WordPress Blogunuzun Güvenini ve Güvenilirliğini Artırmak için 10+ İpucu

WordPress Blogunuzun Güvenini ve Güvenilirliğini Artırmak için 10+ İpucu

Bugünün hızlı tempolu dünyasında yeni bir ürün tanıtmak korkutucu bir girişim olabilir. Ürün herhangi bir şey olabilir – bir blog, bir hizmet, yazılım veya gerçek bir fiziksel “ürün”. İlk bölüm nispeten kolay – ürünü inşa etmek.


Kullanıcıların güvenini toplamak ve güvenilirlik oluşturmak – şimdi tamamen farklı bir top oyunu.

Steve Jobs’un iPhone’un ilk piyasaya çıktığında inanan tek kişi olduğunu belirtmek gerekir. Önemli olan pazar araştırmanızı yapmış olmanız. Ürününüz için kefil olabilirsiniz – sen ona inan. Harika bir başlangıç.

Ama asıl soru şu: müşterilerinizin ürününüze inanmalarını nasıl sağlıyorsunuz? Nasıl sen müşterinizin sunduğunuz şeyin yararlı bulacağı bir şey olduğuna inandırmak mı? Bugünün makalesi bununla ilgili.

Web’i araştırdık – pazarlama ve blog oluşturmada birkaç yetki sitesini inceledik ve Güven ve güvenilirliği artırmak için 10 işlem yapılabilir strateji ve ipucu. Bizim sözümüze güvenmeyin. Devam ederken size gerçek web sitelerinin ekran görüntülerini göstereceğiz!

Bu stratejileri kullanarak markanızın güvenilirliğini artırabilir, güven oluşturabilir ve nihayetinde sadık bir burs toplayabilirsiniz. WPExplorer tamamen WordPress ile ilgili olduğundan, her stratejiyi uygulamanıza yardımcı olacak birkaç eklenti ve temadan bahsetme özgürlüğünü aldım. Kendi yöntemlerinizi deneyebilirsiniz ve bunları paylaşmak isterseniz, bunu duymak isteriz.!

1. Müşteri Tabanı

Customer.io Müşteri

Customer.io – Bir e-posta yazılımı, etkili müşterilerin listesini gösterir

Güçlü bir müşteriye sahip olmak, pazarlama cephaneliğinizdeki en güçlü silahlardan biridir. İster başlangıç, isterse iyi kurulmuş bir ürün olsun, müşteri logolarını görüntülemek, güven oluşturmak için mükemmel bir önlemdir. Kendimizi markalarla ilişkilendirmeyi seviyoruz. (Yapmasaydık, süslü bir çift koşu ayakkabımız olmazdı).

Müşteriniz etkili ise, logolarını “Müşterilerimiz” bölümünüz altında görüntülemek büyük bir etki yaratır. Etkili bir marka ürününüzü kullandığında, ikincisi (ürününüz) önemli etkilemek kendi alanında veya pazarında. Müşterileriniz artık ürününüzün şu olduğunu biliyorsunuz:

 1. Dürüst
 2. yaşayabilir
 3. Kurumsal kullanıma hazır

Örnek Olay İncelemesi # 1 – ManageWP

WP Müşterilerini Yönetin

ManageWP’nin etkileyici müşterileri tüm bunları konuşuyor

Potansiyel bir müşteriysem ve seçimimi iki ürün arasında daralttım – ManageWP ve XYZ, tonlarca önde gelen endüstri insanının 1 numaralı yazılımı kullanması – kesinlikle tercih ederim.

Örnek Olay İncelemesi # 2 – Yeni Web Siteleri

Tabii ki, yeni başlayanlar için güçlü bir müşteri tabanına sahip olmak her zaman mümkün değildir. Böyle bir durumda, popüler medya kuruluşlarında öne çıkmaya çalışın – örneğin, ürün nişinizdeki bloglar size başarılı bir başlangıç ​​lansmanı için ihtiyacınız olan kitleyi kazandıracak.

Misal: Yeni bir WordPress eklentisi, tema veya (WordPress odaklı) hizmet oluşturduysanız, en iyi 10 WordPress blogunda yer almak size yeni ürününüzü sergilemek için muazzam bir platform sağlayacaktır..

