10+ найкращих ігрових тем WordPress на 2020 рік

Найкращі ігрові теми WordPress для ігрових блогів та журналів

Шукаєте хорошу тему WordPress для свого нового геймерського блогу чи журналу? Не шукайте більше, тому що ми підготували вичерпну статтю, що підбирає найкращі ігрові теми WordPress, упорядковані за якістю та функціями, від добра до кращої до найкращої.


Мати хороший ігровий журнал – це непросте завдання, необхідність писати кілька статей на день – це необхідність для того, щоб можна було правильно скласти рейтинг у Google та бути в курсі всіх новин, але що робити, коли ви хочете написати свої власні відгуки або складають рейтинги. У цій статті ми розглянемо найкращі теми на ринку від легкодоступних з меншою кількістю функцій до найкращих тем із повною функцією. У статті буде висвітлено хороші, дуже хороші та найкращі ігрові теми WordPress, доступні для замовників, за функціями та рейтингом.

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Хороші ігрові теми WordPress

Теми WP розроблені для тих, хто починає власні журнали гри, вони мають пристойну стрічку блогу та приємний модульний дизайн. Ці теми рекомендуються тим, хто хоче щось стартувати і планує розширюватися найближчим часом.

1. Журнал STK (безкоштовно)

Журнал SKT – це чуйна безкоштовна новина та тема WordPress журналу, яку можна використовувати для газет, публікацій, особистих та корпоративних блогів та веб-сайтів для редакційного стилю.

Спосіб структурування домашньої сторінки та публікацій блогу є приємним, чистим та легким для читання. Це світло на ресурсах, сумісному багатомовній мові та перекладі. Розробник також заявляє, що сумісність Woocommerce та Nextgen Gallery сумісна, що може виявитися корисним, якщо ви робите багато оглядів, які потребують галереї.

Звичайно, це основна тема, тому ви не можете очікувати модуля перегляду / оцінки або рейтингу, вам доведеться все це зробити самостійно або вибрати кращу тему з цієї статті. Це приємна відправна точка, хоча, оскільки в основному безкоштовні та найбільш безкоштовні теми журналів не мають такого виду презентацій та можливостей.

2. ELRT

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Gametime – досить хороша тема для ігрового сайту, що включає власні огляди, що дозволяє демонструвати ваші останні огляди гри та медіа у стилі, включаючи систему оцінювання. Тема також включає власні останні новини як віджети з вибором категорії, а також підтримує обрані зображення.

Демонстрація є дуже вражаючою, і якщо ви добре працюєте у відділі виконавців, ви можете створити цілий ігровий сайт лише на основі цієї теми. Огляди та рейтинги на домашній сторінці – одне з найкращих, що ми бачили.

Gametime вбудований, за словами розробника в режимі налагодження, що робить його надійним HTML5 дійсним, також він базується на Bootstrap, так що ви можете майже гарантувати, що він буде виглядати добре на будь-якому пристрої. Це дуже гарна тема з особливим акцентом у кольорах, яка може викликати реакцію любові / ненависті, залежно від вашого смаку.

Тема коштує 45 доларів, і її можна придбати на CreativeMarket.

3. Ігровий портал

Ігровий портал – це чудова тема для ігрового сайту, він має надзвичайно хороший розміщений пост на домашній сторінці, дуже добре структуровані блоки для публікацій в блогах, відмінний вибір кольорів, приємні шрифти, дуже чистий дизайн та завантажувач ajax. Що стосується поганої сторони, тема дуже дорога, вона коштує 75 доларів і не включає систему перегляду / оцінки.

Неймовірно гарний вигляд публікації, чистий дизайн та кілька блоків для публікацій в блогах – їх сильні моменти, хоча ціну та відсутність системи перегляду / оцінки важко ігнорувати. Якщо ви плануєте створити обтічний ігровий сайт, не надто зосереджуючись на різних розділах та оглядах / оцінках, це може бути дуже хорошою альтернативою. Якщо ви шукаєте всебічне рішення щодо декількох категорій та системи оцінок, ви можете пропустити його.

4. Ігровий пояс

Інформація та DownloadView Демо

GameZone – надзвичайно адекватна тема та одна з найкращих ігрових тем WordPress для створення вашого сайту, якщо ви в курсі клану / команди. Тема також підходить для потокових трансляцій, статистики гравців, оглядів, спільноти, геймплея та публікацій блогу загалом.

