14 кращих плагінів, доповнень та розширень Гутенберга

10 кращих плагінів, доповнень та розширень Гутенберга

Гутенберг – це потужний редактор вмісту, але доповнення розширюють те, що може зробити революційний редактор блоків. За допомогою правильних додатків, розширень та плагінів Гутенберга ви можете ввімкнути редактор та створити надзвичайні макети вмісту, які керують вашим бізнес-планом.


По-перше, я буду використовувати Гутенберг плагіни, доповнення, і розширення взаємозамінно в сьогоднішній публікації. Чому? Доповнення або розширення WordPress – це плагін, який розширює інший плагін або ядро ​​WordPress. Отже, надбудова, розширення або плагін Gutenberg – це будь-який плагін WordPress, який розширює редактор Gutenberg.

По-друге, сподіваюся, вам сподобалася ця колекція плагінів Гутенберга. Називайте їх додатками, розширеннями, плагінами або будь-яким іншим додатком Гутенберга; ці інструменти розширюють редактор Гутенберга поза вашою уявою! Іншими словами, ваша подорож до кращого веб-контенту щойно перетворилася на плагіни Гутенберга, які ми охоплюємо сьогодні.

Майте на увазі, що більшість додатків Гутенберга пропонують подібні блоки. Справжня різниця полягає у варіантах, які кожен плагін пропонує на основі блоку. Отож, найкращий плагін Гутенберга – це той, який надає вам всі можливості, необхідні для створення та налаштування вмісту для вмісту серця..

У наступному розділі ми вказуємо вам 14 найкращих плагінів WordPress, які повністю змінять взаємодію з редактором Гутенберга. Незалежно від того, що ви починаєте або досвідчений розробник, наступні додатки Gutenberg пропонують вам безліч варіантів для створення потрібного вам вмісту.

Без зайвих прихильностей, давайте вдосконалимо свого редактора Гутенберга кількома доповненнями, щоб ви могли створювати контент на зразок начальника, який ви є. Забудьте про кружку кави, яку вам пропонують майже в кожному дописі; Я все одно не затримаю тебе тут. Просто візьміть одне розширення Гутенберга з наступного списку, побігте з ним та отримайте задоволення!

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Гетвід

getwid gutenberg блокує плагін WordPress

Перша позиція – це Getwid, вишуканий плагін для Гутенберга від Motopress, надійного розробника WordPress з більш ніж шестирічним досвідом роботи. Плагін – це фантастична колекція з понад 30 блоків вмісту, які пропонують вам великий контроль над своїм вмістом. Налаштувати та користуватися таким, яким ви маєте бути, і запустити його легко.

Getwid значно розширює редактор Гутенберга. Він постачається з прекрасним набором блоків вмісту, таких як повзунки для медіа та тексту, повзунки для зображень, секції, банери, галереї стеків зображень, скриньки цін, спеціальні типи публікацій, Instagram та MailChimp. Основний плагін можна безкоштовно завантажити на WordPress.org. Ознайомтеся з нашим оглядом та керівництвом Getwid, щоб дізнатися більше!

2. ZeGuten

ZeGuten Блоки для Гутенберга

Інформація та DownloadView Демо

З ZeGuten не потрібно заважати створювати сторінки, оскільки ви можете просто використовувати Gutenberg. На даний момент додаток до блоків включає 11 функціональних блоків, які можна використовувати для налаштування макетів публікацій та сторінок за допомогою Гутенберга. Додайте інтерактивні карти, розміщуйте розмиття, банери, що захоплюють увагу, каруселі, інформаційні панелі прогресу та кола, порівняння зображень (або перед та після), списки з іконками, спеціальні розділи, пости та навіть таймери зворотного відліку (ціна на вкладки та відгуки незабаром! ).

Але це ще не все. Блоки також містять настроювані налаштування для градієнтних накладок, подільники фігур, ефект паралакса, анімації, чутливі макети, власні прокладки / поля (також і пробіли стовпців) тощо. ZeGuten також оптимізований для SEO, працює з будь-якими сучасними установками WordPress і дуже простий у використанні. Просто встановіть ZeGuten щоб розпочати створення власного дизайну!

3. Гутеблок

Guteblock - Ultimate Gutenberg Blocks Plugin

Гутенберг чудовий – але йому не вистачає багатьох основних блоків, яких хочуть блогери та компанії. Тут входить Guteblock. Цей безкоштовний плагін заповнює розрив для власників веб-сайтів, які хочуть додати професійні та настроювані блоки на свої сайти.

Guteblock включає 12 креативних блоків, усі зі вбудованими стилями, щоб полегшити веб-дизайн. Наприклад, блоки “Профіль автора”, блоки “Капак” та “Сітка опублікування” ідеально підходять для створення ваших власних сторінок блогу. Або ви можете використовувати блоки членів команди, відгуки та CTA (заклик до дії), щоб створити приголомшливу цільову сторінку для вашого бізнесу. Інші доступні блоки включають контейнер, роздільник, прокладку / роздільник, коробку номерів, повідомлення, спільні значки.

