12+ найкращих плагінів проти спаму для WordPress 2020

12 найкращих плагінів проти спаму для WordPress 2019

Боротьба зі спамом для коментарів до WordPress – це тривалий процес, який можна виконати за допомогою: (а) допомоги плагінів або (b), трохи змінивши налаштування дискусії в WordPress. У цьому підручнику ми зупинимось на обох методах. Два фактори, які слід враховувати, приймаючи рішення про наступний плагін проти спаму, повинні бути:


  1. Обсяг трафіку
  2. Кількість коментарів

Якщо обидва числа знаходяться в нижній частині (наприклад, коли ви починаєте блог), ви можете перейти до техніки (b), тобто налаштувати налаштування WordPress, щоб вручну запобігти спаму. Цікаво побачити, скільки може запропонувати WordPress.

Частина (а), тобто запобігання спаму за допомогою плагінів проти спаму WordPress, спочатку розглянемо важливі функції, які повинен мати плагін для спаму. Потім занурюємось у список плагінів.

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Основні характеристики плагіну проти спаму WordPress

У плагіні антиспаму WordPress можна багато шукати, але є кілька основних функцій, які ви дійсно повинні врахувати. Погляньмо!

Нульові дії клієнта

Сторони клієнта, крім написання коментаря, слід тримати якомога нижче – в ідеалі – нуль. Ваш плагін не повинен просити вашого справжнього коментатора перевірити / зняти прапорець або ввести нечітке зображення капчу. Введення капчу для коментарів суттєво заважає користувачеві, і цього слід уникати.

Мінімальний вплив бази даних WordPress

Прищипуйте його біля бутона

Хороший плагін проти спаму не повинен дозволяти коментарям спаму вводити в базу даних WordPress. В результаті зменшується кількість транзакцій SQL, що означає зниження навантаження сервера, тобто покращену продуктивність – навіть у години пікового трафіку. Цей ризик, однак, якщо алгоритм антиспам неправдивий, справжній коментар може бути загублений назавжди (на жаль).

Блокувати новий спам для реєстрації користувача

Сторінка реєстрації WordPress дозволяє користувачам зареєструватися на вашому веб-сайті. Процес реєстрації досить простий вперед і його можна легко автоматизувати ботами.

Чому нам потрібно це зупинити? Після реєстрації користувач може розміщувати стільки коментарів, скільки йому заманеться, не фільтруючись. Це нормально Обговорення налаштування в новій установці WordPress. Отже, ви можете або змінити налаштування за замовчуванням, або використовувати плагін типу WP-SpamShield, який блокує новий спам про реєстрацію користувача..

Перевірка зворотного зв’язку

Перевірка зворотного звороту складається з фільтра, який порівнює IP-адресу клієнта вхідного трекбека з IP-адресою сервера. Якщо вони не відповідають, то це спам.

Статистика

Статистика допомагає у відстеженні та аналізі даних. Плагін повинен забезпечувати щотижневу або щомісячну статистику виявленого спаму.

Вартість

Як і у багатьох плагінів, деякі безкоштовні, а деякі платні. Деякі плагіни, такі як Antispam Bee, є абсолютно безкоштовними. Інші рішення, такі як Akismet та CloudTalk, – це платні варіанти для комерційних та ділових веб-сайтів.

1. Акісмет

плагін анти-спаму akismet

Плагін проти спаму WordPress номер один у сховищі, розроблений командою Automattic – Akismet забезпечує захист від спаму на рівні компанії на ваш WordPress сайт. Справді, наш список не був би повним, якби ми не згадали Akismet, дефакто-плагін проти спаму для WordPress. Маючи понад 5 мільйонів активних установок, Akismet – це, без сумніву, найпопулярніший плагін проти спаму WordPress. Це прекрасне рішення для боротьби зі спамом, особливо спамом для коментарів.

Плагін проти спаму Akismet поставляється заздалегідь на кожен створений вами WordPress сайт. Все, що вам потрібно зробити – це активувати плагін і підключитися до свого акаунта Akismet за допомогою ключа API, процес, який простий як A, B, C. Після підключення Akismet негайно починає роботу, допомагаючи зупинити спам, використовуючи складні алгоритми та правила. Плагін працює, завантажуючи всі вхідні коментарі на сервер Akismet. Потім коментарі проходять сотні * антиспам-алгоритмів (* ми точно не знаємо точної кількості). Правильні коментарі публікуються, а решта – до черги спаму. Ви навіть можете переглядати історію статусу кожного коментаря, щоб побачити, яку спамував модератор, або автоматично вносити в папку зі спамом..

