10+ найкращі професійні теми WordPress з нішею

10+ найкращі професійні теми WordPress з нішею

WordPress – найпопулярніша система управління контентом у світі, у цьому немає жодних сумнівів. Понад 30% усіх веб-сайтів, які доступні в сучасній мережі, працює на певній веб-платформі. Спільнота розробників WordPress зростає та стає більш потужною. Вирішивши створити веб-сайт з темою, ви можете вибрати з десятків постачальників тем і ринків. У якій би ні ні ви належите, в інвентарі є готова тема WordPress, яка підходить для конкретних цілей. У цій вітрині ви можете знайти 10+ найкращих тем у галузі WordPress з нішею в Інтернеті.


Коли ви почнете шукати нішеві теми WordPress, ви знайдете як багатоцільові, так і специфічні для ніші теми від провідних розробників. Як правило, багатоцільові проекти включають декілька конкретних нішевих рішень, які включають функціонал, який підходить для запуску певного виду проекту в Інтернет. Спеціальні шаблони шаблонів мають розширення на замовлення та розширення якості преміум-класу, що дозволяють будувати будь-який особистий, діловий або корпоративний проект до Інтернету. Наприклад, тема криптовалюти, що входить у вітрину, містить вбудований калькулятор, плагін для пожертв, віджет цін та інші розумні інструменти.

Усі наші вибори для найкращих нішевих тем WordPress у компіляції можна редагувати, створювати за допомогою дійсного коду та оптимізувати для бездоганної продуктивності на всіх пристроях та у всіх веб-середовищах. Теми повністю адаптивні. Більшість з них включає перетягування Visual Composer або власні шаблони сторінок для полегшення створення веб-сайту. Давайте копаємось!

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Усього (багатоцільовий)

Загальна чуйна багатоцільова тема WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Цей конкретний шаблон WordPress постачається з великим вибором унікальних опцій, які роблять тему всебічним рішенням, яке може відповідати різним цілям. Ця тема з вміло організованими розділами вмісту – саме те, що вам потрібно для презентації своїх продуктів та послуг. Якщо ви хочете створити успішний інтернет-ресурс за допомогою WordPress, вам доведеться використовувати потужний і повноцінний шаблон веб-сайту, що підтримує конкретні форми та плагіни. Повністю чуйний макет робить тему чудовою на будь-якому пристрої, будь то настільний ПК, планшет чи смартфон.

Криптон (криптовалюта)

Криптон - багатоцільова криптовалюта WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Crypton – це готова тема WordPress з криптовалютою, що працює на базі ThemeRex. Він повністю чуйний і включає функціонал, який особливо підходить для сайтів криптовалют. Включені блоки вмісту, widgetized елементи роблять дизайн шаблону зрозумілим. Шаблон розробляється з розбірливістю та найкращим досвідом користувача. Детальна папка документації в комплекті.

Вітрильний спорт (готель)

Тема WordPress Hotel Sailing Hotel

Інформація та DownloadView Демо

Вітрильний спорт – це ідеальне рішення для веб-сайту готелю. З 5+ домашніми сторінками, конструктором перетягування, WooCommerce, форматами публікацій, соціальними та іншим вашим гостям, безумовно, не буде проти тримати довше, щоб вивчити ваш сайт.

Найвидатнішою особливістю, яку Вітрильний спорт може служити вашому готелю, є плагін бронювання підписів. Ця система бронювання допомагає вам керувати статусом приміщення, клієнтами тощо. Клієнти просто вибирають дату прибуття з календаря, кількість дорослих та дітей. Тоді система перевірить наявність кімнати, яка відповідає вимозі, з детальною ціною. Плагін також керує планами ціноутворення, управління купонами, системою звітів.

Вітрильний спорт – це чуйна конструкція. Усі блискучі зображення вашого готелю все одно будуть відображатися повністю на будь-яких пристроях – від маленького екрана мобільного телефону до екрана робочого столу HD. Крім того, презентація на одній сторінці робить вашу веб-сторінку простою, але розумною. Слайдер Revolution також включений у вітрильний спорт з дивовижними ефектами та анімаціями, які можуть зацікавити будь-кого. У співпраці з програмою Drag & Drop Page Builder керування сайтом ніколи не може бути простішим за це!

Bazinga (Журнал)

Bazinga - Тема WordPress журналу та вірусного блогу

Інформація та DownloadView Демо

Можна легко змінити цю тему WordPress до будь-якого типу бізнес-проекту та самостійно створити веб-ресурс pro. Інтегровано різноманітні варіанти компонування, що дозволяє вирішити найбільш оптимальний підхід до представлення вашого проекту в Інтернеті. Створіть свій інтернет-ресурс ще успішніше за допомогою цього індивідуального дизайну WordPress. Тема була розроблена якомога легше, щоб ваш сайт, безумовно, міг швидко завантажуватися. Перевірте демо-версію, щоб побачити це в дії.

