14 найкращих плагінів локатора магазину WordPress

Кращі плагіни локатора WordPress Store

Якщо ваш бізнес має кілька локацій, плагіни локатора магазину WordPress можуть виявитись корисними доповненнями до вашого веб-сайту. Мережі мотелів, автозаправні станції, магазини мережі, салони краси можуть отримати вигоду від додавання плагінів локатора магазинів. Вони допомагають користувачам легко знаходити місця вашої компанії. Ці плагіни покладаються на Карти Google для відображення місцезнаходження. Отже, ви також зможете скористатись функціями Карт Google, такими як різні види карти, геолокація та вказівки, щоб дістатися до найближчого магазину. Крім того, якщо ви надаєте будь-які послуги каталогів, ці додатки локатора магазину WordPress можуть допомогти відобразити фізичне місце для перелічених служб.


Давайте зануримось прямо (зверніть увагу – це не в конкретному порядку, а лише наші найкращі вибори).

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Локатор магазинів MapSVG

Плагін MapSVG Locator & World WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Створіть приголомшливу та настроювану карту локатора магазину за допомогою плагіна MapSVG. Цей потужний і популярний плагін включає тисячі стилів карт, настроювані контейнери (для меню карт, фільтрів та деталей) та прості параметри, які ви можете дозволити відвідувачам вашого сайту. Додайте фільтри, щоб користувачі могли сортувати за адресою, містом, типом магазину чи будь-яким іншим спеціальним полем. Або додайте опцію пошуку за відстані, щоб вони могли бачити, які магазини знаходяться поблизу!

Хочете додати більше до своїх карток? З Галерея MapSVG додаток Ви можете додати попвер або галерею перегляду деталей. Додайте ескізи, зображення та повзунки в комплекті із зручною навігацією. Це прекрасний спосіб покращити список ваших даних про місцезнаходження!

А якщо ви розробник, ви можете певно розширити або налаштувати плагін, використовуючи вбудований шаблон, редактори CSS та JS. Інші помітні функції плагіна включають власні векторні карти, форми, які можна натискати, каталог списків, автоматичні маркери карт та сумісність перехресних браузерів.

2. Скопіюйте Pro

Mapify Pro

За допомогою Mapify ви можете створювати чуйні карти локатора магазину (або будь-які карти), використовуючи їх вдосконалені, але прості у використанні функції. До них відносяться функція притиску, масштабування та переведення пальців, готовність до мобільних пристроїв, галереї розташування, налаштовувані підказки для карт, настроювані фільтри місцеположення, необмежені піктограми маркера карт, представлення переднього користувача, користувацькі карти зображень, кластерні карти та підтримка перекладу (через WPML). І це навіть не всі функції!

Але для розташування магазину, мабуть, дві найважливіші особливості – це можливість пошуку за радіусом та найближчих місць. Ви навіть можете пов’язати місця розташування карти на певних сторінках або сторонніх сайтах, тож якщо ви хочете зв’язати свою сторінку Yelp з вашим місцезнаходженням, ви можете. Хочете протестувати Mapify на власному сайті? Ну, ви можете спробувати це безкоштовно – просто захопіть копію Mapify Lite для початку (майте на увазі, він не матиме всіх функцій у Pro версії).

3. WP Multi Store Locator Pro

WP Multi Store Locator Pro WordPress плагін

Інформація та DownloadView Демо

WP Multi Store Locator Pro – це потужний плагін локатора магазину, який ви можете використовувати для просування та надання інформації про різні місця розташування магазину. Додайте інформацію про своє місцезнаходження разом із адресою, посиланням на веб-сайт та вказівками. Тоді відвідувачі вашого сайту можуть переглядати магазини, що знаходяться поблизу, а також здійснювати пошук за категоріями або тегами. Плагін включає додаткові корисні функції для статистики магазину, додавання менеджера магазину та опцій імпорту / експорту.

Найкраще, що WP Multi Store Locator Pro повністю інтегрується з популярними розробниками сторінок. Просто використовуйте їх спеціальний блок для Visual Composer, Divi, Elementor та Beaver Builder (з більшою кількістю розробників сторінок на шляху). Хочете ближче познайомитися? Оформити попередній попередній перегляд 5 Макети WP Multi Store Locator Pro.

4. Локатор магазинів WP (безкоштовно)

WP Store Locator Безкоштовний плагін WordPress

WP Store Locator – це безкоштовний плагін, який додає всі ваші місця на карті, які ви можете повністю налаштувати. Карта та інструкції з водіння можуть бути на тій мові, яку ви бажаєте. Ви можете додати спеціальні мітки для кожного місця та допомогти користувачам знаходити локації за допомогою декількох фільтрів, таких як радіус чи категорія.