Але це ще не все – у розробника Guteblock незабаром з’явиться понад 15+ нових блоків! Тож ви також зможете додавати гармошки, кнопки, карти Google, списки іконок, таблиці цін тощо. Також є Гутеблог тема (тими ж розробниками), призначена для безпроблемної роботи з Guteblock – тому кожна функція та стиль виглядає чудово.

4. Атомні блоки

плагіни gutenberg - атомні блоки

Без сумніву, редактор Гутенберга повністю змінив те, як ми створюємо контент. На відміну від минулого, зараз ви можете створити неймовірні веб-сайти за лічені хвилини. І завдяки додаткам Гутенберга, таким як Атомні блоки, створити чудові веб-сайти ніколи не було простіше.

Плагін Atomic Blocks пропонує вам різноманітні вражаючі блоки побудови сторінок, які дозволяють створити потрібний вам сайт. Плагін пропонує вам блоки Гутенберга, такі як бюлетені, блок розділів та макетів, контейнери, спільні значки, заклик до дії (CTA), вбудовані повідомлення та додаткові стовпці..

5. CoBlocks

coblocks gutenberg блокує плагін

Гутенберг займає снігову кулю, і значна частина зростання спостерігається завдяки додаткам, що розширюють редактор блоків. Розширення типу CoBlocks судна з вражаючими можливостями. Це дозволяє максимально використати редактор Гутенберга, не намагаючись з вашої сторони.

Coblocks приносить вам GoDaddy, пропонує вам такі блоки, як сповіщення, гармошки, авторські профілі, натискання на твіт, розділи героїв, логотипи та значки, карти, медіа-картки, послуги та роздільники. Плагін неймовірно потужний, але легкий, це означає, що ви можете створити прекрасний і надшвидкий веб-сайт.

6. Кінцеві доповнення для Гутенберга

кінцеві аддони гутенбергу

Коли ви створюєте веб-сайт, вам потрібна вся сила налаштування, яку ви можете отримати. І якщо ви продаєте розширення Гутенберга, яке пропонує такі можливості, ви будете любити Ultimate Addons. Команда Brainstorm Force за плагіном випереджала себе, і це очевидно.

Ultimate Addons пропонує вам велику кількість креативних блоків Гутенберга, щоб ви могли створювати бездоганні сайти без написання коду. Ми говоримо про блоки, такі як виняткові заголовки, розширені стовпці, блок-котирування, CTA, стилер форми форми 7, часова шкала вмісту та Карти Google..

BTW, якщо вас цікавить, Brainstorm Force пропонує вам 20+ попередньо створених безкоштовних початкових сайтів, створених за допомогою Гутенберга, Ultimate Addons для Гутенберга та теми Astra. Крім Ultimate Addons, вам потрібен Плагін Astra Starter Sites щоб отримати безкоштовні веб-сайти.

7. Блоки каденції

kadence блокує плагін gutenberg

Раніше вам потрібні були або навички кодування на рівні бога, або надійний плагін для створення сторінок, щоб створити гарні макети. Все значно змінилося з входом у Гутенберг. Так, редактор потужний, але з’єднайте його з плагіном Kadence Blocks, і ви отримаєте супернову.

Спеціальні блоки Kadence включають макети рядків, розширені галереї, заголовки, кнопки, піктограми, проставки, відгуки, гармошки, інформаційні поля, вкладки та піктограми. Кожен блок оснащений широким списком опцій, які дозволяють вам візуально створювати винятковий вміст.

8. Блоки витри

видра блокує Гутенберг аддонс

Блоки Otter пропонують вам Themeisle, один з найповажніших розробників WordPress в Інтернеті. Плагін – це прекрасна колекція креативних блоків Гутенберга та готових до імпорту шаблонів. Щоб досягти найкращих результатів, ви можете широко налаштувати кожен блок або шаблон.

Плагін Otter Blocks Gutenberg пропонує вам різноманітні блоки, включаючи розділи, послуги, прайс-листи, поштові сітки, Карти Google, відгуки, значки Font Awesome та кнопки спільного використання. Це прекрасний інструмент для створення чудового вмісту, не порушуючи поту.

9. Укладається

плагін gutenberg, який можна скласти

І коли ви думаєте, що все це бачили, плагіни Гутенберга продовжують надходити. На сцені у нас є Stackable – чудовий плагін Gutenberg від Gambit Technologies. Плагін пропонує вам багатофункціональні блоки, які допоможуть вам створити веб-сайт своєї мрії за кілька кліків.

