10 плагінів WordPress, які мають мати кожен

все в тому Особливо для початківців, плагіни можуть допомогти вам повністю перетворити та покращити інсталяцію WordPress. Ці солодкі фрагменти коду справді можуть допомогти збагатити ваш сайт та виконувати завдання, які раніше були неможливі. Крім того, вони допомагають багатьом новачкам в Інтернеті досягти певних легких завдань, не торкаючись жодного коду.


Особисто я не вірю у те, що у вас є багато плагінів, оскільки вони дійсно можуть уповільнити ваш сайт і збільшити вразливість отримання зламу, проте є дійсно чудові плагіни (деякі з яких я особисто використовую), які справді чудово мають практично будь-який блог. Ось десять моїх улюблених, і я вважаю десятку найкращих плагінів WordPress. Насолоджуйтесь!

1. Все в одному SEO-пакеті

Все в одному SEO-пакет – це найвищий плагін для оптимізації пошукових систем для WordPress. Цей плагін дозволить вам змінити всі метаописи та теги ключових слів на ваших публікаціях, сторінках і навіть на домашній сторінці. Крім того, це дозволяє внести деякі коригування, щоб уникнути повторюваного вмісту у вашому блозі. Є ще кілька справді чудових плагінів SEO, але я завжди використовував і любив SEO Pack All In One.

Отримайте все в одному SEO

2. Акісмет

Немає спам-бустера, як у Akisment. Цей плагін автоматично помістить те, що вважає Спам-коментарі, прямо у вашу спам-папку, тому вам не доведеться з ними мати справу. У деяких з моїх блогів я отримую сотні автоматичних коментарів щодо спаму щодня, ці плагіни значно полегшують моє життя під час перегляду та схвалення коментарів.

Отримайте Акісмет

3. Google XML Sitemap

Ви коли-небудь намагалися кодувати свій власний файл XML? Якщо так, то ви знаєте, скільки це смокче. Це займає вічно і надзвичайно повторюється. Плагін Google XML Sitemaps автоматично оновлює вашу мапу сайту, коли ви додаєте вміст на свій веб-сайт, а також пінг-версії пошукових систем, повідомляючи їх про ваші оновлення. Це необхідно, щоб намагатися покращити SEO свого блогу.

Отримайте карти XML Google

4. Роботи Мета

Це плагін, який я виявив нещодавно, але швидко полюбився. Роботи Metaalow дозволяють легко додавати відповідні метатеги роботів на всі ваші сторінки та канали, а також вимикати невикористані архіви та не переслідувати певні посилання у вашому блозі. Цей плагін буде працювати у фоновому режимі, щоб допомогти вашому сайту пройти індексацію та належну позицію.

Отримайте Robots Meta

5. Гіпер кеш

Теми WordPress працюють, здійснюючи певні дзвінки до вашої бази даних та повертаючи ці дзвінки у ваш браузер, щоб він міг відображатись у HTML. Це чудово, оскільки дозволяє вам мати панель адміністратора та структуру бек-енду, однак кожен раз, коли хтось завантажує сторінку з вашого блогу на ваш сайт, потрібно робити всі ті дзвінки PHP та отримувати відповідний контент, тим самим сповільнюючи ваш сайт. Hyper Cache створить кешовані HTML-версії вашого сайту та покаже їх, коли відвідувачі переглянуть ваш сайт, що зробить завантаження вашого сайту набагато швидшим. І як ви знаєте, велика G зараз розглядає швидкість сайту як фактор рейтингу.

Отримайте гіперкеш

6. Ледаче завантаження зображення jQuery

Можливо, ви помітили, що більшість блогів у ці дні наповнені всілякими зображеннями. “У кожного” є мініатюрні зображення в дописах, і “кожен” складає гігантські списки “найкращих будь-яких” (таких як я) з цими величезними і красивими зображеннями. Проблема полягає в тому, що всі ці гарні зображення можуть змусити ваш сайт завантажувати діру набагато повільніше, і ніхто не любить вічно чекати, коли сайт завантажиться. Плагін для завантаження зображень jQuery використовує jQuery для завантаження зображень у ваш блог, оскільки відвідувачі прокручують сторінку вниз. Дивовижно!

Отримайте jQuery Image Lezy Load

7. WP125

Усі ведуть блог, щоб заробити гроші, правильно? Гаразд, не всі, але, безумовно, більшість людей. WP125 – прекрасна зброя для початку заробляти гроші на своєму блозі. Цей плагін WP дозволить вам легко додавати та відстежувати рекламні місця 125 × 125 пікселів на вашому сайті. Отже, якщо ви вступаєте в партнерські програми або продаєте рекламні місця на своєму сайті, не проходячи сторонніх, це плагін для вас.

Отримайте WP125

8. Опублікуйте у Twitter

Публікація в Twitter – це дуже простий плагін. Все, що він робить, це автоматично публікувати твіт до вашої останньої публікації в блозі. Як тільки ви опублікуєте щось у своєму блозі, плагін автоматично твітне повідомлення. Якщо ви схожі на мене і не надто дбаєте про Twitter, але вам подобаються переваги SEO та додатковий трафік, який він надає, ніж це дуже зручний інструмент. З повідомленням у Twitter вам ніколи не доведеться входити у твіттер, щоб люди могли знати, що ви збираєтесь… просто оновіть свій блог.

Опублікуйте повідомлення у Twitter

9. Підпишіться на коментарі

Немає кращого способу отримати додаткові відвідування вашого сайту та заохотити до обговорення, ніж дозволити людям підписуватися на коментарі до ваших публікацій. Особисто я не буду підписуватися на багато постів, але раз у раз ви знаходите досить бурхливу дискусію або дивовижний блог, і це непереборно. Підписатися на коментарі додає невеликий прапорець у нижній частині вашої форми коментарів, і якщо встановлено прапорець, коли користувач надсилає коментар, він буде надісланий електронною поштою, коли нові коментарі будуть розміщені на цій конкретній публікації.

Отримайте підписку на коментарі

10. Форма reCaptcha

Форма reCaptcha – це, мабуть, найпростіший і найпростіший плагін для форми контакту wordpress, який має законний фільтр спаму. Просто активуйте плагін, додайте свої ключі reCaptcha на панелі налаштувань, ніж використовуйте короткий код для відображення основної форми контактів на вашому сайті. Чудово підходить для створення сторінки контактів у своєму блозі.

Отримайте форму reCaptcha

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map