13 кращих плагінів шлюзу для платежів WooCommerce

Кращі плагіни для шлюзів для платежів WooCommerce

Звичайно, ви чули про WooCommerce раніше? Це один з найпростіших способів створення інтернет-магазину за допомогою WordPress. WooCommerce дозволяє власнику сайту додавати продукти, цифрові товари та навіть підписки (залежно від встановлених розширень WooCommerce). Але для всіх дивовижних функцій, які включає WooCommerce, є лише кілька вбудованих варіантів оплати за замовчуванням. Пощастило для вас, є багато безкоштовних та преміальних плагінів для платіжних шлюзів WooCommerce, які ви можете додати, щоб запропонувати клієнтам нові варіанти оформлення замовлення.


Незалежно від того, чи хочете ви додати Stripe, Amazon Pay чи криптовалюти, для вас є плагін. Хоча це жодним чином не повний перелік усіх варіантів шлюзу платежів для WooCommerce, ми намагалися охопити більшість основних варіантів. Сподіваємось, ви знайдете правильний плагін шлюзового шлюзу WooCommerce для своїх клієнтів нижче!

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. WP SmartPay

WP SmartPay

Приймайте платежі за допомогою Paddle та суперпростої інтеграції WP SmartPay. Завдяки WP SmartPay ви отримаєте потужність весла для вашого магазину WooCommerce. Це означає, що ви можете прийняти практично будь-який спосіб оплати – Visa, Discover, Apple Pay, банківські перекази та багато іншого! І це робить управління податками в магазині легким, оскільки Paddle збирає та перераховує податок з продажу за вас. Вам також не потрібно створювати власні рахунки-фактури – все обробляє Paddle та WP SmartPay!

WP SmartPay також дозволяє вам приймати одноразові та періодичні платежі, розробити безпроблемну процедуру оформлення замовлення, щоб збільшити конверсії (можна навіть створити спливаючі вікна) та додати спеціальні коди купонів для покращення вашого магазину. Крім того, він оптимізований для мобільних пристроїв, підтримує понад 20+ валют (та 11+ мов) та має автоматичні оновлення (доки активність вашої ліцензії на плагін).

2. Смуга від WooCommerce

Смуга від WooCommerce

Це відмінний плагін для шлюзу для будь-якого власника веб-сайту WordPress, бізнес якого розповсюджений у різних країнах світу. Це допомагає вам приймати платежі від клієнтів у 26 країнах за допомогою Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Diners Club, SEPA, Sofort, iDeal, Giropay, Alipay тощо. WooCommerce Stripe також має веб-платежі Підтримка API, що дозволяє клієнтам платити власникам компаній через мобільні платіжні канали.

3. Платформа FONDY

Багатофункціональний шлюз FONDY

Безкоштовний плагін FONDY-шлюзу дозволяє легко приймати платежі в 120 країнах ЄС та за його межами. Просто встановіть плагін, щоб додати FONDY як варіант оплати у вашому магазині WooCommerce (Примітка: вам потрібно буде зареєструватися для Рахунок FONDY щоб отримати свій ідентифікатор продавця та секретний ключ). Тоді ваші клієнти зможуть оплатити свій вибір Visa, Mastercard, Maestro, PayPal, Swift, прямий дебет, готівку при доставці та більше у понад 100+ валютах. Крім того, за допомогою FONDY ви навіть можете налаштувати та додати бренд на свій торговий портал, щоб зробити процес оформлення каси безпроблемним. Що не любити?

4. Оплата через PayPal від WooCommerce

Оплата через PayPal від WooCommerce

Будь-який підприємець, який використовує WooCommerce для керування своїм магазином WordPress, може використовувати цю багатофункціональну надбудову для продажу своїх товарів та послуг у безпечному середовищі. Крім того, Paypal – один з найбільш широко використовуваних і надійних процесорів оплати, щоб клієнти почували себе комфортно користуватися ним. Цей додаток має In-Context Checkout, який відповідає всім необхідним вимогам безпеки для веб-сайту електронної комерції. Також це не повинно жодним чином змінювати тему вашого веб-сайту. Пам’ятайте лише, що In-Context Checkout використовує модальне вікно (на серверах PayPal). Але клієнти будуть перенаправлені назад на ваш сайт після оформлення замовлення.

