Web Siteniz İçin En İyi WordPress Hosting

Web Siteniz İçin En İyi WordPress Hosting

WordPress web sitenizi oluşturmanın en iyi yoludur, ancak temalara ve eklentilere başlamadan önce web siteniz için en iyi WordPress barındırma bulmanız gerekir. Bu zor olabilir. Bir bakışta hepsine çok benzeyen benzer planlara sahip yüzlerce şirket var. Ancak tüm barındırma aynı değildir ve özellikle web siteniz için en iyi WordPress barındırma kararını verirken dikkate almak isteyebileceğiniz bazı önemli faktörler vardır..


Bu yayında, web siteniz için en uygun planı nasıl seçeceğinizi ve kişisel olarak test etme şansımız olan en iyi WordPress barındırma planlarını nasıl paylaşacağınızı göstereceğiz. Başlayalım!

İyi Hosting Kontrol Listesi

İyi Hosting Kontrol Listesi

Web siteniz için en iyi WordPress barındırma ararken, kontrol etmek istediğiniz birkaç kutu vardır. Noktaya doğrudan Başlarken, herhangi bir web kendi tuz değerinde hosting şirketi aşağıdaki olacaktır:

 • PHP sürüm 7+
 • MySQL sürüm 5.6+
 • HTTPS desteği
 • WordPress tek tıklamayla kurulum veya önceden yüklenmiş (yönetildiyse)
 • Dahili önbellekleme *
 • Çalışma süresi garantisi
 • E-posta, sohbet veya telefon desteği

Bir geliştirici değilseniz veya daha önce barındırma satın almadıysanız, listedeki ilk üçü size biraz yabancı gelebilir. Basit tutmak için, barındırma şirketleri barındırma planlarını sağlamak için sunucuları (mega bilgisayarlar gibi) kullanır. Bu sunucular WordPress’in en son sürümünü sorunsuz bir şekilde kurabilmelidir; WordPress.org şu anda PHP 7.2 ve MySQL 5.6’ya kadar.

WordPress ayrıca tavsiye HTTPS ve biz de yapıyoruz. İyi bir barındırma şirketi, premium SSL sertifikaları satacak veya blog okuyucularının web sitenize güvenli bir şekilde erişebilmesini sağlamak için Let Encrypt gibi ücretsiz bir üçüncü taraf hizmeti kullanmanıza izin verecektir.

Tam olarak yönetilen (WordPress’in sizin için önceden yüklendiği ve bakımının yapıldığı) veya tek tıklamayla kolay kurulum sunan bir ana bilgisayar seçmenizi önemle öneririz. WordPress’i bir barındırma planına manuel olarak yükleyebilmenize rağmen, gerçekten yalnızca geliştiriciyseniz deneyimli olmasını öneririz..

Son olarak, iyi hosting şirketleri sunacak kesintisiz çalışma garantisi ve hat üstü desteği. Çalışma süresi garantileri, web sitenizin çalışır durumda kalmasının% 99,9’unun veya daha fazlasının, sunucu güncellemelerinin çok kısa bir zamanını bırakmasını sağlar. Ve destek gerçekten çok önemli. Eğer herhangi bir hosting sorunu varsa birini tutun edebilmek istiyorum. İyi hosting şirketlerinin bir destek teknolojisi ile iletişime geçmeniz için birkaç kolay yolu olacaktır.

WordPress Barındırma Türleri

WordPress Barındırma Türleri

Hosting söz konusu olduğunda seçenek sıkıntısı yoktur. Planların her türlü şirketten farklı isimleri vardır, ancak işte web siteniz için en iyi WordPress barındırma bulmaya çalışırken göz önünde bulundurmak isteyebileceğiniz en yaygın WordPress barındırma türleri.

Paylaşılan WordPress Barındırma

En yaygın ve genellikle en uygun fiyatlı, paylaşılan barındırma, bir sunucuda birden çok kullanıcı hesabını birleştirir. Bu, bant genişliği ve bellek gibi kaynakları diğer kullanıcılarla “paylaştığınız” anlamına gelir. Paylaşımlı barındırma, yeni blogcular için mükemmeldir çünkü ilk kez başlarken büyük olasılıkla bir ton kaynağa ihtiyacınız olmayacaktır ve daha sonra her zaman daha büyük bir plana ölçeklenebilir veya daha sonra kaynak ekleyebilirsiniz.

