже на четвертій частині, а офіційні додатки Gravity Forms займають перші три позиції. Куди поспішати? Ви хочете дізнатися, як ви можете стилізувати форми як професіонал, не торкаючись рядка коду? Якщо це чудово, так, ви, звичайно, не можете дозволити собі передати додаток Gravity Forms Styles Pro.

Що стосується стилізації ваших форм, додаток Gravity Forms Styles Pro веде пакет. Додаток дозволяє створювати, налаштовувати та стилювати форми макетів, полів, кнопок, радіостанцій, прапорців тощо.

Крім того, ви отримуєте понад 2000 значків Шрифтового дивовижного та Матеріалу. Крім того, у вас є заздалегідь створені теми стилів, щоб розпочати роботу. І з більшою кількістю можливостей, ніж вам коли-небудь знадобиться, ви можете налаштувати такі елементи, як кольори та ширини рамки, радіус облямування, колір шрифту, фони, шрифт етикетки, розмір і колір, і я можу продовжувати і далі.

Завдяки інтуїтивно зрозумілому адміністраторському інтерфейсу, вам не потрібно копатися в коді чи боротися з! Важливо, щоб додати приголомшливі стилі. Ця надбудова форми дизайну пропонує вам нескінченні можливості створити чудово реагуючі форми, які підвищують ваші показники конверсії.

5. Рівне відстеження форм тяжкості (безкоштовно)

Навіть відстеження форм тяжкості

Ви хочете додати відстеження подій до форм вашої форми гравітації? Звичайно, ви є, і вам сподобається надбудова «Відстеження подій для гравітаційних форм».

Завдяки цьому додатку Gravity Forms ви можете легко додавати відстеження подій до ваших Gravity Forms за допомогою Google Analytics, Менеджера тегів Google та Matomo (раніше Piwik).

Крім того, ви можете встановити умовну логіку для декількох подій, відстежувати пагинацію форми, створювати власні категорії подій, дії, мітки та значення. Крім того, ви можете встановити динамічні значення подій у платіжних формах тощо.

6. повзунок контактів WP (безкоштовно)

WP контактний повзунок

Якщо ти справді добре знаєш свою, ти знаєш, що я маю на увазі прості інструменти, які полегшують твою роботу. WP Contact Slider – один із таких інструментів. Замість того, щоб публікувати форму на власній сторінці, ви можете відображати свої контактні форми на всьому веб-сайті за допомогою контактної кнопки.

Коли ваш відвідувач натискає на контактну кнопку, ваша форма ковзає, і саме це робить додаток WP Contact Slider.

Пам’ятайте, що огляд WP Optin Wheel ми зробили пару тижнів тому? Де спливаюче вскладне колесо переносить колесо фортуни для підвищення конверсій? Ну, WP Contact Slider робить щось подібне, але замість колеса фортуни форма Gravity Forms займає центральне місце.

Ви можете створити кілька слайдерів для відображення на певних публікаціях або сторінках. Крім цього, ви можете вибрати різні позиції для відображення контактної кнопки, включаючи ліву або праву частину вашого веб-сайту. Крім того, ви можете налаштувати зовнішній вигляд вашої контактної кнопки та розсувних форм відповідно до вашого бренду.

WP Contact Slider простий у налаштуванні та використанні. На додаток до цього, він постачається з пакетом додаткового додатку Ultimate, який має ще більш дивовижні функції.

7. Форми Survi Divi & Gravity (безкоштовно)

Форми Survi Divi & Gravity

Чи використовуєте ви тему Divi від елегантних тем? Якщо так, то, напевно, ви вже знаєте тему, яка містить фантастичні стилі для всіх елементів, включаючи контактні форми.

Якщо ви хочете зіставити свої стилі Gravity Forms з темою Divi для своїх форм, вам сподобається надбудова Survi Divi & Gravity Forms..

Окрім того, як виходити заміж за вашу форму форми, додаток додає стилів грайвінгу до Gravity Forms, що стане в нагоді, якщо у вас складні форми.

Додаток легкий і неймовірно простий у використанні, але ви повинні мати тему Divi, щоб використовувати цей додаток Gravity Forms. Найкраща частина додатка безкоштовна.

8. Гравітаційний PDF (безкоштовно)

Гравітаційний PDF

Ніколи не замислювалися про те, як ви можете автоматично генерувати документи PDF з поданих вами форм?

Можливо, ви запустили сервісну операцію і хотіли б генерувати форми PDF-замовлення з даних, які користувачі подають у ваших формах. Або, можливо, ви хочете створити аркуші зустрічей для друку.

Не має значення, чого ви прагнете досягти; якщо вам потрібно генерувати документи PDF з подання форми, ви хочете надбудувати Gravity PDF.

Шановні панове, Gravity PDF – це проста, але досить корисна додатка Gravity Forms. Доповнення поставляється з набором дивовижних функцій для створення PDF-файлів, з якими ви задастеся питанням, чому це безкоштовно, для початку. Це дозволяє створювати PDF-документи з даних користувачів речі четвертокласників.