Özetlemek gerekirse, güçlü bir müşteri tabanına sahip olmak ürününüzün etkisi üzerinde derin bir etkiye sahiptir ve seçim sürecinde önemli bir rol oynar. Benzer bir ürünle karşılaştırıldığında seçilme şansını artırır.

Logolar Vitrin Eklentisi

Eklemek için hızlı ve kolay bir yol ekstra çalışmanıza olan güvenilirlik katmanı, potansiyel müşterilere birlikte çalıştığınız diğer müşterileri göstermektir. Bir geliştirici değilseniz, bunu sitenize eklemenin hızlı ve kolay bir yolu Logolar Vitrin eklentisidir. Eklenti, web sitenizde bir dizi şirket logosu görüntülemenize olanak tanır – istemciler, sponsorlar, ortaklar vb. Bu logoları sabit boyutlu bir ızgarada, duyarlı bir ızgarada veya bir logo karuselinde görüntüleyebilirsiniz. Bir kullanıcı belirli bir logoya geldiğinde görüntülenen gri tonlama, vurgulama ve araç ipucu arasından seçim yapabileceğiniz bir dizi efekt vardır..

Logolar Vitrini

Eklentinin ayarlanması kolaydır, eklemek istediğiniz logoları ve gerekirse şirketin web sitesine bir bağlantı yüklemenizi sağlar. Logo vitrini istediğiniz sayfaya eklemek, ilgili kısa kodu kopyalamak ve metin düzenleyicisine yapıştırmak kadar basit, hatta kenar çubuğuna eklemek istiyorsanız bir widget. Serbest yazarlar, fotoğrafçılar, web tasarımcıları ve etkinlik sektöründeki herkes bu eklentiden gerçekten faydalanacak.

2. Üyelik Gücü

Üyelik gücü çeşitli şekillerde gelir ve çeşitli ürünler için geçerlidir. Bu, indirme veya satış sayısını, müşteri sayısını ve sosyal paylaşım ve takipçilerinizdeki şubeleri içerebilir. Onlara daha yakından bakalım.

2.1 – İndirme Sayısı

Bu üyelik gücü kategorisi, temalar, eklentiler ve ürün paketleri gibi indirilebilir ürünleri içerir. Ürününüzün kaç kez indirildiğini görüntülemek, yetkisini oluşturmanın kesin bir yoludur. İndirme sayısı ne kadar yüksek olursa, otorite o kadar büyük olur.

Herkes kullanıyor, bu yüzden iyi olmalı.

Örnek Olay İncelemesi # 3 – VLC Media Player

Sayım Önemlerini İndir

Bir yazılımın indirme sayısı (veya “popülerliği”) karar verme sürecimizi doğrudan etkiler

Basit bir örnek verelim. Bir medya oynatıcı indirmek istiyorsunuz ve VLC veya CCCP’yi duymadınız. Şimdi, ikisi arasında bir seçim yapıldıysa, karar vermenin en kolay yolu en yüksek indirme kitlesine sahip olanı seçmek olacaktır. Bu benzetme, kullanıcının özne / alanda teknik olarak sağlam olmadığı durumlarda daha da uygulanabilir.

Örnek Olay # 4 – WPExplorer

WPExplorer Tema Orman Profili

Bu, WPExplorer’ın Themeforest portföyünün ekran görüntüsüdür. Her bir temanın indirme sayısını ve genel derecelendirmelerini incelerseniz, her birinin iyi müşteri geri bildirimleriyle yüzlerce ila binlerce kez indirildiğini görürsünüz. Bu bir güven yükseltici – bilinçaltında WPExplorer’ı “iyi” veya “saygın” bir WordPress tema yapımcısı olarak değerlendirdiniz.

WPExplorer Tema Orman Portföyü

Themeforest’ta WPExplorer’ın portföyü. İndirme sayısı karar verme sürecinizi doğrudan etkiledi.

2.2 – Müşteri Sayısı

Bu, ürününüzün güvenilirliğine doğrudan bir önlemdir. Herhangi bir hizmet veya üyelik odaklı ürün için geçerlidir. Müşteri sayısı arttıkça, hizmet veya ürünün güvenilirliği de artar.

