WordPress’in Küçük İşletmeler İçin Mükemmel Olmasının 10 Nedeni

WordPress'in Küçük İşletmeler için Mükemmel Olmasının Nedenleri

İş işleyicileri ve girişimcilerin sadece web sitelerinde ve içeriklerinde küçük değişiklikler yapmak için bir geliştirici bulmaları gereken bir zaman olduğunu hatırlarsanız. Ancak WordPress’in tanıtımı ile web sitelerinin yönetimi daha kolay hale geldi. Tüm web yöneticileri için bir nimet oldu.


WordPress mükemmel bir blog aracı olarak bilinir, ancak şimdi yıllar içinde çok büyüdüğü için ona bir CMS (İçerik Yönetim Sistemi) demek daha iyidir. Bu mütevazi platform artık etkileşimli bir web sitesi oluşturma potansiyeline sahiptir. Mevcut kayıtlara göre, WordPress tüm dünyada on milyonlarca insan tercih ettikleri web geliştirme platformu. Web sitelerini geliştirmek için neden yaygın olarak kullanıldığını açıklayan çeşitli nedenler vardır, ancak bu blogda, WordPress’in küçük işletmeleriniz için ideal olmasının ana nedenlerini okuyacaksınız..

Günümüzün zorlu işletmelerinin zorluklarından kurtulmak gerçekten zor olabilir. Özellikle işletme yöneticileri ve girişimcilerin çoğunluğu için, düzenli işlerinize bağlı olarak bir iş web sitesine (düzenli optimizasyon gerektirdiği için) dikkat etmek oldukça yıldırıcıdır. WordPress devreye giriyor. Girişimciler sadece web sitelerini yönetmekle kalmayacak, aynı zamanda ayrı bir geliştirici kiralamaya gerek kalmadan arayüzün görünümünü ve hissini geliştirmek için tam özgürlüğe sahip olacaklar..

WordPress açık kaynaklı bir geliştirme aracıdır, ancak çok çeşitli eklentiler sayesinde kullanıcılara hala birçok güvenlik ve özelleştirme seçeneği sunar. Ayrıca küçük ve orta ölçekli işletmeler için WordPress’in gücünü ortaya çıkarmak için tonlarca ücretsiz (ve premium) temel araç var. Sizin için WP tabanlı bir web sitesi geliştirmek için profesyonel bir geliştiricinin veya şirketin zilini çalmak gerekli olmasa da, tek başına gitme veya iş panoları aracılığıyla uygun fiyatlı yardım bulma seçeneğiniz vardır. oDesk. Ne olursa olsun, hangi yolu seçerseniz seçin, işinizi iyileştirmek için WordPress kullandığınızdan emin olun..

Bu, bu araçla birlikte gelen avantajların yalnızca başlangıcıdır ve bu blogda çok şey var. Bu yüzden, WordPress’in küçük işletmeler için neden harika olduğunu inceleyelim.

1. WordPress Tamamen Ücretsiz

Evet! Doğru duydunuz. WordPress tamamen ücretsizdir. Ücretsiz olarak indirebilir, web sitenize veya yerel bir sanal alana kolayca yükleyebilir ve ardından istediğinizi yapabilirsiniz. Küçük bir işletmenin sahibi olduğunuzdan, işletme sitenizi önceden küçük bir maliyetle oluşturmayı düşünürsünüz. WordPress, para ve zamandan da tasarruf sağladığı için küçük işletmeler için bir nimet olarak ortaya çıktı.

WordPress’in ne kadar uygun olabileceğini görmek istiyorsanız, WordPress ile bir Web sitesi oluşturmanın gerçek maliyetini karşılayan bu gönderiye bir göz atın.

2. Kolay ve Hızlı Web Sitesi Kurulumu

Küçük işletmelerin WordPress’i kullanmasının bir diğer önemli nedeni, tek bir tıklamayla yüklenebilmesidir. Bu, hardcore becerileri gerektirmediği için sunucular veya barındırma konusunda uzman olmanız gerekmediği anlamına gelir.

