Ücretsiz WordPress Temaları için Ultimate Guide

Ücretsiz WordPress Temaları için Ultimate Guide

Sadece web geliştirme dağına ilk adımlarınızı atmaya hazırsanız, bu nihai kılavuz sizin için bir kaynak olabilir.


Bu günlerde, bir web sitesi kurmak için beyinsiz gibi görünüyor. Bu apaçık ortada. İster küçük bir fırın dağıtım hizmeti verin, ister parlak bir buluşu patentleme ve geliştirme sürecindeyseniz, bir fırının önemini abartmak imkansızdır. çevrimiçi varlık bugünün bağlantılı dünyasındaki herhangi bir işletme için. Burası bir web sitesinin devreye girdiği yerdir. Web sitesi kendi çevrimiçi kimliğinizdir. İyi haber şu ki WordPress CMS platformu, üzerinde bir kol ve bir bacak harcamadan herkesin kendi web sitesini oluşturabilir. buldum!

WordPress’in ücretsiz bir açık kaynaklı platform olması sınırsız okyanus ücretsiz ve premium temalar, onu harika kılan şeydir. Onunla ücretsiz olarak yapabileceğiniz çok şey olması, insanlara çağrıda bulunan şeydir. Diyelim ki, WordPress ile insanlar hayallerini, hobilerini ve isteklerini takip etmek için fikirlerini test edebilirler. En büyük engel genellikle doğru WordPress temasını seçmektir. Pek çok seçenekle kafa karıştırıcı olabilir.

İyi haber şu ki, web’de çok fazla miktarda ücretsiz WordPress teması mevcut. Kötü haber şu ki, denemeniz için çok fazla miktarda ücretsiz WordPress teması var.

Aslında, ücretsiz kullanmakta yanlış bir şey yok WordPress teması – ne olduğunuzu ve alamadığınızı unutmayın.

Ücretsiz WordPress Teması Nedir?

Başlangıç ​​olarak, ücretsiz bir WordPress teması bir web sitesi oluşturmanın en kolay ve en ucuz yollarından biridir bedava, Pete aşkına! Ücretsiz bir WordPress teması, çok fazla parası olmayan, ancak bir arzusu ve hayali olan insanlara yardımcı olmaktır. Dahası, bu rüya için kendi başlarına çalışmaya hazırlar. Ücretsiz temalar bir bütçeye sahip olanlar için harika ve yedek nakit yok. Ücretsiz temalar hakkında en iyi şey, bir kez gittiğinizde, daha sonra her zaman premium bir çözüme yükseltebileceğiniz veya farklı bir ücretsiz temaya geçebileceğinizdir..

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok tema mağazası var Şablon canavarı, WPExplorer, ThemeIsle ve daha fazlası, kullanıcıların dijital ürünlerine dikkatini çeken harika ücretsiz WordPress temaları sunuyor. Ve tabii ki WordPress.org Tema Deposu, çevrimiçi olarak sunulan en büyük ücretsiz WordPress tema koleksiyonuna sahiptir ve bu da suları test etmek ve WordPress temalarına başlamak için harika bir yer haline getirir..

GPL Lisansı

Kabul et, hayatında asla tek bir yazılım lisansı okumadın. Çoğu insan onlara hiç dikkat etmedi. Hakkında konuştuğumuzda Bedava WordPress temaları, GPL lisansı bunun kaçınılmaz bir parçasıdır. Neden önemlidir? Hadi biraz ışık tutalım.

Basitçe, GPL programı / kodu çalıştırma, çalışma ve değiştirme, kopyalarını başkalarına yeniden dağıtma ve değiştirme özgürlüğüne sahip olmanızı sağlar. Dolayısıyla, GPL sizin için özgürlük anlamına gelir, ancak fiyat değil. Başka bir deyişle, kodda değişiklik yaptıktan sonra, aynı lisansı kullanarak kodu yayınlamak zorunda kalırsınız. Sonuç olarak, ne kadar çok kullanıcı onu değiştirirse, bu yazılım o kadar iyi ve güçlü olur. Ve GPL lisansının ücretsiz şeylere odaklandığı gerçeğine dayanıyor ve hiçbir şeyin fiyatı hakkında hiçbir şey yok.

Ücretsiz WordPress temalarının% 99’u bir GPL lisansına sahiptir. Bu, onları istediğiniz gibi indirip kullanabileceğiniz anlamına gelir!

Genel yaratıcı

İlerleyelim. Creative Commons lisansı (veya CC), kişilerin oluşturulan türev çalışmaları paylaşmalarını, kullanmalarını ve bu eserler üzerinde geliştirmelerini sağlayan başka bir kamu telif hakkı lisansıdır. Aslında, bir yazara esneklik sağlar ve yazarın çalışmasını yeniden dağıtan kullanıcıları korur.

Birkaç CC lisansı vardır. CC lisansı altında lisanslanmış bazı WordPress temalarını bulabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, bunlar genellikle Tema Deposunun bir parçası değildir.

Ücretsiz Temalar Eşittir, ancak Bazı Ücretsiz Temalar Diğerlerinden Daha Eşittir

Ücretsiz WordPress temasını seçerken, altında bulundukları lisans türünü kontrol etmek önemlidir. Neden? Cevap, duruma bağlı. Her şey onunla yapmanıza izin verilen haklarla ilgili.

Ücretsiz WordPress Temalarının Avantajları

Ücretsiz WordPress temalarının kendisinin özgür olması harika görünüyor. Ancak, daha azıyla tatmin olmamak insan doğasıdır. Hep daha fazlasını isteriz. