10+ найкращих плагінів для організації медіатеки WordPress

Кращі плагіни для організації вашої медіатеки WordPress

Сьогоднішні веб-сайти мають тенденцію займати місце для відображення більшої кількості зображень та використання менше тексту. Для посилення текстового вмісту також включена велика кількість медіафайлів, таких як аудіо, відео та інші мультимедійні елементи. Але ось у чому річ Уявіть, що ви збираєтесь завантажувати приблизно 10 або 20 зображень на день. Якщо ми помножимо це на десятки чи сотні публікацій, кількість файлів у вашій Медіа-бібліотеці непереборна!


Чесно кажучи, WordPress не пропонує достатньо інструментів, щоб допомогти впорядкувати медіа-файли. Тут надходять плагіни управління медіатекою WordPress. Ці плагіни полегшують вам життя при роботі з файлами в медіатеці WordPress. Ви можете додавати функції, вибирати кілька файлів і створювати або видаляти папки за лічені секунди.

У цій публікації ми зібрали 10 і більше зручних плагінів, щоб допомогти вам краще керувати вашою медіатекою WordPress та підтримувати її акуратною та організованою.

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. FileBird – Папки медіатеки WordPress

FileBird - папки медіатеки WordPress

FileBird – це такий чудовий і надійний рятувальник, який допоможе вам краще організувати медіатеку WordPress за кілька кліків.

Цей плагін дуже простий у використанні та включає потужні функції. Найпомітніша функція – це розумне контекстне меню, яке дозволяє швидко клацнути правою кнопкою миші для створення, редагування або видалення папок для організації медіатеки. Крім того, за допомогою інтерфейсу перетягування переміщати файли або завантажувати файли безпосередньо з робочого столу зараз так само просто, як і натискання. Досить круто, правда?

Деякі з основних функцій включають:

 • Розумне контекстне меню
 • Інтерфейс перетягування
 • Сумісність розробника сторінки
 • Підтримка декількох мов

2. Папки WP Media

WP Media Folders

Настав час зупинити пошук зображення через тисячі медіафайлів, як ви робите в браузері файлів настільних ПК. За допомогою папки WP Media ви зможете завантажувати та перетягувати медіа в папки та підпапки.

WP Media Folder – це такий простий у використанні та плагін реального часу, який допомагає вам керувати та замовляти файли та зображення, завантажуючи окремі чи декілька файлів безпосередньо у потрібну папку, створюючи папки, підпапки тощо. . Крім того, цей плагін дозволяє фільтрувати медіа за розміром, типом або заголовком файлу та будь-яким іншим. Вуаля, ваш бібліотечний дисплей буде чистим та акуратним, коли ви наступного разу відкриєте свою медіатеку WordPress.

Список можливостей варто перевірити:

 • Створіть галерею з папки медіа
 • Автоматично додавати в галерею нові медіа з папки
 • Визначте розмір зображення галереї
 • Виберіть розмір зображення
 • 4 теми: WordPress за замовчуванням (розширений), кладка, повзунок, портфоліо

3. Асистент медіабібліотеки

Асистент медіабібліотеки

Медіатека Асистент – ще один чудовий плагін медіатеки, який дозволяє керувати вашими медіафайлами. Крім того, він також може бути використаний для додавання до ваших публікацій не тільки зображень, але й інших медіа-файлів.

Плагін дозволяє додавати слайд-шоу, смуги ескізів та спеціальні ефекти до нових галерей без жодних проблем. Крім того, це схоже на те, як ви використовуєте медіатеку WordPress за замовчуванням, не потрібно турбуватися про вивчення нового процесу.

4. Організатор медіатеки

Організатор медіабібліотеки

Назва говорить все це. Організатор медіабібліотеки не підведе вас своїм простим у користуванні інтерфейсом та потужними функціями. Це допомагає класифікувати та фільтрувати фотографії, відео та інші типи медіа у вашій медіатеці WordPress.

Деякі з інших захоплюючих і помітних особливостей цього плагіна включають:

 • Сортування файлів за датою чи назвою
 • Робота з усіма переглядами медіатеки
 • Імпорт та експорт даних з бібліотеки або WordPress

5. Папки

Плагін папок

Ви шукаєте плагін для управління медіа-бібліотекою WordPress, щоб підтримувати медіа-матеріали максимально організованими. Тож давайте знімемо наступний плагін, він називається Папки. Плагін дозволяє швидко впорядкувати всі ваші сторінки, публікації та медіа-файли у папках.

Папка – це простий у користуванні інструмент, який дозволяє створювати підпапки для різного вмісту та підтримувати порядок. Видатною особливістю папок є те, що ви можете легко перетягувати файли куди завгодно і змінювати подання дерева папок так, як вам потрібно. Додаткові функції включають:

 • Масово виберіть зображення та мультимедійні файли та перетягніть їх у будь-яку папку
 • Додавання та видалення меню папок зі сторінок, публікацій та медіа
 • Мінімізуйте область папок, якщо вам потрібно додаткове місце

6. Папка медіатеки WordPress

Папка медіатеки WordPress

Назва в значній мірі пояснює все це, за допомогою папок медіатеки WordPress ви можете створювати папки в медіатеці, щоб зберегти свої зображення чи інші файли. Цей плагін ідеально підходить у випадку, якщо ви хочете додати категорії до своїх медіа-файлів.

