14 найкращих плагінів для слайдера для WordPress

Кращі плагіни для слайдера для WordPress

Ми всі бачили якісний повзунок під час покупок в Інтернеті, але що саме робить слайдери привабливими? Для початку чудовий слайдер чуйний і добре працює майже на будь-якому планшеті чи смартфоні. Інші обов’язкові функції включають:


 • Плавні анімовані ефекти
 • Шари паралакса
 • Швидке завантаження зображення
 • Стильні шрифти та кнопки

Деякі з цих функцій допомагають власникам сайтів, а інші створюють привабливий візуальний досвід для відвідувачів сайту. Не всі ці функції потрібні на кожному веб-сайті, але всі вони варті уваги.

Ви зараз використовуєте слайдер на своєму веб-сайті? Якщо ні, то вам пощастило, адже ми склали список найкращих плагінів слайдера для WordPress. Деякі з них є преміальними, а кілька – безкоштовними, але кожен з них має те, що потрібно, щоб відвідувачі вашого сайту сказали “вау”. Давай подивимось.

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Слайдер Nivo

Приклад Nivo Slider показує, як одне анімоване зображення ковзає в інше.

Інформація та DownloadView Демо

Nivo Slider – це безкоштовний плагін із майже всіма функціональними можливостями, які вам знадобляться для створення неймовірних ефектів. Це безкоштовно, але його інтуїтивний інтерфейс дозволяє легко створювати повзунки та додавати їх на ваш сайт за допомогою шорт-кодів.

Цей плагін має численні ефекти переходу для показу ваших зображень, що дозволяє показувати приголомшливі візуальні зображення, які зачарують відвідувачів. Крім того, ви можете легко керувати, які зображення відображати, скориставшись діапазоном типів слайдерів, а функція автоматичного обрізання зображення дозволить заощадити багато часу на редагування слайдів.

Нарешті, слайдер Nivo – це навмисне легкий, який надає мінімальний вплив на завантаження сторінки. Це прекрасний варіант для додавання слайдера на ваш веб-сайт.

2. Революція повзуна

Плагін Revolution Slider Premium WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Плагін Slider Revolution – це один із найпопулярніших плагінів на ринку – і це виправдано (це навіть один із двох плагінів-слайдерів, що входять до складу Total). Він забезпечує стильні повзунки повного ширини, які надзвичайно чуйні. Ви можете реалізувати слайдер на будь-якому веб-сайті, оскільки він виглядає чудово на будь-якому пристрої. Плагін також поставляється з упаковкою з анімаційними петлями, гарантуючи, що ваші клієнти не залишаться з замороженим повзунком, якщо вони деякий час затримуються на вашій домашній сторінці.

Паралельні шари паралекса Slider Revolution є фантастичними, а редактор слайдів перегляду часової шкали відображає інтуїтивно зрозумілий контур того, як ваші зображення відображатимуться на повзунку. Окрім усього цього, плагін пропонує редактор перетягування, що дозволяє початківцям веб-майстрам створювати професійні медіа-слайдери. Це плагін-слайдер, який укомплектований смаколиками, від багатомовної підтримки до повноекранної підтримки YouTube та відео Vimeo.

3. Перехідний повзунок

Перехідний повзунок

Створення унікальних слайдерів для вашого веб-сайту не повинно бути важким. Насправді навіть кодування не потрібно. Плагін слайдера «Перехід» – це потужний плагін, який додає безліч функцій та параметрів, щоб ви могли створити власні приголомшливі повзунки. Також варто зазначити, що слайдер переходу – це перший подібний плагін слайдера – використання WebGL для розширених ефектів неможливо за допомогою CSS.

За допомогою слайдера «Перехід» легко створити просунуті та повністю чуйні повзунки для вашого веб-сайту за допомогою редактора макета слайдера в реальному часі, анімації HTML5 (24, включаючи рулон, загортання, розтягнення, перекручування та збільшення), автоматичне відтворення шару та циклу, слайд із сенсорним та перетягуванням, кнопки шару тощо. Також є 26 прекрасно оформлених попередньо виготовлених шаблонів, які ви можете використовувати для своїх слайдерів (або просто використовувати їх як вихідну точку для подальшого налаштування). Крім того, слайдер переходу оптимізований для вашої роботи на сайті SEO, а рендерінг лише тоді, коли слайдер видно, і використовуйте ледаче завантаження для швидшого переходу сторінок.

