WordPress Plus için E-posta Pazarlama Başlamak için Kolay Eklentiler

WordPress Plus için E-posta Pazarlama Başlamak için Kolay Eklentiler

WordPress için en iyi e-posta pazarlama hizmetlerinden hemen sonraysanız, sizi daha aşağı kaydırmanızı öneririz ve ihtiyaçlarınıza cevap vereceğiz. Ancak, e-posta pazarlaması ve WordPress siteniz için nasıl çalıştırabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu yayını bölüm bölüm yutmanızı öneririz..


Bugün birkaç şey öğreneceğiz. E-posta pazarlamacılığının neden sallandığına, çabalarınızı nasıl iki katına çıkarabileceğinize ve nihayet en sevilen platformumuz, iyi ole WordPress için en popüler e-posta pazarlama hizmetlerini keşfedeceğinize değineceğiz. Başka bir deyişle, okey dokey olan en iyi e-posta pazarlama ipuçlarını, hizmetleri ve eklentileri elde edersiniz.

Hazır? Harika, tango yapalım.

Neden E-posta Pazarlama?

E-posta pazarlaması, düzenli güncellemeler için posta listenize abone olan okuyucuları içerir. Bir yayını yayınladığınızda veya paylaşabileceğiniz bir ürün veya harika bir şey olduğunda, okuyucularınıza bir patlama gönderirsiniz. Çok fazla bir şey yok, sadece potansiyel alıcılarınıza bir sürü e-posta gönderiyor. Söylemesi yapmaktan kolay.

Her neyse, neden e-posta pazarlamasını kullanmayı düşünmelisiniz? E-posta pazarlamasını kılan nedir? Bir an için e-posta pazarlama hizmetlerini unutun, e-posta pazarlaması zaman ve paraya değer mi? Profesyoneller nelerdir? Ve eksileri var mı?

E-posta Pazarlamasının Artıları

İlk önce e-posta pazarlamasının pozitiflerine bir göz atalım.

Kişisel

E-posta yoluyla bağlantı ve güven oluşturmak, diğer pazarlama yöntemlerinden daha kolaydır ve bunu çözmek roket bilimi gerektirmez. Yeni başlayanlar için, e-postanın hedef kitlenizle doğrudan ilişki kurabileceğiniz potansiyel müşteri gelen kutusuna ulaşması.

Hassas Hedefleme

Formunuzu doldurmaktan ve aboneliklerini onaylamaktan zevk alan biriyle bire bir görüşmeniz var. Bu tür bir kişi, sunduğunuz ürüne ciddi bir ilgi gösteriyor. Bu kişinin sizden alışveriş yapması muhtemeldir ve bunlara e-posta yoluyla rahatça ulaşabilirsiniz..

Kullanıcı Segmentasyonu

E-posta, hedef kitlenizi segmentlere ayırmanıza olanak tanır. E-posta aboneleri açıkça işletmenize ilgi duyan kişiler olduğundan, her kullanıcı grubunun tam olarak neyi sevdiğini bilirsiniz. Bu tür bilgilerle, en iyi sonuçlar için son derece alakalı içerik ve ürünler oluşturabilirsiniz.

Posta Listeniz Sahibi Siz misiniz?

Posta listenizi Facebook sayfanızda beğenme, beğenme ve paylaşamayacağınız yollarla elde edersiniz. Bu üçüncü taraf platformları üzerindeki etkiniz politikalarıyla sınırlıdır, bu nedenle söz konusu politikalardaki küçük bir değişiklik, sonunda büyük kayıplara neden olabilir. Posta listeniz sizde ve size anlattığım en büyük özelliklerden biri. Ayrıca sosyal medya siteleri gelir ve gider, ancak e-postalar.

Birçok Seçenek

OptinMonster’daki ünlü Exit-Intent özelliği gibi olası e-posta pazarlama hizmetleri, sitenizi terk etmek üzereyken potansiyel müşterileri yakalamanızı sağlayan inanılmaz seçeneklerle birlikte gelir. Unutmayın, sitenizden ayrılan çoğu kişi asla geri gelmez, ancak e-posta pazarlaması bu sorunu çözer.

E-posta Pazarlama Ucuz

E-posta pazarlama hizmetleri günümüzde oldukça ucuz, çoğu yere koşmak vurmak yardımcı ücretsiz planları sunuyor. Örneğin MailChimp, ayda 2 bin aboneye 12 bin e-posta göndermenizi sağlayan sonsuza kadar ücretsiz bir plan sunar. Kâr amacı gütmeyen bir kuruluşla veya dar bir bütçeyle başlıyorsanız, bu harika bir haberdir. Sonuçta, posta listenizin boyutu değil kalitesi önemli.