WP Store Locator допомагає відображати будь-яку кількість магазинів і дозволяє змінювати мову з панелі адміністратора. Працюючи з короткими кодами, ви можете додати деталі, такі як години роботи, адреси, орієнтири або номери телефонів. Доступні дев’ять значків готового маркера для сітківки, і ви можете перетягнути будь-яку з них у точне місце на карті в редакторі. Якщо у вас концентрація магазинів у будь-якій області, то функція кластеризації маркерів виявиться корисним. Крім того, доступні додаткові додатки для масового імпорту, для збору статистичних даних або для додавання пошукового віджета.

5. Locator Store Plus (безкоштовно)

Локатор магазину плюс безкоштовний плагін WordPress

Незалежно від того, чи є у вас два або тисячі магазинів, плагін WordPress Store Locator Plus може створити пошук веб-сайтів на вашому веб-сайті. Без зайвих налаштувань ви можете створити сторінку, ввести свої місцезнаходження та додати короткий код. Багато міжнародних брендів, таких як Bosche, використовують цей плагін, щоб допомогти користувачам знаходити свої магазини.

Працюючи з панелі адміністратора, і за допомогою доповнень ви можете налаштувати за допомогою CSS та HTML. Додатки дозволяють додавати ще багато функцій для налаштування користувальницької роботи, наприклад включення чи вимкнення пошуку, категоризацію місць, створення зручних для SEO сторінок та інших. Він працює з сторонніми додатками, щоб додати посилання в соціальних мережах на всі ваші місцезнаходження, додати користувацькі поля до ваших адрес або дозволити користувачам керувати адресами. Він також об’єднується з Гравітаційними формами для створення форм та Менеджером місцеположення подій, щоб зв’язати події з вашими місцями. Безкоштовний плагін підтримує різні країни та мови.

6. Логічний локатор магазину WordPress

Логічний пошук магазину

Інформація та DownloadView Демо

Для повноцінної системи управління місцем розташування, багатої функціями, шукайте не далі, ніж Agile Store Locator. Він оснащений повною системою управління бекендом для управління темами, стилями та маркерами. Це дозволяє імпортувати / експортувати магазини, керувати категоріями та відображати місця на спеціалізованих картах. Ви не тільки можете налаштувати ваш дисплей, доступна кількість готових шаблонів.

Один магазин може відображатися в декількох категоріях. Крім того, у будь-який момент часу магазини, які відкриті окремо, можуть з’являтися, включаючи перемикач часу та вимикання. Плагін включає багато шаблонів, включаючи шаблон гармошки з ієрархією країн, штатів, міст і магазинів. Якщо кількість локацій величезна, кластеризація маркерів, спеціальні фільтри та маркери категорій можуть допомогти звузити пошук. Вміст вікна інформації можна налаштувати, і будь-яке створене місце магазину можна дублювати одним натисканням кнопки. Ви також можете відслідковувати пошукові запити, найпопулярніші магазини та найпопулярніші місця за допомогою панельної діаграми Analytics. На інформаційній панелі адміністратора ви можете отримати доступ до всіх статистичних даних щодо магазинів, пошукових запитів, категорій та маркерів.

7. Шукач супермаркетів

Finder Super Store

Інформація та DownloadView Демо

Finder Super Store для WordPress оснащений інтуїтивно зрозумілим дизайном та потужним розділом адміністратора локатора магазину WordPress. На цьому екрані адміністратора ви можете керувати налаштуваннями карти, категоріями, тегами та сповіщеннями та налаштовувати стилі, кольори та мітки. Він підтримує багато мов, а також повну ширину відображення Google Map.

Finder Super Store включає плоский локатор магазину тем та акуратний фільтр магазину із розбірною панеллю. Вбудована функція геолокації дозволяє користувачам знаходити точне місце вашого магазину та найкоротший шлях до нього. Збільшений вид на вулицю може переходити користувача прямо до порогу вашого магазину. Ви можете завантажувати красиві зображення чи відео, щоб допомогти глядачам зазирнути у ваш магазин. Плагін дозволяє використовувати спеціальні маркери та шукати магазини за регіонами чи іншими фільтрами. За допомогою CSV-файлів можливий масовий імпорт адрес магазину. Щоб точно визначити місця, просто перетягніть маркери. Також доступні додатки, що розширюють спектр функцій.

8. Розширений локатор магазину

Розширений локатор магазину

Інформація та DownloadView Демо

Ви можете скористатися розширеним локатором магазину, щоб відобразити місця вашого магазину трьома способами – на карті Google, у списку чи обох. Мало того, що ви можете написати публікацію про будь-яке місце у своєму блозі WordPress, а потім зв’язати місцеположення з цією публікацією за допомогою коротких кодів. Акуратний спосіб залучити читачів до своєї публікації, а також запропонувати користувачам інформацію про це місце. Інформація про магазин також може бути запропонована у пов’язаних публікаціях. Користувачі також можуть шукати місцеположення за адресою, використовувати вигляд вулиці, щоб знайти ваше місцезнаходження та отримати вказівки до нього.

Опрацьовуючи вбудований інтерфейс, ви можете швидко додавати, редагувати чи видаляти магазини та автоматично геокодувати адреси. Спираючись на адреси або поштові індекси, користувачі можуть шукати найближчий до них магазин. За захищеною https-адресою плагін може визначити місцезнаходження користувача та відобразити найближчий магазин.

