WordPress Kullanarak Satış Ortağı Web Sitesi Nasıl Oluşturulur

Biraz para kazanmak ister misin? Tabii ki. Kim yapmıyor? Ve en iyi bölümün ne olduğunu biliyor musun? Yakın geçmişte gördüğümüz gibi WordPress’i kullanarak bir öldürme yapabilirsiniz. Bugün size bir ortaklık sitesi inşa edeceğiz, böylece biraz moolah yapabilir ve plaj evleri, Ferraris ve eserleri satın alabilirsiniz. Tüm bunlar sizin için, sadece yeni bir şeyler öğrenip büyük yaşayabilmeniz için hak ediyorsunuz.


Dünya senin. – Yara izi

Daha doğrusu, sevdiğimiz ve sevdiğimiz platformu kullanarak bir ürün inceleme sitesi oluşturacağız. Bunun nedeni, bir anda göreceğimiz farklı türden bağlı kuruluş siteleri olmasıdır. Sizi silahlandıracağız; hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınız olan her araç ve kaynağı size verir.

Gerekli çabayı göstermeye hazır olmanız koşuluyla bağlı kuruluş sitenizle para kazanacaksınız. Tabii ki, hiçbir şey için bir şey alamazsınız. Sonunda yorum bölümünde bizi vay canına. Yoldan çekilirken, emniyet kemerinizi alın, metalin sonuna kadar pedal çevirin.

Bağlı Kuruluş Web Sitesi Türü

WordPress tabanlı ortaklık işinizle bir dizi yolu takip edebilirsiniz. Bu yazıyı genel tutmaya çalışsam da, bu bölüm sizin için en iyi bağlı kuruluş web sitesini seçmenize yardımcı olmayı amaçlıyor. İşte başlıyoruz.

Günlük teklifler

Kullanıcılarınıza büyük indirimler kazanmak için yerel işletmelerle anlaşmalar yapabiliyorsanız, komisyonlarda muazzam bir servet kazanabilirsiniz. İnternet günlük fırsatlar web siteleri ile kurmak kolaydır çünkü onlar kurmak oldukça kolaydır ve iş modeli oldukça basittir. Ne kadar çok dağıtım yaparsanız, satış komisyonu o kadar büyük olur. Gelirinizi desteklemek için yan taraftaki reklamları sunabilirsiniz.

Çalışmanın büyük bir kısmı, kullanıcıları ihtiyaç duymadıkları şeyleri satın almaya teşvik eden büyük indirimler sağlayabilen işletmelerden ve üreticilerden fırsatlar toplamakla ilgilidir. Yaptığınız her satışın% 30 ila% 50’si arasında herhangi bir yere gidebilirsiniz. İyi bir örnek Groupon,tonlarca daha var olmasına rağmen.

kupon-fırsatlar-wordpress-tema

Kupon sitenizi en kısa sürede açıp çalıştırmanın kolay bir yolu Kupon WordPress teması gibi önceden tasarlanmış bir kupon temasıdır. Bu tema, günlük fırsatlar siteniz için ön uç fırsatlar sunumu, kolay tema seçenekleri, kupon geri sayımı, sosyal entegrasyon ve daha fazlası için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir..

WooCommerce-kupon sayım-eklentisi

Zaten sevdiğiniz bir temanız varsa, bir eklenti en iyi bahsiniz olabilir. WooCommerce Kuponları Geri Sayım WordPress eklentisi ile WooCommerce mağazanız için kupon ekleyin. Herhangi bir WooCommerce e-ticaret web sitesine özel kupon eklemenin hızlı ve kolay bir yoludur.

Sihirli-wp-kuponlar

Ücretsiz bir seçenekle başlamak istiyorum? Sihirli WP Kuponlar Lite bir tıklama sayacı sistemi ile temel kuponlar ekleme, beğenme ve beğenmeme özellikleri ve yeni kupon şablonları yükleme seçeneği sunan ücretsiz bir WordPress eklentisidir..

