12+ кращих елементів для WordPress 2020

Найкращі елементи елементів для створення сайтів WordPress

Ще з моменту його введення в 2016 році, Елементтор повністю перейняла галузь WordPress. Його 1 мільйон активних користувачів говорять про себе. Якщо ви не знайомі з нею, дозвольте розповісти вам про це.


Elementor – це плагін WordPress Page Builder, який пропонує користувачам унікальний досвід веб-дизайну. Будь-хто може просто перетягнути класні елементи та створити дивовижний веб-сайт за декілька хвилин. Ніяких знань з кодування більше не потрібно!

Крім того, Elementor Page Builder надає готові шаблони для користувачів, щоб миттєво подати заявку на веб-сайт та розпочати роботу. Це дає вам свободу персоналізувати всі функції своїми можливостями стилізації. Тому ви здатні проявити свою творчість та придумати власні унікальні ідеї.

Завдяки Elementor вам більше не потрібно турбуватися про те, щоб наймати розробників, так як ви можете це зробити самостійно без будь-якого попереднього досвіду чи знань із програмування.

Чому ви можете використовувати елементи Addons Elementor?

Задовольнити всі вимоги завжди непросто. Тож, незважаючи на те, що Elementor пропонує 80+ Фантастичні елементи, цілком можливо, що ви можете захотіти чогось ще більш досконалого та унікального. Саме тому сторонні розробники вирішили розширити функціональні можливості Elementor та розробити власні доповнення Elementor.

На даний момент на ринку доступні 131 доповнення Elementor. Отже, у вас, безумовно, є вибір варіантів і почати використовувати правильне розширення для вашого веб-сайту.

Ці доповнення дають вам можливість вдосконалити дизайн вашого веб-сайту за допомогою його дивовижних функцій та макетів. Крім того, ви можете створити спеціальну вібрацію, використовуючи розширення Elementor.

На кінець цієї статті ви більше не будете сумніватися в тому, з чого розпочати роботу з розширеннями елемента. Тому що ми збираємось обговорити найкращі доповнення, які вам потрібно переглянути, щоб легко покращити досвід створення сторінки.

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Elementor Pro

Elementor Pro

Перш ніж шукати альтернативне рішення, вам обов’язково слід спробувати Elementor Pro. Незважаючи на те, що безкоштовна версія пропонує 29 базових елементів, преміум-клас збагатить номери навіть у великих масштабах. Наприклад, він пропонує більш просунуті віджети, такі як повідомлення, WooCommerce, форми, соціальні медіа та багато іншого.

Elementor Pro пропонує гнучкість програми Theme Builder, яка допоможе вам легко розробити свої теми. Ця видатна функція дає вам можливість вносити зміни до заголовка, колонтитула, WooCommerce, блогів та всіх інших динамічних сторінок, які неможливі за допомогою базової версії.

Більше того, ви можете миттєво створити цільову сторінку, використовуючи її величезну колекцію готових шаблонів. Потім ви можете легко персоналізувати його відповідно до своїх переваг. Крім того, якщо ви кодуєте, ви можете навіть додати спеціальний CSS з панелі інструментів Elementor. Як результат, ви можете перевірити всі внесені вами зміни в режимі реального часу.

Щоб заощадити свій час, Elementor Pro оснащений функцією «Глобальний віджет». Просто збережіть шаблон, і ви зможете використовувати його на будь-яких майбутніх сторінках завдяки можливості перетягування.

В основному, щоб задіяти абсолютне найкраще від Builder Page Elementor Page Builder, ви повинні використовувати його версію Premium.

2. Плюс Доповнення

Плюс доповнення для елемента

Що стосується доповнення Elementor, ви, швидше за все, не знайдете жодного з більшою кількістю варіантів, ніж The Plus. У комплекті понад 8000+ налаштувань – це все-в-одному розширення для популярного розробника сторінок.