Плагін безкоштовний для персональних веб-сайтів та некомерційних організацій ТОЛЬКО (переглянути ліцензійні умови). Вам потрібно буде платити щонайменше 5 доларів на місяць, якщо ви хочете використовувати Akismet на комерційному веб-сайті. Плани преміум-класу оснащені додатковими функціями, такими як вдосконалена статистика та пріоритетна підтримка, що робить її ціною варто.

2. Бджола антиспам

антиспам бджола

Наступним найкращим вибором після Акісмета буде бджола проти спаму. Цей безкоштовний плагін має чудові функції, і він не потребує реєстрації, як це робить Akismet. Анти-спам-бджола безкоштовна для особистого та комерційного використання, тому незалежно від вашого веб-сайту, ви можете бути безкоштовними. Антиспам-бджоло – це єдине рішення, яке вам потрібно ефективно усунути спам-коментарі та відкликання.

Антиспам Бджола проста у використанні. Ви можете швидко зупинити спамери, не вимагаючи CAPTCHAS і не надсилаючи особисті дані стороннім службам. Плагін також сумісний з GDPR і постачається з тоною відмінних функцій.

Ви можете очікувати таких варіантів, як можливість довірити затвердженим коментаторам, перевірити IP-адреси, заблокувати користувачів з певних країн, видалити спам-коментарі безпосередньо, встановити сповіщення адміністратора, ввійти спамерів за допомогою Fail2Ban, очистити вашу базу даних WordPress від спаму через певну кількість днів ( очищення спаму), і список продовжується і продовжується. Крім того, плагін пропонує щомісячну статистику спаму на панелі приладів.

3. Сховати мій WP

Сховати мій WP

Інформація та завантаження

Маючи понад 27 тис. Щасливих покупців, Hide My WP – перший плагін безпеки WordPress на CodeCanyon. Але не обманюйте ім’я – Hide My WP пропонує вам повний захист від спаму та багато іншого. Це преміальний набір інструментів, який робить ваш веб-сайт невидимим і непереможним для хакерів, детекторів тем і спамерів (дивіться відео вище).

Hide My WP робить саме це. Він приховує весь ваш сайт від сміттєвих хлопців. Він захищає будь-яку URL-адресу, яку ви хочете, включаючи wp-логін, і перейменовує URL-адресу wp-admin, щоб ще більше сплутати поганих хлопців. Щоб захистити вас, Hide My WP, серед іншого, виявляє та знімає атаки SQL Injection у зародку.

Hide My WP має відмінний рейтинг користувачів та сумісний з BuddyPress, bbPress тощо. Це максимальна безпека та анти-спам плагін для вашого веб-сайту WordPress.

4. Захист від спаму Cleantalk

захист від спаму

Захист від спаму Cleantalk – це простий, але потужний хмарний плагін проти спаму WordPress, підходить як для початківців, так і для досвідчених користувачів. Він не дозволяє виконувати функції, пропонуючи вам лише те, що вам потрібно, щоб зупинити спамери, не забиваючи веб-сайт. Хоча вони пропонують 14-денну безкоштовну пробну версію, після її закінчення вам потрібно буде придбати послугу Cleantalk за дуже скромні 8 доларів на рік.

Плагін допомагає вам зупинити реєстрацію спаму, коментарі, контактні електронні листи, замовлення, бронювання, підписки, опитування, а також спам у віджетах, формах пошуку та WooCommerce. Коментарі спочатку завантажуються на хмарні сервери CleanTalks, де вони проходять кілька перевірок перевірки. Ці перевірки включають – надсилання коментарів надто швидко, відключення JavaScript, посилання HTTP у чорний список та багато іншого. Дійсні коментарі тоді дозволені, а решта надсилаються до черги спаму. Крім того, Cleantalk перевіряє та видаляє наявні коментарі зі спамом та користувачів.