Fiyat Karşılaştırma Siteleri

Fiyat karşılaştırma siteleri genellikle size bir ürünü ve fiyatını farklı mağazalarda gösterir. Genellikle kullanıcılar tarafından gönderilen ve içeriklerinin büyük bir kısmını oluşturan ürün incelemelerine sahiptirler. Bir fiyat karşılaştırma sitesi nasıl para kazanıyor? Bir kullanıcı bir bağlantıyı tıklayıp perakendecinin sitesini ziyaret ettiğinde bir komisyon kazanırsınız. Reklam alanı da satabilirsiniz.

wp-Karşılaştırma-fiyat karşılaştırma-wordpress-tema

Fiyat Karşılaştırma WordPress Temasını kullanarak yorumlarınızı (ve satış ortağı bağlantılarınızı) ekleyin. Logoları, tarihleri, fiyatları ve daha fazlasını içeren kolay okunabilen karşılaştırma tablolarını kullanarak en sevdiğiniz ürünleri ve hizmetleri okuyucularınızla paylaşmak için mükemmel bir seçenektir..

Go-fiyatlandırma-karşılaştırma-masa-eklentisi

Go Duyarlı Fiyatlandırma ve Karşılaştırma WordPress Eklentisi hemen hemen her şey için karşılaştırma tabloları oluşturmak için mükemmeldir. Okuyucularınızın kendileri için hangi seçeneğin en iyi olduğuna karar vermelerine yardımcı olmak için resimler, videolar, özellik listeleri, simgeler ve tonlar ekleyin. Fiyatlandırma tabloları, benzer teklifleri karşılaştırmak ve karşılaştırmak için harika bir yoldur (barındırma veya tema paketleri gibi).

WooCommerce-Karşılaştırma-ürünler

İki premium seçenek bütçenizde değilse, WooCommerce Ürünleri Karşılaştır ücretsiz WordPress eklentisi WooCommerce mağazanıza ürün karşılaştırmaları eklemenin kolay bir yoludur.

Ürün İnceleme Siteleri

Bugün bu alana ışık tutuyoruz. Ürün inceleme siteleri, kullandığınız veya test ettiğiniz ürünler hakkında uzman incelemelerine ev sahipliği yapar. İçeriğinizi zenginleştirmek için geçmişte adı geçen ürünü kullanan kullanıcılardan gelen yorumları da memnuniyetle karşılayabilirsiniz. Satıcıya başvurduğunuz kullanıcı bir satın alma işlemi gerçekleştirdiğinde veya istenen herhangi bir işlemi tamamladığında bir satış komisyonu kazanırsınız.

thereview-değerlendirme-yorum-wordpress-tema

İnceleme WordPress teması, okuyucuların sizinkine ek olarak derecelendirmelerini bırakmaları için kolay inceleme seçeneklerine sahip şık bir dergi temasıdır. Bu şekilde sitenizi ziyaret edenler derecelendirmelere güvenebilir ve umarım bu bağlı kuruluş bağlantılarına tıklayabilirler.

taqyeem-değerlendirme-yorum-eklentisi

Mevcut sitenize yorum eklemek istiyorsanız, Taqyeem Ratings & Reviews WordPress eklentisine göz atın. Bu derecelendirme eklentisinin sınırsız renkleri, sınırsız inceleme kriteri, özel yazı tipleri ve birden fazla inceleme stili ile yapamayacağı hiçbir şey yok gibi görünüyor.

wp-ürün inceleme

Harika bir ücretsiz seçenek WP Product Review ücretsiz WordPress eklentisi ücretsiz bir eklenti için sağlam seçeneklerle geliyor. Özel inceleme simgeleri, özelleştirilebilir renkler, pro ve con özellikleri ve hatta bir ön yükleyici işlevi ekleyebilirsiniz.

* * *

Günün sonunda, bağlı kuruluş pazarlama, başkalarının ürünlerini tanıtmak ve bunu yaparak bir komisyon kazanmakla ilgilidir. Elbette, ürün geliştirme sıkıcı sürecini ortadan kaldırır, yani sitenizi kolayca kurabilir ve birkaç ay içinde kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca içerik geliştirme ve pazarlamaya odaklanmak için daha fazla zamanınız olduğu anlamına gelir.

Bunun yerine bir satış ortağı programı oluşturmak istiyorsanız, ürünlerinizin tanıtımını yapmak için en iyi satış ortağı programı eklentileri kılavuzumuza göz atın..

Neden WordPress Kullanılmalı?

Açıkçası, WordPress güzel, ancak büyük markaların bile WordPress’i kullanmasının ve sevmesinin başka birçok nedeni var. Bağlı kuruluş web sitenizi güçlendirmek için WordPress’i kullanmanızın bazı nedenlerine değineceğiz..

