10 безкоштовних плагінів WordCress WordPress для збільшення оптинів

Безкоштовні плагіни WordPress, щоб розробити ваш список MailChimp

Багато блогерів розглядають свої списки електронної пошти як найважливіші активи, якими вони володіють. Навіть якби ви не пішли до такої міри, як кмітливий блогер, ви знаєте, що гроші є в списку. Іншими словами, чим більше якісних передплатників електронної пошти, тим більший дохід, який ви можете отримати за допомогою свого інтернет-бізнесу – і ці безкоштовні плагіни MailChimp WordPress – чудове місце для початку.


В Інтернеті доступно декілька чудових постачальників підписок електронної пошти, але ця публікація буде зосереджена на MailChimp – широко використовуваному інструменті маркетингу електронної пошти із суттєвими функціями для створення, розростання та підтримки списку розсилки для вашого блогу. Це безкоштовно для списків до 2000 підписників та 12000 електронних листів на місяць; Крім того, MailChimp пропонує підписки, які розвиваються у вашому бізнесі.

Налаштування просте та за допомогою веб-сайту WordPress, активація плагінів MailChimp може збільшувати кількість електронних відключень електронної пошти, що отримуються щодня. Зважаючи на це, у цій статті ми перерахували найкращі безкоштовні плагіни WordPress MailChimp, які дозволять вам розширити список електронної пошти. Давайте тріщимо!

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Спливаюче меню MailOptin з інтеграцією MailChimp

MailOptin - спливаючі вікна, форми оптимізації електронної пошти та розсилки

По-перше, MailOptin – це плагін покоління, який інтегрується з MailChimp. Безкоштовна версія Lite плагіна пропонує вам безліч варіантів переконати читачів підписатись на ваш інформаційний бюлетень, що працює на MailChimp. Додайте спливаюче вікно, віджет бічної панелі або форму стилю до / після публікації. Або ви можете навіть орієнтуватися на конкретні публікації та сторінки за допомогою націлювання на рівень сторінки.

MailOptin Campaign Builder

З MailOptin існує вбудований конструктор кампаній, який спрощує створення ваших оптимізованих форм. Виберіть свій дизайн, налаштуйте заголовок, додайте поля і, звичайно, виберіть постачальника електронної пошти та список. Ви також можете вибрати дію заповнення форми, наприклад закрити форму та перезавантажити сторінку або перенаправити на власну URL-адресу

Або ви можете оновити до преміум-плану MailOptin, щоб додати функції покоління, автоматизацію електронної пошти та навіть інформаційні розсилки. Завдяки цим опціям преміум-класу ви можете розділити тест на реєстрацію / реєстрацію підписів, додавати панель сповіщень або слайд у макети, виявляти рекламоблокатори, вибирати 30+ анімації CSS3, створювати автовідповідач для нових підписок та багато інших. Це вагома інвестиція, якщо ваш інформаційний бюлетень є важливою частиною вашої маркетингової стратегії.

2. MailChimp для WordPress

MailChimp для WordPress

MailChimp для WordPress – це безкоштовний плагін, створений ibericode. Щойно ви активуєте плагін і захопите ключ API від MailChimp, ваші дані MailChimp стануть доступними на екрані налаштувань плагіна. Мені це зручно, оскільки існує таблиця для кожного списку електронних листів, яка містить усі поля та навіть кількість підписників у кожній групі. За допомогою цієї інформації ви можете визначити, скільки полів ви хочете включити у вашу форму для відбору.

Налаштування верхньої панелі WordCress для WordPress

Цей плагін надає вам кілька варіантів відображення. Наприклад, за допомогою форми для входу у верхню панель ви вибираєте список електронної пошти зі спадного меню та налаштовуєте його. Текст заповнювача рядка, кнопки та електронної пошти може бути заповнений вашою копією. Ви також можете розташувати смугу вгорі або внизу сторінки, змінити її колір і вказати кнопку та колір тексту – усі чудові інструменти, які допоможуть вам дотримуватися кольорової гами вашого блогу. Змініть зовнішній вигляд скриньки для реєстрації додатково з преміум-версією.