Örnek Olay İncelemesi # 5 – Zarif Temalar

Zarif Temalar

ElegantThemes, açılış sayfasındaki üye sayısını görüntüler

2.3 – Sosyal Medya Abone Sayısı

Bu, sosyal medya siteleri ve video barındırma siteleri (YouTube gibi) gibi medya dağıtım kuruluşları için geçerlidir. Sosyal medya kuruluşları Facebook hayranlarınızı, Twitter takipçilerinizi ve YouTube abonelerinizi içerir – temel olarak tüm sosyal ağ bant genişliği.

İçerik Pazarlama Enstitüsü

İçerik Pazarlama Enstitüsü’nün Sosyal Medya Abonelerinin Ekran Görüntüsü

Abone sayısı sitenizin bir ölçüsüdür sosyal güç. Hayranlarınızın sayısı ne kadar yüksekse, siteniz o kadar popüler olur. Medya dağıtım kuruluşları, sosyal medya pazarlamanızın doğru bir şekilde yapılması şartıyla hayati bir trafik kaynağıdır..

2.4 – Sosyal Medya Takipçileri sitenize zarar verebilir!

Alışılmadık derecede çok sayıda sosyal medya hayranına ve takipçisine sahip olmak zaman zaman verimsiz ve hatta zararlı olabilir. Örneğin, Twitter takipçileri ve Facebook hayranları satın alabileceğiniz tonlarca site var. Birçoğu sahte – “hayranlarınız” olarak adlandırılan şeylerden başka bir şey değil otomatik hesaplar (botlar) veya saldırıya uğramış / güvenliği ihlal edilmiş hesaplar gerçek kullanıcıların. Alt satır – botlardan gerçek trafik almıyorsun. İşte altın bir kural:

Etkili bir kullanıcıyı hedefleyin

Küçük ama etkili bir aboneye sahip bir Twitter tanıtıcısı, sahte ve / veya güvenliği ihlal edilmiş hesapları olan 5000 takipçiye sahip bir hesaptan çok, bir kullanıcı veya arama motoru için çok daha güvenilirdir. Gerçek, aktif aboneler istiyorsunuz (ideal olarak kendi takipçileri üzerinde etkisi olan kullanıcılar).

Arama motorları bu günlerde inanılmaz derecede akıllı ve sadece daha akıllı hale geliyor. Birkaç ay önce, Google, iyi SEO puanları için mobil duyarlı bir web sitesinin önemini resmi olarak belirtinceye kadar bir mobil siteye sahip olmak o kadar önemli değildi. Google’ın sizin veya sitenizin dizinindeki etkisini otomatik olarak belirlediği SEO topluluğunda iyi bilinen bir gerçektir. Etkili abone sayısı ne kadar yüksek olursa – SEO puanlarınız o kadar yüksek olur.

Şeyler Güneye Gidince:

İşlerin ilginç olduğu yer burası – alışılmadık derecede çok sayıda takipçinizi toplamak için yeterince uzun süre İnternette bulunmadıysanız, Google sitenizin güvenilirliğini şüphe altında tutacaktır. Abonelerinizin çoğunluğunun sahte hesaplar olduğunu görürlerse, patlama! SEO puanlarınız düştü.

Sahte abonelerden şüphelenilen bir siteyle tekrar takip edebileceğinizi düşünüyorsanız, çok, çok sıkı çalışmanız gerekecek. Yeni bir bölüm başlatmak genellikle daha iyidir – yeni bir marka ile aynı ürünü. Bu bağlamda birçok başarısızlık ve başarı hikayesi oldu – daha fazla bilgi edinmek isterseniz birkaç SEO forumunda dolaşmanızı öneririm.

3. E-posta Aboneleri

Birçok web sitesi, e-posta katılım formlarında bülten abonelerinin sayısını gösterir. Bu bloglar ve diğer web siteleri için harika bir liste oluşturma taktiği. Ürününüzü, sosyal medya hayranlarına benzer çok sayıda takipçiyle ilişkilendirir. (Elbette, e-posta listesi oluşturma, sosyal medyadan daha güçlü olduğu için özel bir ilgiyi hak ediyor.)

e-posta aboneleri

“30.000 aboneye katılın”, müşterilerinizi e-posta adreslerinden vazgeçmeye teşvik etmek için iyi bir yoldur.