Kurulumu Kolay

E-posta pazarlamasını kurmak nispeten kolaydır, annenizin size yardım etmesi gerekmez. Çoğu e-posta pazarlama hizmeti, herhangi bir zamanda çok sayıda e-posta oluşturmak, yönetmek ve göndermek için en iyi ortamları sunar. Ellerinize çok fazla güç veren sürükle bırak formu ve bülten kurucuları sunuyorlar.

analitik

Kayıt formları ve anketlerle potansiyel müşterileriniz hakkında bol miktarda bilgi toplayabilirsiniz. Bu bilgilerin ne kadar değerli olduğunu söylememize gerek yoktur. Ayrıca, e-postalarınızı kolayca takip edebilirsiniz, yani tam olarak neyin işe yarayıp neyin başarısız olduğunu bilirsiniz. Hatta raporları istediğiniz zaman indirebilirsiniz.

Zamandan tasarruf

İlk olarak, e-posta pazarlama hizmetlerini ayarlamak hızlıdır. Kısa bir form doldurup gönder düğmesine basmanız yeterlidir. İkincisi, bir saat içinde bir e-posta pazarlama mesajı oluşturabilir ve birkaç dakika içinde tüm dünyaya gönderebilirsiniz. Rekabetin geldiğini görmeyecek.

A / B Testi

Çoğu e-posta pazarlama hizmeti, potansiyel müşterilerinize bir e-postanın iki varyasyonunun gönderilmesini ve her birine nasıl tepki verdiklerini ölçmenizi içeren A / B testleri sunar. E-posta kullanarak geri bildirim almak anlıktır, yani pazarlama mesajınızda maksimum etki için gerçek zamanlı değişiklikler yapabilirsiniz.

E-posta Pazarlama Eksileri

Şimdi dezavantaj için. E-posta pazarlama olabildiğince harika olabilir birkaç endişeniz vardır.

Güvenilirlik

E-postanın mükemmel dönüşüm oranları olsa da, ne yazık ki okumadan önce e-postanızı silen alıcılar vardır. Hadi, muhtemelen siz de aynı şeyi yapıyorsunuz, pazarlama şirketleri ile düzenli olarak gelen kutunuzu dolduruyor. Şey, düşünmek için endişelenmemelisin e-postanın ortalama açılış oranı% 25.

İstenmeyen e

Toplu e-posta pazarlama hizmeti kullanmak, iyi niyetli ve yasal e-postanızın, büzüştüğü ve öldüğü spam klasörüne girebileceği anlamına gelir. Bu sorunla karşı karşıyaysanız, potansiyel müşterilerinize e-postanızı adres defterlerine eklemelerini önerebilirsiniz.

E-posta Pazarlama Kampanyanızı Nasıl Süper Şarj Edin?

Oldukça meşgul olduğumuz oluyor. Yani, her efing gününde çok fazla e-posta gönderiyoruz. Mashable’a göre, dünyanın her yerindeki netizenler günde 145 milyardan fazla e-posta gönder! Bu durduğum yerden şaşırtıcı bir rakam. Gerçekten, yaklaşık 7 milyar insanımız olduğu düşünülürse,.

Günde 145 milyar e-posta mı ?! Bu kıyasıya yarışmada nasıl öne çıkacağınızı merak ediyorsanız, bir sonraki bölüm sadece size adanmıştır.

Doğru E-posta Pazarlama Hizmetini Alın

Göze çarpmanız gerekiyorsa, en iyi e-posta pazarlama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunu söylemeye gerek yok. Seçtiğiniz e-posta pazarlama hizmeti kişisel tercihlerinize bağlıdır, ancak burada birkaç nokta vardır.

Dikkat edilmesi gerekenler arasında destek kalitesi, özellikler, fiyatlandırma, iyi bir sicil kaydı ve kullanım kolaylığı bulunmaktadır. Az önce söylediğimiz gibi, ihtiyaçlarınız da önemlidir. Örneğin, küçük bir listeniz varsa, belki birkaç yüz aboneniz varsa, ücretsiz bir plan sunan bir hizmetten daha iyisinizdir..

Harika Başlıklar Yazın

Ne alışık olursanız olun, yalnızca e-posta değil, herhangi bir yayında yer alan başlıklar yalnızca bir rol ve bir rol oynar. Pazarlamacılar dikkat çekmek için manşet kullanırlar ve uygulama çok eskiden beri kullanılmaktadır. Örneğin bir gazete bayisi al, yoldan geçenlerin dikkatini çeken manşetler.

Pazarlama konuşmasında, e-posta açık oranınızı artıran başlıklar oluşturun. Tıpkı en popüler yayınlarınıza en iyi başlıkları verdiğiniz gibi, potansiyel müşterilerin açılmasını bekleyemeyeceği başlıklar oluşturun. Başlığı net, özlü ve belirsiz tutun – merak uyandıran belirsiz.