Тема побудована на WP Bakery Page Builder, і, якщо чесно сказати, вона дещо важка на ресурси, плюс вона має тонни ефектів на шрифти та зображення, тому вона має тенденцію повільно відображатись у більшості браузерів, тема також має сумісність із тонами плагінів типу:

 • Слайдер революції
 • Контактна форма 7
 • Основна сітка
 • MailChimp для WP
 • WooCommerce
 • Список бажань WooCommerce
 • Кнопки загального користування в соціальних мережах WooCommerce
 • YITH WooCommerce Порівняйте
 • ТемаREX Доповнення

Завдяки неймовірно гарній публікації з вмістом та популярним статтям, достатній кількості блоків для публікацій у блогах, різних розділах і навіть підтримці цифрового магазину ця тема є дуже хорошою підходящою для більшості ігрових сайтів, якщо ви можете пройти трохи повільну візуалізацію, відсутність система огляду / оцінки та ціна $ 56. На даний момент він займає 23 місця на ThemeForest.

5. Авантура

Інформація та DownloadView Демо

Avantura не є специфічною ігровою темою, це більше загальна тема журналу, але боїтесь не тому, що чим вище в рейтингу ми піднімаємося, тим більше «загалом орієнтованими» вони стають. Всупереч тому, що ви можете подумати, загальні теми журналів, які знаходяться вгорі, є найбільш підходящими для ігрових журналів з кількох причин..

Avantura є одним з перших, хто випустив на ринок загальну тему, де кілька демонстраційних демонстрацій підходять для різних цілей. Чому це така чудова тема для ігрового журналу, який ви можете запитати? Я радий, що ти запитав.

Avantura має один з найкращих будівельних блоків, який ми бачили для створення ігрового сайту, він підтримує унікальні кольорові категорії (обов’язкові для будь-якого серйозного ігрового журналу), може поєднуватися з популярними віджетами, може бути налаштований за кольором на сторінку, має кілька варіантів для верхнього та нижнього колонтитулів, і він має неймовірний гарний дизайн публікації в блозі. Крім того, він дуже добре розглядає авторський модуль та кілька приємних гаків наступної та попередньої статті. Крім цього, він підтримує приємне мега меню із зображеннями.

Що стосується поганої сторони, тема не має вбудованої системи перегляду / оцінювання, вам доведеться самостійно створити плагіни. Avantura коштує 49 доларів, і в даний час вона займає 18 місце на ThemeForest.

6. GeekMag

Інформація та DownloadView Демо

Geekmag – це загальна тема журналів, новин та блогів, він дуже підходить для журналу технологій, телебачення, культури, кіно та ігор. У нашому випадку GeekMag має пекельний гарний дизайн, широкий набір функцій, підтримку bbPress, що дозволить вам створити спільноту всередині свого ігрового журналу wordpress та BuddyPress. Він також підтримує завантаження сайту Ajax для набагато кращої презентації.

GeekMag – це тема «Builder сторінок», побудована на сторінці конструктора сторінок SiteOrigin, а це означає, що у вас буде набагато кращий набір варіантів для створення блоків вашого сайту. У темі є одна з найкращих систем оглядів / оцінок, яку ми бачили, що дуже добре для сайту з відгуками. Що стосується поганої сторони, тема має деякі погані варіанти кольорів для ігрового журналу, і вам доведеться трохи підправити її та не має кольорового коду для розділів.

GeekMag коштує 49 доларів, і в даний час він займає 19 позицій на ThemeForest.

Кращі ігрові теми WordPress

Ця тема рекомендується тим, хто або вже працює на ігровому сайті і хоче трохи покращити його, або серйозно ставиться до створення дуже хорошого ігрового сайту, який може бути розширений з часом. Ці теми повинні включати систему оцінювання / перегляду, вони також повинні завантажуватися дуже швидко.

7. Каппа

Інформація та DownloadView Демо

Kappa – це дуже суворо орієнтована ігрова тема WordPress з акцентом на презентацію та хорошу систему огляду / балів. Тема має найкращий слайдер, який ми бачили на сьогоднішній день на домашній сторінці. Дуже хороша публікація в блозі, але дещо обмежена та найкраща 3 найкраща система подання балів.

Хороша річ у цій темі – це те, що в неї вбудовано дуже ігрове відчуття, чистий та системний дизайн, який торгує складністю та додатковими можливостями для більш ігрового сайту, орієнтованого на кращий вигляд. Погано в тому, що він не має кольорової системи та не має більшого різноманіття будівельних блоків для створення вашої домашньої сторінки. Якщо ви плануєте створити хороший ігровий сайт без зайвого вмісту, це просто ідеальна тема. Ця ціна не найкраща, в порівнянні з функціями, які вона має, і вона коштує 49 доларів, вона також наразі займає 10 позицій на ThemeForest.

8. Колюм! Тема газети WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Колюм! це елегантна багатоцільова тема журналу, яка пропонує багато додаткових функцій. Він має макети домашніх сторінок, більше 10 попередньо визначених демонстраційних версій, він оптимізований для швидкості та продуктивності, і він заснований на WP Bakery Builder, тож у вас буде безліч спеціальних модулів, готових грати.