Dikkat Sözü: Birisi sitenize abone olduğunda, özel bilgileriyle size güvenir – bu bilgilerle doğrudan iletişim kurmanın bir yolu. Bir ayrıcalık olarak düşünün. İşte birkaç kural (bunları e-posta pazarlamasının 3 emri olarak düşünün)

 1. Abonelerinize asla sahte / şüpheli ürünlerle e-posta göndermeyin, yalnızca yayıncı size çok miktarda para vaat ettiği için.
 2. Yalnızca kişisel olarak kullandığınız ve test ettiğiniz ürünler.
 3. Asla, asla, e-posta listenizi satmayın (genellikle bir ton para getirir). Bu son derece etik dışı. Eğer karmaya inanıyorsanız… sapmayı elde edersiniz, değil mi??

4. Sayfa Görüntüleme Sayısı

Sayfa görüntüleme sayısını görüntülemek, bir sitenin popülerliğini tasvir etmenin harika bir yoludur. İdeal olarak blogunuzdaki tek tek sayfaların sayfa görünümlerini görüntülemeniz gerekir. Bu, her gönderinin ayrı bir sayfa görüntüleme sayısına sahip olacağı anlamına gelir. Kitleniz popüler yayınlar ile popüler olmayanlar arasında ayrım yapamayacağından, bir dizi sayfa görüntülemesinin görüntülenmesi işe yaramaz.!

5. Sosyal Medya Paylaşımlarını Görüntüleyin

Üyelik Gücü kategorisinde sosyal güç (# 2.3) hakkında konuştuk. Sosyal medya paylaşımlarının sayısı teknik olarak bu kategoriye girse de, bence özel bir ilgiyi hak ediyor. Bunun nedeni, sosyal medya paylaşım sayısını görüntülemek biraz zor – daha çok iki ucu keskin bir kılıç ve bunun nedeni:

 • İdeal olarak, sosyal puanlarınızı yalnızca önemli sayıda paylaşıma ulaştığınızda görüntülemeniz gerekir. Ayrıca, bu sayı belirgin bir şekilde gösterilmelidir. Kullanıcının, okumayı bitirdikten sonra yayını paylaşma olasılığını artıracaktır..
 • Diğer taraftan, sosyal paylaşımların sayısı düşük olduğunda (20’den az konuşuyorum), numarayı göstermeyin. Bunun yerine, sosyal paylaşım simgesini görüntüleyebilirsiniz. Paylaşımlar sağlıklı bir rakama ulaştığında, bunu göstermenin zamanı geldi!
 • Son olarak, yalnızca paylaşımın çoğunun gerçekleştiği sosyal medya kanallarını görüntülemeniz gerekir. Yirmi farklı paylaşım düğmesiyle kullanıcı deneyiminizi karıştırmayın.

Sosyal kanallarla denemeler yapın, kitlenizin hangilerini tıkladığını görün ve onlarla çalışın. Bu size gerçek, hedeflenmiş trafik getirecektir. Monarch Social Sharing eklentisini Elegant Temalar’dan kullanmanızı öneririm – kullanımı gerçekten çok kolay ve oldukça zarif.

hükümdar-pop-up

Ekip eklenti ile harika bir iş çıkardı ve şaşırtıcı özelliklerle dolu geliyor. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen Monarch eklentisi incelememi inceleyin.

Örnek Olay # 6 – Düşünen Zihin

İşte hep takip ettiğim bir yazar – Gregory Ciotti. HelpScout’un arkasındaki adam ve Inc.com ve diğerlerinin beğenisinde yer alan çılgınca popüler bir psikoloji blogu..

gc

Bu onun açılış sayfası. Birkaç satırda boyunu nasıl açıkladığını ve okuyucunun e-posta adresi için nasıl konuşmaya devam ettiğine dikkat edin. Temiz, basit, noktaya kadar ve hiç spam değil, ayrıca bir şeyler öğrenebileceğiniz bonus sunuyor.