WordPress paylaşılan hosting çalıştırmak söz konusu olduğunda, genellikle ihtiyacınız olan gücü sağlama yeteneğinden daha fazladır. Çoğu paylaşılan barındırma sağlayıcısı “1 tık” yükleme işlemi sunduğundan WordPress’i yüklemek de oldukça kolaydır. Planlamak için kaydolduğunuzda WordPress’i seçmeniz yeterlidir ve hemen bloglamaya başlamaya hazır olursunuz.

Cloud WordPress Barındırma

Bulut barındırma, kullanıcılara “bulut” üzerinde barındırılan tek tek sanal sunucular sunar; bu durumda bu, dünya çapında bir sunucu ağıdır. Bulut barındırma avantajı (teorik olarak) web sitesi asla aşağı gitmeyecek çünkü herhangi bir zamanda sunucular yukarı ve dünyanın herhangi bir yerinde çalışıyor olmalıdır. Bulut barındırma, ölçeklenebilirliği ile de ünlüdür, çünkü ihtiyacınız olduğunda daha fazla kaynak eklemek çok kolaydır.

Kendi sunucu ayarlarını yönetmek isteyen teknoloji meraklısı insanlar için bulut barındırma öneriyoruz, ancak yönetilen bulut barındırma hizmeti sunan şirketler de yeni blogcular için uygun bir seçenek haline getiriyor. Ölçeklenebilir olduğu için, değişken trafiğe veya büyük / düzensiz patlamalara neden olabilecek sosyal ağ, resim paylaşımı veya viral içerik türü web siteleri için mükemmel bir seçenektir..

 WordPress için VPS Hosting

VPS, sanal özel sunucuyu temsil eder ve bir barındırma şirketi, fiziksel bir sunucuyu dijital olarak birden çok ayrı sanal sunucuya bölmek için yazılım kullandığında ortaya çıkar. Bu, kendi sunucunuza sahip olmak için daha uygun fiyatlı bir seçenektir, ancak sanal sunucu ayarlarınızı kontrol ettiğiniz için çalışmak için gelişmiş teknik beceriler gerektirir.

Orta boy bloglar veya işletmeler için VPS mükemmel bir seçenektir. WordPress’i sunucunuza manuel olarak yüklemeniz ve tüm sunucu ayarlarınızı yönetmeniz gerektiğini unutmayın. Bu nedenle sunucular hakkında bilgi edinmenizi veya bir uzman kiralamanızı öneririz.

Özel Sunucu Barındırma

Özel bir sunucu, bir hosting şirketinden kiralayabileceğiniz kendi bağımsız sunucunuzdur. Fiziksel sunucuyu sizin için korurlar, ancak tüm ayarlar ve yazılımlar sizin elinizde. Daha maliyetlidir, ancak% 100 kontrol sizdedir ve sunucu kaynaklarının% 100’ünü büyük bir blog, web sitesi veya işletme için en iyi seçenek haline getirir..

VPS’ye benzer şekilde, özel sunucunuzu yönetmek için bir profesyonel kiralamanızı veya bir sunucuyu düzgün bir şekilde çalıştırmak için çeşitli ayarlar, yazılım ve kodlama dillerini öğrenmek için çok fazla zaman harcamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bu yeni başlayanlar için önerilen bir barındırma seçeneği değildir.

Yönetilen WordPress Barındırma

Yönetilen WordPress Hosting, bir WordPress web sitesine ev sahipliği yapmanın en kolay (ve bizim görüşümüze göre en iyi) yoludur. Hosting hosting ile hosting şirketi sunucunuzu WordPress için tamamen optimize eder ve tüm güncellemeleri ve ayarları yönetir.

En çok yönetilen WordPress barındırma, blogcular, küçük işletmeler, çevrimiçi portföyler vb.İçin harika bir uyum sağlayan paylaşılan veya bulut platformuna dayanmaktadır. WPExplorer için).

