WordPress Video Pazarlamasını Artırmak için 2020’de Video Trendleri

WordPress Video Pazarlamanızı Büyütmek İçin 2017 Video Trendleri

Pazarlama çabalarınızı artırmak için en son video trendlerini arıyorsanız, doğru yerdesiniz çünkü bir soluk alın. Video pazarlamanın yaşayan gün ışığını senden korkuttuğunu biliyoruz – heck, bizi de korkutuyor.


Ne yapalım? Nereden başlamalı? Maksimum yatırım getirisi (YG) için video oluşturmak ve tanıtmak için en iyi araçları nasıl buluyorsunuz? Hangi video trendleri video pazarlamanızın etkisini artırabilir? Bunlar gerçekten kendinize sormanız için harika sorular.

Video pazarlamanın bugünlerde hacklenmesi oldukça kolay. Yore iş sahipleri çok fazla zaman ve para yatırmak zorunda iken, video pazarlama ile somut sonuçlar gerçekleştirmek bu gün nispeten ucuz ve kolaydır. Ve süper etkili – Brednbeyond’un Video Pazarlama İstatistikleri kılavuz, işletmelerin% 93’ünün yalnızca sosyal medyada video yayınlayarak yeni bir müşteri kazandığını göstermektedir. Bu, videolardan yararlanabileceğiniz diğer tüm yolları saymaz!

Ve bu yazıda, 2019 ve sonrasında iş sitenizi büyütmek için kullanabileceğiniz video trendlerine ışık tutuyoruz. Bu video trendleri ucuz ve kesmek kolaydır, ancak video pazarlaması ilerledikçe harika sonuçlar verir. Sonuna doğru, noktayı eve götürmek için birkaç istatistik düşürüyoruz, böylece etrafta kalsan iyi olur ��

Daha fazla uzatmadan, hemen.

2019 ve Sonrası Video Pazarlamanızı Büyütmek için Video Trendleri

Dikkate alınacak bir şey: Video pazarlama kampanyanızdan daha fazla yararlanmak istiyorsanız, ayrıntılı video SEO kılavuzumuzu okuyun ve bir kuruş harcamadan web sitenize (videolar kullanarak) daha fazla arama trafiği çekin.

Son olarak, bu video trendleri veya video pazarlamayla ilgili başka bir şey varsa veya sıkışırsanız, yorum bölümüne veya gelen kutumuza basın, hemen size geri döneceğiz.

Canlı yayın

Canlı yayın

Bugün burada ele aldığımız tüm video trendleri arasında, canlı video, marka bilinirliği, avantajlılık ve güven oluşturma konusunda çok umut vaat ediyor. Canlı video, ürün tanıtımları ve promosyonları için harikalar yaratıyor. Bu nedenler, canlı akışın, diğer video trendlerinden daha fazla buhar seçmesinin nedenidir..

İnsanları tanıyor muydun 3 kat daha fazla zaman harca artık canlı olmayan videolara kıyasla Facebook canlı videoları mı izliyorsunuz? Bu, tartışılması zor bir rakam ve diğer birçok canlı akış hizmetinin ve uygulamasının girişiyle, hiçbir şey sizi canlı video ile büyük kazanmaktan alıkoymamalı.

Canlı akış, web seminerlerini de barındırmayı içerir ve hepimiz web seminerlerinin nişan gittikçe saf büyü olduğunu kabul ederiz. Birçok çevrimiçi girişimci bunu zaten biliyor, bu yüzden zaman zaman web seminerlerine davetlisiniz. Muhtemelen katılıyorsunuz ve daha da önemlisi harika zaman geçiriyorsunuz.

Canlı video nispeten ucuzdur ve çoğu durumda ücretsizdir. Periscope ve Facebook canlı videoları ücretsizdir ve YouTube canlı akışı da ücretsizdir. Tek ihtiyacınız olan internet bağlantısı ve gitmeye hazırsınız. Facebook takipçilerinize bile bildirim gönderecek, yani önümüzdeki beş dakika içinde koşarak yere basabileceksiniz.