Захист від спаму Cleantalk сумісний з вашими улюбленими інструментами, включаючи контактну форму 7, форми Ninja, WPForms, MailChimp, коментарі Jetpack, BuddyPress, S2Member, Mailpoet та багато іншого. Це простий у використанні, оскільки він не постачається з CAPTCHA, пазлами, запитаннями, математичними загадками та ін.

5. Титан Антиспам & Безпека

титановий антиспам та безпечний WordPress плагін

Titan Antispam & Security – це більше, ніж просто плагін WordPress проти спаму; це цілий набір функцій безпеки. Плагін пропонує вам сканер безпеки, брандмауери, перевірки безпеки, чорний список IP-адрес у реальному часі, сканер зловмисного програмного забезпечення та можливість відновлювати пошкоджені файли.

Але навіть маючи всі ці функції, Titan Antispam & Security бачить простий у використанні та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, завдяки якому спам блокує вітер. Плагін спочатку був простим блокатором спаму. Однак завдяки нещодавньому мега-оновленню плагін перетворився на комплексне рішення щодо безпеки WordPress для всіх типів веб-сайтів.

Немає дратівливих CAPTCHA, і якщо вам потрібні додаткові функції, Titan Antispam & Security пропонує вам приголомшливий асортимент додаткових додатків. На момент написання програми було понад 200 тис. Активних установок, це означає, що ви в надійних руках.

6. WP Bruiser

wp bruiser wordpress плагін проти спаму

Раніше відомий як Goodbye Captcha, WPBruiser – це фантастичний плагін проти спаму WordPress. Плагін застосовує антиспам-заходи на сторінках реєстрації, а також на сторінках для входу та скидання пароля, щоб зупинити спам перед його запуском. Це досить потужно, оскільки він безкоштовний, і завдяки чистому інтерфейсу адміністратора ви можете легко налаштувати свої налаштування.

WPBruiser – це блискучий плагін проти спаму WordPress, який допомагає захистити ваші контактні форми, втрачені форми паролів, форми входу, форми реєстрації та коментарі. Також у комплекті є функції безпеки, які дозволяють блокувати IP-адреси та не дозволяти ботам перераховувати користувачів за допомогою сканування ‘/? Author = N’.

Плагін надсилає вам сповіщення про виявлення жорстоких атак. Крім того, ви отримуєте докладні звіти про спам, щоб ви могли бути в курсі речей. Крім цього, WPBruiser пропонує вам багато розширень, таких як контактна форма 7, WooCommerce, Gravity Forms, Ninja Forms, AffiliateWP, Easy Digital Downloads та багато іншого.

7. Знищувач спаму

спам руйнінг wordpress антиспам плагін

Spam Destroyer був розроблений таким чином, щоб бути максимально ненав’язливим для ваших читачів. Цей легкий плагін зупинить автоматизований спам, не відкладаючи коментаторів, і це щось, що ви можете розглянути для невеликого блогу чи веб-сайту з низьким трафіком.

Найкраща частина Spam Destroyer – це, мабуть, його максимальна простота. Я маю на увазі, плагін працює прямо з коробки. Просто встановіть Spam Destroyer і зупиніть автоматичний спам, не торкаючись жодної настройки. Плагін не додає елемент на інформаційну панель адміністратора WordPress після активації. Це працює за лаштунками.

8. Cerber Security, антиспам та шкідливі програми

захист cerber та плагін проти спаму

Інший пакет безпеки WordPress, плагін Cerber Security пропонує вам усі інструменти, необхідні для усунення спаму під час зміцнення вашого сайту WordPress. Це вірно; Блокування спаму – лише одна з особливостей, яку пропонує плагін Cerber Security. Це дозволяє усунути спам про форми реєстрації, контактів та коментарів.

Інші помітні функції включають запобігання грубої сили, блокування IP, користувацькі URL-адреси входу в систему, ведення журналів, менеджер сеансів користувача, приховування wp-адміністратора від відвідувачів, блокування доступу до API REST REST, невидимий reCAPTCHA, перевірку цілісності, сканер шкідливих програм, заплановані сканування безпеки, дво- аутентифікація факторів тощо.