6. En Başarılı Ürünlerinizi Gösterin

En son ne zaman “XYZ’nin yaratıcılarından başka bir gişe rekorları kıran film” ile fragmanına başlayan bir film gördünüz? Çok uzun zaman önce değil mi? Çünkü sadece işe yarayan eski bir pazarlama tekniği. En başarılı ürünlerinizi tasvir etmek, yeni ürününüzün potansiyel müşterinizin kafasındaki değerini otomatik olarak yükseltir.

Önceki satırın bir anlamı yoksa, Cristopher Nolan’ın yönettiği en son filmlere bir göz atın. Hemen hemen her biri “Kara Şövalye Üçlemesi’nin yaratıcısından…” sloganını içerecek. Neden? Çünkü ben batman’ım. Şaka yapıyorum. Bunun nedeni, Kara Şövalye Üçlemesi’nin dünya çapında toplam 2 milyar doları aşan en başarılı üçlemeden biri olmasıydı. Bu nedenle Bay Nolan’ın en son çalışmasını görmekle çok ilgileniyorum. Aynı kurallar çevrimiçi pazarlama için de geçerlidir.

Örnek Olay # 8 – WPBeginner

WPBeginner Ana Sayfası

Örneğin WPBeginner’ı ele alalım. Onları daha önce duymadıysanız büyük olasılıkla tonlarca harika öğretici ile iyi bir blog olduğu sonucuna varacaksınız..

Ana sayfalarına geldiğinizde, oluşturdukları ürünlere (hemen) bir referans bulamazsınız. Kendilerini sokmayı seçtiler vitrin “Öne Çıkan WordPress Eklentileri” bölümüne ekleyin. Duyduğunuz (veya kullandığınız) popüler bir ürün oluşturduklarını öğrendiğinizde, zihniniz marka değerlerini kendiliğinden artıracaktır. Popüler ürünleri sergilemenin güzelliği bu.

7. Başarılarınızı veya “Öne Çıkanlar” veya “Görüldüğü Gibi” Bölümlerini listeleyin

Bu yöntem zaman testli, basit ve etkili bir otorite güçlendiricisidir. Çalışmanız etkili bloglarda ve dergilerde öne çıkarıldığında veya incelendiğinde, onu tasvir etmeyi unutmayın!

Örnek Olay İncelemesi # 9 – CloudMagic

CloudMagic Ana Sayfası

CloudMagic Ana Sayfası

Android telefonum için de iOS sürümüne sahip yeni bir e-posta uygulaması arıyordum. Google Play Store’daki çok sayıda seçenek göz önüne alındığında, (1) tasarım ve (2) indirme sayısına göre uygulamaları kaldırmaya başladım. Tonlarca uygulama arasında 10 dakikalık eleme yaptıktan sonra,.

İkincisinin (CloudMagic) incelemelerini kontrol ettim ve TIME Dergisi’nde yer aldığını öğrendim ve Wall Street Journal. Ben satıldım! Uygulamanın işlevselliğinin kusursuz olduğunu belirtmek önemlidir. Son e-posta uygulamamın verdiği hataları bana vermedi. Bu nedenle, daha önce de belirttiğim gibi, ürününüz harika olmalı. (Ve bu sözde nispeten kolay kısımdı).

bulut gibi aşk

Bu, CloudMagic’in özel müşteri sayfası. İncelemelerini nasıl canlandırdıklarına dikkat edin.

8. Müşteri Görüşleri

Potansiyel müşterinize eski müşterilerinizin ürününüz hakkında söylediklerini göstermek, güven kazanmanın ve güvenilirliği artırmanın kesin bir yoludur. Tabii ki, ağızdan ağıza çok daha iyi çalışıyor, ancak müşteri referansları 7 milyar insanla bir dünyaya en yakın olacağız.

Yine, sosyal paylaşım gibi, kullanıcı incelemelerinde kullanılan tonlar arasında bir denge bulmanız gerekir. Çok olumlu bir kişi şüpheci alıcıyı atabilir.

Müşteri Görüşleri bizi yukarıda tartıştığımız bir konuya getiriyor – Müşteri Tabanı. Etkili bir müşterinin gizli bir silah olduğunu hatırlıyor musunuz? Müşteri referansları için aynı kurallar geçerlidir.