Hangi Hosting’i Seçmelisiniz?

İlk önce amaç web sitenizin. Bir e-ticaret mağazasına karşı bir blogun çok farklı hosting ihtiyaçları olacaktır. Bloglar, kişisel portföyler veya küçük profesyonel web siteleri genellikle hafiftir ve büyük bir barındırma planına daha az ihtiyaç duyarlar. Alternatif olarak, e-ticaret, dizin veya sosyal siteler çok fazla kaynağa ve dolayısıyla daha büyük, daha pahalı bir barındırma planına ihtiyaç duyacaktır..

İlk noktamızla aynı çizgiler boyunca, içerik. Bir sayfalı bir web sitesi küçük, paylaşılan bir barındırma planında iyi olur. Yüzlerce sayfalık bir kurumsal işletme web sitesi, aktif bir blog ve özel bir çalışan ağı, özel bir sunucu ile muhtemelen en iyisini yapacaktır.

Son olarak senin trafik hosting ihtiyaçlarınızda önemli bir rol oynayacaktır. Yeni bir web sitesinin aşağıdakileri oluşturması ve düzenli trafiği artırması biraz zaman alacaktır. Başka bir ağda veya sosyal medya sitesinde zaten büyük bir varlık göstermediyseniz, barındırma planınızla muhtemelen en alttan güvenli bir şekilde başlayabilir ve web siteniz büyüdükçe ölçeklendirebilir veya yükseltebilirsiniz..

En İyi WordPress Hosting Şirketlerinin Basit Karşılaştırması

Birçok hosting şirketi benzer özellikler sunarken, iki hosting şirketi tam olarak aynı değildir. Her ev sahibi uzmanlık barındırma planları sunar ve önerdiğimiz tüm barındırma şirketleri WordPress için mükemmeldir. En iyi WordPress barındırma için seçimlerimizi öğrenmek ve hangilerinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu bulmak için okumaya devam edin.

Bluehost: Uygun Fiyatlı Paylaşımlı WordPress Barındırma

Bluehost Web Barındırma

Bluehost barındırma ve bir nedenle en büyük oyunculardan biridir – onlar bol kaynak, iyi destek ve herhangi bir yeni web sitesi sahibinin seveceği bazı ekstra avantajları ile uygun fiyatlı hosting planları sunuyoruz. Bluehost ücretsiz bir alan adı, ücretsiz SSL, ücretsiz e-posta hesapları ve bonus pazarlama teklifleri sunar (artı ve ana kullanıcılar için pazarlama tekliflerinde 200 $ gibi). En iyisi, planları en uygun fiyatlı seçeneklerden bazıları – ayrıca WPExplorer okuyucular için% 63’lük büyük bir indirim sunuyor, bu yüzden sevilmeyecek şey?

Bluehost Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Cloudways: Cloud Hosting Kolaylaştı

Cloudways Web Barındırma

Bulut barındırma, web sitenizi barındırmanın esnek bir yoludur, ancak bazı kullanıcılar için WordPress’i AWS, Digital Ocean veya Azure’a manuel olarak yükleyen teknik yeteneklerinin ötesindedir. Cloudways devreye giriyor. Cloudways AWS, Google Cloud, Digital Ocean, Linode ve Vultr bulut barındırma platformlarını destekliyor. Sadece favorinizi seçin, CMS’niz olarak WordPress’i seçin ve Cloudways’in sizin için yapılandırma işlemini gerçekleştirmesine izin verin. Cloudways ile ilgili en iyi bölüm, kullanımının ne kadar kolay olduğudur. Kendi bulut sunucunuzu oluşturmak ve sürdürmek zaman alabilir, ancak Cloudways arayüzü ile parmaklarınızın ucunda özel kaynaklarınız (CPU, RAM, IP, depolama) vardır. Özellikler arasında tek tıklamayla WordPress kurulumu, site klonlama, yedeklemeler, ölçeklendirme (RAM ve depolama), sahneleme, birden çok veritabanı ve çok sayıda harika eklenti (e-posta, konsol, izleme vb.).