Lifeline2 (благодійність)

Тема благодійності та громадських організацій Lifeline2

Інформація та DownloadView Демо

Lifeline 2 пропонує вісім варіантів обробки онлайн-платежів, щоб забезпечити всесвітнє покриття для збору пожертв. Це єдиний комплексний комплекс для всіх проектів, що стосуються благодійності, збору коштів, НУО та некомерційних організацій. Повторювана система донорства в Інтернеті – це дійсно чудовий варіант збирати пожертви щотижня, щотижня, щомісяця, півроку та щорічно без будь-яких перерв або необхідності нагадування донорам..

Почніть налаштування за допомогою 1-клацання, декількох секундних демонстраційних процесів, а також швидко персоналізуйте макет та функції за допомогою плагіна для перетягування сторінок для перетворення сторінок Visual Composer. Працює на базі параметрів Redux Options Framework, сервіс дає вам необмежену кількість можливостей контролювати та змінювати кожен аспект макета та функціональності на фронті. І 7+ унікальних демонстрацій приносять динамічний та освіжаючий дизайн, бездоганну продуктивність та розширену налаштування.

Вам також сподобається, що на вашому веб-сайті благодійних організацій є розгалужена мережа управління волонтерами – найкраща у світі система управління волонтерськими діями тут, щоб служити вашим справам Навіть ви можете побудувати інтернет-магазин із усіма найвищими функціями, включаючи управління кошиками та касами.

LeGrand (багатоцільовий)

LeGrand - багатоцільова тема бізнесу WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Вибравши цей високоякісний шаблон WordPress, ви можете створювати сайти, що підходять для різних цілей. Цей чуйний шаблон WordPress є підходящим рішенням для будь-якого бізнес-чи корпоративного веб-проекту. Тема також повністю чутлива, тому ваш сайт буде належним чином відображений на будь-якому гаджеті. Вибравши цю тему, вам вдасться встановити надійну Інтернет-присутність, яка б більш професійно та вишукано розкривала ваш бізнес для веб-аудиторії. SEO-дружній, потенційні клієнти його легко знайдуть, незалежно від того, якою пошуковою системою вони користуються.

Номінант (політичний)

Номінант - політична тема WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Nominee – тема кандидата / політичного лідера WordPress, створена спеціально для політичних та громадських діячів. Тема, яку ви також можете використовувати для будь-якої неприбуткової організації, наприклад, благодійності, акції, кампанії тощо.

Тема реагує на 100% і підтримується найпопулярнішим плагіном WordPress для розробника сторінок WordPress Visual Composer, ви можете легко керувати та редагувати будь-який елемент дуже легко, використовуючи візуальний композитор. Тема також включає преміум плагін Revolution Slider, так що користувач може легко створювати красиві слайди за допомогою функції перетягування користувачів.

Тема номінанта постачається з деякими корисними функціями, такими як: управління подіями, користувач може дуже легко керувати та створювати подію, використовуючи візуальний композитор перетягування та перетягування сторінки. Користувач також може встановити таймер зворотного відліку для підрахунку дат кампанії. Він має функцію розкладу подій, користувач може легко створити графік подій для певної події за допомогою візуального композитора. Він має систему пожертвувань PayPal, тому користувач може збирати кошти на кампанію та багато іншого.

Фотографія (портфоліо)

Фотографія WordPress для фотографії

Інформація та DownloadView Демо

Ось чуйний шаблон WordPress з чистою компоновкою та розширеними функціями. Тема “Фотографія” – це простий у використанні шаблон, спеціально створений для фотографів та онлайн-портфоліо. Чуйний дизайн дозволить зробити макет вашого веб-сайту моніторами різних розмірів, а включені варіанти кольорових шкурок (темний і світлий), різні стилі галереї, стилі лайтбоксу та шаблони сторінок дозволять легко швидко налаштувати тему, щоб продемонструвати вашу роботу.

Консультант (Консалтинг)

Консультант - Тема ділових консультацій WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Консультант – це шаблон, призначений для представлення консалтингових компаній в Інтернеті. Це бездоганний, лаконічний та простий у налаштуванні шаблон, спеціально створений для цілого ряду бізнес-проектів. Тема повністю редагована. Його також можна використовувати для різноманітних інших ділових чи особистих проектів. Цей макет повністю чуйний і розроблений таким чином, щоб підвищити позиції веб-сторінки в SERP. Переважна більшість налаштувань теми можна негайно змінити за допомогою програми налаштування WordPress.