Müşteriniz ne kadar etkili olursa, ifadesi o kadar fazla ağırlık taşıyacaktır.

Örnek Olay İncelemesi # 10 – StudioPress

StudioPress, endüstri standardı WordPress çerçevelerinden birini yaratan bir şirkettir – Genesis. Tüm zamanların en çok satan WordPress çerçevesine sahipler ve her yerdeki profesyoneller tarafından güveniliyor.

StudioPress Görüşleri

StudioPress ana sayfasına bir göz atın. Müşteri referanslarını altta aynı sayfaya eklediler.

Bahsedilen tüm insanlar nişlerinde etkilidir. Bu, kaçınılmaz olarak StudioPress’in boyunu arttırır ve (bir çeşit) biraz daha yüksek fiyat etiketlerini haklı çıkarır.

9. Takım Biyografileri

İmgeler “çabuk karar” özelliklerimiz üzerinde çok büyük bir etkiye sahiptir. Bilinçaltı zihnimizde, karar verme sürecimizi yanlışlıkla etkileyen önemli bir rol oynarlar. İyi bir satış perdesinin yanı sıra tamamlayıcı bir fotoğrafın satışları önemli ölçüde arttırmada nasıl güçlü bir kombinasyon olabileceğini belgeleyen çok sayıda rapor var..

Bu benzetmeyi takım biyografilerine genişletelim. Ekip üyelerinin fotoğraflarına baktığımızda, yanlışlıkla onlarla temel bir bağlantı kuruyoruz. Eğer onlardan biriyle sokakta buluşacak olsaydın, gidebilirsin – “Hey, seni daha önce gördüm… XYZ ürününün arkasındaki ekipte değil misin?”

Ekibinizin biyografisini canlandırmanın çeşitli yolları vardır. Genellikle aşağıdaki öğelerin bir kombinasyonunun iyi bir takım sayfası oluşturduğu görülür:

 • Her ekip üyesinin iyi, temiz ve tercihen kişiselleştirilmiş fotoğrafı.
 • Sosyal medya kullanımı – Twitter ve LinkedIn en sık kullanılan iki tanesidir.
 • Bir mesaj – üçüncü şahısta veya birinci şahısta olabilir.

Hazır görüntülerden kaçının.

Stok görüntüler her ne pahasına olursa olsun kaçınmaya çalışmanız gereken bir şeydir. Takım sayfanız başlangıç ​​olarak isteğe bağlı bir sayfadır. Amacı, müşterinizi ekibinize tanıtmaktır. Bu nedenle ekip sayfanızda stok görüntüleri veya fotojenik modellerin “portrelerini” kullanmamanızı öneririz. (Ama hey, eğer takım üyeniz bu özellikleri içeriyorsa – kudos!)

Birçok iş WordPress temasında bir personel gönderi türü ve / veya sayfa şablonu olsa da, bir ekip sayfası hazırlamak önemli ölçüde zaman ve enerji gerektirir. Buna yalnızca ürün ve web sayfası halledildiğinde odaklanmalısınız..

Örnek Olay İncelemesi # 11 – WooThemes

WooThemes ekip sayfası

İşte WooThemes takım sayfasının ekran görüntüsü.

10. Kenar Çubuğunda “Popüler Gönderiler” Widget’ı

Çoğu blogda birden çok pencere öğesi içeren bir pencere öğesi kenar çubuğu bulunur. En yaygın olanları Kategoriler widget’ı, Etiket widget’ı, bülten aboneliği kutusu ve sosyal medya widget’ını içerir.

popüler gönderiler widget, blogunuzdaki en popüler makaleleri (veya sayfaları) topladığından gerçekten ilginç bir şeydir – yalnızca ziyaretçilerinize dayanarak. İdeal olarak, popüler yayınlarınızı değiştirmemeli ve eklentinin sayfa görüntülemelerine, paylaşımlara ve diğer metriklere göre otomatik olarak oluşturmasına izin vermemelisiniz.

