10+ кращих плагінів WordPress для партнерів

Найкращі додатки для WordPress

Перш ніж ви запустите і встановите десяток партнерських плагінів WordPress, як витратити хвилину, щоб різко зосередитися на тому, що ви хочете досягти за допомогою реферальної програми. Чому? Це єдиний спосіб вибрати ідеальний партнерський плагін для ваших потреб.


Ось гіпотетичний сценарій. У вас є тема, плагін, хостинг або щось інше, щоб запропонувати світові, але, здається, ви просто не можете знайти ідеальну маркетингову стратегію. Тепер у вас навчаються афілійований маркетинг, і ваші кишки говорять, що це саме те, що потрібно для просування продукту вперед.

Можливо, це не так. Можливо, ви дизайнеру, який має завдання створити партнерську систему управління. Ви продаєте афілійований плагін WordPress, який ви можете налаштувати під свої потреби. Причина, чому ви тут, має значення менше; загальноприйнятий факт, що партнерська програма допомагає вам збільшити трафік та продажі.

Приємно осторонь, ось 10+ прекрасних партнерських плагінів WordPress та менеджерів рефералів, щоб створити партнерську програму та розширити свій бізнес.

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Партнерська група WP

Кращі партнерські WordPress плагіни: AffiliateWP

AffiliateWP – це повноцінна система управління філіями, яку надзвичайно просто налаштувати, але напрочуд спритний. Це полегшує весь процес управління вашою реферальною програмою таким, яким він повинен бути. Як партнерська, так і адміністративна сфера – це радість працювати. Використовуйте з першого погляду звітність, графіки в режимі реального часу та вдосконалену приладову панель інструментів, щоб зберегти свою програму впорядкованою та вигідною.

AffiliateWP легко інтегрується з багатьма популярними рішеннями для електронної комерції, включаючи Easy Digital Downloads, WooCommerce та iThemes Exchange, щоб назвати лише декілька. Це означає, що ви можете легко відстежувати, що продають афілійовані компанії, не змінюючи магазин, який є у вас зараз. І ви можете легко відстежувати, хто є вашими найкращими філіями, якими є ваші кращі продавці, і ви можете бачити свої реферали з часом як легко зрозумілий графік.

Цей дивовижний плагін робить набагато більше, ніж це. AffiliateWP також включає варіанти ручного додавання філій та перекладів. Якщо ви приїжджаєте до преміум-надбудови, ви можете навіть додати багаторівневі партнери. Ви можете легко налаштувати відсоткові комісії, тривалість файлів cookie, афілійовані сторінки та інші речі легко. Ви можете додатково інтегрувати AffiliateWP з величезною кількістю плагінів, таких як Контактна форма 7, WooCommerce, Easy Digital Downloads, MemberPress, PayPal Buttons та багато іншого, щоб підштовхнути вашу партнерську програму до більшої висоти.

Плагіни King of affiliate WordPress

Крім того, ви можете легко налаштувати форми реєстрації партнерів, а також вітальні електронні листи відповідно до ваших потреб. Інші різні налаштування включають в себе reCAPTCHA для запобігання роботи ботів та безліч автоматичних налаштувань лише для гарної міри. Ваші філії будуть чудово проводити час з партнерською програмою, яка працює на AffiliateWP.

Люди, включаючи важку вагу в галузі, Кріс Лема, говорять чудові речі про AffiliateWP:

Дійсно, з усіх афілійованих плагінів WordPress, на які я потрапив, це повно функцій, добре кодованих і досить просто встановити для легкого плагіна, який постачається з усіма чудовими матеріалами, які ви отримуєте. AffiliateWP – відомий розробник плагінів WordPress Піппін Вільямсон, який приніс нам інші чудові плагіни, такі як вищезгадані Easy Digital Downloads та Restrict Content Pro серед інших.

Отримайте Партнерський WP

2. Опублікувати Партнерський Про

Опублікувати Партнерський Про

Розглядаючи партнерську систему, яку ви хочете використовувати для свого сайту, вам слід шукати щось просте у виконанні з функціями відстеження комісій, керування кампаніями, завантаження банерів і, звичайно, створення звітів. Повідомлення Партнерської програми Pro так трапляється за всі ці ключові моменти, а також пропонує ще багато тонн для вашої партнерської програми WordPress..

