12+ найкращих плагінів WordPress Job Board на 2020 рік

10 найкращих плагінів для роботи в WordPress

Якщо ви хочете додати дошку роботи на свій веб-сайт WordPress або створити свій власний веб-сайт із робочими місцями, тоді вам потрібно буде використовувати ефективний плагін WordPress дошки для роботи. Однак, маючи багато варіантів на вибір, важко дізнатися, який плагін буде найбільш підходящим для вашого веб-сайту.


У цій статті ми розглянемо найкращі плагіни для роботи WordPress, доступні зараз у 2020 році. Хоча всі згадані плагіни є хорошими варіантами, під час вибору плагіна ви завжди повинні базувати своє рішення на потребах свого сайту, а не на поради інших. . Щоб допомогти вам знайти найкращий плагін для плати для роботи в WordPress, ми ознайомимося з деякими особливостями та функціональними можливостями кожного варіанту, щоб ви могли найкраще підійти до вашого проекту.

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. WP Job Manager

WP Job Manager

Інформація та DownloadView Демо

WP Job Manager від Автоматичний є чудовим плагіном фріміум-дошки. Для тих, хто вперше додає дошку роботи на своєму веб-сайті WordPress або для тих, хто не шукає плагін із розширеними функціями, безкоштовний базовий модуль, який надає WP Job Manager, повинен легко задовольнити ваші потреби. Однак якщо ви шукаєте додаткову функціональність, для підтримки безкоштовного базового модуля можна придбати додаткові додатки.

Заснований на короткому коді, WP Job Manager може працювати з будь-якою темою і дуже простий у процесі роботи (просто ознайомтеся з нашим повним посібником із WP Job Manager). Ви можете перелічити завдання, де відображаються відомості про компанію, терміни придатності тощо. Створіть форму подання вакансій на передній план, де роботодавці можуть самі перелічити робочі місця та переглянути список, перш ніж він розпочнеться. Або скористайтеся інформаційною панеллю роботодавця, де користувачі, які ввійшли в систему, можуть керувати своїми власними списками робіт.

Популярні додатки включають Програми, де ви можете додати форми заявок до завдань. І Туалетні платні списки, що дозволяє вам монетизувати ваш сайт. Як бачите, WP Job Manager – це універсальний плагін, який задовольняє різні потреби в усіх напрямках.

2. Застосовуйте Інтернет

Застосовуйте Інтернет-плагін

Застосувати в Інтернеті – це безкоштовний та ефективний плагін для роботи WordPress. Швидкий у налаштуванні та простий у використанні, Apply Online – це лише рішення для вас, якщо ви хочете додати сторінку вакансій на свій веб-сайт WordPress. Цей плагін також можна використовувати для додавання дошки оголошень або реєстраційної сторінки для курсу чи заняття. Щойно опублікувавшись, ви можете розпочати одержання заявок на роботу або реєстрацію зі свого веб-сайту відразу.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс Інтернету дозволяє додавати, класифікувати та керувати рекламою вакансій на панелі інформаційних панелей WordPress. Потім ви можете додати в рекламу описи та інші функції, пов’язані з роботою, а потім отримати електронний лист після отримання заявки.

Дуже гнучкий і простий плагін, Apply Online – це чудовий варіант, якщо ви шукаєте безкоштовний плагін для роботи, який працює прямо з коробки.

3. Проста рада роботи

Проста рада роботи

Просто Job Board – це легкий плагін, який безкоштовно завантажувати з сховища WordPress. Цей зручний плагін WordPress дозволить вам швидко додати дошку роботи на свій веб-сайт або блог.

Додайте декілька списків завдань та відображайте їх із заявками на будь-якій сторінці вашого веб-сайту, просто використовуючи прості шорт-коди. Також можна придбати додатки, які допоможуть вам покращити функціональність плагінів. Просто Job Board – це ефективний плагін, який можна розширити в міру зростання вашого веб-сайту, і є прекрасним вибором для тих, хто має бюджет.