Cloudways Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Medya Tapınağı: Paylaşılan, Yönetilen ve VPS Barındırma

Medya Tapınağı: Paylaşılan, Yönetilen ve VPS Barındırma

Media Temple, herhangi bir web sitesinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir dizi hosting ürünü sunan etkileyici bir hosting şirketidir. Blogcular için paylaşılan barındırma, içeriği hakkında ciddi olanlar için yönetilen WordPress barındırma, profesyoneller için VPS ve hatta ekstra kaynaklara ihtiyaç duyan iş planları için her şeyi sunuyorlar. Media Temple’ın tüm planları optimize edildi ve WordPress ile harika çalışıyor. Ayrıca hepsi SSD depolama, ölçeklenebilir kaynaklar, Kötü amaçlı yazılım taraması, e-posta adresleri, en üst düzey donanım ve 7/24 premium desteğin en iyisi gibi ekstra özellikler sunar.

Media Temple Hakkında Daha Fazlasını Öğrenin

Kinsta: Yönetilen WordPress Bulut Barındırma

Kinsta: Yönetilen WordPress Bulut Barındırma

Kinsta sadece başka bir yönetilen WordPress hosting şirketi değildir. Tamamen yönetilen ve optimize edilmiş Google bulut barındırma hizmeti sunarlar, böylece müşteri olarak WordPress’i mükemmel bir şekilde destekleyecek şekilde yapılandırılmış bulutun (hemen hemen hiç kesinti olmadan hızlı, güvenli barındırma) tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Buna ek olarak, Kinsta’da WordPress sitenizi bulut sunucularında çalıştırırken karşılaşabileceğiniz sorunlarda size yardımcı olmaya hazır WordPress uzmanları da bulunmaktadır. Kinsta kontrol panelinizi kullanma hakkında bir sorunuz mu var? Hosting planınızı ölçeklendirme konusunda tavsiyeye mi ihtiyacınız var? Bellek sınırınızı nasıl artıracağınızdan emin değil misiniz? Sadece sor! Diğer önemli barındırma özellikleri arasında ücretsiz SSL, ücretsiz CDN, günlük yedeklemeler ve hatta ücretsiz geçişler bulunur.

Kinsta Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

WP Engine: Premium Yönetilen WordPress Barındırma

WP Engine: Premium Yönetilen WordPress Barındırma

WordPress web siteniz için en iyi WordPress barındırma seçimi söz konusu olduğunda, WP Engine’i öneririz. Onlar sadece yönetilen WordPress barındırma planları sunuyor ve ne yaptıkları harika. Özellikle, tüm barındırma platformları hat teknolojisinin üzerine inşa edilmiştir. Özel olarak tasarlanmış ve kodlanmış kurallar tarafından desteklenen WordPress için optimize edilmiş bir ortam oluşturdular, böylece sunucuları tarayıcı isteklerini değerlendirebilir, sunucu yükünü dengeleyebilir ve isteğe bağlı kaynak ölçeklendirmesi için entegre EverCache entegre edebilir. Temelde tüm bu web sitenizin sunucu ile ilgili bir şey yönetmek zorunda kalmadan maksimum performans mükemmel çalıştırabileceği anlamına gelir. WP Engine ayrıca 7/24 WordPress uzmanlarından profesyonel destek sunmaktadır. Dolayısıyla, bir Pazar günü biraz yardıma ihtiyacınız olsa bile, ulaşılabilecek yardım vardır. Diğer ana bilgisayar özellikleri arasında hazırlama ortamları, ücretsiz SSL seçeneği, WordPress çoklu sitesi, PHP7 desteği ve hatta yerleşik bir CDN (Pro ve daha yüksek planlar için) bulunur.

