10+ корисних плагінів WordPress для розширення списку вашої електронної пошти

“Якщо ви хочете розвивати свій бізнес, то створення ефективного списку електронної пошти має стати вашим головним пріоритетом”. – Це рада, яку я отримав кілька років тому, коли вперше почав вести блоги. І це дотепер цінно.


Багато з вас, можливо, вже розуміють, чому це цінна порада. Якщо у вас зростає список надійних передплатників, простіше залучати трафік та отримувати більше соціальних акцій до своїх останніх публікацій блогу. Мало того, ви також можете непогано заробити гроші, відправивши спеціальні пропозиції до свого списку.

У цій статті я збираюся поділитися кількома найкращими плагінами для створення безкоштовного та преміального списку для WordPress, які допоможуть вам генерувати більше підписників із меншим трафіком. Я також включив у список кілька безкоштовних плагінів для тих, хто тільки починає вести блоги або не має зайвих грошей..

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Гецитоконтроль

Getsitecontrol - WordPress спливаючі вікна, оптини, опитування та багато іншого

Відмінно підходить як для початківців, так і для досвідчених професіоналів, Getsitecontrol – це всеосяжне спливаюче вікно, оптимізована форма, опитування та плагін на заклик до дії, розроблений, щоб допомогти вам швидко розробити список електронних адрес. Завдяки всім вбудованим функціям ви можете розробити ідеальне спливаюче вікно або форму для ваших індивідуальних потреб (навіть повідомлення про cookie).

Getsitecontrol пропонує прості у використанні шаблони віджетів, щоб ви могли швидко створювати форми для оптимізації. Просто виберіть шаблон, яким ви хочете скористатися, і налаштувати кольори, текст, анімацію та навіть положення елементів. Або ви можете створити власну форму за допомогою спеціального CSS. Ви також можете імпортувати зображення з Instagram, додавати елементи опитування (прапорці, перемикачі, шкали рейтингів) або використовувати API, щоб додати розширені функціональні можливості у ваші форми – наприклад, показ персоналізованих повідомлень відвідувачам. Закінчивши свій віджет, просто вставте його на свій сайт WordPress через плагін!

Але що робить Getsitecontrol чудовим інструментом для розширення вашого списку, це той факт, що він інтегрований з 29 різними маркетинговими платформами. Сюди входять Google Analytics, Convertkit, Drip, Hubspot, MailCHimp, Sendinblue, VerticalResponse та багато іншого. А для розробників також є декілька веб-відеоматеріалів, за допомогою яких можна переглянути дані в реальному часі для своїх віджетів Getsitecontrol.

Особливості:

 • Покроковий конструктор форм
 • Параметри налаштування
 • Галерея шаблонів із заздалегідь зробленими макетами
 • Вийдіть з моніторингового наміру, щоб захопити ведучі, перш ніж вони виїжджають
 • Тестування розбиття A / B для до 5 варіацій
 • Статистика в реальному часі плюс інтеграція Google Analytics
 • Можливість ділитися підписковими формами через пряме посилання

Ціна: Плани починаються від $ 9 / місяць

2. MailOptin

MailOptin - спливаючі вікна, форми оптимізації електронної пошти та розсилки

Інформація та DownloadView Демо

Для розширення списку електронної пошти вам потрібно зосередитись на створенні потенційних клієнтів – а MailOptin робить саме це. Цей плагін включає потужний конструктор форм, який ви можете використовувати для створення різних варіантів для свого сайту. Налаштуйте дизайн форми, текст, поля, анімацію та навіть визначте правила відображення (наприклад, тригер наміру виходу або через встановлений час на вашому сайті). Опції для лайтбоксів, смужок сповіщень у вмісті (до / після чи вбудованому вкладеному) та ін. Легко створити оптимальну форму, яка підходить для вашої аудиторії. А оскільки є вбудована аналітика та підтримка розділеного тесту A / B, ви можете дійсно оптимізувати свою стратегію для швидшого розширення списку електронної пошти.

Але це ще не все – MailOptin пропонує інтеграцію майже для кожної служби електронної пошти та CRM, про яку ви можете придумати. Ви можете легко зв’язати свої оптимальні форми з MailChimp, Monitor Monitor, aWeber, GetResponse, SendinBlue, MailPoet тощо. MailOptin також бездоганно працює з Google Analytics та популярними плагінами для перекладу, Polylang та Weglot. Поки є безкоштовно MailOptin Lite версія, доступна на WordPress.org, вам потрібна преміальна версія, щоб розблокувати всі дивовижні функції плагіна.