Функції з першого погляду:

 • Додавання та створення нових папок бібліотеки WordPress Media
 • Переміщення, копіювання, перейменування та видалення файлів і папок за допомогою інтерфейсу перетягування
 • Відновити ескізи
 • SEO зображення, щоб вказати атрибути ALT і TITLE під час завантаження

7. Організуйте медіатеку по папках

Організуйте медіатеку по папках

Назва цього плагіна досить зрозуміла. Упорядкувати медіатеку за папками – це своєрідне доповнення до інформаційної панелі WordPress, що дозволяє створювати різні папки для вашого вмісту. Крім того, вам набагато простіше дізнатися, де саме можна знайти медіа-елементи, якщо ви робите різні карти.

Також ви можете використовувати нові URL-адреси, які ви створюєте для своїх папок у вмісті, і це дуже корисно для блогерів або власників інтернет-журналів / журналів. Додаткові функції включають:

 • Впорядкуйте файли у вказану папку
 • Можна створювати папки
 • Можна фільтрувати пошук за папками

8. Категорії медіабібліотек

Категорії медіабібліотеки

Цей потужний плагін для медіатехніки дає можливість використовувати більш гнучкі категорії в Медіатеці WordPress. Ви зможете змінити, додати або видалити категорію декількох предметів одночасно.

Використовуючи цей плагін, ви можете організувати медіа-категорії через адміністратора так само, як ви керуєте категоріями публікацій. Він також дозволяє фільтрувати медіа-файли у вашій медіатеці WordPress, використовуючи власну таксономію як у списку списку, так і в сітці.

Функції з першого погляду:

 • Змініть категорію декількох предметів одночасно груповими діями
 • Класифікуйте параметри та керування в Медіатеці
 • Фільтр за категоріями медіатеки

9. Менеджмент категорій WP Media

Менеджмент категорій WP Media

WP Media Category Management – це безкоштовний і простий у використанні плагін, який позбавить вас від занепокоєння, коли справа стосується управління категоріями медіа, включаючи масові дії.

Ви можете організувати медіа-категорії через адміністратора так само, як ви керуєте категоріями публікацій. Плагін також дозволяє сортувати медіа-елементи у вашій медіатеці WordPress, використовуючи таксономію як у списках, так і у сітці. Під час завантаження медіафайлів ви можете вибрати категорію за замовчуванням. До додаткових життєвих особливостей належать:

 • Масове перемикання будь-якого призначення медіа-систематики з медіатеки через адміністратора
 • Використовуйте новий або існуючий короткий код для фільтрування носіїв у галереях в публікаціях
 • Використовуйте категорію за замовчуванням під час завантаження

10. Увімкніть заміну медіа

Увімкнути заміну медіа

Останній член у нашому сьогоднішньому списку – компанія ShortPixel із безкоштовним, легким та надзвичайно простим у використанні плагіном, увімкнути медіа-заміну. Цей плагін дозволяє легко замінити наявне зображення чи файл у вашій медіатеці на новий. Не потрібно видаляти старі файли, перейменовувати або перезавантажувати їх вже сьогодні! Досить просто, правильно?

Плагін працює досить добре, якщо ви хочете замінити або оновити більше фотографій у вашій медіатеці. Ви більше не відчуваєте себе нудним і роздратованим, коли ви видаляєте файл, а потім завантажуєте новий із таким же ім’ям кожного разу, коли хочете щось оновити. Така велика економія часу!

11. Справжня медіатека

WordPress Real Media Media

Інформація та DownloadView Демо

WP Real Media Library (RML) – дуже корисний плагін WordPress для організації тисяч ваших медіафайлів у медіатеці. Це дозволяє створити індивідуальну та необмежену структуру папок у вікні медіатеки WordPress. Найкраще в цьому плагіні те, що вбудована система управління медіа WordPress використовується для організації всіх існуючих медіа-файлів, таких як Зображення, Аудіо та PDF.

Основна проблема перегляду медіа-бібліотеки полягає в тому, що потрібно шукати тривалий час, щоб знайти зображення. Не з WP RML! Просто перетягніть свої файли до створених папок і використовуйте їх у кожному діалоговому вікні вибору медіа – наприклад, в діалоговому вікні «Пропоноване зображення». Одним простим клацанням на чітко розробленій панелі інструментів ви можете створювати, перейменовувати, видаляти та переставляти свої папки.

Що RML відображає на передній частині вашого веб-сайту? RML дозволяє створити співвідношення альбом-галерея поруч із звичайними папками. Це означає, що ви можете показувати динамічні галереї папок на своєму веб-сайті. Якщо ви хочете використовувати більш досконале використання цієї концепції галереї альбомів, ви повинні перевірити сумісність із преміальним плагіном «Виправдана сітка зображення» (JIG). Він грає рука об руку з галереями JIG.


Зображення, відео та інші засоби масової інформації займають величезну кількість місця на веб-сайті WordPress. Упорядкування вашої медіатеки WordPress організовано за допомогою папок набагато простіше керувати зображеннями. Таким чином ви можете уникнути завантаження одних і тих же зображень двічі або знайти та замінити банери для бічної панелі. Вищезазначені плагіни медіа абсолютно допоможуть вам краще керувати вашою медіатекою WordPress та підтримувати її чистотою та охайністю. Вони допомагають класифікувати та додавати таксономії, щоб можна було легше шукати та сортувати зображення.

Чи використовуєте ви будь-який із цих плагінів чи будь-які інші плагіни для управління медіатекою? Поділіться своїм досвідом у розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map