То навіщо розміщувати Партнерський Про? Добре, що підтримується понад 170 CMS і платіжних шлюзів, включаючи WordPress (звичайно), який є в нагоді Опублікувати плагін Партнерська програма які ви можете використовувати для підключення своєї партнерської системи до вашого сайту. І вона інтегрується з найбільш популярними плагінами електронної комерції та членства. Це включає (але не обмежується цим) WooCommerce, Easy Digital Downloads, MemberPress, S2Member, WP Simple Pay Pro та багато іншого. Тож якби ви вирішили монетизувати свій сайт, ви можете легко налаштувати партнерську програму для її просування!

А з програмою Post Affiliate Pro у вас є безліч варіантів для адаптації вашої партнерської програми для ваших потреб. Ви можете створювати власні стилі посилань (вибираючи з якоря, параметрів URL, перезапису моди, прямого чи перенаправлення), додавати власні коди відстеження афілійованих осіб, включати матрицю примусової дії (тому філії складають відсоток продажів субфіліалів), створювати приватні кампанії, визначте свою структуру комісій (включаючи дії, довічні або періодичні комісії, винагороду за ефективність тощо), створіть купони, додайте всі види банерів (зображення, спалах, обертовий, HTML, лайтбокс тощо), встановіть мову / валюту тощо. Це лише частина того, що може запропонувати Post Affiliate Pro!

Отримати повідомлення Партнерська компанія Pro

3. Партнерський менеджер

Кращі партнерські плагіни WordPress: Партнерський менеджер

Для безкоштовної системи управління партнерськими плагінами цей плагін набирає суттєвого удару. Я маю на увазі, що це суперники платіжних плагінів WordPress, що випускаються, що з набором функцій, які зроблять вас з розуму. Встановлення та використання цієї дитини просте, оскільки все чітко викладено.

Керувати своїми філіями та рефералами так само просто, як і A, B, C, оскільки ви маєте повний контроль над усім, від реєстрації філії до платежів та окремих комісій, лише згадавши про них. Ви можете легко відстежувати кліки та здійснювати масові платежі через PayPal, що є економією життя.

Екран налаштувань у WordPress адмініструється з усіма функціями, необхідними для запуску успішної партнерської системи. Це, плюс плагін, добре поєднується з плагінами WordPress, такими як WooCommerce, iThemes Exchange, S2Member та JigoShop. Крім того, ви можете відстежувати необмежену кількість філій у режимі реального часу!

Крім цього, ви можете створювати банерну рекламу та рекламні кампанії для своїх філій, інтегрувати плагін до MailChimp, відстежувати покази оголошень та налаштовувати партнерські повідомлення серед іншого. Партнерський менеджер готовий до перекладу, тобто ваша партнерська програма відкрита для всього світу.

Отримайте Партнерський менеджер

4. Філії

Кращі партнерські плагіни для WordPress: Партнери

Партнерська компанія, надана вами itthinx та Kento, є повнофункціональним плагіном для WordPress, який ідеально підходить, якщо ви шукаєте партнерську систему управління, яка працює прямо з коробки. Це дає багатьом іншим афілійованим плагінам WordPress пробіг за свої гроші, що з інструментами, які чудово підходять для продавців, інтернет-магазини та сайти членства.

Давайте розберемося, що може запропонувати плагін Партнерська програма WordPress. Для початку додавання нових філій настільки просто, ваша партнерська програма повинна заробити гроші в найкоротші терміни. І завдяки мільйонам і одній інтеграції ви можете підключити цей плагін до будь-якої платформи електронної комерції чи членства.

Ви можете відстежувати необмежену кількість філій, а статистика трафіку дозволяє вам натиснути на те, що працює, а що ні. Як і афілійовані плагіни WordPress у цьому списку, Партнери легко налаштовувати та використовувати. Зрештою, понад 7 тис. Активних користувачів не можуть помилитися.

Розглядаючи як Партнерів, легко налаштувати і постачається за допомогою API, розробники можуть користуватися цим плагіном для створення індивідуальних програм управління партнерами, не маючи всіх важких підйомів. Я маю на увазі, все, що потрібно для запуску партнерської програми, вже доступне у плагіні. І ви отримуєте все це безкоштовно.

Отримайте філії

5. Ultimate Партнерська компанія Pro

Кращі афілійовані плагіни для WordPress: Ultimate Affiliate Pro

З платіжних плагінів WordPress для партнерів, які я натрапив, Ultimate Affiliate Pro завойовує дивовижний перелік функцій, що вказують на повне рішення щодо управління партнером, яке є дешевим і гнучким. Фу, це довгий ��

Плагін Ultimate Affiliate Pro наданий нам елітним автором, azzaroco та пропонує найкращі функції, такі як партнерський рейтинг, необмежену кількість філій, спеціальні комісії, спеціальні бонуси за ефективність та пропозиції, виплати по Stripe та PayPal та довічні комісії..