Тематичні функції на цьому не закінчуються. Він оснащений більш ніж 10 заздалегідь визначеними заголовками, 60 блоковим вмістом, 20 повзунками та сітками, інтегрованими з Visual Composer, і він навіть повністю сумісний з AMP. Ви вважаєте, що цього достатньо? Є причина, чому ця тема є у нашому дуже хорошому списку тем. Він включає плагін пластика, він готовий до WooCommerce, тому ви навіть можете інтегрувати в нього магазин, має липку бічну панель і навіть темну шкіру. Але ця тема не буде повною без системи оцінки / рецензування, яку вона також має.

Що стосується поганої сторони, тема не має заздалегідь задану демонстраційну версію для ігрового сайту, вам доведеться зробити те, що у вас є, але з цією темою ви можете зробити так багато, що ви не можете просто відхилити це через те. Тема також дуже дешева, коштує всього 29 доларів, вона дешевша за всі інші теми, розміщені тут, з набагато більшими можливостями. Якщо ви серйозно ставитесь до створення дуже хорошого ігрового сайту, ви просто не можете помилитися з цим. В даний час займає 8 місця на ThemeForest.

Найкращі теми ігор WordPress

Ці теми призначені для тих, хто хоче абсолютного найкращого. Професійні ігрові автори, блогери та ігрові ентузіасти, які вже мають ігровий сайт, знають щось про дизайн та хочуть ще більше вдосконалити. У цій темі вбудовані широкі варіанти, і вони потребують більше знань від тих, хто хоче їх використати, якщо вони хочуть отримати найкраще з них. Ці теми – це абсолютно найкраще, що існує, і їх слід використовувати на великих ігрових сайтах. Останні три – найкращі та найпопулярніші з них.

9. Newsmag Mews

Інформація та DownloadView Демо

Тему Newsmag будує TagDIV, один з елітних розробників на ThemeForest. Тема має ідеальну структуру будівлі для ігрового журналу, підтримує Youtube та систему огляду / оцінки. Він використовує кращі практики для SEO та надзвичайно швидко. TagDIV знову і знову був визнаний одним з найкращих розробників тем. Вони мають добру репутацію, і вони продовжують вдосконалювати свої теми. Вони почали використовувати Visual Composer, а згодом замінили його власним композитором TagDIV, який, чесно кажучи, найкращим конструктором блоків для журналу, який ми коли-небудь бачили.

Створення повноцінного ігрового журналу з композитором TagDIV – це щось неймовірне легко досягти і одна з причин, чому ви повинні отримати цю тему. Newsmag підтримує менше модулів, ніж тема №1, газета, але вона також неймовірно потужна і займає місце серед найкращих тем для ігрового журналу. У ньому також є віджети для Instagram, погода, соціальний лічильник, популярна категорія, авторська скринька, рекламне поле, ви його називаєте.

Не переконаний ?, є більше. У ньому є власна лайтбокс для зображень, розумна бічна панель, власні галереї складання та перетягування, смарт-списки, блоки ютуб / vimeo, липкі меню та підтримуються Google Fonts, TypeKits від Adobe та Font Stacks. І останнє, але не менш важливе, він також має модуль входу / реєстрації Ajax та оптимізацію швидкості підсилення.

Що ще можна захотіти? Звичайно, Newsmag – це одна з найпопулярніших тем усіх часів для ігрового журналу, ціною 49 доларів ви не можете помилитися, отримуючи цю. Мінусами є лише відсутність заздалегідь визначеного шаблону для ігор та дещо вузький перегляд вмісту, окрім цього, це один із найкращих. Є причина, чому він наразі займає 1 місце на ThemeForest.

10. News Gamer

Інформація та DownloadView Демо

Мабуть, найкраща тема, що існує із заздалегідь визначеним ігровим шаблоном, News Gamer в топ-3 є причиною. NewsGamer – це професійний чуйний шаблон WordPress, який підходить для ігрових журналів, видавців газет, журналів або просунутих блогів. Чому ми вважаємо, що це може бути найкращим для ігрового журналу? Кілька причин.

Новини Gamer має специфічний шаблон для ігрового сайту, найкращий шаблон із усіх обговорених тут тем, якщо чесно. Це не буде достатньою причиною для рекомендації, як не через широкий набір функцій, який включає, наприклад: блоки Visual Composer, верхні макети сітки, макети категорій, макети публікацій, макети заголовків, пагінацію ajax, необмежену бічну панель і, звичайно, система оцінки / рецензування.