9. Нульовий спам WordPress

wordpress нульовий спам

Мені подобається підхід без CAPTCHA, який сьогодні застосовують багато розробників плагінів проти спаму. Це рятує ваших читачів агонію відповіді на запитання, заповнення CAPTCHA та розгадування загадок, що впорядковує досвід користувачів. У той же час, це позбавить вас від проблеми модерації спам-коментарів, що витрачає час.

WordPress Zero Spam втілив цей підхід, пропонуючи вам без стресу спосіб знищення спаму на вашому веб-сайті. Все, що вам потрібно зробити – це встановити та активувати плагін WordPress Zero Spam, і це все. Плагін бере на себе і починає блокувати 99,9% спаму на вашому веб-сайті, використовуючи перевірку ключів JavaScript на сервері та клієнті, щоб запобігти спаму ботів. По суті, користувачі не можуть коментувати без JavaScript.

WordPress Zero Spam легко інтегрується зі звичайними підозрюваними, включаючи контактну форму 7, гравітаційні форми, форми ніндзя, BuddyPress та WPForms, серед інших. Що ще? Ви можете заблокувати спам-IP-адреси, коли вони побачать ваш веб-сайт.

10. Зупиніть спамерів

зупинити спамерів

Що стосується плагінів проти спаму WordPress, Stop Spammers – відомий вбивця спаму. Неважко простий у налаштуванні та використанні, Stop Spammers пропонує вам багато сил, щоб захистити себе від демона спаму. Це працює прямо з коробки, тобто нічого не потрібно торкатися, щоб знищити спамерів.

Зупинити запобігання спаму, запобігання спаму допомагає запобігти спам-коментарям, а також обмежує спроби входу. Плагін постачається з понад 50 варіантами конфігурації та використовує понад 20 різних перевірок на спам та шкідливі події для виявлення спаму. Коли плагін позначає коментар або спробу входу, користувачам дозволена друга спроба на сторінці відхиленого запиту. Тут користувачі представляють екран з капчу, щоб запобігти їх блокуванню. Captcha може варіюватися від OpenCaptcha, Google reCaptcha або SolveMedia Captcha.

Тепер за допомогою нового, вдосконаленого інтерфейсу користувача, ви можете легко боротися зі спам-коментарями, електронною поштою, реєстрацією, спам-ботами та спамерами. За потреби, ви можете запускати діагностичні тести та переглядати спам-діяльність одним клацанням.

Команда, що стоїть за стоп-спамерами, випередила себе. Вам сподобається безліч безкоштовних функцій, навіть якщо ви зможете скористатися преміум-планом, який пропонує вам більш надійну та динамічну безпеку для вашого сайту WordPress. Ні слова більше.

11. NoSpamNX

плагін проти спаму nospamx wordpress

NoSpamNX – наш останній (але не менш важливий) антиспам WordPress у вільній категорії. Я накинувся на нього випадково і мене заінтригувало звучання назви Sci-Fi. Тому я встановив NoSpamNX для перевірки води. NoSpamNX додає елемент під Налаштування> NoSpamNX після активації.

Тоді ви знайдете просту та чисту панель адміністратора з кількома параметрами. Досить простий у налаштуванні та використанні. В один клік ви можете переглянути статистику, повністю заблокувати спам або перейти до папки зі спамом та створити чорні списки, які можна використовувати на кількох веб-сайтах WordPress.

Без пуху, відсутності функції, просто простий плагін проти спаму WordPress, який фокусується саме на цьому – зупиняючи спамерів мертвих на своїх треках.

12. Captcha Plus

Captcha Plus

Інформація та завантаження

Captcha Plus – це простий преміальний плагін проти спаму для всіх типів WordPress сайтів. Це особливо корисно, якщо ви хочете заблокувати спам у формах для входу, реєстрації, відновлення пароля та коментарів.

Завдяки новим оновленням та інтеграціям ви можете використовувати Captcha Plus, щоб зупинити спам на інші типи форм, а не тільки на вищезгадані. Плагін дозволяє додавати прості математичні обчислення, невидиму капчу, розпізнавання символів і ковзання ковзання в різні форми, не порушуючи потужність.