Більш масштабні форми для розміщення можна розмістити в будь-якому місці за допомогою шорт-кодів. Доступні параметри перенаправлення URL-адрес, що дозволяє вам вказувати нових підписників на вибрану вами сторінку “Успіх підключення”..

Нарешті, MailChimp для WordPress також пропонує налаштування прапорця. Відвідувачі, які залишають коментар або зареєструються на вашому веб-сайті, також можуть увімкнути свій список електронних адрес, поставивши галочку.

3. Форми MailChimp від MailMunch

Форми MailChimp від MailMunch

Що мені подобається у MailChimp Forms від MailMunch, це те, що у вас є трохи більше свободи, налаштовуючи форми для входу без оновлення до їх преміального плану. Цей плагін легко синхронізується з вашим обліковим записом MailChimp, і ви можете створити скільки завгодно форм. Отже, якщо ви пропонуєте оновлення вмісту з кожною публікацією блогу, ви можете створити окрему форму для кожного, якщо хочете. Цей плагін пропонує п’ять типів форми: перехід, вбудована, верхня панель, поле прокрутки та бічна панель.

mailmunch-plugin-popup-form

Скріншот, наведений вище, є прикладом форми для відмови від переходу. Його анімовані варіанти включають: гумку, підстрибуючи вниз, розгойдуючись, летіти, тада і коливатися. Це досить вибір для безкоштовного плагіну MailChimp WordPress. Ви також можете вибрати, чи хочете ви, щоб ця форма з’являлася під час завантаження сторінки та / або виходу. Якщо ви не хочете, щоб частих відвідувачів дратували спливаючі форми, просто змініть частоту показу цієї форми тому ж відвідувачеві.

Незалежно від того, який тип форми ви вибрали, ви можете вибірково публікувати його за допомогою правил відображення. MailMunch дозволяє відображати форми на конкретних URL-адресах вашого веб-сайту. Цей плагін пропонує безліч варіантів; Єдине застереження полягає в тому, що якщо ви хочете провести тестування а / б, вам потрібно буде перейти на один із платних планів.

4. Форми MailChimp від Optin Cat

Форми MailChimp від Optin Cat

Ще один безкоштовний плагін WordPress MailChimp – це форми MailChimp від Optin Cat. За допомогою цього плагіна ви можете включити вбудовані форми, спливаючі вікна та віджети бічної панелі у свої веб-сторінки. Ви також можете налаштувати частоту видимості кожного спливаючого вікна та перенаправити нових підписників на будь-яку сторінку вашого веб-сайту після реєстрації..

Форми MailChimp від Optin Cat Analytics

Їх функція аналітики є стандартною з безкоштовною версією плагіна, але параметри налаштування дещо обмежені, якщо ви не оновите свій обліковий запис. Змініть кольори кнопок, рамки та тексту з усіма трьома типами форм. За допомогою MailChimp Forms від Optin Cat ви можете створити необмежену кількість форм для проведення акцій, оновлення вмісту, електронних курсів чи іншої творчої потреби, що робить його одним з наших улюблених безкоштовних плагінів MailChimp WordPress..

5. Легкі форми для MailChimp

Легкі форми для MailChimp

Мені знадобилося більше часу, щоб я ознайомився з Easy Forms для MailChimp від Yikes, але вони записали відеоурок, щоб допомогти з початковою настройкою.

Підключивши API MailChimp, зв’яжіть будь-який із ваших списків електронної пошти новою формою реєстрації. Вони можуть бути вбудовані у сторінки, публікації чи віджети, використовуючи короткий код. Альтернативний підхід полягає в тому, щоб увійти в нову або існуючу публікацію чи сторінку, натиснути на Легкі форми , а потім виберіть форму для входу, яку ви хочете показати. Дивіться приклад нижче:

легкі форми-вставлення пошти-шимп-сторінки

Відвідувачі сайту можуть увійти до вашого списку електронних листів, залишаючи коментар або реєструючись на своєму веб-сайті за допомогою цього плагіна. Налаштування облікового запису відображають кількість нових передплатників, підписки та середню ціну передплати.