4. Повзунок Theia Post

Повзунок Theia Post для WordPress

Додайте слайд-шоу до своїх багатосторінкових публікацій за допомогою слайдера Theia Post Slider. Цей першокласний слайдер дозволяє легко створювати повзунки зі своїх публікацій на багатьох сторінках, сторінок та продуктів WooCommerce. Вибирайте з 200+ тем слайдера, 4 ефекту переходу, додайте заголовки та заголовки до слайдів та навіть увімкніть оновлення реклами під час навігації. Ви навіть можете скористатися переглядом в режимі реального часу адміністратора, щоб переглянути слайди перед публікацією.

Турбуєтесь про своє SEO? Theia оптимізована за допомогою унікальних URL-адрес слайдів, а також міркувань щодо швидкості, використовуючи AJAX та попереднє завантаження, щоб ваші повзунки були швидкими.

Хочете створити каруселі? Отримайте додатковий додаток “Карусель”, який ґрунтується на функціоналі Theia, щоб додавати каруселі з ескізами, 35-ти векторними стрілками, навігацією на дотик та налаштуваннями після повідомлення.

5. Солівок

Плагін Soliloquy Sliders Premium WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Цей, безумовно, преміальний. Плагін слайдера Soliloquy починається від 19 доларів, але ціна може доходити до $ 249, залежно від того, скільки сайтів ви плануєте використовувати. Якщо ви не можете працювати з деякими безкоштовними плагінами WordPress через повний інтерфейс, ця опція забезпечує відшкодування. Він чуйний і дає вам можливість швидко імпортувати та експортувати створені повзунки, скорочуючи час, витрачений на перенесення на інші сайти.

Інтерфейс будівництва також надзвичайно простий у використанні, і, здається, він ніколи не сповільнюється і не відстає від переднього кінця. Однією з найбільш унікальних особливостей є незалежний варіант слайдера для скидання окремих повзунків у будь-якому місці вашого сайту.

6. Слайдер Pro

Плагін Slider Pro Premium WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Слайдер Pro – це повністю чуйний та сенсорний плагін WordPress, який підтримує сенсорний плагін. Завдяки підтримці зображень, аудіо та інших відео цей слайдер є чудовим доповненням до будь-якої теми.

Хочете гнучкий плагін-слайдер, який має безліч чудових функцій і простий у використанні, прямо з коробки? Тоді ви хочете Slider Pro. Цей дивовижний плагін дозволяє легко додавати власні повзунки до будь-якої теми WordPress. Цей повний повзунковий повний повний повний сенсорний слайдер виглядає ідеально піксельним на будь-якому пристрої, телефонах та планшетах. Крім того, підтримуючи галереї, вміст, мерехтіння, глибоке посилання та багато іншого, ви можете створити будь-який тип слайдера, який вам потрібен.

У Slider Pro також є багато варіантів компонування та дизайну. Плагін включає підтримку плавних переходів слайдів, анімованих шарів, каруселів, нескінченних повзунків прокрутки, повзункових повзунків, автоматичної висоти, сумісних портретних і пейзажних зображень, лінивого навантаження та багато іншого. Просто так багато чудових варіантів!

Інші функції плагіна включають підтримку сітківки, лайтбокс, навігацію по клавіатурі, точки перерви та ескізи. Але це ще не все, ви можете побачити більше функцій нижче. Slider Pro – це чудовий плагін WordPress, який ви не хочете вставляти.

7. LayerSlider

Плагін Slider Premium Slider Plugin

Інформація та DownloadView Демо

Яке перше враження від вашого веб-сайту? Гарне перше враження спонукає відвідувачів залишитися, але погане означає, що ви можете втратити відвідувачів, можливо, назавжди. Ось чому багато веб-сайтів вирішують використовувати на своїй домашній сторінці слайдер візуального зображення над вікном, який також чудово підходить для того, щоб відвідувачі направляли на кращий або найновіший вміст – вони додають кольорів та зображень, а також полегшують навігацію по вашому веб-сайту. Преміальний плагін LayerSlider (який є іншим повзунком преміум-класу, що постачається разом із Total) не пропонує лише повзунки. Ви також можете додати галереї зображень та слайд-шоу, створюючи ідеальну мультимедійну практику.

LayerSlider забезпечує понад 200+ 2D та 3D переходи, і ви можете створювати власні власні переходи за допомогою редактора слайдів. Потужний редактор перетягування оснащений плагіном для перегляду в режимі реального часу попереднього перегляду, а також імпорту, експорту та переміщення компонентів у режимі перегляду часової шкали. LayerSlider дозволяє створювати красиві, чуйні галереї зображень та слайдери вмісту – ви також можете вставляти аудіо чи відео з YouTube чи Vimeo. Це не нове, але головна продажна компанія LayerSlider – це величезна кількість доступних ефектів переходу та скінів, що дає вам велику гнучкість при створенні потрібного типу слайдера..