Harekete Geçirici Mesaj Ekleme (CTA)

Açıklıktan bahsetmişken, aynı zamanda e-postalarınıza net ve alakalı CTA’lar eklemeyi ve geleceği satış huninizden daha aşağıya ilerlemeyi düşünmelisiniz. İster sitenize geri dönmek, bir yarışmaya katılmak, harika eşyalarınızdan bazılarını satın almak ya da her şeyi yapmak için aboneye ihtiyacınız olsun, bir CTA anlaşmayı imzalamak için en iyi şansınızdır.

Hatta burada olasılıklar sonsuz olduğu için CTA’nızı özel bir açılış sayfasına bağlayabilirsiniz. Matt Carter’a göre Unbounce, “CTA ne kadar net olursa, abonenizin satış dönüşüm huninizin aşağısında ilerlemesinin olasılığı o kadar yüksek olur.”

Kaydolma Formlarınızı Stratejik Olarak Konumlandırın

Yeni başlayanların çoğu bundan suçlu. Kayıt formlarınızı stratejik olarak konumlandırmazsanız, altın kazı e-posta pazarlamasına kadar yakalamakta zorlanacaksınız. WordPress için bir dizi e-posta pazarlama eklentisi de dahil olmak üzere sayısız entegrasyon yöntemi ile ihtiyacınız olan araçlara sahipsiniz.

Ünlü ziyaretçi hemen sitenizi terk hakkında tetik açılır pop-up kayıt formları vardır. Müdahaleci ancak e-posta dönüşüm oranlarında% 469’a kadar artış bildiren kullanıcılar için oldukça etkilidir. OptinMonster, diğer Katılım Seçenekleri arasında bu Exit-Intent özelliğini sunan önde gelen e-posta pazarlama hizmetlerinden biridir.

E-postanızı Kişiselleştirin

Siz bir bot değilsiniz ve aboneleriniz de değil. Sadece mesajlarınızı kişiselleştirerek e-posta pazarlama çabalarınızı artırabilirsiniz. Robert Cialdini’ye göre, arkasındaki adam Etkinin Altı İlkesi, insanların sizden hoşlanmaları durumunda sizden satın alma olasılığı daha yüksektir.

Tıpkı web ziyaretçilerinizle doğrudan konuşmak için harika bir web sitesi tasarımı ve hedeflenen içeriği nasıl kullandığınız gibi, abonelerinize gönderdiğiniz tüm mesajları kişiselleştirmeye çalışın. Abonelerinizin kim olduğunu ve sevdikleri şeyleri bildiğiniz için, en fazla etkiye sahip kişiselleştirilmiş e-postalar yazabilirsiniz.

Vakaya göre: Bir keresinde abonelerden kaydolduklarında en büyük acılarından bahsetmelerini istedim ve yanıtlardan hoş bir şekilde şaşırdım ve dahası kolayca geri bildirim aldım. Daha sonra bu acı noktalarına hitap eden e-postalar yazdım ve açık tarifelerime ne olduğunu tahmin edebilirsiniz ��

Web sitemi ve içeriği yeniden tasarlamak için aynı geri bildirimi kullandık ve dönüşümlerimi on kat artırdı.

E-posta İçeriğini Karıştır

Aboneleri teklifler, teklifler ve daha fazla teklifle bombalamak anlamına gelse de, gerekli olsa bir para kazanmak isteyen spam yapan adam olarak karşılaşma riskini alamazsınız. Tüm pazarlama sürecinizi bilgilendiren iyi düşünülmüş bir e-posta pazarlama stratejisine sahip olmanız çok önemlidir..

Bu mantıklı gelmiyorsa, ara sıra ürün söz konusu olduğunda, oldukça bilgilendirici e-postalar yazmaya çalışın. E-postalarınız sitenizdeki içeriğin bir uzantısı olmalı, ancak daha iyi olmalıdır. E-postalarınız aracılığıyla büyük bir değer sunmak, açık oranlarınızı ve sonuç olarak dönüşüm oranlarınızı artıracaktır. Ayrıca spam klasöründen kaçınma şansınız daha yüksektir.

Test, Durulama ve Tekrar

Günün sonunda, neyin işe yarayıp neyin yaramadığına bir parmak koymak için yöntemlerinizi test etmeyi unutmayın. Bu şekilde, e-posta pazarlama çabalarınızın hayatını boşa çıkaran sorunları ütüleyebilirsiniz. Açıkçası, çalışan şeylere sadık kalmak ve olmayan her şeyi gömmek istiyorsunuz.

Artık e-posta pazarlama stratejinizi ileriye taşımak için ihtiyacınız olan ipuçlarına sahip olduğunuza göre, WordPress için en iyi e-posta pazarlama hizmetlerine nasıl bakalım?