Про які особливості ми говоримо?

По-перше, вам не потрібні сторонні API, це означає, що ви маєте повний контроль над своїми формами та документами PDF. По-друге, ви можете автоматично надсилати документи електронною поштою PDF та використовувати умовну логіку, щоб мати ще більше енергії.

По-третє, ви можете інтегрувати Gravity PDF з офіційними платіжними додатками Gravity Forms, щоб обмежити доступ до PDF-файлів до моменту оплати.

По-четверте, ви можете брендувати та налаштовувати PDF-документ із вашим логотипом, шрифтом, кольором і навіть розміром паперу. Майте на увазі, що додаток постачається з чотирма попередньо виготовленими шаблонами, щоб розпочати роботу відразу.

Інші функції включають менеджер шрифтів, щоб ви могли встановити свої шрифти та налаштування безпеки, щоб контролювати, хто має доступ до створених вами PDF-файлів. Крім того, додаток Gravity PDF постачається з розширеннями преміум-класу, тобто ви можете досягти набагато більше, заощаджуючи багато часу.

9. Гравітація Перкс

гравітація

Оскільки офіційні пакети додатків Gravity Forms домінують у першій частині цієї публікації, ви можете подумати, що у нас було достатньо пакетів, але ви помиляєтесь. Ми представляємо Gravity Perks, потужний додаток Gravity Forms від команди Gravity Wiz.

Gravity Perks – це колекція з понад 30 доповнень для Gravity Forms. Або як заявляє розробник:

Gravity Perks – це платформа та система доставки “перків”. Встановіть гравітаційні перки, а потім активуйте, залежно від того, хто б ви не зробили, зробіть форми гравітації більш дивовижними для вас. Це як Jetpack, але спеціально для Gravity Forms.

Потрібно сказати більше? О, зачекайте, ви можете очікувати додатків, таких як:

 • Вкладені форми для складних форм
 • Додаток для автоматичного заповнення полів вашої форми
 • Умовне логічне ціноутворення
 • Попередній перегляд, щоб користувачі могли підтвердити інформацію, перш ніж надсилати форму
 • Підрахунок слів
 • Автоматичний вхід
 • І так багато іншого

Gravity Wiz пропонує три цінові плани, а саме: Basic ($ 49 / рік), Advanced ($ 129 / рік) та Pro ($ 259 на рік). Виберіть план, який підходить саме вам.

10. Гравітаційна форма записів у Excel

Гравітація формує записи в Excel

Приховані в горі гравітаційні форми доповнення – це дорогоцінний камінь, який ви, можливо, намагалися знайти давно. Хлопці, привітайтеся з Gravity Forms Entries в Excel. Не працюючи важко, тепер ви можете експортувати всі записи з Gravity Forms безпосередньо в Excel.

Додаток передає дані у файл .CSV, а потім створює унікальну та безпечну URL-адресу для завантаження. Потім ви можете завантажити дані або надіслати URL-адресу будь-кому, хто потребує доступу до файлу Excel, не створюючи нових облікових записів користувачів.

Доповнення оснащено великою кількістю гачків, що дозволяють вам налаштувати вихід Excel так, як вам подобається. Крім того, є чудовий веб-сайт з документацією, щоб розпочати роботу, і багато користувачів шанують розробника за зоряну підтримку, навіть якщо надбудова безкоштовна.

11. Гравітація формує вибір зображення

Гравітація формує вибір зображення

Замість того, щоб додати тисячу слів у свій перемикач або мітки, просто вставте зображення. Додатковий плагін Gravity Forms Image Choices полегшує вибір зображення для всіх радіо, прапорців, опитування, опитування, тестування та полів продукту.

Не потрібно додавати HTML у мітки форми. Завдяки Gravity Forms Image Choices ви отримуєте знайомий інтерфейс WordPress та перегляд медіатеки, щоб вибрати та вставити ваше зображення. І він зберігається окремо від тексту вашої етикетки.

Gravity Forms Image Choices працює прямо з поля з наявними додатками, такими як кнопки радіо, прапорці, опитування, додавання опитування, додавання вікторини і навіть поля параметрів продукту та продукту..

Візуалізуйте поля Gravity форм із зображеннями та припиніть додавати розмітку на мітки форми раз і назавжди. У той час як Gravity Forms Image Choices має деякі стилі за замовчуванням, легко застосовувати власні стилі, щоб надати полям зовсім інший вигляд.

12. Масові дії для гравітаційних форм

Масові дії для гравітаційних форм

Масові дії для форм гравітації дають тривалий процес редагування великих гравітаційних форм легким вітром. Це може буквально зменшити вартість редагування поля форми та загального редагування форм довгих форм, від години, до декількох хвилин. Масові дії для Gravity форм використовують звичний та спрощений інтерфейс користувача, щоб швидко та легко робити редагування форм.