Kolay ve Çok Yönlü

Yeni başlayanlar için WordPress’i kurmak, öğrenmek ve kullanmak kolaydır. Kodlama becerileri arada bir kullanışlı olsa da, WordPress ile bir ortaklık web sitesi oluşturmak için herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyacınız yoktur. Sadece doğru WordPress temasına ve eklentilerine ihtiyacınız var ve hazırsınız.Ayrıca, hazır WordPress temaları, eklentileri, eklentileri, komut dosyaları ve uzantıları WordPress’i çok yönlü bir platform haline getiriyor.

Arama Motoru Dostu

WordPress, arama motoru dostu, temiz kod üzerine inşa edilmiş ve en iyi web standartlarını takip ediyor – hepsi arama motorlarını ikna etmek için tasarlandı. Demek istediğim, Google ve beğenileri WordPress bloglarını seviyor ve bir blog bölümünü inceleme sitenize entegre edebiliyorsanız, daha iyi sıralamalar elde edebilir ve dönüşümleri artırabilirsiniz.

Değerli bir blog, kullanıcı güvenini de artıracak, tam olarak komisyonları yukarı, yukarı ve yukarı tutmak için ihtiyacınız olan kalite. Sitenizi Google’a göndererek ve bu tür eklentileri kullanarak SEO’nuzu daha da güçlendirebilirsiniz. Yoast SEO.

Reklamları Kolayca Entegre Edin

Widget’ları kullanarak, kazanç potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için reklamları WordPress tabanlı satış ortağı sitenize kolayca entegre edebilirsiniz. Reklamların HTML kodunu Metin widget’ı seçin ve temanıza bağlı olarak istediğiniz yere yerleştirin. Bazı temalar, diğer yerler arasında başlıkta özel reklam alanları var.

Büyük destek

Çok az (varsa) içerik yönetim sistemleri WordPress ile topluluk açısından kıyaslayabilir. WordPress’in çevresinde harika bir topluluk var. Bu topluluk, bağlı şirketinizi kurarken ihtiyacınız olacak harika bir ücretsiz ve iyimser destek kaynağıdır.

Blogculardan, danışmanlardan, katkıda bulunanlardan, geliştiricilerden ve diğer uzmanlardan uzmanlardan hayal edebileceğiniz en iyi desteğe sahip olacaksınız.

Bunu yaptığınızda, WordPress’i kullanarak size bir satış ortağı web sitesi oluşturalım. İlk önce, neye ihtiyacınız olacak?

Neye ihtiyacın var

göç-a-yeni-wordpress-ana bilgisayara

 • En iyi WordPress hosting – Bağlı kuruluş sitenizin iyi kullanıcı deneyimi için süper hızlı olması gerekir. Tekrarlanan duruş sürelerine ihtiyacınız yoktur ve kesinlikle sitenizi bir bilgisayar korsanına kaybetmek istemezsiniz. Ayrıca, sitenizin büyümesi için yeterli sunucu kaynağına ihtiyacınız vardır. Nasıl En İyi WordPress Hosting Seçmek için sırt üstü kapalı vardır. Hızlı bir düzeltmeye ihtiyacınız varsa, diğer en iyi WordPress ana bilgisayarları arasında WPEngine’i öneriyoruz.
 • Alan adı – Kısa (maksimum 3 kelime) ve unutulmaz kılın. Büyük ve geleceğin derinliklerini düşünün. Yapabiliyorsanız çabuk olun, sadece denize düşmeyin. Yaratıcı olun ve hazır olduğunuzda tüm alan adlarımı Namecheap’ten satın alıyorum.
 • Harika WordPress teması – İncelemelerinizi öne çıkaracak çok yönlü, tercihen çok amaçlı bir temayla devam edin. Toplam WordPress teması düşünüyorsanız doğru yoldasınız.
 • Niş – Tutkulu veya bilgili bir hoş seçin. Bu nişte çalışmak için çok zaman harcayacaksınız, böylece daha iyi olabilir. Bu nişte ürünler tanıtacaksınız ve biraz tutkuyu takdir etmek için satacağınız çocuklar.
 • Yeterli harika içerik – Gerçekten yeterli içerik nedir? İncelemeleri ve blog içeriğini kesintisiz olarak tutarlı bir şekilde yayınlayın. [Söylemesi yapmaktan kolay]
 • Sabır – Bir erdemdir

WordPress Kullanarak Satış Ortağı Web Sitesi Nasıl Oluşturulur

Artık gerekli şartlara sahip olduğumuza göre, aslında ilk paragraftan beri üzerinde durduğumuz bağlı kuruluş sitesini kurmak. En belirgin noktadan başlayalım.