Yaratıcı olabilir ve bunları ürün gizlice gözetleme, gösteriler, Soru-Cevap oturumları için kullanabilir veya kişilerin sürecinizi yaratıcı bir ajans, serbest çalışan veya üretici olarak izlemesine izin verebilirsiniz. – Brenda Stokes Barron, Envato

WordPress’e Canlı Akış Ekleme

WordPress'e Canlı Akış Ekleme

WordPress sitenize canlı bir akış eklemek ister misiniz? Bir eklenti deneyin! Örneğin, ücretsiz YouTube Embed eklentisi YouTube live’da her etkin olduğunuzda otomatik olarak gömme kodu kolayca oluşturabilirsiniz. Ya da Canlı Akış / Yayın eklentisi kendi canlı akışınızı deneyin ve barındırın!

Açılış Sayfalarındaki Videolar

Açılış Sayfalarındaki Videolar

Günümüzde satış sayfalarında, ana sayfalarda ve diğer açılış sayfalarında ücretsiz videolar bulmak yaygındır. Bir sonraki pazarlama hedefinizde video eğilimlerini denerseniz, lütfen açılış sayfalarınıza video eklemeyi düşünün.

Ana sayfanızda veya satış sayfanızda güzel bir videonuz varsa, ziyaretçilerinizin daha uzun süre kalma olasılığı daha yüksektir. Ayrıca, işletmeniz için daha iyi dönüşüm anlamına gelen markanızla etkileşime girme olasılığı daha yüksektir.

Nitekim sayfalarınıza bir video eklemek, dönüşüm oranlarınızı, Mavi Corona Blogu. En iyisi video ve metni birleştirmektir, biri diğerinin pahasına odaklanmaya karşıdır.

Satış sayfalarındaki videolar oldukça etkilidir çünkü bu araç daha fazla duyularımızla bağlantılıdır. Ana sayfanızdaki açıklayıcı videolar, müşterilerin kişiliğinizi hissedebileceği için harika tanıtım parçaları oluşturur. Bu hızla bir ilişki kurar ve müşterilerinizle güven oluşturur.

Wistia gibi hizmetlerle satış sayfalarınıza video eklemek ve potansiyel müşterilerinizin bu videolarla gerçekte nasıl etkileşime girdiğiyle ilgili ayrıntılı analizler almak gittikçe daha kolay hale geliyor. Bu kombinasyon esastır. – Collin Acemi, Zarif Temalar

WordPress’e Video Ekleme

WordPress yayınlarınızdan veya sayfalarınızdan birine video yerleştirmek ister misiniz? Şaşırtıcı derecede kolay! WordPress bir gömme desteği 30’dan fazla video kaynağı için. Tek yapmanız gereken video bağlantısını kopyalayıp yapıştırmaktır ve WordPress otomatik olarak videoyu biçimlendirir / görüntüler.

Tema ayarlarınıza bağlı olarak ek video seçenekleriniz olabilir. Örneğin, Toplam WordPress teması, öne çıkan görüntü yerine video eklemek için sayfa / yayın meta ayarlarında kolay seçenekler, kullanımı kolay sürükle ve bırak video sayfası oluşturucu modülü, video arka plan seçenekleri ve aşağıdakileri içeren premium kaydırıcıyı içerir videolar için destek!

Sanal gerçeklik

Sanal Gerçeklik Videosu

Sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde sürükleyici 3D video deneyimleri yaşayabileceğiniz geleceğe hoş geldiniz. Çok uzun zaman önce değil, sanal gerçeklik ile eşanlamlıydı IMVU ve Simler bir tür sanal yaşam inşa edebileceğiniz bir yer. Gerçekte, bu bugün sahip olduğumuz sanal gerçeklikten uzaktı.

Bugün, video oyunlarına dalabilir ve aslında oyunda olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bu eğilim video pazarlamaya geçti ve bir şeylerin görünüşünden, sadece büyümesini ve belki de diğer birçok video trendini aşmasını bekleyebiliriz. Evet, sinemada da ve harika.

Muhtemelen diğerlerinin yanı sıra Oculus Rift ve Google Cardboard gibi VR donanımlarının mahremiyetisiniz. Bir video pazarlamacı olarak, ürünlerinizi müşterilerinizin zihnine daha fazla itmek için bu teknolojiden yararlanabilirsiniz. Müşteriyi mağazanızın içindeymiş gibi hissettiren etkileyici ürün tanıtımları sunabilirsiniz.