Тема створена на основі завантаження, що гарантує гарну вигляд теми на всіх пристроях. Це будівельні блоки управляються через Visual Composer і, серед іншого, має:

 • Параметри розширеної категорії – встановіть загальні параметри для категорій або для кожної категорії:
  • Макет категорії (12 різних макетів)
  • Положення бічної панелі (3 різних макета)
  • Повідомлень на сторінку
  • Шаблон сторінки (2 різні макети)
  • Рекламна система (верхня позиція банера, банер шпалер або банер у макеті)
 • Додаткові параметри публікації / сторінки – встановіть загальні параметри для категорій або для кожної категорії:
  • Макет публікації (7 різних макетів)
  • Положення бічної панелі (3 різних макета)
  • Пов’язані поштові скриньки (лише повідомлення)
  • Огляд відгуку (лише повідомлення)
  • Варіанти публікації аудіо
  • Варіанти публікації відео
  • Розширений соціальний обмін
  • Рекламна система (верхня позиція банера, банер шпалер або банер у макеті)

На додаток до всього, тема як, без жодного сумніву, найкращий шаблон для сторінки перегляду ігор із усіх інших тем у цьому списку.

А також найкращий шаблон огляду для партитури!

News Gamer – це надійний переможець, з тоннами шаблонів сторінок, шаблонів категорій, системою оцінок та спеціальними сторінками для оглядів ця тема є однією з найкращих. Якщо не найкращий за всі часи.

11. Газета

Інформація та DownloadView Демо

Газету будує TagDIV, ті самі хлопці, що стоять за Newsmag. Газета має всі ті ж компоненти, що й Newsmag (для отримання додаткової інформації читайте опис Newsmag), за винятком того, що газета має більше модулів, більше заголовків, більше всього. NewsPaper, без сумніву, найкраща тема від TagDIV. Газета розроблена навколо Visual Composer, але пізніше редактор модулів був замінений композитором TagDIV – ядром досвіду будівництва, який дає дуже багато хороших оцінок на ThemeForest. Газета подібно до перезавантаженого Newsmag, у ній представлено все, що існує в Newsmag, з доданими модулями, додатковими параметрами конфігурації та більшою гнучкістю. Це все ще загальна тема журналу новин, яка ідеально підходить для ігрового журналу. Газета наразі займає 1 місце в ThemeForest, ви можете побачити, як багато любові до цієї теми. Розробники продовжують її вдосконалювати, і вона вже досягла рівня незрілості для будь-якої іншої теми для продажу. Газета – це найбільш гнучка тема, яку ви можете придумати для журналу, і це абсолютно обов’язково.

Його ціна вище, ніж Newsmag, звичайно, на $ 59, але це абсолютно рекомендується. Нещодавно оновлено до версії 8.8 з додатковим бонусом за можливість створення повноцінних навантажених сторінок з додатковими функціями у композитора TagDIV, що дозволяє вам створювати цільові сторінки всередині власного ігрового сайту, значно розширюючи потужність та гнучкість. Газета – це найкраще, що ви могли отримати для ігрового журналу, і навіть нещодавно додав повний чорний набір. Кількість вбудованих у нього варіантів не є жодною, і це наша найкраща рекомендація щодо найкращих в існуванні.

І останнє, але не менш важливо, з усіх перерахованих тут тем газета – це про єдину, яка має понад 55 заздалегідь визначених шаблонів! Один клік і ви перейдете за заздалегідь заданим шаблоном на ваш вибір, готовим до незначних налаштувань. Для будь-кого, хто достатньо досвідчений, Газета дозволяє здійснити повне створення веб-сайту за допомогою небагатьох дотиків до кнопки та тонни збереженого часу.

Виріжте на погоню…

Отже, ви прочитали всю нашу статтю. Хочете знати, які справжні дорогоцінні камені цього списку? Ми підсумовуємо це для вас. Якщо ви недосвідчений блогер і хочете запустити свій новий ігровий сайт, рекомендуємо Gametime. Якщо ви дещо досвідчені і хочете трохи тонкої теми для вашого нового ігрового сайту, ми б неодмінно рекомендували Kappa. Якщо ви досвідчений професіонал або просто хочете найкращої теми, це найкраще місце для двох тем: Газета та Новини Gamer.

Якщо ви шукаєте наступні кроки, ознайомтеся з нашим посібником про те, як створити блог, щоб дізнатися про встановлення теми та додавання вмісту, або наш посібник із маркетингу соціальних медіа, щоб дізнатися, як можна використовувати соціальні медіа для розширення аудиторії читачів..

Сподіваюся, ця стаття була для вас корисною та інформативною. Якщо у вас є якісь зауваження щодо тем, будь ласка, не соромтеся поділитися ними у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map