4. Робота та експерти з WPMU DEV

wpmu Dev Плагіни для робочих місць та експертів

Інформація та DownloadView Демо

Робота та експерти з WPMU DEV вважає себе найвищим плагіном WordPress плагінів. Цей високоякісний, розширений плагін дозволить вам створити на своєму веб-сайті дошку робочих місць, щоб відповідати вашим точним характеристикам. Спочатку створений WPMU DEV для використання на власному веб-сайті, цей плагін має на меті співпрацювати працівників з роботодавцями, при цьому власники сайтів зможуть скористатися більш практичним підходом.

Вакансії можна розмістити на передньому кінці вашого веб-сайту WordPress. Ви можете описати свою позицію, поділитися своїм бюджетом, прикласти необхідні файли тощо. Профілі також можна створити на передній частині. Тут люди можуть додати граватар, біо, соціальні посилання, контактну інформацію та приклади роботи. Приватна система обміну повідомленнями дозволяє професіоналам та роботодавцям підключатися.

Цей багатофункціональний плагін дозволить вам створити на своєму веб-сайті сучасну та успішну сторінку ради роботи або повнофункціональний веб-сайт із зайнятості за допомогою WordPress. Варто перевірити, роботу та експертів можна придбати в рамках членства в WPMU DEV.

5. Правління робочих місць WP

Рада роботи WP

Запуск робочої дошки в WordPress ніколи не був простішим завдяки WP Job Board. Ще один преміальний плагін, WP Job Board – це ідеальне рішення як для підбору персоналу, так і для підприємців, веб-розробників та блогерів..

Працюючий WP Job Board працює з будь-якою темою WordPress, має редактор перетягування, який допоможе вам швидко та легко налаштувати вашу дошку. Безкоштовні додатки надаються цим плагіном для підвищення функціональності, і він може бути інтегрований з сторонніми службами, такими як Paypal і Stripe, щоб допомогти монетизувати ваш сайт.

6. JS Jobs Pro

JS Джобс Про

JS Jobs – це ще один плагін WordPress, який дозволить вам створити повноцінний сайт із завданнями. Створіть веб-сайт для членства, який дасть змогу працівникам та роботодавцям брати на себе відповідальність за власні заявки та списки. Користувачі можуть зареєструватися та увійти, щоб отримати доступ до вашого вмісту, або увійти через Facebook чи LinkedIn. Важливо, що JS Jobs Pro підтримує інтеграцію через Paypal, що дозволяє стягувати плату за списки вакансій або членство.

7. JobSearch WP Board Job

Пошук роботи WP

Інформація та DownloadView Демо

Для тих, хто хоче створити професійний сайт ради роботи, плагін JobSearch WP Job Board – прекрасний вибір. Вичерпаний з преміум-функціями для входу в соціальну мережу, сповіщення електронною поштою, користувацькі пакунки, вибране, менеджер резюме, нові сповіщення про роботу, користувацькі поля (для роботодавців), безпечна реєстрація та інше – це варіант верхнього рядка для запуску власного сайту роботи.

Просто встановіть плагін і почніть використовувати настройки плагіна для вашого сайту. Хочете створити користувальницьку сторінку робочої дошки? Спробуйте доповнення для розробника сторінок JobSearch WPBakery – яке поєднує в собі найкращі з обох версій функцій пошуку JobSearch та легке створення сторінки перетягування.

8. Керівник ради роботи

Менеджер по роботі

Менеджер робочих місць – ще одна безкоштовна можливість швидко та легко створити власний сайт роботи. Цей плагін включає прості параметри та штрихкоди для вставки архіву ваших завдань, додавання форми подання, інформації облікового запису користувача тощо. Плагін готовий до SEO та створює його з дійсним кодом, гачками та діями, щоб розробники могли розширити плагін за необхідності.