Sanal gerçeklik tüketiciler için daha erişilebilir hale geliyor, yani blokta yeni ve heyecan verici bir reklam çocuğu var. Büyük soru “Sanal gerçeklik mümkün mü?” “Bu eğilime atlamak ve bunlardan yararlanmak ister misiniz?” Cevabınız büyük bir efsane “HELL YEAH!”

360 Derece Video

360 Derece Video

360 derecelik videoları kesinlikle seviyorum ama bu sadece benim. Yine de, 360 derecelik videoların sıradan videolardan yaklaşık% 30 daha fazla görüntüleme aldığını biliyor muydunuz? Yine de bu sonu değil. Aynı rapor Magnifyre tarafından en az 360 derecelik video izleyenlerin sayısı.

Bana sorarsanız, tekliflerinizin reklamını yapmak için çok fazla video gayrimenkul var. Görüntüleyenlerin akışa bırakmadığı bir videodan daha iyi ne olabilir? Bu doğru, ucuz ve yapılması kolay 360 derecelik bir video. Gerçekten, tek ihtiyacınız olan 360 derecelik bir kamera, elde etmek nispeten ucuz.

Diğer birçok video trendi gelip gidecek olsa da, 360 derecelik videoların burada kalacağını hissediyoruz. Neden olduğunu tahmin edebilir misin? Sorunu kurtarmak için 360 video, popülaritesi artıyor çünkü gerçek sonuçlar alıyorlar. Yararlıysa, yakın zamanda hiçbir zaman ortadan kalkmayacak, en azından 2019’da değil.

360 derecelik video, pahalı VR donanımı olmadan izleyicilere benzer bir 3D deneyimi sunabilmeniz açısından sanal gerçekliğe mükemmel bir alternatiftir. Bunun da ötesinde, görüntüleyenler mobil cihazlarda yalnızca cihazlarını kaydırarak veya çevirerek 360 derecelik videoları izleyebilir. Hayatta kalmak için ne harika bir zaman.

WordPress’e 360 ​​Video Ekleme

WP VR - WordPress için 360 Panorama ve sanal tur yaratıcısı

Kendi 360 derecelik videolarınızı ve fotoğraf küresi görüntülerinizi WP VR – 360 panorama ve WordPress için sanal tur yaratıcısı. Eklentiyi yükleyin ve 360 ​​videonuzun nasıl ekleneceğini özelleştirmek için birlikte verilen özellikleri kullanın. Eklenti, etkileşimli bir efekt için etkin noktaları oluşturma ve özelleştirme seçeneklerinin yanı sıra videolarınızı yayınlara veya sayfalara kolayca eklemek için Gutenberg ve Elementor desteğini de içerir..

Mobil Cihazlar İçin Optimize Edilmiş Videolar

Mobil Cihazlar İçin Optimize Edilmiş Videolar

Mobil video deneyimlerine daha önce değindiğimizden, bu ortaya çıkan video trendine birkaç kelime eklemek önemlidir. Web’de gezinmenin çoğu mobil cihazlara taşındı. Nerede olursanız olun etrafa bakın ve bu noktanın batmasına izin verin.

Muhtemelen mobil cihazların insanlığın ölümü olacağını belirtmişsinizdir. Çevrenizdeki neredeyse herkes bir tür mobil cihaza bakıyor. Diğerleri gibi, muhtemelen bu yayını bir mobil cihazda okuyorsunuz.

Bununla nereye gidiyoruz? Çok basit. Tıpkı web sitelerimizi mobil kullanıcılar için optimize etmek üzere koştuğumuz gibi, videolarınızı geride bırakamazsınız. Videolarınızı mobil cihazlar için optimize etme zamanı geldi. Bu ne anlama geliyor??

Sosyal medyada kolayca paylaşılabilen daha kısa videolar (5 dakikadan uzun süredir aşırıya kaçıyor) oluşturun. Sadece çeşitli sosyal medya sitelerine bakın ve en popüler videoların 3 dakikadan daha kısa olduğunu unutmayın. 30 saniyelik videolar neredeyse anında viral oluyor.