Особливості:

 • Стилі Optin: лайтбокс, панель сповіщень, віджет бічної панелі, слайд-вхід, перед / після, вбудований
 • Тригери: вихід, час перебування на сайті, перегляд сторінки, прокрутка, запуск кліків, націлювання на пристрої
 • Дії конверсії з опціями перенаправлення користувачів на певний URL
 • A / B роздільне тестування на оптини
 • Виявлення рекламного блоку
 • Розумний захист від спаму від Honeypot
 • Інтеграція з популярними постачальниками електронної пошти, CRMS, плагінами перекладу та Google Analytics
 • Управління інформаційними розсилками (включаючи автоматизацію, планування та інше)

Ціна: Починаючи від $ 79 / рік

3. Процвітати лідери

Процвітати веде за собою

Інформація та DownloadView Демо

Thrive Leads – плагін для створення списку, створений розробниками в Thrive Themes. Цей плагін упаковує перфоратор і постачається майже з усіма видами форм для вибору, про які ви можете придумати: ви можете створювати спливаючі вікна, форми слайдів, форми в стилі стрічки, які з’являються у верхній або нижній частині екрана, 2-кроковий посилання або кнопки для включення, форми заповнення екрана, форма “Прокрутки килимка”, яка схожа на вітальний килимок SumoMe, ви можете вставляти форми для входу внизу публікацій, у місцях віджетів або в будь-якому місці вашого вмісту.

Широкий вибір форм та доданий редактор перетягування означає значну гнучкість для створення та показу форм для входу на ваш сайт. Однак основні функції, які рекламує Thrive Leads, пов’язані з оптимізацією конверсій. Розширене тестування A / B та детальна звітність вбудовані у плагін. Ще однією родзинкою є той факт, що ви можете автоматично приховувати форми для входу для відвідувачів, які вже підписалися на ваш список, і ви навіть можете показувати альтернативний вміст існуючим підписникам замість звичайних форм для входу.

Особливості:

 • Десятки заздалегідь розроблених шаблонів + конструктор шаблонів перетягування та перетягування
 • Кожен тип форми для входу, про який ви можете придумати
 • Функція резервного копіювання та експорту для списку передплатників
 • Тестуйте різні форми для відключення, різні пропозиції, різні типи форм, і дозвольте плагіну автоматично вибрати переможця
 • Показувати різний вміст існуючим підписникам
 • Вийдіть з наміру, SmartExit, тригерів прокрутки, тригерів клацання, тимчасових тригерів тощо.
 • Багато, багато варіантів анімації

Ціна: Починаючи від $ 59 / рік

4. Сумо

Інформаційний бюлетень SumoMe

Sumo by AppSumo – це зручний плагін для показу простих спливаючих вікон, який не обійдеться вам ні на один десяток. Поставляється безліч чудових функцій, які ви зазвичай знайдете в плагіні преміум-класу, такі як OptinMonster або Ninja Popups.

Це ідеальний плагін для блогера-початківця або хтось не хоче витрачати гроші, оскільки його можна легко інтегрувати з Mailchimp, безкоштовним сервісом автовідповідачів (до 2000 абонентів). Хоча електронні листи обмежені 12 000 на місяць. Mailchimp існує на ринку так довго і має репутацію якісного обслуговування.

Примітка: Вам потрібно зареєструватися в обліковому записі на веб-сайті Sumo.

Особливості:

 • Асинхронне завантаження, яке не вплине на швидкість завантаження сторінки
 • Інтелектуальні часові перемикання електронної пошти (наприклад, Вихід із монітора)
 • Встановіть свій власний термін споживання
 • Повний HTML-контроль над вмістом, що перебуває у поїздці
 • Переглядайте статистику підписки електронної пошти за весь час

Ціна: Безкоштовно

5. Захоплення електронною поштою WP

wp-emailcapture-wordpress-плагіни

Захоплення електронною поштою WP створено моїм добрим другом Rhys Wynne. Плагін – чудове рішення для тих, хто не хоче використовувати послуги автоматичного реагування для збору електронних листів. До нього додається 2 поля (Ім’я та електронна пошта) для захоплення електронних листів.

Велика різниця цього плагіна полягає в тому, що вам не потрібно витрачати гроші на сторонні послуги (Aweber або GetResponse), все робиться безпосередньо зі сторінки налаштувань у WordPress. Безкоштовна версія має обмежений функціонал, який може бути корисним, якщо ви хочете протестувати плагін перед покупкою.

