10+ найкращих інструментів тестування A / B Split для WordPress для покращення коефіцієнта конверсії

Найкращі інструменти тестування A / B Split для WordPress

Якщо ви використовуєте свій веб-сайт WordPress для продажу продуктів, просування послуг або отримання будь-яких відповідей або дій від ваших читачів, то інструменти тестування A / B для розділення тестування та плагіни, які ми сьогодні дивимося, мають потенціал зробити ваш веб-сайт багато більш ефективний інструмент перетворення цілей.


Створюючи варіанти вашого вмісту та розділяючи їх або перевіряючи їх між собою, ви можете збільшити відсоток відвідувачів, які виконають бажану дію. Ці варіації вмісту можуть бути такими ж незначними, як і зміна тексту посилання в кінці публікації, прямо через порівняння двох різних конструкцій цільової сторінки один проти одного..

Отож, хочете ви заробляти більше грошей на своєму веб-сайті чи просто генерувати більше дискусій та взаємодії навколо свого вмісту, важливо витратити певний час на тестування та оптимізацію вмісту, щоб дізнатися, що працює, а що – ні..

На щастя, існує ряд плагінів, які дають вам інструменти для виконання саме цього, все з вашого адміністраторського інтерфейсу WordPress. Отже, ви шукаєте правильний інструмент для свого веб-сайту? Що ж, вам пощастило Ось найкращі інструменти для розбиття тестування та плагіни для WordPress (або, принаймні, ми вважаємо, що вони досить приголомшливі).

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Неліо A / B спліт-тестування

Інструмент для тестування Nelio AB Split для WordPress

Nelio AB Testing – це плагін, який дозволяє запускати тести A / B на веб-сайті WordPress, щоб покращити коефіцієнти конверсії та оптимізувати вміст та дизайн.

Тип тестів чи експериментів, які ви можете виконати, включає порівняння двох версій публікації – від невеликих перетворень тексту до загального дизайну та макета, тестування заголовків, порівняння тем, тестування віджетів та порівняння макетів меню. Практично будь-який аспект веб-сайту може бути перевірений. Від заклику до дії на посаді, до всієї верстки за допомогою нового тесту CSS A / B. Ви також отримуєте потужний інструмент для відображення тепла, щоб точно бачити, куди відвідувачі натискають ваші публікації та сторінки.

Тестування Неліо A / B для WordPress

Елементи керування тестуванням та керуванням тестами інтегруються у вашу адміністраторну область WordPress. Це означає, що вам не потрібно вивчати нову систему чи керувати іншим обліковим записом, щоб розпочати запуск тестів A / B на веб-сайті WordPress. Однак, оскільки сервіс базується на хмарі, обчислення відбуваються на серверах Nelio. Це запобігає виникненню будь-якого уповільнення вашого веб-сайту під час запуску тестів і скорочення чисел.

Хоча плагін для інтеграції сервісу з вашим веб-сайтом безкоштовний, а також ви надаєте доступ до безкоштовної 14-денної пробної версії, вам потрібно буде зареєструватися в одному з їх платних планів підписки, щоб користуватися послугою протягом тривалого періоду.

Скориставшись 14-денним безкоштовним пробним випробуванням, ви зможете добре зрозуміти, що може запропонувати тестування Nelio A / B. Якщо ваш веб-сайт отримує достатньо трафіку, ви навіть зможете покращити свої показники конверсії та почати генерувати більше продажів до випробувального періоду.

2. Заголовкові експерименти

Заголовок Експерименти A / B Сплит-інструмент для тестування WordPress

Title Exper Experts – це плагін тестування A / B для тестування WordPress. Встановивши заголовкові експерименти на своєму веб-сайті, ви можете розпочати тестування заголовків публікацій свого блогу, щоб побачити, які саме з них отримують найбільшу увагу ваших читачів.

На екрані створення публікацій ви можете ввести варіанти заголовка. Потім, коли ваші публікації будуть перераховані на вашому веб-сайті, наприклад, у віджеті останніх публікацій або на архівних сторінках, ці варіанти заголовків будуть перевірені один проти одного..

Цей плагін повинен не тільки допомогти вам збільшити кількість публікацій кожного відвідувача у вашому блозі, але й допоможе вам краще писати заголовки публікацій взагалі – навик, який, безумовно, варто розвивати..

3. Простий тестер сторінки

Простий плагін для тестера WordPress

Простий тестер сторінки дозволяє вам вибрати посаду чи сторінку на своєму веб-сайті, які ви хочете оптимізувати. Сторінку можна перевірити на зміненій копії, іншій сторінці, що виходить на вашому веб-сайті, або ви можете створити нову сторінку для порівняння.

Простий тестер сторінки

Надавши назву розділеним тестовим експериментам, ви зможете відсидіти і чекати, коли результати прийдуть. Хоча доступна безкоштовна версія цього плагіна, він дозволяє лише побачити, скільки відвідувань отримала кожна версія. Якщо ви хочете дізнатись про коефіцієнт конверсії цілей та інші корисніші дані, вам знадобиться перейти до преміум-версії.