WP Motoru Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Pagely: Özel Kurumsal Barındırma Çözümleri

Pagely: Özel Kurumsal Barındırma Çözümleri

Büyük ölçekli işletmeler için Pagely, web üzerinde en iyi özel kurumsal barındırma çözümlerini sunar. Pagely ucuz değil, ama işinize mükemmel bir yatırım. Yönetilen bir bulut sistemi üzerine kurun, işletmenizin ihtiyaçlarına göre kolayca ölçeklenebilen güvenilir ve güvenli barındırma sunarlar. Pagely, dinamik görüntü optimizasyonu, gelişmiş güvenlik, global CDN, yerleşik önbellekleme, performans analizi, HTTP2 ve PHP7 desteği gibi etkileyici özellikler sunar. Bu, tam olarak yönetilen temel güncellemeler ve WP-CLI gibi WordPress’e özgü özelliklere ek olarak. Kısacası, bu listedeki diğer ev sahiplerinden daha yüksek fiyatlı olsa da Pagely, paranızın ötesinde bir prestij hizmeti sunuyor.

Pagely Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Bunların kullanabileceğiniz barındırma seçeneklerinin tümü olmadığını lütfen unutmayın. Daha ziyade, bu, kişisel olarak test etme şansına sahip olduğumuz popüler ve iyi derecelendirilmiş barındırma şirketlerinin küratörlüğünde bir koleksiyon..

En iyi WordPress Hosting hangisi?

Çünkü sadece birini seçemeyiz, size ilk ikimizi vereceğiz.

Bize göre, WP Engine en iyi WordPress hostingidir. Web sitemizi barındırmak için kullandığımız şey bu ve onlarla çalışmak konusunda harika bir deneyim yaşadık. Tamamen yönetiliyorlar, harika zaman geçiriyorlar, destek her zaman hızlı ve dostça ve işimizi büyütmek için mevcut planımızda yeterli kaynak var.

Bluehost, yeni başlayan blogcular için mükemmel bir uyum olduğu için bizim görüşümüze göre bir koşucu. Kurulumu kolay, WordPress’e güç sağlamak için yeterli kaynaklara sahip makul fiyatlı hosting planları sunuyorlar ve bir alan adı ve önyükleme yapmak için bazı reklam kredileri gibi bazı bonus avantajları elde ediyorsunuz. Yeni blogcular için çok tatlı bir anlaşma.

Genel Hosting SSS’leri

Hosting araştırırken pop-up olabilir soruların bir sürü vardır. Yukarıdaki makalede ele almadığımız sık sorulan sorulara birkaç hızlı yanıt. Umarım bu web siteniz için en iyi WordPress barındırma seçerken doğru seçim yapmanıza yardımcı olacaktır.

WordPress için bir barındırma hizmetine ihtiyacınız var mı?
Evet, kendi kendine barındırılan WordPress (WordPress.org’da bulunur) için kesinlikle bir barındırma planına ihtiyacınız vardır. Kendini yapan budur-barındırılan.
WordPress bir ana bilgisayar mı?
WordPress kendi VIP barındırma hizmeti sunuyor ancak oldukça pahalı ve sadece özel bir uygun barındırma çözümüne ihtiyaç duyan işletmeler için öneriyoruz (kendi ücretsiz çevrimiçi bloglama platformunuzu, WordPress tabanlı bir sosyal ağınızı veya fotoğraf paylaşım sitesi).
WordPress blogumu nasıl barındırırım?
Kendi blogunuzu barındırmak için, saygın bir hosting şirketinden aylık veya yıllık olarak satın aldığınız bir barındırma planına ihtiyacınız vardır. Yüzlerce web barındırıcısı var, ancak çoğunlukla paylaşılan, bulut, VPS, adanmış veya yönetilen gibi benzer planlar sunuyorlar.
WordPress için ücretsiz hosting var mı?
Pek sayılmaz. “Ücretsiz” barındırma hizmeti sunduğunu iddia eden web siteleri vardır, ancak bunlar genellikle çok az kaynak sunar veya hiç kaynak sunar ve kişisel bilgileri paylaşmak istediğiniz web sitesi türleri değildir. Tumblr gibi ücretsiz bir blog ağı olan WordPress.com’u da düşünüyor olabilirsiniz. WordPress.org’dan çok farklı (her şey bizim için önemli olan şey) ve WordPress .ORG ve .COM arasındaki farklar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz..
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map