5. Амазонська оплата WooCommerce

Amazon Pay від WooCommerce

Мільйони людей використовують Амазонку для того, щоб замовити майже все (привіт, безкоштовна 2-денна доставка). Але чи знаєте ви, що ви можете додати Amazon Pay як варіант оформлення замовлення для вашого магазину WooCommerce? За допомогою цього плагінного шлюзу WooCommerce ви можете отримувати платежі від клієнтів через Amazon. фінанси. Клієнти можуть легко оформити замовлення, увійшовши в свій обліковий запис Amazon. Потім плагін відображатиме клієнтам персоналізоване повідомлення “дякую”, коли вони завершують транзакцію.

6. Квадрат від WooCommerce

Площа від WooCommerce

Візьміть платежі від клієнтів легко і швидко разом з Square. Цей плагін – чудовий варіант для власників магазинів WooCommerce, які також підтримують фізичну вітрину. Тим більше, що плагін дозволяє синхронізувати ваш інвентар між вашим інтернет-магазином WooCommerce та Square POS. Установка та використання прості завдяки чистому та зручному інтерфейсу. Усі дані про оплату клієнтів обробляються компанією Square, тому вам не доведеться турбуватися про них.

7. PayPal для WooCommerce

PayPal для WooCommerce

Всі ми знаємо, що PayPal – популярна платформа серед бізнес-організацій для здійснення онлайн-транзакцій. І за допомогою цього безкоштовного плагіна ви можете насолоджуватися послугами PayPal на своєму веб-сайті. Цей плагін дозволяє збирати платежі від клієнтів без щомісячної плати в США та Канаді. Це полегшує інтеграцію PayPal, а вбудовані фільтри шахрайства допомагають захистити ваш інтернет-магазин від шахраїв. Плагін навіть включає вбудовану систему жетонів, щоб клієнти могли зберігати свою платіжну інформацію. Крім того, розробники плагінів пропонують безкоштовний акаунт PayPal Payment Pro для будь-якого магазину із щомісячними продажами не менше 1000 доларів.

8. WorldPay для WooCommerce

WorldPay для WooCommerce

Приймайте платежі кредитною карткою через ваш магазин WooCommerce з Worldpay. Завдяки цьому преміум-розширення плагінного шлюзу WooCommerce клієнти можуть оформити замовлення будь-якою основною кредитною карткою, включаючи Visa, Mastercard, Amex, JCB і навіть Diners або дебетові картки.

Для використання цього плагіна необхідний обліковий запис Worldpay, оскільки всі платежі керуються та обробляються через їх сервери (саме тому ви хочете цього додатка). Під час оформлення замовлення клієнти надійно вводять платіжну інформацію через Worldpay, а після підтвердження їх замовлення перенаправляються на сторінку підтвердження на вашому сайті. Установка та налаштування прості та швидкі. Ви можете легко продавати преміум-продукти або завантаження (наприклад, музику, відео, електронну книгу, PDF або будь-які інші цифрові мультимедійні файли) на своєму веб-сайті, використовуючи цей плагін..

9. Молі Платежі за WooCommerce

Молі Платежі за WooCommerce

Плагін WooCommerce Mollie Payments дозволяє інтегрувати багато основних способів оплати з WooCommerce. Mollie підтримує основні кредитні картки, дебетові картки, місцеві та міжнародні способи оплати, а також варіанти “оплати після доставки” (23 на момент написання цього факту). Це робить його надзвичайно гнучким варіантом для клієнтів та потужним інструментом для власників бізнесу.