WordPress için 5 Popüler E-posta Pazarlama Hizmeti

Aşağıdaki e-posta pazarlama hizmetleri WordPress ile çalışır. Bu, bu hizmetlerden herhangi birini birkaç dakika içinde sitenize entegre etmenizi sağlayan sayısız WordPress eklentisi olduğu anlamına gelir. Kişisel favorim ile başlıyoruz.

MailChimp

WordPress MailChimp için en iyi e-posta pazarlama hizmetleri

MailChimp, paranın satın alabileceği en iyi e-posta pazarlama hizmetleri arasındadır. MailChimp müşterileri 2016 yıllık raporlarından yalnızca o yıl 245 milyardan fazla e-posta gönderdi. Tüm dünyaya hizmet eden MailChimp, milyonlarca WordPress kullanıcısının geniş bir araç paketiyle toplu e-posta göndermesini kolaylaştırıyor.

Bahsedilen araçlar, e-posta pazarlama kampanyanızı sıfırdan oluşturmanıza yardımcı olur. Bir posta listesi oluşturmak pasta gibi kolaydır ve çoklu form tasarımları sadece bir tık ötede. Bir çok özellik ve entegrasyon sunuyorlar. Örneğin, alışveriş sepetlerini terk eden ziyaretçilere otomatik mesaj gönderebilirsiniz..

Ve Daha Fazlası…

Kampanyalarınızın aboneler üzerindeki etkisini ölçmek için hizmetinizde ayrıntılı raporlar bulunmaktadır. Bu raporlardan öğrenebileceğiniz çok şey var ve hatta gelecekteki referans ve gelecek nesiller için bunları dışa aktarabilir veya indirebilirsiniz. Örneğin, sosyal medya etkinliğini görür, bağlantıları izler, sohbetleri kontrol eder ve çok daha fazlasını yaparsınız.

MailChimp’in indirimli fiyatlar için sunduğu her şeyi gözden geçirmek için bu derinlik ve uzunlukta bir gönderiye ihtiyacımız olduğunu bilin. MailChimp ihtiyacınız olan e-posta pazarlama hizmeti gibi geliyorsa, şirket üç fiyat planı sunar:

 • Ayda 2.000 aboneye ve 12 bin e-postaya sahip Forever Free planı
 • Büyüyen iş planı ayda 10 dolardan başlıyor ve
 • Yoğun e-posta göndereni için ayda 199 dolardan başlayan süper güçlü Pro Marketer planı

Her zaman işletmeniz için uygun bir plan seçin. MailChimp, destek ekibinin açıkça belirttiği bir işlem olan DNS kayıtlarınızı düzenleyerek “kendi sunucularınızdan” e-posta göndermenizi sağlar. Başka bir deyişle, e-postaların MailChimp’in sunucuları yerine alan adınızdan geldiği anlaşılıyor.

Kontrol panelinizde sunulan yöntemlerden herhangi birini kullanarak MailChimp’i WordPress sitenizle her zaman entegre edebilirsiniz, ancak bu, kodlara dokunmanız gerektiği anlamına gelir. Bundan kaçınmak için, bir eklenti kullanarak MailChimp’i WordPress ile entegre edeceğiz.

MailChimp’i edinin

WordPress için MailChimp

WordPress için MailChimp

Sadece oraya gitmek için, WordPress için MailChimp’in MailChimp hizmetine bağlı olmadığını beyan etmek isterim. WordPress eklentisi için MailChimp, Danny van Kooten, Ibericode, Lap ve Harish Chouhan’ın beyni.

WordPress sitenizi MailChimp posta listenize bağlamanızı sağlar. Ayrıca, HTML ve CSS’de oldukça tecrübeli olmanız durumunda en iyi şekilde kullanabileceğiniz bir form oluşturucu ile birlikte gelir. Yine de birkaç değişiklikle, hayal edebileceğiniz herhangi bir formu oluşturabilirsiniz..

Ayrıca eklentinin kurulumu kolaydır, çünkü ihtiyacınız olan tek şey elde edilmesi oldukça kolay olan bir API anahtarıdır. WordPress için MailChimp, MailChimp reCAPTCHA, WPBruiser, WooCommerce, İletişim Formu 7, BuddyPress, MemberPress ve Easy Digital Downloads gibi inanılmaz uzantılar ve eklentilerle sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Eklentiyi WP yorumları ve kayıt formlarıyla daha da entegre edebilirsiniz.

Ücretsiz MailChimp for WordPress eklentisini ücretsiz MailChimp planıyla bağlayabilir ve 10 dakikadan daha kısa bir sürede eksiksiz bir e-posta pazarlama çözümüne sahip olabilirsiniz..

WordPress için MailChimp’i indirin

Sürekli İletişim

Sürekli İletişim

Sürekli İletişim, 100 aboneye sınırsız mesaj göndermenizi sağlayan 60 günlük ücretsiz deneme sürümü ile başlar. Bu, belki de mobil uygulama test kullanıcıları veya küçük odak grupları gibi küçük bir örnek kitle için idealdir. Ayrıca kurulumu ve çalıştırması en kolay olanı – ilk e-postamı 3 adımda gönderdim. Çok kolaydı.