Це найменш налаштований плагін, про який ми розповідали в цій публікації досі, але якщо він відповідає вашим потребам, варто спробувати. Маючи понад 20 000 активних встановлень та частих оновлень, цей плагін працював для багатьох і може бути корисним для вашого веб-сайту.

6. Синхронізація користувача MailChimp

Синхронізація користувачів MailChimp

Якщо ви дозволяєте користувачам реєструватися на вашому веб-сайті WordPress, ви можете одночасно захопити їхні адреси електронної пошти та іншу ключову інформацію. Це дає змогу додавати їх до списку електронної пошти та націлювати їх на вміст та акції. Якщо ви плануєте продавати такі електронні адреси користувачів таким чином, плагін MailChimp User Sync може бути саме тим, що вам потрібно.

Цей плагін синхронізує ваш список зареєстрованих користувачів WordPress із будь-яким списком електронної пошти, обраним вами у MailChimp. Таким чином, вам не доведеться копіювати інформацію кожного нового користувача з однієї платформи на іншу вручну. Це ідеально підходить для тестування A / B, а також для орієнтації на конкретну аудиторію.

Налаштування синхронізації користувача MailChimp

Користувач MailChimp Sync також дозволяє автоматично підписувати нових користувачів, синхронізувати будь-які зміни, які вони вносять у свої профілі (включаючи їхні адреси електронної пошти), і навіть видаляти контакти зі списку електронної пошти, якщо їх облікові записи WordPress видалено з будь-якої причини. Це економить вам багато часу та зусиль, а ваш підписний список постійно оновлюється. Плагін безкоштовний, хоча вам потрібно буде встановити Плагін MailChimp для WordPress спочатку. На щастя, цей плагін також вам нічого не коштуватиме (він згадувався раніше у нашому списку безкоштовних плагінів MailChimp WordPress), хоча він пропонує преміальну версію.

7. Верхня панель MailChimp

Плагін верхньої панелі MailChimp

На відміну від деяких нами розглянутих варіантів, які мають більш комплексний характер, плагін TopChimp Top Bar має цілком конкретне призначення. Це додасть налаштовану панель реєстрації у верхній чи нижній частині веб-сайту, так що ваші CTA підписки будуть помітнішими та помітнішими для користувачів. Замість того, щоб приховати форму реєстрації в бічній панелі або на сторінці контактів, цей інструмент отримує її перед відвідувачами якнайшвидше..

Більше того, панель реєстрації містить безліч варіантів і її легко налаштувати. Ви можете редагувати текст, кольори та місця та навіть використовувати код для додавання в додаткові поля. Крім того, ви можете попередньо вибрати, на який список підписуються люди, які взаємодіють із бар, якщо у вас є більше одного.

Панель відбору легко встановлювати та налаштовувати. Ви просто вибираєте список, і вам добре йти. Ви також можете редагувати текст і кольори так, щоб вони відповідали вашому бренду, або використовувати контрастні кольори, щоб ця важлива CTA виділялася. На передньому кінці планка проста і ненав’язлива, і відвідувачі можуть відмовитись від неї, якщо захочуть. Нарешті, варто зазначити, що як і у випадку з MailChimp User Sync, перед додаванням цього плагіна вам потрібно буде встановити MailChimp для WordPress..

8. Контактна форма 7 Розширення MailChimp

Контактна форма 7 Розширення MailChimp

Якщо ви ще не пробували Контактну форму 7, плагін WordPress варто перевірити. Цей популярний інструмент дозволяє легко створювати та налаштовувати форми всіх видів, а потім додавати їх на свій сайт. Якщо ви є використовуючи цей плагін поряд із MailChimp, ви можете додати контактну форму 7 розширення MailChimp до списку.

Цей плагін дозволяє вам фіксувати адреси електронної пошти у ваших формах Contact 7 та автоматично додавати їх до вибраного списку MailChimp. Ця методика дозволяє створювати високомобільні форми, додавати їх на свій сайт, а потім інтегрувати їх у свої маркетингові кампанії електронною поштою. Оскільки він підтримує декілька списків розсилки, ви можете легко використовувати інший для кожної форми, а це означає, що ви можете створювати цільові CTA та створювати сегментовані списки.