Особливості:

 • Легко експортуйте свій список до основних автовідповідальних служб
 • Для надсилання електронних листів використовується внутрішня функція wp_mail WordPress.
 • Подвійний вибір для підтвердження
 • Створіть кілька списків для свого сайту
 • Відстежуйте відвідувачів на своєму сайті та звідки беруться ваші реєстрації.
 • Підтримка користувацьких типів публікацій

Ціна: Безкоштовно (з обмеженими можливостями)

6. OptinMonster

Форми OptinMonster WordPress Optin

Інформація та DownloadView Демо

OptinMonster – це ще один потужний плагін, який дозволяє легко додавати стильні форми, що з’являються. Він також дозволяє додавати спеціальні форми під повідомленнями, віджетами бічної панелі, сторінками, внизу сайту та формою слайдів. Його легко можна охарактеризувати як плагін для створення списку «все в одному» для WordPress, але це не для всіх (принаймні, не для тих, хто тільки починає), оскільки це досить дорого порівняно з іншими плагінами в цьому сегменті.

Наприклад – більшість доступних на ринку плагінів не коштують більше 50 доларів, один такий плагін – це спливаючі вікна Ninja, я користувався ним власним сайтом протягом 6 місяців, і я ніколи не стикався з будь-якими проблемами. Але ціна – не єдине, що відрізняє OptinMonster від інших плагінів, вона також оснащена технологією Exit-Intent, яка виявляє поведінку відвідувачів і спонукає їх до цілеспрямованої кампанії в той самий момент, коли вони збираються виїхати. Я думаю, що головна причина, чому плагін є таким дорогим, полягає в тому, що він постачається з технологією наміру виходу – те, що раніше ви могли знайти лише у біржі відмов.

Особливості:

 • Красиві дизайни форми Optin
 • Легко тестуйте різний вміст, заголовки, макети та стилі за допомогою модуля тестування A / B
 • Вихід із намірних технологій
 • Проаналізуйте кліки, перегляди та загальний коефіцієнт конверсій за допомогою вбудованої аналітики.

Ціна: 199 доларів

7. Привіт Бар

HelloBar

Hello Bar дозволяє створювати красиві смуги сповіщень, які виділяються вгорі екрану для відвідувачів вашого веб-сайту. Ви можете використовувати панель для отримання нових потенційних клієнтів або через лійку продажів, або за допомогою спеціальної форми оптимізації.

Він створює спеціальний код, який можна додати через плагін WordPress, або якщо ви не хочете використовувати плагін, ви можете вручну вставити код у свою тему. Наразі він обмежений чотирма основними послугами автоматичного реагування – Aweber, Mailchimp, Campaign Monitor та Constant Contact.

Особливості:

 • Вбудована Analytics
 • Добре розроблені форми оптину
 • Вбудований плагін WordPress самостійно

Ціна: Безкоштовно до 10 кліків

Також доступна преміальна версія для $ 4,95 на місяць, яка доступна з додатковими функціями – підтримка SSL, відсутність брендингу, канали RSS та Twitter та до 100 кліків.

8. OptimizePress

OptimizePress плагін для членства в WordPress

Інформація та DownloadView Демо

OptimizePress – мій улюблений плагін WordPress, коли справа стосується створення цільових сторінок професійного вигляду. Це не лише для створення цільових сторінок та лійок продажу; OptimizePress можна також використовувати для створення порталів про членство.

У ньому є редактор перетягування, який надзвичайно простий у використанні, але ви також можете створювати цільові сторінки, не заглиблюючись у всі параметри.

Одна велика перевага OP – це два варіанти, плагін і тема. Ви можете використовувати версію плагіна, якщо хочете зберегти свій сучасний дизайн блогу.

Особливості:

 • Перетягнення та редактор
 • Підтримка коротких кодів
 • Проста інтеграція автовідповідачів
 • Легко дотримуватися Підручники та Навчання
 • Інтегровані можливості SEO
 • Більше 30 шаблонів на вибір

Ціна: 197 доларів

9. Підписка електронної пошти та бюлетені

Скріншот плагіна абонентів та електронних листів.

Підписка електронної пошти та інформаційні бюлетені – це безкоштовна електронна пошта, інформаційний бюлетень та плагін для покоління. Хоча це не так налаштовується, це чудовий і простий варіант для надсилання бюлетенів за допомогою WordPress (хоча ми радимо ознайомитись із цією статтею про розсилки плагінів WordPress для отримання додаткових варіантів). За допомогою цих плагінів ви можете надсилати сповіщення про статті, створювати список передплатників та додавати методи одиночного та подвійного відбору.

Хоча цей плагін не є самим настроюваним зовні, це чудовий варіант для початку роботи, якщо ви не хочете використовувати платформу типу MailChimp або MadMimi.