Abonelerinizin sayısına bağlı olarak aylık 20 ila 295 dolar arasında değişen E-posta veya E-posta Artı planına geçmeniz gerekir. 295 $, 2GB web depolama, sınırsız kampanya, kupon, anket, etkinlik tanıtımı, raporlama ve otomatik yanıtlayıcı ile 50.000 kişi içindir..

Diğer Önemli Özellikler…

… Liste oluşturma araçları, iletişim yönetimi, ücretsiz koçluk, müthiş destek, arşivler vb. Sonra önceden hazırlanmış şablonları gördüm! Ne güzel bir e-posta şablonları koleksiyonu. Ciddi, Constant Contact web sitesi küçük işletme kişi için yapılır.

Minimalizm lehine aşırı ve rahatsız edici olanlardan uzak durmak istiyorsanız Sürekli Temas ideal bir çözümdür. Çoğu e-posta pazarlama hizmetinden farklı olarak, Sürekli İletişim tamamen geri bırakılmıştır. Temiz düzen ve çirkin hissediyorum keyif aldım. Özel kodlama var ancak Sürükle ve Bırak e-posta oluşturucu kazanıyor, bu yüzden evet.

İlk başta neredeyse sürekli temas kurdum, ancak daha fazla araştırma, birçok e-posta pazarlama hizmetinin bu adamlardan bir yaprak ödünç alabileceğini doğruladı. Bu calibre’nin e-posta hizmeti için karşılık gelen bir WordPress eklentisi gerekiyor.

SABİT İLETİŞİM ALIN

MailMunch’tan Sürekli İletişim Formları

MailMunch'dan Sabit İletişim Formları - WordPress Eklentileri

… Ve gün kurtarıldı. Bu eklentinin arkasındaki yazar MailMunch, müşteri kazanımı ve olası satış yaratmaya odaklanarak e-posta pazarlamasını basitleştiren bir şirkettir. Bu e-posta pazarlama eklentisi, sıkı çalışma saatleri, Liz Gannes ve düşük fiyatlar için heyecan verici özellikler sunan bir e-posta pazarlama kıyafeti..

Bu WordPress eklentisi, tıpkı Sabit İletişim gibi, önemsizdir. Mevcut özellikleri kontrol edene kadar kendimi taraflı tuttum. İştahınızı hızlandırmak ve işleri devam ettirmek için, 5 tür form, yaklaşık 20 çekici tema, sayısız form alanı ve özel HTML kabul eden bir form oluşturucu ile bu dünyadan katılım formları oluşturabilirsiniz..

Tabii ki, en iyi özellikler ayda 6.30 dolardan başlayan premium planlarda kilitleniyor. Tüm özelliklerin tadını çıkarmak için Ajans planına ihtiyacınız vardır, bu da aylık 34,30 ABD dolarıdır. Ücretsiz planda iki adet tamamen özelleştirilebilir tema ve e-posta toplamaya başlamak için ihtiyacınız olan temel özellikler var.

Her şeyi ayarlamak basittir, birkaç dakika içinde yapılacaksınız. Bu eklentiyi kullanarak oluşturduğunuz tüm formlar çalışır (bilmeliyim, test ettim) ve kullanıcıları istediğiniz herhangi bir Sabit Kişi listesine abone ediyorlar. Bir kişi zaten varsa, eklenti aboneyi otomatik olarak günceller.

Gerçekten, zarif bir kullanıcı arayüzü, ayrıntılı analiz, otomatik yanıtlayıcılar ve diğerleri arasında sezgisel bir e-posta oluşturucu da dahil olmak üzere bahsetmediğimiz diğer tüm özellikleri kapsamak için tüm bir incelemeye ihtiyacımız olacak. Basitçe söylemek gerekirse, Constant Contact ve bu kurşun üretimi eklentisi ekmek ve tereyağı gibi birlikte iyi gidiyor.

İlgili: İkinci bir eklentileri var, MailMunch WordPress eklentisi Sürekli Temas ile benzer şekilde entegre olan.

MailMunch ile Sabit İletişim Formlarını İndirin

AWeber

WordPress AWeber için en iyi e-posta pazarlama hizmetleri

Bugün listemizdeki El numero dos, 1998’den bu yana popüler olan bir e-posta pazarlama hizmeti olan AWeber’dir. Temel görevleri, “… küçük işletmeler ve girişimcilere insanların sevdiği e-postalar oluşturma ve gönderme…” [insanlarla] işlerini büyütme yollarıyla bağlantı kurun. ”

E-posta pazarlama hizmetlerine gelince, AWeber, dünya standartlarında hizmet sunarak tüm dünyadaki herkese uygun bir fiyata hizmet veriyor. Hayatın her kesiminden yüz binlerce pazarlamacıya hizmet ediyorlar, yani harika bir şirkettesiniz.