Videolarınızı mobil kullanıcılar için kısa ve hafif tutun ve sürekli büyüyen mobil trafiğe dokunun. Bununla gitmek için bir statüye mi ihtiyacınız var? Google mobil arama hacminin 2015 yılında masaüstü aramalarını aştığını bildirdi. Aramaların% 55’inden fazlası artık mobil cihazlardan geliyor, bu nedenle zaten optimize edin veya hemen çıkın.

Sınırsız Wi-Fi kullanmıyor ve zamanım olmadıkça, mobil operatörünüzün veri planını kullanarak muhtemelen 15 dakikalık bir video izlemeyeceğim. Hayır yapmayacağım. 5 dakikalık bir video mu? Muhtemelen. 30 saniyelik bir video mu? Beni her zaman say. Takip ediyor musun?

Ayrıca, bu mobil video trendi, Snapchat ve Instagram gibi popüler video uygulamalarına güç veren yemdir. Ve bu uygulamalar mobil videolarda başarılı ve başarılı. Evet, Snapchat günde 3 milyar video görüntüleme aldırd çeyrek 2016 ve tahmin et en büyük rakibi kim? Instagram Hikayeleri.

Markalı Videolar

Markalı Videolar

Muhtemelen en sevdiğiniz markalardan ve kişiliklerden birkaç YouTube kanalına abone olursunuz. Yeni bir video yayınladıklarında bir bildirim alırsınız ve muhtemelen söz konusu videoyu izlersiniz. Bin yıllıkların çoğunluğu (sonunda, bu terimi kullanıyorum) en sevdikleri YouTube kişiliği bir video yayınladığında her şeyi bırakacak.

Videolar mutlaka hepsi bu kadar değil, ama strateji sihir gibi çalışıyor. İş yerindeki markalı videonun gücüdür ve rakamlarla tartışamazsınız. Eşim Chelsea (yay! Ben evliyim haha) epeyce YouTube peep’i izliyor ve yayınladıkları her videoyu izlemek için her şeyi bırakacak – akıllı telefonunda!

Dostum, asla mobil videolarla ilgili önceki trendimizi kanıtlayan bu şeyi asla yere bırakmıyor. Kanalına da bir ton video (akıllı telefon üzerinden) yüklüyor ve kendini takip etmeye başladı. Markası üzerinde çalışıyor, tıpkı senin gibi.

Bu video trendini sizin için çalıştırabilirsiniz. Markanızı tanıtmak için videoları nasıl kullanabilirsiniz? Bu soruya yalnızca siz cevap verebilirsiniz. Üzerinde çalışabileceğiniz bir şey için, ürünlerinizi tanıtabilir veya Brenda’nın daha önce önerdiği gibi işleminizi gösterebilirsiniz. Dollar Tıraş Kulübü İşte markalı videoların iyi bir örneğidir.

Başka bir örneğe mi ihtiyacınız var? WPExplorer YouTube kanalımızda öğretici videolar yayınlıyoruz. “Eğitim” burada kullanılan kelimedir. Mevcut içeriğinizi videoya da yeniden koyabilirsiniz, bu da içeriğin gittiği yere göre sıralandığınız anlamına gelir. Başka? Harika bir video her zaman sizin lehinize çalışır, bu yüzden isterseniz zaman veya para yatırın. Akılda kalıcı ve benzersiz olmayı hedefleyin.

E-posta Pazarlamada Video

E-posta Pazarlamada Video

E-posta pazarlamasının artıları ve eksileri var – her şey var. Yeni başlayanlar veya zamana baskı yapan biri için göz korkutucu. Ancak ortalama tıklama oranı (TO) birçok pazarlama biçiminden çok daha iyidir. Yine de, kampanyanız flop yapabilir,.

Şansını nasıl iyileştirirsin? Büyük düşünürsünüz; multimedya düşünüyorum. Videoları sayfalara yerleştirmenin TO’nun yanı sıra dönüşüm oranlarını da artırdığını belirledik. Pazarlama e-posta ve çift elinizde güçlü bir silah var. Aboneler almak çok kolay. Ne yüzsüz ilan?!