Ви навіть можете генерувати динамічні повзунки, які підключаються до ваших публікацій та сторінок WordPress. Це дає змогу надсилати людям ваш найпривабливіший вміст без особливої ​​роботи. З більш ніж 13 скінів на вибір, можливості для брендингу вашого веб-сайту та його зовнішнього вигляду відрізняються від інших людей, які купують цей плагін, нескінченні..

LayerSlider також підтримує ліниве завантаження; пізніше слайди завантажуються лише тоді, коли вони знадобляться, а не завантажуються вперед. О, і я зазначив, що слайдер є SEO-дружнім? Це дає вам крок попереду конкуренції, оскільки не дуже багато людей знають, як оптимізувати свої повзунки.

8. Плавний повзунок

Плавний повзунок Безкоштовний WordPress плагін

Розробники Smooth Slider стверджують, що ви можете впровадити приголомшливий слайдер із посиланнями на останні або популярні публікації протягом лише 50 секунд. Це високе завдання, але, здається, це абсолютно правда. Інтерфейс досить простий у використанні, і насправді не так багато кнопок чи налаштувань, щоб обернути голову. Це ще один з варіантів безкоштовного слайдера, і він повністю реагує.

Слайд-шоу, яке ви створюєте, – пошукова система, оптимізована для залучення нових людей на ваш сайт, і Налаштування панель забезпечує повний контроль над тим, як виглядають ваші повзунки на передній частині. Мені особливо подобається, що безкоштовний плагін оснащений шістьма перехідними ефектами, це більше, ніж деякі менш привабливі плагіни для слайдера (ми не включили жоден із цього списку).

Ключ цього плагіна полягає в тому, що вам не потрібно ніяких знань з кодування, щоб щось виглядало професійно. Слайди можна розмістити або видалити в один клік – просто перейдіть до Повзунки панель адміністратора. Це акуратний варіант, який варто перевірити.

9. Смарт-слайдер 3

Smart Slider 3

Smart Slider 3 – це інтуїтивний плагін, який дозволяє швидко створювати чуйні слайд-шоу, а також включати відео з YouTube та Vimeo. Його простий у користуванні редактор дозволяє працювати з декількома шарами, створювати слайди через інтерфейс перетягування та переглядати вміст у прямому ефірі, перш ніж публікувати його.

Легко змінюйте всі деталі, які дійсно мають значення в типографії та стилі. Ви можете вибрати шрифти та стилі для своїх шарів, навігацій та інших елементів, а також змінювати декілька слайдів та шарів. Почніть з порожнього слайдера WordPress або виберіть із різних красивих зразків. 100+ попередньо виготовлених слайдів із суперлегкою установкою одним клацанням миші. Простий спосіб складання всіх типів повзунків. Smart Slider 3 використовує потужну систему анімації шарів, щоб надати шарам рух та переходи. Можливості того, що ви можете побудувати, нескінченні. Він постачається з 40+ вбудованими анімаційними шарами у 3-х типах анімації: вхід, вихід, цикл.

Цей плагін також включає в себе зручну конструкцію, конфігурації автоматичної гри та декілька елементів керування повзунками для зміни стилів та позицій. Можна навіть генерувати повзунки із зовнішніх джерел. Додайте динамічний вміст до кожного слайду, наприклад: публікації та статті WordPress, Flickr, Instagram, YouTube, Vimeo, WooCommerce та 32 інші. Ми напевно рекомендуємо переглянути документацію для розробників, щоб дізнатися більше про те, що може робити цей плагін.

10. RoyalSlider

RoyalSlider Premium

Інформація та DownloadView Демо

RoyalSlider – це преміальна галерея зображень та інструмент слайдера, що постачається у різних форматах. Плагін WordPress – це швидкий, чуйний та дотик для мобільних пристроїв. Ви можете використовувати його для швидкого створення високоякісних галерей зі своїх облікових записів Instagram, Flickr або 500px.

Цей слайдер додає великого виміру будь-якій темі WordPress. Існує так багато типів слайдера на вибір, ви впевнені, що зможете використовувати їх у різних проектах. А оскільки повзунки автоматично кешуються у вашому веб-переглядачі, Royal Slider не сповільнить жоден з ваших веб-сайтів WordPress (ура!).

Також Royal Slider дуже зручний у користуванні та простий у користуванні. Існує багато функцій, які полегшують роботу адміністратора. Перш за все, це чудово працює з новітньою версією WordPress та має власну адміністраторну область. Крім того, ви можете скористатися масовим завантаженням WP 3.5 через медіа-менеджер, або ви можете зв’язатися безпосередньо зі своїм обліковим записом Flickr або 500px. Це робить дуже швидким створення красивих повзунків, повних зображень. Потім можна додавати заголовки, дати тощо за допомогою редактора розмітки слайдів і додавати власні ефекти переходу (усі вони можна побачити в прямому ефірі в області попереднього перегляду слайдера на панелі адміністратора). Щоб вставити ваші повзунки, це так само просто, як використовувати короткий код, віджет або функцію PHP (що краще для вас).