Drone Media (фотографія та відеографія)

Drone Media - Тема повітряної фотографії та відеографії WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Подумайте про використання цього фотопортфоліо WordPress шаблон, який пропонує всі необхідні якості для задоволення потреб веб-майстра. Для реклами модного фотографа, позаштатного фотографа чи портфоліо фотографій тема, показана тут, може стати в нагоді. З основним упором на добре збалансовану структуру верстки, Drone Media має всі необхідні розділи для розміщення ваших оголошень та продуктів. Якщо ви хочете створити процвітаючий веб-сайт за допомогою WordPress, вам слід працювати з потужним і повноцінним шаблоном веб-сайту, який підтримує певну функціональність. SEO-дружній, потенційні клієнти його легко знайдуть, незалежно від того, якою пошуковою системою вони користуються. Шаблон сумісний між веб-браузерами, чуйний і пропонує всі функції, які можуть знадобитися для створення доступного інтернет-проекту.

Revirta (віртуальний помічник)

Revirta - Віртуальна помічниця WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Якщо ви хочете створити професійний веб-сайт, цей чуйний шаблон WordPress дозволить вам виконати це завдання дуже швидко. Стильний вигляд та чудова ефективність – основні варіанти цього шаблону професіоналів, розробленого спеціально для корпоративних та ділових веб-сторінок. Простий макет сторінки на очах з акцентом на візуальні зображення досить легко привертає увагу клієнтів, підштовхуючи їх. Цей специфічний дизайн веб-сайту також добре задокументований і включає в себе кілька розширень високої якості.

Нерухомість 7 (Нерухомість)

Нерухомість 7 - Тема WordPress про нерухомість

Інформація та DownloadView Демо

Створюючи веб-сайт для вашого бізнесу з нерухомості, один з найкращих варіантів – Real Estate Pro 7. Почніть роботу за кілька хвилин із вбудованим демо-імпортером, використовуйте доданий конструктор перетягування, щоб створити користувацькі сторінки переліків чи профілі агентів, продати рекламу плями або списки функцій з інтегрованими варіантами оплати плюс багато іншого. Із тоннами варіантів заголовків, картографування, налаштування кольорів, спір-лістування, бронювання, прогулянки, IDX та інших налаштувань нерухомості є багато цікавих для цієї нішевої теми.

HotLock (слюсар і безпека)

HotLock - слюсар та системи безпеки WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Цей особливий дизайн WordPress WordPress має різноманітні ефекти та параметри, які навряд чи можна побачити в будь-якому іншому шаблоні. Він прекрасно працює для демонстрації малих та великих бізнес-проектів. Переважна більшість налаштувань теми можна негайно змінити за допомогою програми налаштування WordPress. Інтегрований із популярними платформами соціальних мереж, наведений тут шаблон може бути ідеальним інструментом для зв’язку зі своїми клієнтами. Крім того, його повністю чуйний макет буде належним чином відображений на будь-яких гаджетах. Створення веб-сторінки за допомогою наведеної тут теми виявиться корисним для досягнення ваших веб-цілей.

Початок (тур)

Початок тему бронювання та подорожі

Інформація та DownloadView Демо

Вбудований та надзвичайний, Embark – це тема WordPress, створена спеціально для подорожей та подорожей. У темі представлено програму веб-перетягування, що перебуває в режимі прямого переходу, та механізм бронювання безперервної роботи з цільною інтеграцією онлайн-платежів. Через 3 хвилини встановлення одним натисканням кнопки швидкого запуску буде працювати!

Його потужний механізм бронювання допомагає легко керувати кількома бронюваннями та організовувати свої розклади через WordPress. Створіть декілька календарів, часові інтервали (з обмеженою доступністю або без них), спеціальні поля форми та профілі клієнтів. Це бронювання, платежі та розклад планується в комплекті з прекрасним рішенням бронювання.

Створення веб-сайту для туристичної та туристичної компанії – це легкий досвід, який створює веб-переглядач Embark за допомогою перетягування та перегляду сторінок Embark. Створіть власні красиві макети або використовуйте професійно розроблені попередньо задані програми, такі як рафтинг по річці для пригодницьких турів, Нью-Йорк для пішохідних турів або Хоп-Вино для винних та пивних турів. Нові конструкції додаються регулярно. Ви отримуєте доступ до понад 40 віджетів та понад 20 модульних шаблонів сторінок, які дозволяють створити ідеальний сайт для подорожей та подорожей з необмеженими можливостями.

Підведенню

Для будь-якої ніші ви хотіли б створити веб-сайт, завжди є готова тема WordPress, яка підходить для того, щоб представити ваш особистий або діловий проект у найбільш вигідному світлі. Використовуючи ці нішеві теми WordPress, ви зможете запустити будь-який веб-проект із кількома незначними налаштуваннями. Оскільки більшість тем WordPress з компіляції також включають інтуїтивно зрозумілі побудовники сторінок (або сумісні з плагіном редактора CSS live editor), навіть нетехнологи зможуть створити унікальний зовнішній вигляд веб-дизайну без коду..

Що ви думаєте про наше обговорення тем? Чи є якісь інші нішеві теми WordPress, на вашу думку, у списку? Залиште коментар нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map