Özellikler bölümünde, AWeber ciddi iş demektir. Otomatik yanıtlayıcılar, tonlarca e-posta şablonu, ayrıntılı analitik, harika müşteri desteği, kullanımı kolay bir form oluşturucu, sosyal medya entegrasyonu, bir mobil uygulama, bir sürükle bırak editörü, abone segmentasyonu ve liste gibi özelliklerle doludur..

AWeber’i entegre etmek çok kolay ve Hustle olarak bilinen şık bir eklenti sayesinde 5 dakikadan daha kısa sürede yapabilirsiniz. Bu doğru çünkü bir şey için endişelenmenize gerek yok; size 30 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyorlar. Planlar ayda sadece 19 dolar ile 149 dolar arasında değişir, ancak yalnızca ihtiyaçlarınız için özel bir plan alabilirsiniz.

AWeber’i edinin

Acele

Hustle - Pop Up Slayt girişleri ve E-posta Opt ins - Eklenti Dizini - WordPress

WordPress için üst düzey bir e-posta pazarlama eklentisi olan Hustle, yalnızca AWeber’i değil, aynı zamanda MailChimp ve diğer sekiz e-posta pazarlama hizmetini de entegre etmenize yardımcı olur. Tüm bunları, en iyi seçeneklerle dolu, kullanımı kolay bir yönetici kontrol panelinden yaparsınız. Yine, sadece bir API anahtarına ihtiyacınız var, bu kolay… nasıl gittiğini biliyorsunuz.

Geçmişte e-posta hizmeti entegrasyonu ile önceden tanımlanmış 4 stil, sınırsız renk, ekstra alanlar, kenarlıklar, şekiller ve animasyonlu simgelerle kalbinizin isteğine göre isteğe bağlı formlar tasarlamakta özgürsünüz. Tasarım pirzolalarınızı test etmek istiyorsanız, Hustle’ın özel CSS için de karşılığı var.

Son adım, kaydolma formlarınızın sitenizde nasıl görüneceğini ve davranacağını özelleştirmeyi içerir. Bir kısa kod kullanarak sitenizin herhangi bir yerine bir form ekleyebilirsiniz. Bunun da ötesinde, içeriğinizin arkasına formlar ekleyebilir veya abonelikleri artırmak için pop-up ve slayt formları oluşturabilirsiniz. Bu şey üzerindeki etkileşim!

70.000’den fazla aktif kurulumla, Hustle by WPMU DEV birçok standartta iyi gidiyor. AWeber’e kaydolun ve e-posta pazarlama kampanyanızı hemen başlatmak için Hustle ile entegre olun. Ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi.

Hustle indir

Mad Mimi

Mad Mimi E-posta Pazarlama Gönder ve Takip Et HTML E-Bülten Oluştur

Mad Mimi, e-posta pazarlamasına tamamen benzersiz bir yaklaşımla güzel bir ESP’dir. Ama bir sürü özellik olsa bile, bu adamlar sizin için her şeyi kolaylaştırmayı başarıyor dostum. Mad Mimi’de bir posta listesi yönettim ve şikayet edemem. Bu son derece güçlü hizmet, bir mobil uygulamanın cazibesine sahiptir.

Kayıt olmak, formlar ve e-postalar oluşturmak ve abonelerinizle bağlantı kurmaktan her şey A, B, C kadar kolaydır. Facebook sayfanıza ücretsiz formlar bile ekleyebilirsiniz!

Tabii ki, 100 kişiyi saklamanızı ve sınırsız e-posta göndermenizi sağlayan sonsuza kadar ücretsiz bir planları var. Profesyonel planlar, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak ayda 10 ila 369 dolar arasında değişiyor. Her planın sizi hemen kurtaracak harika bir özellik listesi vardır.

Yönetici panosu ile çalışmak bir zevk. Mad Mimi ile inanılmaz sürükle ve bırak oluşturucu ile kendinizi bu dünyadan bir tasarım deneyimine çıkarın, tanıtımlarınızı sosyal medyaya entegre edin, RSS beslemeleri oluşturun ve izleyicilerinizi patron gibi yönetin. Bir şeyleri taşımak vb. İstiyorsanız listelerinizi kolayca dışa aktarın.

Mad Mimi en büyük e-posta pazarlama hizmetlerinden biri olarak, WordPress için en iyi liste oluşturma eklentilerinden biriyle bağlantı kurmamız gerekiyor.