1. WordPress Satış Ortağı Sitesi Oluşturma

Bir bağlı kuruluş sitesi kurmak, tipik bir WordPress sitesi kurmak gibidir. Kullanıcılarınızın yorumlarınıza güvenmeleri gerektiğinden, komisyon kazanmaya devam edebilmeniz için ürün inceleme sitenize biraz düşünmeniz ve zaman ayırmanız gerekir. Bir siteyi gelişigüzel bir şekilde tokatlayamaz ve kazanmayı bekleyemezsiniz.

İnceleyeceğiniz ve tanıtacağınız ürünlerin önemi yoktur, WordPress, profesyonel bir inceleme sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak çok çeşitli temalar ve eklentilerle birlikte gelir. WordPress temalarının özelleştirilmesi kolay olduğundan, doğru yönde büyük bir sıçrama olsa da, özel bir inceleme stili temasına bile ihtiyacınız yok..

Bu bir yana, inceleme sitenizi kurmak doğru WordPress barındırma, yükleme ve WordPress, temalar ve eklentileri yapılandırmayı içerir. A, B, C kadar basit.

WordPress’i yüklemek kolay bir iştir; birçok web sunucusu, işinizi mutluluk haline getiren tek tıklamayla yükleyiciler sunar. İyice hazırlanmış web barındırma listemizden iyi niyetli hosting satın alın ve alan adınıza WordPress yükleyin. Bir tema ekleyin (Toplam veya ücretsiz gibi) ve eklentilerinizi ayarlayın (bir anda bunun hakkında daha fazla bilgi).

Birkaç mükemmel WordPress inceleme teması da var, bu yüzden geri çekmeyin; sizin için çalışan bir çözümle gitmekte özgürsünüz. Yukarıda bazı harika örnekler paylaştık, ancak gerçekten web’de tonlarca başka var. WordPress sitenizi yükledikten sonra, harika içerik oluşturmaya başlamanın zamanı geldi. Ama önce birkaç işaretçi.

2. Akıllıca Ürünlerinizi ve Bağlı Ortaklarınızı Seçin

Kalbiniz onun içindeyse, kir ucuz ürünleri tanıtmanın yanlış bir yanı yoktur. Tek dezavantajı, ortaklık girişiminizden büyük bir gelir elde etmek için çok daha fazla kişiyi dönüştürmeniz gerekecek.

Bir düşünün, yaptığınız her 10 $ satışın% 10’unu alıyorsanız, 1000 kişiyi ayda 1.000 $ kazanacak şekilde dönüştürmeniz gerekir. Öte yandan, her 1000 $ satışın% 10’unu alırsanız, ayda 1.000 $ kazanmak için yalnızca 10 dönüşüme ihtiyacınız olacaktır. Bununla nereye gittiğimi görün?

Aynı durum bağlı kuruluş ortakları olarak da adlandırdığınız programlar için de geçerlidir. Diyelim ki, her satışın% 10’unu fiyat, fiyat da dahil olmak üzere diğer tüm faktörleri sabit tutan adamlar lehine sunan bir ortaklık programından kaçacağım.

Fotoğraf blog / inceleme siteniz aracılığıyla kameraları tanıtmak ister misiniz? İlk olarak birkaç kamera satıcısına göz atın ve yalnızca en iyi bağlı kuruluş programlarını seçin. Şartları uygun mu? Ödeme, bağlı şirketinizi sürdürebilecek kadar büyük mü? Geniş bir ürün yelpazesi sunuyorlar mı? Piyasada iyi bir üne sahipler mi? Bağlı kuruluş programları başarılı mı? Mevcut iştiraklerine nasıl davranıyorlar? Bunlar, tanıtılacak ürünleri ve ortakları seçerken göz önünde bulundurulması gereken faktörlerden sadece birkaçı.

Unutmayın ki kalitesiz ürünleri kullanıcılarınızdan bir komisyon almak için teşvik ederseniz, marka imajınız küstahlığınızın sıkıntısını çekecektir. Bir işten bir tane oluşturabileceğinizden daha hızlı çıkacaksınız.