13. Зупиніть WP коментар спам

Зупиніть WP коментар спам

Очистіть розділ коментарів за допомогою додатка Stop WP Comment Spam. Це швидкий, простий і безкоштовний спосіб запобігти захопленню спамом від ваших публікацій. За допомогою встановленого плагіна ви можете автоматично запобігти спаму та утримувати відмічені коментарі для перегляду на вкладці “спам” (де ви можете вручну переглянути та затвердити або видалити коментарі). Або ви можете ввімкнути налаштування для автоматичного видалення всієї спаму – або негайно, або після утримування протягом встановленої кількості днів.

Помітні функції включають автоматизовані фільтри спаму, можливість видалення або утримування для перегляду та сумісність з іншими плагінами безпеки WordPress. Ви можете оновити до Stop Spam Pro для додаткових функцій, таких як: розпізнавання спаму та машинне навчання, захист форми, фальшива реєстрація користувачів WordPress & WooCommerce, статистика спаму та багато іншого.

Бонус: Параметри дискусії WordPress для запобігання спаму

Установки для управління коментарями в WordPress доступні в розділі Налаштування> Обговорення. Зверніть увагу, що це ручний метод запобігання / боротьби зі спамом і, як правило, найбільш ефективний, коли у вас є кілька коментарів щодня. Однак якщо у вас є понад 1000 щоденних коментарів, більш доцільно використовувати плагін проти спаму.

Давайте обговоримо певні способи використання цих налаштувань WordPress за замовчуванням для запобігання спаму. Ми обговоримо один розділ за раз.

Налаштування статті за замовчуванням

налаштування статті за замовчуванням вручну-anitspam-01

Просто відключіть трекбеки та пінгбеки, щоб врятувати себе від половини спам-трафіку. Дозволити лише публікувати коментарі до нових статей.

Інші налаштування коментарів

інші налаштування коментарів

Автору коментаря майже завжди необхідно ввести своє ім’я / електронну пошту перед тим, як коментувати. WordPress увімкнює це за замовчуванням. Якщо ви вимагаєте, щоб користувачі входили в систему, перш ніж залишати коментарі, це призведе до зменшення значної кількості спаму. Цей крок може бути відключеним для кількох законних читачів, які хочуть залишити коментар, але не хочуть входити. Тому ви повинні ретельно проаналізуйте, перш ніж включити цю функцію.

Вам слід вимкнути коментарі до публікацій старше 90 днів у досить активному блозі. Однак якщо ви постійно оновлюєте статті, переконайтеся, що ви зміните дату опублікування так, щоб межа 90 днів не перетиналася. Тримайте коментарі з потоками за замовчуванням або збільшуйте їх, якщо потрібно.

Напишіть мені коли-небудь

пишіть мені коли-небудь

Ви можете використовувати цю функцію, якщо не отримуєте тисячі коментарів до своїх публікацій. Ви будете отримувати сповіщення електронною поштою про кожен коментар, що з’являється, і ви можете відзначити його спамом відразу, скорочуючи в розділі коментарів про спам..

Перед появою коментаря

перш ніж з'явиться коментар

Дозволяючи читачам, які раніше залишали коментар, знову залишати коментар, не вимагаючи жодного затвердження, допоможе вам скоротити законні коментарі у черзі на модерацію. Вам потрібно буде зосередитись лише на решті користувачів, серед яких переважно буде спам.

Модерація коментарів

модерація коментарів

Я пропоную використовувати значення 2. Це в ідеалі дозволяє гостям-блогерам залишити в коментарі не більше одного вихідного посилання (приманка посилань). Створення ефективного чорного списку модерації коментарів – це дуже трудомісткий процес з однаково корисними виплатами. Однак ви можете використовувати цей параметр як ефективний фільтр нецензурної лексики. Просто додайте в список нечесні слова, і всі такі коментарі будуть додані до черги модерації.

Чорний список коментарів

чорний список коментарів

Чорний список коментарів – це суворіша версія чорного списку модерації коментарів, де, якщо коментар містить слово у чорному списку, воно надсилається до черги спаму, а не до черги модерації. Вигода – економить ваш час.


Ми багато висвітлювали в цій публікації, і, сподіваємось, ви знайдете щось корисне у ваших заходах щодо блокування спаму. Який улюблений спосіб боротьби зі спамом? Чи знаєте ви про дивовижний антиспам-плагін, якого ми не перерахували? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map