Незважаючи на те, що у безкоштовної версії Simple Page Tester немає корисних функцій, преміальна версія доступна за відносно доступну разову плату.

4. WordPress закликає до дії

WordPress закликає до дії модуль для тестування спліт

Безкоштовний плагін WordPress «Заклики до дії» дозволяє створювати заклики до дії для вашого веб-сайту. Ці КТД протестовані на інше, щоб знайти той, з яким ваші відвідувачі взаємодіють найбільш сприятливо .

Ці заклики до дій можуть варіюватися від простих посилань, аж до кнопок соціальних медіа, завантаження файлів та багато іншого. Плагін включає в себе вибір шаблонів для створення ваших закликів до дії, хоча у вас є можливість почати з порожнього полотна. Налаштування шаблонів спрощується за допомогою налаштувань зовнішності та додається користувацьке повідомлення за допомогою редактора WordPress.

Потім заклики до дії можуть бути вставлені у ваші записи WordPress, сторінки та інші області, де ви бажаєте їх відображати. Крім того, щойно ви створили заклик до дії, ви можете створити його варіант і дозволити розпочати тестування..

WordPress закликає до дії

Якщо ви хочете, щоб інструмент для побудови власних кнопок повторного виклику до дії з можливістю розділити тестувати їх один на одного, тоді цей безкоштовний плагін – хороший варіант.

5. Цільові сторінки WordPress

Плагін для тестування WordPress цільових сторінок

Підвищити конверсію за допомогою плагіна WordPress Landing Pages. Цей безкоштовний плагін використовує рамку ACF як базу для створення шаблонів цільової сторінки. Просто створіть варіанти та починайте тестувати, щоб побачити, на що відгукуються ваші читачі чи клієнти.

Плагін WordPress Landing Pages включає вбудовані можливості для контролю конверсій та створення A / B або багатоваріантних тестів. За допомогою цих даних ви можете зробити ефективні та цілеспрямовані налаштування дизайну цільової сторінки, щоб оптимізувати показник конверсії. Інші функції включають параметри для клонування існуючих сторінок, попереднього заповнення форм, відстежень доріжок тощо.

6. Перетворити це

ConverThis A / B Сплит-інструмент для тестування WordPress

Плагін ConverThis допомагає запускати необмежену кількість кампаній та широке відстеження конверсій, щоб точно побачити, які компоненти слід позбутися та зберегти на своїх веб-сайтах. Автоматизована платформа тестування для розділеного тестування інтегрується безпосередньо у вашу інформаційну панель WordPress, тому вам більше не доведеться переходити до абсолютно нового програмного забезпечення під час перевірки звітів.

Основна причина, по якій ConverThis виділяється серед решти натовпу, полягає в тому, що він також відстежує кліки, тоді як інші інструменти, здається, більше зосереджуються на тестуванні конверсій та розбитті..

7. Оптимізатор маркетингу

Оптимізатор маркетингу Спліт тестування плагін WordPress

Плагін Оптимізатор маркетингу для WordPress надає вам все необхідне в інструменті тестування, оскільки ви автоматично отримуєте можливість відстежувати кожну сторінку на своєму веб-сайті.

Плагін надає список сторінок, через який ви можете відфільтрувати і протестувати вибрані вами сторінки. Ви також можете використовувати інтерфейс деталей сторінки для створення варіацій для існуючих сторінок. Все легко керувати в одному місці, і вам не потрібно багато знати про технології для впровадження цієї системи. Зовсім недавно плагін був оновлений, щоб включати шаблони безкоштовного заклику до дії (CTA), спливаючі шаблони та інструменти тестування для кожного.

8. Оптимізовано

Оптимізовано X Спліт плагін WordPress для тестування

Плагін Optimizely X – це один із варіантів розділеного тестування, який забезпечує простіший спосіб тестування заголовків для ваших сторінок і публікацій. Плагін досить простий у налаштуванні на вашому веб-сайті, і він має візуальний редактор без коду, так що кожен може використовувати його для створення тестів. Оптимізовано X генерує результати рентабельності інвестицій у реальному часі, щоб ви знали, що працює, а що – ні.

Багатоканальна оптимізація також корисна для охоплення людей незалежно від їх місця та незалежно від їх пристрою. Означає, що вони використовують комп’ютери або мобільні пристрої, ви повинні мати можливість подавати розділений тестований контент.

Вам потрібно буде зареєструватися в обліковому записі Optimizely, щоб активувати плагін (хоча всі тестування та результати керуються на інформаційній панелі WordPress).

9. Сплит-тест для елемента

Роздільний тест на плагін Elementor WordPress

Ви використовуєте популярний конструктор сторінок Elementor для створення користувальницького веб-сайту або цільових сторінок? Ви можете спробувати спліт-тест для Елементатора. За допомогою цього плагіна ви можете протестувати різні спеціальні дизайни на основі Elementor, щоб побачити, які конверсії краще. Перевірте заголовки, спробуйте різні моделі опису, з’ясуйте, які кнопки можна натискати та ще.