11. Чуйний слайдер від MotoPress

Чуйний SLider від MotoPress

Чуйний слайдер від MotoPress – це зручний спосіб створення чудових слайдів та реалізації анімованих ефектів. Він має інтерфейс перетягування, тому вам ніколи не потрібно торкатися жодного коду. Натомість ви можете використовувати його для швидкого створення слайд-шоу, оптимізованого пошуковою системою, який працює на будь-якому пристрої.

Цей плагін пропонує три основні типи повзунків: користувацькі слайдери, повзунки з повідомленнями та повзунки WooCommerce (для сайтів електронної комерції). Щоб дізнатися більше про широкий набір функцій, ви можете переглянути документацію розробників або продемонструвати її самостійно. І не забудьте перевірити преміальний плагін MotoPress Slideshow для отримання додаткових функцій.

12. MetaSlider

MetaSlider

MetaSlider пропонує простий інтерфейс, який дозволяє створити SEO-оптимізований слайд-шоу за лічені секунди. Ви можете легко перетягувати зображення з медіатеки WordPress, щоб створити галерею, а потім додати підписи, посилання та дані SEO – все з однієї сторінки.

Крім чуйної та простої у використанні, MetaSlider також пропонує безліч варіантів конфігурації для швидкості та ефектів анімації. Якщо ви розробник, вам може бути особливо цікаво знати, що цей плагін сумісний з Multisite та пропонує широкий API, з яким можна працювати..

13. Майстер слайдер

Повзунок майстра

Безкоштовний плагін Master Slider пропонує широкий перелік функцій. На додаток до SEO-інтерфейсу, він має простий у користуванні інтерфейс, чуйний на будь-якому пристрої та дає змогу створювати чудові слайд-шоу за допомогою його слайдера-перетворювача. Це один із найнадійніших плагінів слайдера, який ви можете знайти безкоштовно.

Крім того, премійна версія включає всі безкоштовні функції (їх чимало) та кілька додаткових прикладів, як повзунок продукту WooCommerce з розширеними параметрами фільтрації, HD-фони відео для слайдів та глибоке посилання, щоб допомогти у вашому SEO. Вона також включає в себе попередній перегляд у режимі реального часу, тож ви одразу знаєте, чи працює він із вашим вмістом перед публікацією.

14. Master Slider Pro

Основний слайдер - плагін для сенсорного слайдера WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Master Slider Pro – це повністю чуйний плагін WordPress, який відповідає чуйним сенсором. Цей потужний плагін пропонує варіанти сенсорної навігації, багаті вмістом шари, корисні точки доступу, тони ефектів та багато іншого.

Майстер слайдер Pro – це наступний чудовий плагін WordPress, який вийшов із CodeCanyon. У ньому повно всіх чудових функцій, які ви очікуєте від якісного слайдера WordPress, включаючи чуйну підтримку, шари вмісту та зображень, підтримку відео, анімацію шарів, переходи слайдів тощо. Але на додаток до цього є унікальні параметри для слайдів гарячих точок з підказками, швидкого вирівнювання та навіть розумної попередньої завантаження зображення.

Цей плагін також включає підтримку та інтеграцію для багатьох інших популярних плагінів WordPress на ринку. Master Slider Pro інтегрується з плагіном Visual Composer, Flickr, плагіном для членів та ін. Плюс плагін багатомовний, тому незалежно від того, якою мовою користується ваш веб-сайт, ваші майстер-слайдери легко зрозуміють вашим читачам..

Master Slider Pro також постачається з 25 зразками повзунків, які допоможуть швидко підготувати ваш веб-сайт. Крім того, він перевірений між браузером, щоб переконатися, що ваші слайдери ідеально виглядають у всіх основних браузерах.

Висновок

Ідеальний повзунок відображає те, що робить ваша компанія, і привертає увагу користувачів, щоб підштовхнути їх до найважливішого вмісту. Ви можете посилатися на свої найпопулярніші повідомлення в блозі або навіть надсилати людей на сезонні акції у вашому інтернет-магазині.

Для чого б ви не використовували слайдер, подивіться найкращі слайдери WordPress, про які ми згадали тут, і подумайте про його реалізацію на власному сайті. Чи є одним із цих плагінів ваш особистий улюблений? Я пропустив ваш улюблений плагін? Я хочу почути від вас коментарі!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map