Mad Mimi’yi edinin

Gelişmeler

Thrive, WordPress için Nihai Liste Oluşturma Eklentisini Sunar

WordPress için nihai liste oluşturma eklentisi olan Thrive Leads, 30 günlük performans garantisi ile birlikte gelir. Bu, 30 gün içinde Thrive Lead’lerden hoşlanmıyorsanız, paranızı geri istemekten çekinmeyin. Bu doğru, ücretsiz bir sürüm sunmuyorlar. Thrive Üyeliği aylık sadece 19 $ ‘a mal olur ve sınırsız site lisansı ve tüm ThriveThemes ürünlerini içerir.

Bir kerelik üç tane daha plan sunuyorlar. 67 dolarlık tek site lisansını, 97 dolarlık 5 site lisansını veya 147 dolarlık 15 site lisans paketini seçebilirsiniz. Thrive Üyeliği daha iyi görünse bile, buradaki seçim ihtiyaçlarınıza bağlıdır..

Thrive Lead’lere bir başka harika katkı. Bu yüzden online pazarlama için tek noktadan çözüm olarak Thrive Temalarını herkese öneriyorum. Tekrar teşekkürler Shane! – Gary Kaminski

Özellikler listesi buradan aya ve geriye uzanıyor. SmartExit +, SmartLinks, A / B Testi, güzel animasyonlar, lazer keskinliğinde hedefleme, etkileşime dayalı tetikleyiciler, her kaydolma formu türü, şaşırtıcı raporlar ve Mad dahil popüler e-posta pazarlama hizmetleriyle sayısız entegrasyon gibi şeylerden bahsediyoruz. Mimi.

Link Thrive, Mad Mimi’ye veya hemen hemen herhangi bir e-posta pazarlama hizmetine yönlendirir ve ister yeni başlayan, ister profesyonel, ajans veya büyük bir şirket olun, işletmeniz için güçlü bir liste oluşturma çözümünüz vardır. Hayır, gerçekten, başka bir yere gitmene gerek yok.

Gelişmeleri Al

Yanıt almak

E-posta Pazarlama Yazılımı GetResponse

Arkada ortaya çıkan GetResponse, listemizde son sırada ancak kesinlikle en az özellikler ve kullanılabilirlik açısından değil. 30 günlük ücretsiz deneme sürümüyle hemen başlayabilirsiniz, kredi kartı gerekmez. SMS doğrulaması içeren kaydolduktan sonra hoş bir gösterge tablosuna ulaşırsınız.

Burada kişi eklemeyi, form oluşturmayı veya bülten oluşturmayı seçebilirsiniz. GetResponse’nin en iyi bilinen kapsamlı özellik, tema ve seçenek listesinden çok uzak olan sadece üç düğme. Örneğin, kişilerinizi Google Dokümanlar, SalesForce gibi üçüncü taraf bir hizmetten kopyalayıp yapıştırabilir, yükleyebilir veya içe aktarabilirsiniz.

Form oluşturucu tüm diğer e-posta pazarlama hizmetlerini sudan atıyor! Birden fazla kategori ve formatta imkansız muhteşem temalar gibi görünen şeyleri aşağı kaydırdım. Bir Facebook kampanyası için kenar çubuğu kaydolma formu oluşturabildiğiniz kadar kolay formlar oluşturabilirsiniz.

GetResponse-bülten-oluşturucu

GetResponse Haber Bülteni Oluşturucu ��

Bu son değil. Form oluşturucu, formlarınızı istediğiniz gibi özelleştirmek ve kullanmak için sitenizin renklerini içe aktaran bir Renk Büyüsü özelliğine sahiptir. Hizmetinizde, sabit çubuk, indirme, açılır pencereden çıkma, kaydırma, sallama, görüntü kutusu ve kayıt kutusu formları için 7 Liste Oluşturucu uygulamanız var.

Düz HTML düzenleyiciyi kullanarak formlarınızı hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz ve GetResponse paketlerinin tüm entegrasyonlarıyla muhtemelen bir eklentiye ihtiyacınız olmayacaktır. Formlarınızı WordPress sitenize, WooCommerce mağazanıza ve Facebook sayfanıza bağlayabilirsiniz..

Haber bülteni bölümünde, sürükle-bırak ya da düz HTML oluşturucuyu kullanarak oldukça güçlü bir e-posta gönderebilirsiniz. Sürükle ve bırak oluşturucu, ihtiyacınız olandan bir milyon ve bir bülten şablonu ve daha fazla özellik ile geliyor.

GetResponse’yi edinin

İletişim Formları by WPForms

WPForms İletişim Formu - WordPress için Sürükle Bırak Form Oluşturucu - WordPress Eklentileri

GetResponse’yi WPForms tarafından İletişim Formlarıyla eşleştireceğiz, çünkü ikincisi tıpkı eskisi gibi basit ama tam teşekküllü bir şaheser. İlk bakışta, GetResponse’nin yanı sıra bu eklentiyi de kapatabilirsiniz, ancak kapıdan geçtiğinizde, hediyeler sizi ayaklarınızdan süpürür.