Açıkçası ve bundan daha önce bahsetmiştik, özellikle içeriği kendiniz yazacaksanız, tutkunuzu takip etmeniz gerekiyor. Hatırlatmaya ihtiyacınız varsa, tanıttığınız ürünlerle ilgilenen insanlar için yazacaksınız – Shaun Quarton’un söylediği gibi diğer niş meraklıları. Tanıttığınız ürünler hakkında tutkulu değilseniz, ancak niş kârlı olduğu için işindeyseniz, bunlar meraklıları “…cansız, ilhamsız içerikle doğrudan görecek.”

Yine de bu tutku ve içerik işinde, nihayetinde tanıttığınız ürünlerin içeriğinizle bağlanması gerekir. Televizyon setleri hakkında konuşamaz, sonra arkanı dönüp gübreyi tanıtamazsınız. Bu içerik pazarlaması dünyasında bir iğrençlik.

Devam ederken, abone yenile düğmesine her bastığında komisyon ödeyen abonelikleri yinelenen komisyonları görmezden gelmeyin. Kurmak için çok az çaba gerektiren tekrarlayan pasif gelirlerin harika bir kaynağı olabilirler..

3. Bol miktarda yüksek kaliteli içerik ekleyin

dizüstü bilgisayar blogger tipleyici

İçerik ve bunu daha önce milyonlarca kez duymuşsunuzdur, kral. İnceleme sitenizden cehennem gibi pazarlayabilirsiniz. Deli adam, ancak kullanıcıların bağlantıları tıklamasını sağlayan türde bir içeriğiniz yoksa ve aslında satın alıyorsun, hiçbir yere gitmiyorsun.

WordPress sitenize nasıl daha fazla trafik çekeceğiniz konusunda, yüksek kalitenin neden önemli olduğunu tartıştık. İster yorumlar ister blog yayınları yazıyor olun, içeriğinizin en yüksek kalitede olması veya en azından rakibinizden daha iyi olması gerekir. Kullanıcının karar verme sürecine değer katmaya çalışmalısınız.

İçeriğiniz, okuyucunun satın alma işlemi yapmak için ihtiyaç duyduğu tüm yanıtları sağlamalıdır. Rekabetinizin ne yaptığına bakın ve bir mil daha ilerleyin. Satış ortağı siteniz, yeşili harcamadan önce alıcının ziyaret ettiği son kaynak olmalıdır.

Kullanıcıların ne aradığını belirlemek için anahtar kelime araştırmanızı yapın. İçeriğinizi, kullanıcının acı noktalarına hitap etmek için kullanın ve kendinize sürdürülebilir bir işletme temeli kazandınız. Sonuçta, yalnızca kullanıcılarınız için bir sorunu çözdüğünüzde kazanırsınız. Bir satış ortağı sitesiyle, onlara önerdiğiniz ürünün neden ihtiyaç duydukları çözüm olduğunu gösteriyorsunuz. Bundan daha kolay olamaz.

Profesyonel İpucu: Kaliteli (değerli, alakalı, yeni) içerik okuyucularınıza güven kazandıracaktır.

İçeriğinizi taze tutun çünkü – bayat sadece kötü. Nişinizdeki trendleri takip edin ve dalgayı takip etmek yerine daima süreceksiniz. Sunulan tatil fırsatları var mı? Harika bir blog gönderisi için harika niş merkezli haberler? Buna dokunun ve rekabette önde olun. Gibi araçlar Google Alerts ve Google Arama Trendleri diğerleri arasında bu çaba yararlı olabilir.

Bol miktarda içerik ekleyin – on blog yazısı ve beş yorum size Disneyland’a bir gezi satın almaz. Çok fazla trafiğe ve daha iyi SEO sıralamasına ihtiyacınız var ve her ikisini de almanın tek yolu yüksek kaliteli içeriği sürekli olarak yayınlamaktır. Not: İçerik ne kadar fazla olursa, bağlı kuruluş bağlantılarınızı yerleştirmek için daha fazla fırsatınız olur. Doğru, bağlantılarınızı blog yayınlarına, sayfalara, incelemelere, örnek olaylara, röportajlara, podcast’lere ve videolara diğerleri arasında yerleştirebilirsiniz.