Цей плагін – це простий спосіб швидко створити та налаштувати сайт, що працює на Elementor. Плюс Доповнення включає більше 300+ блоків інтерфейсу, щоб дійсно прискорити процес створення. І вони насправді хоч майже у всьому. Швидко додайте сітки з іконками, таблиці цін, розділи героїв, списки функцій, розділи карт, форми та багато іншого. Ці блоки були розроблені для вас, щоб ви могли просто додати вміст. Або нам вбудовані параметри для подальшого налаштування кольорів, фонів, піктограм тощо.

Цікаво, що ще є? 50+ унікальних віджетів (таблиці, діаграми, інформаційне поле, зворотний відлік, заголовки, анімований текст, фліпбокс, хронологія, паралакса, карти Google, вкладки тощо), потужний конструктор списків, SEO та готовий код для перекладу (використовуйте файл POT для перекласти) – і це лише верхівка айсберга. Плагін також включає підтримку вищого рівня, і ви навіть можете придбати розширену ліцензію, якщо ви розробник, який хоче використовувати Плюс на всіх своїх клієнтських сайтах (а чому б і ні?).

Як бонус, також є Плюс Addons Lite ви можете схопити безкоштовно з WordPress.org. Подумайте про це як пробну версію для преміум-версії. З 20+ віджетами та чотирма типовими типами публікацій це чудовий спосіб протестувати додатки Plus Plus перед оновленням.

3. Майстер доповнення для елемента

Майстер добавки для елемента

За допомогою програми Master Addons for Elementor ви можете створити сучасні макети для вашого веб-сайту. Цей безкоштовний плагін додає більше 30 нових блоків, з якими ви можете побудувати. І якщо ви хочете ще більше, є преміальна версія з додатковими блоками,

Створіть власний модний веб-сайт у стилі новин чи журналів, використовуйте анімовані заголовки Master Addons, текер новин, галереї зображень та блог. Комбінуйте модулі членів команди (включаючи повзунок), смуги виконання та часовий графік, щоб продемонструвати здібності та досягнення вашого персоналу. Або використовуйте наведення зображень, гарячих точок, фліп-боксів, підказок та креативних посилань, щоб створити онлайн-портфоліо для своєї роботи. Також є блоки для подвійних заголовків, вкладок, інформаційного поля, заклику до дії, кнопок оголошення, журналу змін, робочого часу, змісту та таблиць цін.

Плюс Master Addons додають власні елементи форми для сумісних плагінів, таких як Contact Form 7, Ninja Forms, WP Forms, Caldera Forms та weForms. А Master Addons також додає розширення для частинок, анімований градієнт або слайдер фони для секцій Elementor. Усі блоки Master Addons поставляються з налаштованими параметрами, щоб ви могли спроектувати свій сайт саме так, як вам потрібно. І як бонус розробник включає навіть 11 тем, які можна використовувати для стилю свого сайту!

4. Динамічний зміст для елемента

Динамічний вміст для елемента

Економте час, розробляючи веб-сайт за допомогою Elementor і впорядкуйте свій робочий процес за допомогою Динамічного вмісту. Як? Додаток Динамічний вміст для Elementor включає 58 віджетів, 20 розширень, налаштування 4 сторінок та багато іншого. За допомогою цих нових функцій ви можете додати клейкий заголовок, інтерактивний трекер курсору, захоплюючий погляд анімований текст сайту, кроки форми (для форм Elementor Pro), друкувати на pdf кнопки та навіть нові ефекти прокрутки сторінки (включаючи прив’язку до прокрутки до розділу та інерції). Це чудові способи створення інтерактивного сайту, який конвертує. Але це лише невелика частина того, що може зробити динамічний вміст для Elementor!

Є безліч нових варіантів дизайну (як паралакс, нахил та настроювані перетворення), SVG форми, швидка система шаблонів для користувацьких типів публікацій (створюйте та зберігайте власні шаблони), інтеграція з ACF (плюс спеціальні параметри для полів, галереї ACF та повзунки, поля ретранслятора, карти та взаємозв’язки), копіювання та вставлення між сайтом, динамічна видимість тощо. Але в роботах є навіть БІЛЬШЕ віджет! Розробники важко працюють над інтеграцією в PayPal, підписання форм, меню “канва” та інші унікальні варіанти.