İsterseniz kayıt sayfalarınızda bir video kullanın, sadece harika sonuçlar alacağınızı bilin. Ayrıca, kaydolmak için ödül olarak bir şey (bir eKitap, bir video serisi (ampul yanar) veya başka bir şey) sunun. E-posta konu satırınıza “Video” terimini dahil ettiğinizde bültenlerinizi açacak daha fazla kişi var, bu bir garanti.

Harika değil mi?

Mümkünse, adrenalin patlaması için bültenlerinize bir video ekleyin. Referanslar, eğitim videoları, ürün tanıtımları vb. Düşünüyorsanız, doğru yoldasınız demektir. Temel olarak, bültenlerinize alakalı videolar ekleyin. Videoları YouTube’da barındırın (paylaşılabilirlik ve görünürlük bebeği için) ve bağlayın, gömün veya istediğinizi yapın. Kolay şeyler.

E-posta pazarlamanıza video eklemek hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde bana bildirin. Evet, e-posta pazarlamanız için kısa videolar kullanın. 30 saniyelik uzun videolar veya animasyonlu GIF’ler e-posta pazarlaması için mükemmeldir. Hızlı hareket etme.

Bonus: Hareketli GIF’ler

GIF’lerin ne olduğunu bilmiyorsanız veya ne kadar popüler olduklarını görmediyseniz, bir kayanın altında yaşamalısınız. Facebook zaman çizelgeniz muhtemelen bu ve bununla ilgili GIF’lerle doludur ve bunlar yaygın olarak paylaşılmaktadır. Elbette, bugün dokunduğumuz tüm video trendlerinden, GIF’leri denemeden bile açıkça görebilirsiniz.

Sonuçlar herkesin görmesi için orada; wazi kabisa kaa meno ya ngiri. (Çeviri: dışarıda bir yaban domuzu dişi gibi). Sosyal medya sayfalarınızda etkinlik oluşturmak için GIF’lerden yararlanın. Trafiği istediğiniz gibi yönlendirin ve benim için gülümseyin. Ayrıca, herhangi bir şey hakkında GIF olabilirler, bu yüzden evet.

Şu anda, animasyonlu GIF’ler, ultra hafif, kısa ve yapılması kolay oldukları için takip edilecek video trendleri arasında bir yer buluyor. Sosyal medya sitelerinde erkeklik için mükemmel bir ortamdır ve çok geniş bir alana yayılırlar. Tamam, orada duracağım. Görüşürüz? Evet, sonuç yok. Tıpkı bir patron gibi.

Şaka yapıyorum. İşler zorlaştığında devam etmenizi sağlayacak birkaç video pazarlama istatistikleri vaat ettik. Biliyorsun, bu tür şeyler.

Şaşırtıcı Video Pazarlama İstatistikleri

Burada bazı ilginç gerçekler var. Eminim ki hiçbir fikriniz yoktu:

 1. Yalnızca geçen ay, kullanıcılar 70 yaşından beri TV için oluşturulan içerikten daha fazla video yükledi.
 2. Çevrimiçi ortamda kullanıcıların% 50’den fazlası her gün video izliyor.
 3. E-posta konu satırınıza “video” terimini ekleme açık oranlarınızı% 19 artırır.
 4. YouTube’un 1 milyardan fazla kullanıcısı var ve evet, B ile milyar.
 5. “Tekrar Görüşürüz”, yazma sırasında 2.9 milyardan fazla görüntülemeyle en çok izlenen YouTube videosu olarak Gangnam Style’ı geçti (belki de biliyordunuz).
 6. Facebook, Kasım 2015’te günde 8 milyar video görüntülemeyi aştı. Bu, günde 11.415 yıldan fazla video!
 7. YouTube kullanıcılarının% 60’ı favori kanallarından satın alma önerileri izleyecekti.
 8. Canlı bir etkinlikle ilgili video, marka tercihinizi% 63 artırır.
 9. Tüketicilerin% 80’i demo videoların yararlı olduğuna inanıyor.
 10. Kullanıcı etkileşimini güçlendirmek için Facebook Reklamlarındaki GIF’leri kullanabilirsiniz.

Son sözler

Biz sona yaklaştık. WordPress video pazarlamanızı artırmak için hangi video trendlerini kullanıyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin. Şerefe ve mutlu video pazarlama ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map