İletişim Formları, WPForms tarafından yazılırken 90 binden fazla etkin yüklemeye sahiptir. Eklentiyi sitenize yükleyin ve etkinleştirin. Ardından, bir form oluşturmanız gerekir. Heyecanın başladığı yer burası. Eklenti, tüm tasarım sürecini kolaylaştıran sezgisel bir sürükle ve bırak üreticisi ile birlikte gelir.

Form oluşturucu özelliklerle yüklü mü yoksa ne? Ücretsiz sürümdeki mevcut seçeneklerin sayısı başınızı döndürecektir. Bununla birlikte, GetResponse listenizle entegrasyon için 99 $ pro sürümüne ihtiyacınız olacak. Ücretsiz sürüm yalnızca Sabit İletişim ile bağlantı kurmanıza izin verir.

Ödeme ağ geçitleriyle entegrasyon da dahil olmak üzere, aldığınız tüm özelliklerle, WPForms Pro’nun İletişim Formları sonuçta o kadar da kötü görünmüyor. Planlar yılda sadece 39 dolar ile başlıyor, ancak GetResponse’nin diğer birçok entegrasyonla geldiğini unutmayın.

İletişim Formlarını WPForms ile İndirin

Bonus: WordPress için Ninja Popupları

WordPress için Ninja Pop-up'ları

Herhangi bir süredir İnternet pazarlama topluluğunun bir parçasıysanız, insanların e-posta pazarlama listesi oluşturmanın öneminden bahsettiğine şüphe yok. Bu, yalnızca onlarla doğrudan iletişim kurmanın bir yolu olduğu için okuyucularla ilişkinizi geliştirmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda bir Google algoritması güncellemesinin herhangi bir olumsuz etkisine karşı da sizi korur – bir güncelleme SERP’leri devirmenizi bırakırsa, yeni bir yayın yayınladığınızda listenize e-posta göndererek blogunuza trafik çekmeye devam edebilirsiniz. Hedeflenen bir kitle, ilişkiler geliştirme ve istikrarlı trafik yalnızca kârlılığınız için iyi bir şey olabilir.

E-posta listenizi büyütmek istiyorsanız, pop-up’lar ziyaretçinin dikkatini çekmenin ve abone olma olasılıklarının daha yüksek olmasını sağlayan kanıtlanmış bir yoldur. Etik hususlar vardır, ancak pop-up’ların e-posta listelerini daha hızlı büyütmek için kanıtlanmış bir geçmişi vardır.

WordPress için Ninja Popups, posta listesini büyütmek isteyen herkes için harika bir eklentidir. Eklenti, AWeber ve MailChimp dahil olmak üzere on iki farklı e-posta pazarlama hizmetini destekler.

Bazı güzel görünümlü pop-uplar oluşturmanıza izin veren eklentiyle birlikte bir dizi harika deriler var. Bir dizi özelleştirme seçeneği ile (eklentinin oluşturabileceği pop-up’ların kalitesi hakkında bir fikir edinmek için aşağıdaki ekran görüntülerine bakın) kendi görüntünüzde ve web sitenizin markasına uygun bir pop-up tasarlayabilirsiniz. Kitleniz çok farklı ilgi gruplarına ayrılırsa yararlı olan çok sayfalı pop-up’lar da oluşturabilirsiniz..

Popuplar çok heybetli olmaları durumunda sıkıntı yaratabilir, ancak Ninja Popups eklentisi pop-up pencereniz görüntülendiğinde seçim yapmanızı sağlar. Bu, bir ziyaretçinin makalede belirli bir noktaya ulaşmasından, belirli bir süre işlem yapılmamasından sonra veya ziyaretçinin web sitenizden ayrılmak için bir niyet göstermesi durumunda olabilir. Ayrıca, pop-up’larınızın en iyi dönüşümünde analiz etmek ve ayrıca iki farklı tasarımı karşılaştırmak ve mümkün olan en iyi sonuçları elde etmenizi sağlamak için bir A / B testi ayarlayabilirsiniz. Daha da fazla görünüm arasından seçim yapmak istiyorsanız, Ninja Popups için bir Temalar Paketi mevcuttur.

Ninja Pop-up’larını Edinin


E-posta pazarlaması dünyası için ne kadar büyük bir rehber, ama bu yazıdaki her şeyi sıkamayacağımız çok şey var. Orada WordPress için başka birçok e-posta pazarlama hizmeti var ve beni liste oluşturma eklentilerine başlatmıyorum. Belki de dışarıda bıraktığımız diğer e-posta pazarlama ipuçlarının gizliliğiniz.

MailChimp ve WordPress için MailChimp hayranıyım, ama bu sadece benim. En sevdiğiniz kombinasyon hangisi? Hangi e-posta servis sağlayıcısını kullanıyorsunuz? Bir sorunuz veya öneriniz varsa, yorumlarda bize bildirin!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map