За користування плагіном Mollie у вашому магазині WooCommerce плата не стягується (лише основні комісії за транзакції, коли клієнти оформляють замовлення). Просто встановіть і налаштуйте свої настройки, щоб почати приймати платежі. Плагін навіть працює з мультисайтом і сумісний з WPML. Тож якщо ви створили локалізовані версії магазину WooCommerce, ви зможете використовувати параметри оформлення замовлення Mollie з кожним перекладом.

10. Брейнтрі для WooCommerce

Braintree для WooCommerce

Цей плагін є офіційним партнерством Braintree & PayPal. Встановивши його, ви можете додати опції, щоб клієнти могли платити кредитною карткою, PayPal, Google Pay і навіть ApplePay. Найкраще – це абсолютно безкоштовно для вас. Цей унікальний плагін для шлюзу WooCommerce також відповідає SAQ A PCI.

11. Шлюз платежів WooCommerce USAePay

Шлюз оплати WooCommerce USAePay

Інформація та DownloadView Демо

Розширення шлюзу ePay Gateway для WooCommerce США пропонує повністю інтегрований досвід замовлення між WooCommerce та США EPay. За допомогою ePay у США ви можете приймати та обробляти транзакції з будь-якого місця світу для свого магазину WooCommerce. Плюс це сертифікований ECI шлюз в режимі реального часу – так що ви можете стягувати плату з клієнтів і отримувати оплату відразу. Цей плагін преміум-класу включає потужні функції для платежів, підписок, збережених способів оплати, повернення коштів тощо. США ePay також підтримує декілька валют, тому клієнти можуть купувати товари в місцевій валюті.

12. Cryptoniq Crypto Gateway

Cryptoniq Crypto Gateway

Інформація та DownloadView Демо

Cryptoniq – це унікальний та багатофункціональний плагін для платіжного шлюзу WordPress, який дозволяє інтегрувати платіжні інструменти за допомогою криптовалюти. Ви повинні знати, що цей плагін WordPress був створений, щоб зробити платежі максимально зручними для клієнта та продавця. Наразі він підтримує 4 криптовалюти – включаючи Bitcoin, Etherum, LiteCoin & Doge. Найкраще, що Cryptoniq не передбачає сторонні послуги та плату за транзакції.

Цей плагін дуже корисний для всіх тих організацій бізнесу, які здійснюють бізнес-угоди в більшій кількості і здійснюють транзакції в криптовалютах. Просто майте на увазі, що це розширення WooCommerce. Якщо ви не хочете встановлювати та використовувати WooCommerce, не хвилюйтеся. Існує ще низка чудових способів приймати біткойн за допомогою WordPress разом з іншими криптовалютами.

13. Шлюз платежів WooCommerce Pesapal

Шлюз платежів WooCommerce Pesapal

Інформація та DownloadView Демо

Платіжний шлюз WooCommerce Pesapal – це ще одне розширення для WooCommerce, яке пропонує безліч нових варіантів оплати. За допомогою цього встановленого розширення WooCommerce клієнти можуть здійснювати миттєві платежі за допомогою Pesapal. Більшість користувачів кажуть, що це простий плагін WordPress і його дуже просто налаштувати. Він сумісний з eWallet: M-Pesa, Airtel Money, mVisa. Це робить його доступним для популярних африканських країн, таких як Кенія, Уганда, Замбія, Зімбабве, Руанда, Танзанія та Малаві.

Заключні думки про плагіни шлюзів для платежів WooCommerce

Різні плагіни шлюзу для WooCommerce дозволяють обробляти онлайн-транзакції на вашому сайті WordPress. Це прекрасний спосіб звернутися до ширшої клієнтської бази та збільшити загальний дохід вашого магазину. Ви можете вибрати будь-який плагін із вищезгаданого списку та почати приймати платежі.

Ви пробували будь-який із перерахованих вище плагінів? Або є якісь інші плагіни для шлюзів для платежів WooCommerce, які ви рекомендуєте? Просто залиште коментар нижче – ми хотіли б знати, як ви обробляєте платежі на своєму веб-сайті WooCommerce.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map