Особливості:

 • Зберігайте свої дані на своєму сервері
 • Створюйте необмежені форми, шаблони електронної пошти та сповіщення
 • GDPR готовий
 • Автоматичне привітання електронною поштою
 • Простий у використанні редактор HTML

Ціна: Безкоштовно

10. Форми ніндзя

Знімок екрана плагіна Ninja Forms.

Ninja Forms Lite є строго формулювачем форми, але вона включає власну інтеграцію списку абонентів преміум-класу у вигляді MailChimp, надбудова, яка починається від 29 доларів.

Як тільки ти налаштувати MailChimp з формами Ninja, це розширення дозволяє створювати форми для вашого акаунта MailChimp, використовуючи потужність та гнучкість, надані Ninja Forms.

Додаток вам потрібен, щоб налаштувати список підписників за допомогою цього плагіна, але функції, які він надає, коштують розумних витрат. Крім того, власна функціональність Ninja Forms дозволяє створювати привабливі форми підписки, завдяки потужному творцю форми перетягування.

Особливості:

 • Настроювані форми підписки
 • Попередньо вбудовані шаблони
 • Перетягніть форму конструктора
 • Групові абоненти
 • Кілька підписок MailChimp на форму
 • Можливість імпорту / експорту списку передплатників

Ціна: 29 доларів (за надбудову MailChimp – форми Ninja Forms безкоштовно)

11. Jetpack

Плагін Jetpack WordPress

Останнім у нашому списку є Jetpack – розроблений компанією Automattic, тією ж компанією, що стоїть за WordPress. Його Модуль підписки дозволяє відвідувачам підписатися на оновлення електронною поштою прямо з вашого блогу. Ваші підписники будуть оновлюватися, коли з’являться нові публікації в блозі та коли нові коментарі будуть додані до наступної публікації.

Неможливо експортувати весь список підписників за допомогою Jetpack, але ви можете експортувати інформацію тих, хто зареєструвався, використовуючи свої адреси електронної пошти, а не обліковий запис WordPress. Якщо вам подобається, що ваші підписки обробляться за вас, Jetpack може бути ідеальним. Крім того, простота використання та широта опцій підписки лише роблять його цінним плагіном, а є преміальна версія з ще більшими можливостями.

Особливості:

 • Швидке налаштування (особливо якщо ви вже використовуєте Jetpack на своєму сайті)
 • Легкі варіанти “підписатися на сайт” та “Підписатися на коментарі”
 • Віджет форми підписки
 • Короткий код для додавання форми до публікацій та сторінок

Ціна: Безкоштовно

Чому створення списку електронної пошти має вирішальне значення

Форма реєстрації на розсилку WPExplorer

Нам подобається, щоб це було просто в WPExplorer, вибираючи використовувати форму реєстрації бічної панелі для генерації передплатників.

Підписка електронної пошти (або на розсилку) – саме те, що звучить – список клієнтів або клієнтів, які вирішили отримувати маркетингові листи від вас. Чи отримували ви коли-небудь бюлетені або спеціальні пропозиції від вашого улюбленого магазину електронною поштою? Якщо у вас є, це, мабуть, тому, що ви є частиною їх списку підписок.

Хоча ці електронні листи можуть здаватися неприємними, коли ви отримуєте їх занадто багато, з точки зору бізнесу вони є зручним інструментом. Зі списку передплатників ви зможете:

 • Зробити більше конверсій та продажів. Чим більше людей, які бачать ваші пропозиції та заклики до дії, тим більше покупок і реєстрацій ви повинні залучати. Візьмемо для прикладу Amazon: один із способів, яким вони дозволяють вам продовжувати купувати продукти, – регулярно надсилати електронні пропозиції.
 • Збільшити трафік. Щоразу, коли ви публікуєте нову публікацію або оновлюєте свій сайт важливою інформацією, ви можете негайно сповістити своїх передплатників. Це повинно сприяти збільшенню повторного трафіку та залучити вашу аудиторію до вашого вмісту.

Приємне у списку передплатників – це те, що він надає вам безпосередній контакт зі своєю аудиторією. Немає посередника, і вам не доведеться дотримуватися різних правил та рекомендацій платформ соціальних мереж. Ви керуєте своїм списком і можете використовувати його будь-яким способом, який найкраще підходить для вас та ваших підписників.

На щастя за допомогою одного або двох pf цих плагінів, ви впевнені, що підсилите передплатників списку електронної пошти. Якщо ви використовували будь-який із цих плагінів, повідомте нам ваші думки в розділі коментарів. Або якщо у вас є рекомендація щодо плагіна, яку ми повинні додати, повідомте нам, що це таке і чому!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map