Genel olarak, profesyonel olarak sunulan incelemeleri yayınlamaya çalışmalısınız. Push kalitesinde tutarlı içerik. Bu arada, tüm bu detayları iş planınıza koymayı unutmayın. Üzgünüm bundan daha önce bahsetmedim. Bir iş planına ihtiyacınız var; her işletmenin bir stratejiye ihtiyacı vardır.

4. WordPress Ortaklık Web Sitenizi Tanıtın

Yüksek kaliteli içerik yayınlamanın yanı sıra, sitenizi tanıtmak için bilinçli bir çaba göstermeniz gerekir. Ziyaretçileri çekmek için elinizden gelen her şeyi yapın, taktiklerinizin meşru olduğundan emin olun yoksa Google’ın beğenisine öfkelenir ve kötü bir temsilci kazanırsınız. Sitenizi hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak tanıtın – cehennemden çıkın. Başlamak için WordPress sitenize nasıl daha fazla trafik çekeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

5. Performansınızı İzleyin

En iyi planla bile, WordPress bağlı şirketinizi kurarken esnek kalmanız ve buna göre adapte olmanız gerekir. Altın çarpmadan önce sürekli olarak evrimleşiyorsunuz. Mükemmel formülü bulmadan önce, taktikleri ve stratejileri birkaç kez değiştirmeniz gerekir. Bu kaçınılmaz.

Bu nedenle, sitenizin performansını izlemeniz ve yönetmeniz gerekir. Farklı içerik türlerini denemeniz ve kötü performans gösteren ürünleri ortadan kaldırmanız gerekir. Gibi araçlar ahrefs ve Google Analytics diğerleri arasında işiniz hakkında size çok fazla fikir veriyor.

WordPress İnceleme Siteniz için Araçlar ve Kaynaklar

WordPress satış ortağı sitenizi oluşturmak için kullandığınız araçlar tamamen iş gereksinimlerinize bağlıdır. Bununla birlikte, bir sonraki büyük satış ortağı sitesini oluştururken ihtiyaç duyacağınız genel araçların listesi:

 • iThemes Güvenliği – Güvenliğinizi on kat artırın. HTTPS kullanmayı da düşünün. Diğer WordPress güvenlik önlemini okuyun
 • WordPress Yedekleme Çözümleri – Bir şeyler ters giderse sitenizi kolayca kurtarabileceğinizi bilerek size huzur verir
 • Yoast SEO – Bence en iyi WordPress SEO eklentisi
 • WordPress için Google Analytics – İyileştirmeler yapabilmek için istatistiklerinizi takip etmeniz gerekiyor
 • Elveda Captcha – Yorumlarınızı topraklamadan önce spam botlarını otomatik olarak yakalayın. Tahriş edici captcha da yok!
 • Akismet – Bu popüler ve güçlü bir spam mücadele eklentisidir
 • WordPress için En İyi Sosyal Medya Eklentileri
 • Güzel Link çünkü giden bağlı kuruluş bağlantılarını kısaltmanız ve gizlemeniz gerekiyor
 • WP İncelemesi – Harika inceleme yayınları ve özetleri oluşturun
 • AzonPress – Merhaba Amazon Ortakları
 • W3 Toplam Önbellek – Site hızı, günümüzde bir Google sıralama faktörüdür. WordPress bağlantınız süper hızlı yüklenmeli, bu nedenle zaten bir önbellek eklentisine evet deyin

Popüler Bağlı Kuruluş Programları

Son düşünceler

Kârlı bir WordPress ortaklık sitesi oluşturmak zaman ve çaba gerektirir, bu nedenle bir gecede öldürmeyi beklemeyin. Bu hızlı bir şekilde zengin olma planı değil, sahip olduğunuz tüm iş zekasından faydalanacak bir girişim.

Sonuç olarak, bir WordPress ortaklık sitesi oluşturmak ve sağlıklı bir kâr elde etmek yapılabilir. İnternet’teki birçok site komisyonlara bağlıdır ve gelişir, bu yüzden evet, geçerli bir iş modelidir. Sadece kartlarınızı doğru oynayın ve biraz sabırlı olun. Köpekbalığı ol ve kaynaklarına akıllıca yatırım yap. Bir dahaki sefere kadar, fikir tartışmasının eğitim olduğunu hatırlayın. İşte başarınız için: Şerefe!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map