Контактна форма 7 Налаштування

Крім простоти у використанні, це розширення дуже настроюється. Ви можете вибрати, надсилати чи ні абонентам підтвердження, включати прапорець для входу та додавати у власні поля. Крім того, плагін постійно оновлюється і включає підтримку електронної пошти через розробника розширення MailChimp. Щоб скористатися нею, потрібно спочатку встановити контактну форму 7.

9. WooCommerce MailChimp

Інтеграція WooCommerce MailChimp

Далі ми маємо ще один інструмент інтеграції. Якщо ви багато часу проводили в спільноті WordPress, ви, без сумніву, чули про WooCommerce. Це найпопулярніший інструмент для додавання електронної комерції до вашого веб-сайту. Звичайно, якщо ви керуєте магазином, ви, ймовірно, захочете додати своїх клієнтів до списку електронних листів для маркетингових продуктів.

WooCommerce MailChimp дозволяє вашим клієнтам WooCommerce підписатися на ваш маркетинговий список прямо з вашого веб-сайту. У вас є можливість захопити цю інформацію одним із трьох способів: після створення замовлення, після його обробки або після його завершення. Це прекрасний спосіб збирати електронні листи від вже зайнятої аудиторії та використовувати їх у своїх кампаніях. Плагін також пропонує кілька варіантів згоди, щоб ви відповідали міжнародним законам про вхід.

Налаштування WooCommerce MailChimp

Існує застереження з цим плагіном, яке варто згадати. Хоча загальний рейтинг високий і він може похвалитися більш ніж двадцятьма тисячами активних установок, останні огляди дещо неоднозначні. Багатьом користувачам це подобається, але деякі з них висловлювали проблеми з його правильною роботою. Ми рекомендуємо повністю протестувати цей плагін на веб-сайті, щоб переконатися, що він відповідає вашим потребам, перш ніж взяти на себе зобов’язання використовувати його..

10. Підписка на N-Media MailChimp

Підписка на N-Media MailChimp

Нарешті, плагін N-Media MailChimp Subscription – це все, що дозволяє вам налаштувати свої підписні списки для досягнення максимального ефекту. Він витягує всі ваші списки MailChimp зі свого облікового запису та дозволяє створювати цільові форми на основі змінних списку та груп інтересів.

Однак, завдяки чому цей плагін дійсно виділяється, це те, наскільки він налаштований. Він не тільки включає в себе конструктор візуальних форм, але ви також можете створити свій стиль за допомогою CSS, якщо ви так схильні. Підписка на N-Media MailChimp також дозволяє створювати необмежені форми за допомогою зручного інструменту майстра, а також створювати спливаючі вікна для своїх відключень.

Конструктор форм N-Media MailChimp

Цей плагін не має стільки активних користувачів, скільки деякі інші, обговорювані в цьому списку, але він має позитивні відгуки і є інструментом, який варто перевірити. Як і будь-який плагін, перевірте, чи відповідає він вашим потребам, перед тим, як розгорнути його на свій веб-сайт. Хоча базовий плагін безкоштовний, вам також може бути цікаво знати, що розробники пропонують преміальну версію.


Безкоштовні плагіни MailChimp WordPress – це прекрасний спосіб збільшити кількість електронних розсилок на вашому веб-сайті. Поряд із корисним вмістом, будь-який із цих плагінів може підтримувати вашу місію щодо створення свого блогу в бізнесі.

Якщо ви ще цього не зробили, підпишіться на обліковий запис MailChimp, створіть список, а потім завантажте та активуйте один із плагінів, який найкраще відповідає вашим потребам. Може знадобитися певний час, щоб визначити найкращий тип форми, розміщення та дизайн, який буде працювати для вашого веб-сайту, але це частина процесу. З часом ви дізнаєтесь про налаштування відвідувачів вашого сайту.

Так ви активували будь-які безкоштовні плагіни MailChimp WordPress на своєму веб-сайті WordPress? Ви помітили різницю в кількості відключень електронної пошти? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map