Bluehost (paylaşılan barındırma için sadece 2,95 $ / ay) ve Cloudways (inanılmaz yönetilen bulut barındırma) hosting planları ile hesabınızı oluştururken WordPress’i seçmeniz yeterlidir ve sizin için kuracaklardır. Veya WP Engine veya Volan gibi saygın şirketlerden yönetilen bir WordPress barındırma planı seçerseniz, parmağınızı kaldırmanız gerekmez. WordPress’te uzmanlaşmıştır, bu nedenle bir plana kaydolmayı bitirmeden önce zaten yüklü, kurulum, yapılandırılmış ve optimize edilmiştir. Daha da iyisi, yönetilen ana makineler kurulumunuzu sizin için halleder, böylece sunucunuza değil işinize odaklanabilirsiniz.

Kurulumdan sonra, web sitesi geliştirmede size yardımcı olan çok çeşitli özelliklere ve işlevselliğe sahip olacaksınız. WordPress’in temiz, bilgilendirici ve kullanımı kolay gösterge tablosu, yeni kullanıcılar için bile web sitesi kurulumunu kolaylaştırır.

3. Açık Kaynak Geliştirme Platformu

Açık kaynak olarak adlandırılır, çünkü herkes WordPress Kodeksi web sitelerine işlevsellik eklemek için (veya gelişmişseniz, kodu istediğiniz şekilde genişletebilir ve yeniden kullanabilirsiniz). Bu, WordPress’i küçük işletmeler için tercih edilen bir seçenek haline getiren en iyi ve en önemli avantajlardan biridir. Kaynak kodu yönetmek için girişimciler bir WordPress geliştiricisi kirala, ama kendi başlarına da halledebildikleri için tamamen kendi tercihleri.

4. Kullanıcı Dostu Arayüz

Sıfır WordPress Tema Özelleştirici

Temel olarak, WordPress, tüm teknik ve teknik olmayan kişilerin bundan yararlanabileceği şekilde yaratılmıştır. Bunu tüm dünyada oldukça talepkar yapan şey budur. Bunun bir başka önemli gerçeği, kullanıcıların kolayca web sayfaları, menüler, yayınlar, formlar oluşturmasına ve hatta videolar ve görüntüler gibi medyaları kolayca ve rahatlıkla yönetmelerine izin veren oldukça etkileşimli ve kullanıcı dostu olmasıdır..

5. Büyük Çevrimiçi Destek Topluluğu

WordPress’in geniş bir kullanıcı topluluğu için güçlü bir çevrimiçi web geliştirme platformu olduğu zaten tartışılmıştır. WordPress mükemmel çevrimiçi ile bilinir destek sistemi. Milyonlarca aktif kullanıcı, yetenekli geliştirici ekibi, geniş bir topluluk ve tartışma forumları nedeniyle, herkes sorunlarının çözümünü kolayca bulabilir. Ayrıca, neredeyse her gün ipuçlarını ve kılavuzları paylaşan tonlarca bilgili WordPress blogu var. Öyle, çünkü WordPress sorunlarının çoğu burada zaten tartışıldı ve muhtemelen birisinin bunu nasıl düzelteceğini kesinlikle bilmesi muhtemeldir. WordPress’in yeni başlayanlar ve küçük işletmeler için en iyi olmasının nedeni budur.

6. Çok çeşitli temalar

Toplam WordPress Teması

Bir web sitesi tasarlamaya başlamak için gereken en önemli özellikler nelerdir? Tabii ki mükemmel bir tasarım! Sitenizin profesyonel bir geliştirici tarafından özel olarak tasarlanması çok pahalı olabilir. Ancak WordPress ile bunun yerine önceden tasarlanmış bir tema seçebilirsiniz. İçinde binlerce ücretsiz tema var WordPress.org tema dizini WPExplorer ücretsiz temaları ve yeni favori web sitemiz gibi saygın web sitelerinde Sadece Ücretsiz Temalar. Tüm bu temalar güzel tasarlanmış ve interaktif bir web sitesi oluşturmak için entegre edilebilir.

Ücretsiz seçeneklere ek olarak, web sitenizi oluşturmak için seçebileceğiniz binlerce daha premium WordPress teması vardır. Premium temalar genellikle ek özellikler ve geliştiricinin desteği ile birlikte gelir. Her şeyi yapabilen bir tema arıyorsanız, kullanımı kolay sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, birçok basit görsel canlı özelleştirme seçeneği (renkler, yazı tipleri, vb.) Ve bir sürü hazır içeren Toplam WordPress temasını kontrol edin birkaç tıklamayla içe aktarabileceğiniz web şablonları hazırladı. Ancak, Themeforest’ta (ve tabii ki diğer pazarlarda) bulunabilen hayır kurumları, muhasebe, restoranlar ve daha fazlası için web’de tonlarca başka niş özel tema da var. Bu nedenle küçük işletmeler, markalarına tam olarak uyan tasarımı bulabildikleri ve kullanabildikleri için WordPress’i seçiyorlar.