5. Основні доповнення для елемента

Основні доповнення для елемента

Якщо ви говорите про будь-які сторонні доповнення після Elementor Pro, тоді вам потрібно перевірити це Основні доповнення для елемента спочатку. Нещодавно вона досягла важливого рубежу, що стала першим елементом Еддон, який дістав 100 К + активних установок. Крім того, Essential Addons має найбільшу кількість активних користувачів серед усіх сторонніх розширень на ринку також.

Essential Addons пропонує як безкоштовну, так і преміальну версію, яку ви можете легко створити привабливі веб-сайти. У безкоштовній версії ви зможете використовувати 30+ видатних елементів, таких як Style Styles, Post, Social Media та багато іншого. Він задовольняє всі основні потреби користувачів, так що ви можете зайняти дивовижно виглядає сайт.

Окрім цього, Essential Addons for Elementor дуже легкий і не сповільнює ваш сайт через його можливість «Модульного керування» вмикати або вимикати будь-які елементи в будь-який час.

Щоб скористатися більш вдосконаленими та неординарними функціями, ви також можете спробувати Essential Addons Pro. Чудова річ, що ви отримаєте доступ до загальних 59+ фантастичних елементів за допомогою цього плагіна. Ви зможете продемонструвати свою творчість та зробити свій веб-сайт непомітним за допомогою своїх преміальних віджетів, таких як Off-Canvas, Lightbox & Modal, розширені віджети Post & Gallery, ефекти Parallax, Style Styles та багато інших.

Крім того, Преміум-версія Essential Addons пропонує 100+ готових блоків. Ви можете легко імпортувати ці шаблони на свої сторінки та почати налаштовувати та отримувати бажаний результат за мить.

6. Crocoblock – розширення елемента JetPlugins Elementor

Розширення елемента Crocoblock Elementor

Crocoblock містить усі пакети JetPlugins як пакет і пропонує велику колекцію готових шаблонів. Крім того, комплект Crocoblock дозволяє вам додавати дизайни вищої якості на ваш веб-сайт. Ви можете персоналізувати свій сайт за допомогою його елементів, таких як Post, WooCommerce, Popup тощо.

Однак, оскільки Crocoblock включає JetWidgets як окремі плагіни, ви можете спробувати спробувати спершу на localhost. Чим більше плагін ви використовуєте, тим більший шанс виникнення конфліктів – тому обов’язково переконайтеся, перш ніж встановлювати на своєму веб-сайті.

7. JetElements Addon для Elementor

JetElements Addon для Elementor

JetElements – це преміальний плагін, який має 40+ фантастичних елементів. Це дає вам можливість легко використовувати всі елементи з параметрами налаштування на вашому веб-сайті.

Ви можете створити дивовижні макети блогу та зображень, використовуючи високоякісні елементи Post & Gallery. Крім того, JetElements пропонує приємну колекцію готових шаблонів. Ви можете миттєво використовувати їх на своїх сайтах, щоб отримати найкращий макет на своєму веб-сайті.

8. Остаточні доповнення для елемента

Кінцеві доповнення для елемента

Ultimate Addons for Elementor – ще одне розширене розширення Elementor, яке ви не можете пропустити. Він пропонує 21+ віджети, які оснащені розширеними та унікальними функціями.

Ви можете використовувати його модульний контроль, щоб швидко підтримувати ваш сайт. Крім того, Ultimate Addons пропонує віджети WooCommerce & Post, щоб красиво відобразити всі ваші товари / вміст на вашому веб-сайті.

Незважаючи на вражаючі віджети, кількість віджетів, які пропонує Ultimate Addons, є досить обмеженою. Оскільки у вас немає жодної безкоштовної версії, яку ви можете спробувати, вам потрібно придбати преміум-версію, щоб отримати досвід роботи.

9. JetBlocks Addon для Elementor

JetBlocks Addon для Elementor

JetBlocks дуже вузький і специфічний. Цей комплект включає елементи, які допоможуть вам створити гарні колонтитули та колонтитули.

Ви можете запитати, у чому полягає потреба в спеціальному додатку, що включає елементи для прикраси заголовка та колонтитулу? Ну, потреба випливає з того, що кожен бізнес-сайт обслуговує дуже конкретних клієнтів і належить до певних ринкових ніш.