Інші помітні функції включають банери, багаторівневі комісії, реєстраційні реферали, спільний доступ до соціальних мереж, численні інтеграції, шорткоди, спеціальні поля форми, звіти, повідомлення, купони, комісії цільової сторінки, гаманець, багатомовна підтримка, QR-коди та дружні партнерські посилання серед інших.

В ідеалі це провідний вибір серед афілійованих плагінів WordPress на ринку (плюс плагін має досить вражаючий рейтинг покупця).

Отримайте Ultimate Affiliate Pro

6. Партнерська компанія WordPress & Referral

Кращі партнерські плагіни для WordPress: Партнерська програма та реферал для WordPress

Під час пошуку найбільш великих партнерських плагінів WordPress усіх часів, ми зупинилися на плагіні WordPress Affiliate & Referral, і чи вразили нас, чи що? Мене особливо продають просто: керувати вашою партнерською програмою за допомогою цього плагіна.

Це красиво і чисто, це означає, що все, що потрібно, щоб ваша партнерська програма була успішною, знаходиться прямо під відкритим небом. Додавання та відстеження партнерів настільки ж просто, як і пиріг, і завдяки платежам PayPal Mass ви можете сплачувати всі свої філії, не порушуючи поту..

Цей плагін дешевий, коштує всього 20 доларів, але не дозволяйте, щоб цінник вас вводив в оману. Цей афілійований плагін WordPress забезпечує дуже вдалий результат. Вам подобаються такі функції, як звітування в режимі реального часу, необмежена кількість рефералів, приголомшливі шорт-коди, додаток для Android для відстеження вашої програми в дорозі, кнопки спільного доступу до соціальних мереж, повідомлення та файли cookie серед інших.

Отримайте Партнерство WordPress & Referral

7. Партнери філії YITH WooCommerce

Найкращі плагіни WordPress для партнерів: філії YITH WooCommerce

Якщо ви працюєте виключно з WooCommerce, ось 100% безкоштовний партнерський плагін саме для вас. Партнери YOW WooCommerce роблять одну роботу і робить це неймовірно добре. Плагін розширює WooCommerce, що дозволяє створювати партнерські профілі та налаштовувати комісії.

Партнери YITH WooCommerce – це все про простоту використання від монтажу до упаковки вашої першої реферали. У ньому повно всіх функцій, необхідних для запуску успішної партнерської програми для вашого магазину на базі WooCommerce.

Для початку ви можете встановити, що файли cookie закінчуються, коли це означає, що ви можете відслідковувати направлення протягом багатьох наступних днів. По-друге, ви можете легко включити реєстрацію афілійованих клієнтів за допомогою шорт-кодів, створити афіліати у своїх існуючих користувачів та затвердити / заборонити будь-яку філію, коли вам захочеться.

Крім цього, ви можете встановити різні суми комісійних платежів і автоматично розрахувати відшкодування. Партнери мають інтуїтивну інформаційну панель, звідки вони можуть відстежувати їх прогрес. Загалом, філії YITH WooCommerce зміцнюють ваш магазин WooCommerce настільки, наскільки генерується трафік та продажі..

Отримайте філії YITH WooCommerce

8. Партнерський Рояль

Кращі партнерські плагіни для WordPress: Партнерська Royale

І останнє, але не менш важливе місце – Партнерська Royale, справжній конкурент, де стосуються партнерських плагінів WordPress. Він інтегрується з WordPress, пропонуючи вам партнерські системи управління, що безпосередньо сприяють вашій суті.

Завдяки Affiliate Royale ви можете запустити повністю функціональну партнерську програму за лічені хвилини. У вашій програмі будуть представлені звичайні речі, а потім деякі. Не втрачаючи привабливості торгової марки, ваші філії можуть легко відстежувати кліки, продажі та платежі з центральної персоналізованої інформаційної панелі.

Ви можете легко інтегрувати Партнерський Роял з подібними до MemberPress, WooCommerce, PayPal, Authorize.net, Shopp та багато іншого. Підсумовуючи це, Партнерська Royale – це партнерське рішення для управління, яке працює як рекламується. Не сприймайте мої слова на це, ви дійсно повинні перевірити це, щоб повірити.