9. Локатор магазину WordPress

Локатор магазину WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Плагін WordPress Store Locator дозволяє додавати стільки фільтрів, скільки вам потрібно. Він підтримує живу фільтрацію та штрихкоди на будь-якій сторінці. Якщо ви пов’язуєте категорії товарів із категоріями магазину, ви можете включити автоматичну фільтрацію на сторінках товарів. Кількість результатів, які відображаються під час пошуку, інформація, яка відображається, та пов’язані з ними кнопки виклику дій можуть бути налаштовані. Ви також можете встановити за замовчуванням для своїх нових магазинів, щоб полегшити їх додавання.

За допомогою цього плагіна ви можете додати кнопку локатора магазину на сторінку продукту WooCommerce. Потім локатор з’явиться в модальному режимі. Інформаційне вікно може бути налаштоване для відображення контактної інформації, заклику до дії, збереження зображення або години роботи. Маючи понад десять можливих макетів і 90+ варіантів, ви не можете зробити щось, щоб допомогти користувачам знайти ваш магазин.

10. Місцевий SEO від Yoast

Локатор магазину Yoast

Локальний SEO для WordPress Plugin від Yoast має в своєму розпорядженні функцію локатора WordPress Store. Для використання цього вам потрібно буде придбати щорічну ліцензію пошук місця функція, хоча.

Плагін дозволяє користувачам фільтрувати магазини або будь-яке інше місце розташування за радіусом, станом чи поштовим індексом. Просто натиснувши кнопки та позначивши параметри, ви можете додати свою адресу магазину на сторінку. Ваш робочий час можна додати в тому ж полі, що і адреса. Або, використовуючи короткі коди, ви можете вставити їх окремо. Шорт-коди можна додати до будь-якої сторінки чи публікації або до самих сторінок розташування. Також у вас є можливість додати віджет локатора магазину WordPress у будь-яку область міста вашого веб-сайту.

11. Розширені Карти Google

Розширені Карти Google

Інформація та DownloadView Демо

Якщо ви працюєте лише з обмеженою кількістю локацій, ви можете просто покластися на плагін на карті Google, наприклад, Розширений плагін Google Maps для WordPress. Ви можете позначити ці місця на карті та також допомогти з вказівками. Цей плагін для найпопулярніших продажів карт сумісний із GDPR, включає підтримку декількох фільтрів карт, пропонує безліч маршрутів (відмінна функція для людей, щоб швидко знайти та дістатися до місць вашого магазину) та надзвичайно корисна функція “пошук поблизу”, щоб виправити ваше найближче місце.

12. Локатор магазинів VO (безкоштовно)

Плагін локатора VO Store

VO Store Locator – це безкоштовний плагін, який включає інструменти для допомоги маркетологам, франшизам та дистриб’юторам. Це дозволяє налаштувати кольори штифтів на основі тегів для розрізнення місць розташування. Вбудовані функції, такі як автоматичне розташування, щоб знайти магазин, найближчий до поточного місцеположення, та покрокові вказівки полегшують пошук вітрин магазину. Плюс нещодавно оновлений плагін для роботи з конструктором перетягування та перегляду Visual Composer, щоб ви могли додавати власні карти на будь-яку посаду чи макет сторінки.

13. Локатор магазину SimpleMap (безкоштовно)

Плагін локатора магазину SimpleMap

SimpleMap Store Locator – це простий у використанні плагін міжнародного локатора магазину, який дозволяє користувачам здійснювати пошук у базі даних за допомогою поштових індексів. Це допомагає виділити ваші місцеположення за допомогою налаштованих тегів. Інші чудові функції включають необмежені місця, налаштовані результати пошуку на карті, прості параметри налаштувань (не потрібен код) та функцію швидкого редагування для оновлення карт та баз даних у режимі реального часу.

14. Locatoraid (безкоштовно)

Плагін Locatoraid Store Locator

Locatoraid – це ще один плагін локатора магазину WordPress, який легкий, чуйний і включає безліч настроюваних стилів карти. Зокрема, плагін оснащений функцією автоматичного геокодування, завдяки чому ви додаєте місця, які клієнти можуть миттєво їх знайти. Легкий подати позов на короткий код робить вставлення вашої карти (із визначеним заповнювачем тексту тексту, радіусом, макетом тощо) легким вітром – просто відредагуйте параметри, коли ви додасте короткий код до будь-якої області тексту, сторінки чи віджета. Крім того, існують настроювані стилі карт, щоб локатор вашого магазину відповідав вигляду решти веб-сайту.

Підбивання плагінів кращого локатора WordPress Store

Ви дійсно маєте ряд варіантів розмістити свої магазини на карті, щоб допомогти своїм клієнтам. Ви пробували будь-який з них? Дайте нам знати, хто з вас працював. Якщо ви хочете, ви також можете бути дуже образними, показуючи свої місця на карті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map