Але знову ж таки, як бізнес, стурбований Вашою Інтернет-присутністю, ви повинні задати собі це питання, чи варто купувати аддон, який має дуже вузьку зручність використання, або купувати аддон, який поєднує в собі різні типи елементів, що дає мені можливість використовувати його для різних цілі, які зараз можуть здатися незначними?

10. Пакет елементів

Пакет елементів для Elementor

Інформація та DownloadView Демо

Elementor Pack – ще одна класна бібліотека додатків для Elementor, в упаковці достатньо елементів для створення дивовижних першокласних елементів. У ньому є прекрасна колекція як найвищих, так і найчастіше використовуваних віджетів для створення веб-сайтів. Хоча колекція елементів дає цьому аддону справедливу перевагу, його недоліком є ​​те, що він не має Вільної версії.

11. Elementor PowerPack

Elementor PowerPack

PowerPack містить купу елементів Creative. У цьому комплекті всього 42 елементи, що є дуже помірним порівняно з тим, що пропонують інші пакети. Однак пакет PowerPack for Elementor також не має безкоштовної версії, що може стати великою відмовою, якщо ви шукаєте безкоштовні варіанти.

12. JetTricks Addon для Elementor

JetTricks Addon для Elementor

Назва JetTricks дає справедливі підказки, що включає цей комплект. JetTricks отримав деякі елементи, які приваблюють погляд і сподобаються вашим читачам.

Ось, про що ви повинні запитати себе, чи тільки анімація може збільшити ваш трафік? Якщо так, то чи зацікавлені ви придбати аддон, який включає лише такі елементи, або вибирати ті, які є універсальними та містять елементи для кожної вашої потреби? Якщо анімація для вас важливіша, тоді ви можете вирішити перейти з цим додатком. Однак у нього також немає вільної версії.

13. Безкоштовні набори шаблонів елементів Envato Elements

Енвато елементи Безкоштовні набори шаблонів

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Елементи Envato містять кілька наборів шаблонів. Набір шаблонів – це колекція красивих шаблонів, спеціально розроблених для того, щоб допомогти вам створити веб-сайт для конкретної галузевої галузі, за допомогою конструктора сторінок, який у цьому випадку є Elementor.

Хоча цей аддон ще не має виділених елементів для Гутенберга, команда, яка стоїть за цим адоном, працює над цим.

14. Віджети “все в одному” для елемента

Віджети все в одному для Elementor

Інформація та DownloadView Демо

Віджети “Все в одному” допоможе вам додати сітку розгортання, точку доступу до зображень із підказкою, фліп-бокс, повзунок картки, перед і після, iHover, часову шкалу, блок “Плаваючий блок” тощо в Elementor Page Builder. Всього в комплекті є вісім елементів. Команда, яка працює за цим аддоном, сподівається, що в майбутньому вони додадуть більше віджетів до групи. На жаль, немає жодної безкоштовної версії для цього додатка.

Підбивання кращих елементів Елементу

Отже, ви вирішили, який додаток ви збираєтесь використовувати для свого наступного проекту? Не відчувайте себе погано, якщо ви все ще плутаєте, яку вибрати. Звичайно, ви присвячені своїй роботі, і саме тому ви читаєте цей блог, і все це з метою знайти ідеальний аддомент Elementor для ваших потреб. Але пам’ятайте, що там є кілька чудових пристрастей для Елементора. Отже, яку саме вибрати?

Ось швидкий трюк для вас. У сучасному світі все орієнтоване на споживача. Це справедливо і для плагінів WordPress. Кожен клієнт має можливість розмістити огляд та оцінку. Якщо доповнення до елемента не є великим, його відгуки та рейтинги говорять самі за себе. З іншого боку, кількість активних користувачів також свідчить про надійність продукту. В такому разі, Основні доповнення для елемента є вершиною лідерів.

Однак це лише одна точка зору. Поділіться з нами, з якої точки зору ви зважите Elementor Addons один проти одного, перш ніж робити покупку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map