9. WP Job Hunter

WP Job Hunter

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Створіть власний мисливський бізнес із плагіном WP Job Hunter. За допомогою WP Job Hunter ви можете зв’язатись із основними порталами роботи, такими як CareerJet, SimplyHired та інші, які роблять комісії, оскільки відвідувачі вашого сайту застосовують заявки. Просто встановіть плагін для початку роботи.

Прості варіанти, такі як віджет дошки для роботи, інтегрований Facebook та G +, як / спільний доступ, користувацьке поле пошуку, розпилення смарт-тегів, вбудована статистика відвідувачів та надто проста настройка, роблять цей плагін чудовим доповненням до будь-якого сайту роботи.

10. Дошка робочих місць від BestWebSoft

Дошка робочих місць від BestWebSoft

Job Board від BestWebSoft – це основний, але корисний плагін робочої дошки. Хоча функції не є великими, цей плагін робить те, що йдеться на бляшанці, одночасно забезпечуючи хороший досвід користувача для відвідувачів вашого сайту.

Плагін Job Board також дозволяє створювати сторінки для переліку завдань та отримання програм. Додайте необмежену кількість робочих місць, використовуйте штрих-коди, щоб вставити реєстраційну форму або дошку, налаштувати за місцем розташування, включити види зайнятості (позаштатний, повний робочий день, неповний робочий день, темп тощо), вибрати валюту тощо.

11. Таблиця повідомлень Pro

Повідомлення таблиці Pro

Інформація та DownloadView Демо

За допомогою таблиці «Таблиця Pro» ви можете створити більше, ніж просто таблицю, включаючи сторінку списків завдань. Плагін містить усі важливі функції, які вам потрібні, такі як список, пошук, розширене сортування та фільтр. Просто виберіть власний тип публікації, який буде використовуватися для вашого столу, і приступайте до роботи, налаштовуючи свої параметри. Крім того, він сумісний з популярними плагінами форм, як-от Контактна форма 7 та Гравітаційна форма, тому ви можете приймати заявки на роботу прямо на своєму сайті.

12. Відкриття робочих місць WP

Відкриття робочих місць WP

Налаштуйте сторінку з переліком завдань, швидко та просто, із відкриттями робочих місць WP. Цей простий плагін включає підтримку необмежених специфікацій завдань, перелік дати закінчення терміну дії, віджет останніх завдань, пошук Ajax та фільтри, користувацькі сповіщення електронною поштою та пропонує перегляд сітки чи списку. Крім того, вона включає форму заявки на передній частині та індивідуальну роль користувача HR для полегшення управління роботою.

13. Менеджер роботи та кар’єра

Менеджер по роботі та кар'єра

Плагін Job Manager & Career був розроблений, щоб допомогти з переліком завдань та управлінням додатками прямо з вашої інформаційної панелі WordPress. Плагін чудово працює з більшістю тем і успадковує кольори, межі та стилі теми. Крім того, він включає такі варіанти, як прості у використанні шорт-коди, пошук роботи, форма заявки, відновлення завантаження, додавання пропонованих робіт зі значками, видимість роботи на основі статусу, резервне копіювання даних та інше.

Заключні думки про плагіни дошки

Якщо ви хочете створити цілий веб-сайт на основі рекламних завдань та відповідності кандидатів потенційним роботодавцям, то, можливо, буде краще вибрати тему ради роботи.

Jobify – популярна тема дошки для роботи в WordPress, яка доступна від Themeforest. З наявними безліччю шаблонів і всіма інструментами для роботи, які вам можуть знадобитися, тема Jobify WordPress – це чудовий варіант, якщо ви хочете швидко та ефективно запустити і запустити свій сайт..

Який із плагінів WordPress плати для роботи ви оберете, щоб допомогти вам створити сторінку дошки або веб-сайт роботи? Будь ласка, поділіться своїми думками з нами в коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map