7. Her Özellik İçin Eklentiler

Web sitenize daha fazla işlevsellik eklemek için, web üzerinden ücretsiz olarak (veya küçük bir ücret karşılığında) sunulan WordPress eklentilerinden yardım alabilirsiniz. Temalar gibi, programda saklanan binlerce önceden geliştirilmiş eklenti var WordPress eklenti dizini ve CodeCanyon, ThemeIsle, Pippin’in Eklentileri ve daha fazlası dahil olmak üzere pazar yerlerinden daha fazla premium eklenti var. Eklentilerin kullanımı ve kurulumu genellikle kolaydır ve ayrıca web sitenize ek işlevler eklemenize yardımcı olur.

8. SEO Optimize Edildi

WordPress SEO

Arama motoru optimizasyonu olmadan bir web sitesi olması oldukça hiçbir web sitesi olması benzer. Bugün, herkes SEO perspektiflerini göz önünde bulundurarak bir web sitesi oluşturuyor. Bu sorun WordPress ile giderilmiştir. WordPress üzerinde geliştirilen web siteleri varsayılan olarak SEO’nun izlediği yapı zaten arama motorları tarafından kabul edildiği için optimize edilmiştir. Ancak WordPress SEO burada bitmiyor. Daha iyi sıralama için yerinde SEO’nuzu daha da optimize etmenize yardımcı olacak tonlarca harika kılavuz ve eklenti var, ancak başlamanıza yardımcı olacak birkaç şey var:

 • Arama Motoru Sıralamasını İyileştirmek İçin 2017 İçin En İyi WordPress SEO Araçları
 • WordPress için Yoast SEO Kurulum ve Kurulum Hızlı Kılavuzu
 • WordPress SEO’ya Başlangıç ​​Kılavuzu: Geri Bağlantılar, Site Hızı ve Daha Fazlası

9. Çok Duyarlı Tasarımlar

Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olma arzusu WordPress ile kolayca yerine getirilebilir. Duyarlılık, her girişimcinin sadece web siteleri için değil, uygulamaları ve e-posta şablonları için de istediği bir şeydir. Şanslısınız, WordPress temalarının çoğu tamamen duyarlı olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece web siteniz masaüstü bilgisayarlarda, tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünür. Temanızın telefonlarda piksel mükemmel görünmemesi durumunda mobil site optimizasyonu için her zaman eklentileri kullanabilirsiniz.

10. Güvenli ve Güvenilir

WordPress’in sürekli çalışmaları sürekli olarak sürdüren ve mümkün olduğunca güvenli hale getiren güçlü bir CMS ve web geliştirme platformu olduğu doğrudur. Güvenlik sağlama söz konusu olduğunda, WordPress en üsttedir. Serbest bıraktılar düzenli güncellemeler ve güvenlik yamaları böylece sizin için daha güvenli bir web sitesi ortamı oluşturur.

Ayrıca, WordPress web sitenizin güvenliğini bir eklenti veya temel önlemlerle iyileştirmenin birçok yolu vardır. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, daha fazla WordPress güvenlik ipucu için blogumuzu ziyaret edin.

Kapanış Konuşması

Herhangi bir küçük işletme veya yeni başlayan işletmeler için, güçlü bir web varlığı kurmak isteyen zor olabilir. Büyük bir çevrimiçi varlığa sahip olmak, karşılayamayacakları maliyet, zaman ve çaba ile gelebileceği için ciddi bir sorun olabilir. Tüm bu endişelerin kolay ve açık çözümü WordPress. Sadece iş web sitenizi geliştirmek için yakalayın.

Umarım bu blog yazısı, küçük işletmelerin neden kendi web siteleri için WordPress’i düşünmeleri gerektiğine ilişkin tüm sorularınızı yanıtladı. Bir işletme sahibi veya girişimci olarak, başarı için doğru zamanda doğru kararlar vermek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu yüzden düşünmeyin, sadece WordPress’i yükleyin ve onunla birlikte gelen tüm özelliklerden yararlanın.!

Eklemek istediğiniz sorularınız veya ipuçlarınız mı var? Aşağıdaki bölüme yorum yapın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map