Щоб скористатися функцією роздільного тесту, просто створіть параметри варіації розділеного тесту в розділі «Додатково» під час створення або редагування модуля. Потім відстежуйте ефективність своїх варіантів, використовуючи звіти, створені на вкладці Splittest на інформаційній панелі WordPress.

Тест для розділення тесту Elementor використовує дані на вашому власному сервері – це робить його безпечним вибором для тих, хто пов’язаний із дотриманням GDPR, оскільки ви не збираєте будь-яку додаткову інформацію про відвідувача або обмінюєтесь її з третьою стороною.

10. V / C Splitter Pro (Преміум)

Плагін для тестування V / C Spitter Pro WordPress Split

Інформація та DownloadView Демо

Використовуєте оригінальний плагін Visual Composer WPBakery замість Elementor? Нема проблем. Плагін V / C Splitter Pro додає параметри тестування A / B розбиття, корисні для всіх, хто використовує потужний конструктор сторінок.

Модуль тестування VC Splitter доступний при складанні макетів Visual Composer. Просто створіть свої варіанти в модулі та дайте назву розділеному тесту. Щоб перевірити продуктивність, все, що вам потрібно зробити, – це перейти до редактора сторінок і натиснути на модуль VC Splitter – він оновлюватиметься новими статистичними характеристиками щоразу, коли ви відкриваєте / переглядаєте його.

Незалежно від того, чи хочете ви перевірити описи, цільові сторінки, форми реєстрації, заголовки чи макети, плагін VC Splitter – це надійний спосіб поліпшити ваші продажні послідовності та конверсії, якщо ви вже використовуєте оригінальний WPBakery Page Builder .

11. WooCommerce AB Split Тестування (Преміум)

WooCommerce AB модуль для тестування WordPress для спліт

Інформація та DownloadView Демо

Ми охопили велику кількість інструментів тестування A / B для різних елементів вмісту WordPress, однак ми пропустили електронну комерцію, яка може бути трохи хитрою. Ось тут входить плагін WooCommerce Simple Split Testing.

Цей спеціалізований плагін був створений для тестування варіантів продуктів. Замість того, щоб додавати один і той же продукт на свій сайт кілька разів і плутати клієнтів, просто проведіть спліт-тест. Відстежуйте варіанти перегляду товару, замовлення та швидкість продажу. Крім того, ви можете переглянути звіт із переліком усіх замовлень для кожної варіації товару. Це прекрасний спосіб перевірити описи нових продуктів, дисплеї товарів тощо.

12. Google Optimize

Інструмент тестування Google Optimize Split

Хоча це не плагін, ви повинні надати його Google, щоб створити один із найвищих інструментів тестування, розділених на будь-якому веб-сайті (WordPress чи ні). Google Оптимізуйте посилання безпосередньо на ваш обліковий запис Google Analytics. Це означає, що ви отримаєте доступ до високоточних даних на основі фактичних результатів ваших спліт-тестів майже відразу. Крім того, це вже налаштування для тестування варіантів настільних та мобільних пристроїв.

Налаштування, на щастя, дуже просте, навіть для не розробників. Все, що вам потрібно зробити, це синхронізувати ваш обліковий запис Analytics, а потім додати свій фрагмент оптимізації до коду відстеження Analytics, який уже є на вашому сайті (просто дотримуйтесь Оптимізуйте посібник із налаштування). Після цього ви готові розпочати тестування! Оптимізуйте мітки цих “Експериментів”, і вони налаштовані головним чином для тестування варіантів сторінки. Просто додайте різні URL-адреси, які ви хочете перехрестити / порівняти та відрегулюйте параметри для варіантів ваг (як часто відображається кожен), цілей та націлювання. Ви також матимете доступ до корисних звітів протягом експерименту як в оптимізації, так і в Google Analytics.

Оскільки більшість власників сайтів вже використовують Analytics для відстеження трафіку та конверсій, Google Optimize є прекрасним вибором для розбиття тестів. Це доступний (безкоштовний), точний і досить низький варіант реалізації.

Заключні роздуми про інструменти для тестування WordPress A / B Split

Як ми нещодавно бачили, – це кілька найкращих (на наш погляд), добре розроблених та корисних плагінів для проведення тестування розбиття A / B на вашому сайті WordPress.

Незалежно від того, чи хочете ви починати повільно з плагіна, як-от Експерименти з заголовками, і порівнювати заголовки публікацій, або заглиблюватися в тестування та оптимізацію всіх аспектів вашого веб-сайту за допомогою такої послуги, як тестування Nelio A / B або Google Optimize, є варіант, який підходить ваші вимоги та бюджет.

Якщо у вас є якісь запитання чи коментарі до теми інструментів тестування A / B для роздільного тестування та оптимізації вашого веб-сайту для більш високих показників конверсії, залиште повідомлення нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map