Вражаючі блоки, що поставляються з Stackable, включають контейнери, роздільники, поштові сітки, сітки для зображень, акордеони, вікна зображень, блоки функцій, список значків, CTA, заголовки, картки, відео спливаючі вікна, лічильники, відгуки, таблиці цін, члени команди тощо..

10. Розширений Гутенберг

розширений плагін gutenberg

Хоча більшість плагінів Gutenberg мають майже однакові функції, але плагін Advanced Gutenberg йде на крок далі. Крім понад 20 блоків вмісту, плагін надає вам більше контролю над редактором Gutenberg. Тепер ви можете активувати блоки вмісту на основі кожного користувача. Це означає, що лише певні користувачі можуть редагувати певні блоки вмісту.

Розширений Гутенберг оснащений цілим рядом симпатичних і простих у використанні блоків. Ви отримуєте менеджер стовпців, повзунки для поставок, повзунки для продуктів WooCommerce, розширений блок кнопок, контактні форми, блок розширеного списку, гармошки, відгуки, вкладки, покращені блоки зображення та відео тощо.

11. Остаточні блоки

gutenberg плагіни остаточні блоки

Ми досі до цього. Під номером дев’ять у нас є плагін Ultimate Blocks Gutenberg. Це чудовий маленький двигун, який гарантовано перезарядить ваш редактор Gutenberg. Це найкраще розширення Гутенберга для блогерів та маркетологів, завдяки ряду вражаючих функцій.

Завдяки блокам вмісту 18+, Ultimate Blocks пропонує вам безліч боєприпасів для створення видатних веб-сайтів, які знаходяться поза цією галактикою. Помітні блоки включають фільтр вмісту, огляд, вкладки, зміст, CTA, зміна вмісту, стилізовані поля та списки, вміст, що розширюється, та багато іншого.

12. Qodeblock

плагін qodeblock gutenberg

І останнє, але не менш важливе, у нас є колекція блоків Гутенберга від Qodeblock. Це фантастичне доповнення Гутенберга, яке постачається з понад 20 блоками вмісту. Плагін пропонує вам великий список блоків, які дають вам більше контролю для швидкого створення та запуску будь-якого потрібного вам сайту.

Доступні годинники включають розширені стовпці, гармошки, авторські профілі, кнопки, CTA, блок контейнерів, електронні розсилки, вбудовані повідомлення, таблиці цін, сітки для публікацій / сторінок, піктограми соціальних медіа та список продовжується. Ця колекція блоків Гутенберга пропонує вам велику гнучкість для створення вашого веб-сайту так, як ви уявляєте.

13. EditorsKit

Інструментарій побудови сторінок Гутенберга - EditorsKit

EditorsKit включає додаткові параметри блоку для текстових форматів (включаючи відсутні наступні / спонсоровані посилання, виділений текст, перетворення тексту, відступи тощо), підтримку розмітки, параметри видимості (показати / приховати блоки на основі пристрою, увійшли користувачі, ACF або умовна логіка) , орієнтовний час читання, перевірені списки, чуйне вирівнювання тексту та інше. Але, мабуть, одна з найкорисніших функцій – це варіант імпорту та експорту блоку. З його допомогою ви можете легко експортувати і повторно використовувати свої блоки прямо з редактора.

А для тих, хто задоволений кодом, EditorsKit також додав більше класів CSS як режим редактора коду (у комплекті з підсвічувачем синтаксису).

14. Сітчастий будівельник WP

Gridbuilder WP

Шукаєте кращі сітки та фільтри для використання на своїх сторінках? Дайте Gridbuilder WP спробувати. Цей плагін преміум-класу включає прості варіанти створення власної власної сітки (вибирайте із кладки, обґрунтованої, метро чи каруселі) у комплекті з налаштуваннями для гранітного пошуку. І плагін, звичайно, сумісний з Gutenberg, а також ACF для спеціальних полів, переклади Polylang або WPML, продукти WooCommerce та багато іншого.


Гутенберг – це потужний контент-редактор із світлим майбутнім. Це дозволяє створювати приголомшливі веб-сайти за кілька кліків. Додатки / плагіни / розширення Гутенберга побудовані на редакторі Gutenberg за замовчуванням, пропонуючи вам ще більше сил для згинання Гутенберга в будь-який спосіб.

Щоб вибрати найкращий плагін Gutenberg для ваших потреб, ви повинні бути готовими спробувати пару варіантів. Більшість плагінів Gutenberg пропонують однакові блоки вмісту. Однак кожен плагін Gutenberg має різні варіанти налаштування кожного блоку, тобто те, що працює для мене, може не працювати для вас.

Ми сподіваємось, що ви знайдете дивовижний плагін Gutenberg, який доповнить ваш веб-сайт WordPress. Мій улюблений поки що плагін Getwid Gutenberg від MotoPress. Але який ваш улюблений плагін Gutenberg? Будь ласка, поділіться своїм найкращим вибором у коментарях!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map