Потрібно швидко видалити велику кількість полів у гравітаційних формах? Масові дії для Gravity форм дозволяють багаторазово вибрати всі поля, які ви хочете видалити, і натисканням кнопки видаляє всі непотрібні поля у вашій формі. Дивно, коли у вас є 20 + полів у формі.

Хочете дублювати поля? Просто виберіть будь-яку кількість полів форми, натисніть кнопку клонування або дублювання, і ви відразу за кілька секунд ви скопіювали будь-яку кількість полів форми у формі. Копіювання так само просто. Просто виберіть кнопку “Копіювати до форми”, щоб клонувати ці поля до іншої форми. Відмінно підходить для швидкого створення нових форм з тими ж чи подібними полями форм.

Плюс функція зміни порядку групових дій для гравітаційних форм робить надзвичайно швидке перетягування окремих або декількох полів форми легким вітром. Отримайте поля форми у потрібному порядку за лічені секунди. Виберіть 1 або всі ваші поля та легко упорядкуйте свої поля.

13. Гравітаційні форми до слова

Гравітаційні форми до слова

Гравітаційні форми до Word Document Autofill Plugin – це повне рішення щодо автоматизації документів для WordPress. Більше не витрачайте часу вручну надіслати електронну пошту клієнтам, за допомогою плагіна Word-Document Auto-fill, все автоматизовано.

Дані, зібрані з форм, перетворюються в документи Word, які можна легко завантажити або надіслати електронною поштою будь-кому. Захоплення даних з вашої форми настільки ж просто, як створення нового документа Word, картографування їх у полях форм та створення документа. Ви можете завантажувати будь-яку кількість шаблонів документів і відображати їх для формування сфер.

Плагін включає в себе безліч варіантів завантаження необмежених шаблонів документів Word, відображення шаблонів у формах (так щоразу, коли заповнюється Gravity Form, створюються пов’язані документи), генерувати документи під час подання Gravity Form, а потім завантажувати, надсилати електронною поштою або відновлювати документи за потребою.

14. Форми гравітації для розв’язування рішення для автоматичного заповнення PDF

Форми гравітації для розв’язування рішення для автоматичного заповнення PDF

Інформація та DownloadView Демо

Налаштуйте автовідповідачі з гравітаційними формами для PDF-рішення із автоматичним заповненням! Один з найкращих способів побудови мостів із вашими існуючими та потенційними замовниками – це утримування їх у інформаційному циклі у будь-який час. Однак надсилати електронні листи вручну майже неможливо кожен раз, коли вони заповнюють форму на вашому веб-сайті.

Кращою альтернативою є заздалегідь визначити електронні листи з автовідповіддю, які можна надсилати вашим підписникам, коли вони заповнюють будь-яку форму. Гравітаційні форми до PDF-модуля автоматичного заповнення – це одне таке рішення, яке генерує PDF-файли інформації, що вводиться вашими користувачами, і автоматично надсилає її після надсилання форми.

Спочатку потрібно створити форму тяжкості. Далі спроектуйте PDF-шаблон із точно такими ж полями форми та встановіть назву поля Gravity Form як назву шаблону PDF. Потім завантажте та опублікуйте його з налаштувань Автозаповнення. Ви також можете використовувати шаблон електронної пошти – просто додайте ідентифікатори електронної пошти одержувача та додайте індивідуальне повідомлення для вашого автовідповідача. Після того, як всі ці налаштування встановлені, плагін починає надсилати автоматизовані PDF-файли як вкладення в електронні листи, коли користувач заповнює форму на вашому веб-сайті.

Зауважте, що плагін додає файли PDFTK до кореневої папки вашого сервера. Тому вам може знадобитися зв’язатися з цим адміністратором сервера, якщо ваш веб-сайт має спільний план хостингу. Але ж шЗ усіма необхідними умовами та налаштуваннями, плагін Gravity Forms для автоматичного заповнення PDF дозволяє з легкістю надсилати автовідповідачі своїм клієнтам.!

15. MailPoet 3

Форми гравітації надбудови - MailPoet 3

Якщо ви любите використовувати MailPoet для ваших інформаційних бюлетенів та форм гравітації під час реєстрації вам пощастило. Цей безкоштовний додаток легко інтегрує одну із ваших форм тяжкості зі своїм списком MailPoet. Таким чином нові відвідувачі можуть легко підписатися на вашу розсилку.

Доповнення підтримує поля для імені (перше, останнє) та електронної пошти, а також декілька списків, форми для входу (або відмови) та спеціальні поля MailPoet. За допомогою цього безкоштовного плагіна ви зможете в найкоротші терміни синхронізувати власні форми гравітації з MailPoet!


Наші вибори для найкращих додатків Gravity Forms стосуються декількох напрямків, включаючи обробку платежів, стилізацію форми, управління відносинами з клієнтами, безпеку тощо, тобто тепер ви можете поширити гравітаційні форми поза вашими найсміливішими уявами.

Які ваші улюблені додатки Gravity Forms? Поділіться з нами в коментарях, щоб продовжувати зростати цей список. Дякую!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map