Örnek Olay İncelemesi # 12 – New York Times

nytimes

NYTimes, dünyadaki en etkili dergilerden biridir ve kişisel bir favoridir. Kenar çubuğu widget’ını her zaman gerçekten yararlı buldum – sık sık bir makaleyi arkadaşlarıma ve meslektaşlarıma e-postayla göndermek için kullandım. Widget, en popüler yayınları 3 farklı metriğe göre sıralar:

 • En çok görüntülenen
 • En Çok E-posta Gönderilen
 • Sizin için önerildi (öncelikle okuma alışkanlıklarıma dayanıyor)

Bu veriler, kullanıcı deneyimini geliştirmenin yanı sıra analitik amaçlar için inanılmaz derecede faydalıdır. Sizin için şanslı birçok dergi tarzı WordPress temaları sekmeli bir mesajlar widget’ı içerir, böylece bu özelliği size kenar çubuğuna eklemek widget’ı sürükleyip bırakmak kadar kolay olabilir.

11. İlgili Yazılar (Bonus)

Makalenizin altına yerleştirilen ilgili yayınlar, sitenizin hemen çıkma oranını düşürmede önemli bir rol oynar. Bir makaleyi bitirdikten sonra, aynı konuyla ilgili yeni bir grup sunulduğunda, okumaya devam etme ve bunlardan birini tıklatma olasılığınız daha yüksektir. Ziyaretçileriniz sitenizde şimdi daha fazla zaman geçirdikleri için bu, sitenizin hemen çıkma oranını önemli ölçüde azaltır..

Bu yöntemin çalışması için doğru sayıda etiket ve kategoriye sahip en az sayıda ilgili makaleye (8-10) sahip olmanız gerektiğini belirtmek önemlidir. Kullanabilirsiniz JetPack veya WordPress için İlgili Mesajlar aynı ulaşmak için eklenti.

Dikkat Sözü: İlgili yayınları oluşturmanın genişletilmiş hesaplama kaynakları gerektirdiğini ve dolayısıyla barındırma sunucunuza fazladan baskı uyguladığını bilmelisiniz. BlueHost gibi paylaşılan bir barındırma ortamındaysanız, lütfen WordPress önbelleğe almayı etkinleştirmeyi unutmayın.

WordPress Blogunuzun Güvenini ve Güvenilirliğini Artırmak için 10+ İpucu Özetleme

İşte bu yayınlarda öğrendiklerimizin kısa bir özeti:

 1. Etkilendiğinizi gösterin Müşteri tabanı
 2. Vitrini üyelik veya indirme gücü (ürününüze bağlı olarak)
 3. Ekranı e-posta abonesi sayısı bülteninize (isteğe bağlı)
 4. Göster sosyal paylaşımlar, ama aynı zamanda dikkatli ol
 5. Sayısını göster sayfa görüntüleme sayısı makalelerinizin
 6. En fazlasını sergileyin başarılı ürünler
 7. Kişisel /iş başarıları (ürünle ilgili)
 8. Vitrini müşteri referansları (# 1 noktasına yakın benzerlik)
 9. Oluşturmak takım biyografileri sayfası (geri kalanı halledildikten sonra)
 10. kullanım widget’lı kenar çubukları ek trafik oluşturmak ve kullanıcı etkileşimini artırmak
 11. Görüntüle İlgili Mesajlar hemen çıkma oranını artırmak için her gönderinin sonunda

Sonuç

Özür dilerim sizi sıktıysam, bazılarınız konuştuğumuz tüm tekniklerin farkında olabilir. Ama bir hatırlatma her zaman iyi olur?

Kısacası, başarılı bir iş modeli için ihtiyacınız olan şey:

 • İyi bir ürün oluşturun – gurur duyduğunuz bir şey.
 • Pazarlayın. Doğru yapıldı, insanlar ürününüzü satın alacak.
 • Her iki adım da doğru şekilde yapıldıysa, insanlar ürününüz / hizmetiniz için ödeme yapmaya devam eder.

Bu yüzden bir iPhone için 999 $ memnuniyetle ödersiniz, çünkü elma güven ve güvenilirliğin zirvesidir. İnşallah işinizi büyütmek için bazı yararlı ipuçları öğrendiniz.

Bu ipuçlarına eklemek için herhangi bir örneğiniz veya deneyiminiz varsa veya kendi ipuçlarınız varsa, bunları duymak isteriz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map