Отримайте Партнерський Рояль

9. Зверніться до товариша WooCommerce від WPGens

Кращі афілійовані плагіни для WordPress: Передайте друзів для WooCommerce від WPGens

Деякі партнерські програми пропонують заохочення, які не є суто грошовими. Приклад – пропонувати нинішнім клієнтам винагороду за звернення своїх друзів та родини до вашого веб-сайту. Завдяки Refer-A-Friend від WPGens ви можете нагороджувати своїх активних клієнтів ексклюзивними купонами.

Просто встановіть та активуйте безкоштовний плагін Refer-A-Friend та налаштуйте свої нагороди. Плагін автоматично генерує власні посилання для зареєстрованих клієнтів. Потім ваші клієнти можуть поділитися цим посиланням з друзями, надіслати електронною поштою родині, опублікувати в соціальних мережах чи щось інше. Потім, коли хтось робить покупку, він отримає купон.

Існують прості в управлінні варіанти налаштування вартості купона, типу та мінімального замовлення. І якщо ви перейдете до преміум-класу, ви також зможете додати дату закінчення терміну дії, поділитися з другом (і клієнт, і їх друг отримують купон) тощо.

Отримайте рекомендацію-друга

10. ReferralCandy для WooCommerce

Кращі партнерські плагіни для WordPress: ReferralCandy для WooCommerce

ReferralCandy для WooCommerce – це ще один плагін приналежності типу нагород. Ви орієнтовані на зацікавлених клієнтів (або навіть потенційних клієнтів), щоб поділитися своїм магазином WooCommerce з людьми в їхній мережі. Єдине застереження полягає в тому, що цей безкоштовний плагін працює в поєднанні з планом ReferralCandy, тому вам потрібно буде зареєструватися на їхньому сайті (є безкоштовна пробна версія, але щомісячне членство починається приблизно від $ 4 / місяць).

Однак ReferralCandy – це приголомшлива та потужна послуга. Спочатку ви створюєте акцію, потім можете додати її на свій веб-сайт за допомогою реєстрації на розсилку. Коли нова людина підписується, вона отримує електронний лист із вашою акцією (наприклад, 10 доларів США від вашої покупки), а також заохочення ділитися акцією зі своїми друзями. Кожен друг, який користується їх посиланням, отримує ще одну акцію, додану до свого акаунта (напр .: отримують винагороду додатково по 10 доларів за кожного друга).

Отримайте ReferralCandy для WooCommerce

11. Вірусні підписи від iRefer

Кращі афілійовані плагіни для WordPress: Вірусні підписки від iRefer

Плагін Viral Sign Ups – це одноразовий менеджер реферальної програми для WordPress. Під час встановлення плагіна просто дотримуйтесь майстра налаштування, щоб створити рекламну рекламу. Ви також створите форму реєстрації для свого веб-сайту, яку можна вставити будь-де за допомогою простого у користуванні короткого коду.

Завдяки формі на своєму веб-сайті Viral Sign Ups вам потрібно просто дочекатися підписки нових користувачів. Коли людина подає форму, вона отримає електронний лист із повідомленням про те, що вони можуть отримати спеціальну винагороду, знижку, безкоштовний товар або будь-що, що ви хочете запропонувати, якщо вони посилаються на стільки друзів (наприклад: 5 друзів, щоб розблокувати a Знижка 25%).

Вам потрібно буде зареєструватися для облікового запису iRefer, який починається від $ 19 / місяць. Але у них є 14-денна безкоштовна пробна версія, тож ви можете спробувати і побачити, чи це хороша ялина для вашого бізнесу.

Отримати вірусні знаки

Заключні слова

Незалежно від того, вибираєте ви партнерський плагін WordPress або запускаєте програму через таку мережу, як ShareASale, приналежність велика як стратегія генерації трафіку та потенційних клієнтів. Просто зосередьтеся на своєму продукті, коли ваші користувачі продають його на біг. Наприкінці дня ваш користувач заробляє комісію, і ви здійснюєте продажі. Усі перемагають.

Ви запускаєте чи плануєте запускати партнерську програму на своєму веб-сайті WordPress? Які ваші улюблені партнерські плагіни WordPress? Маєте запитання чи пропозицію щодо цієї публікації? Будь ласка, повідомте нам про це в розділі коментарів нижче. Дякуємо заздалегідь і вітаємо за ваш успіх!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map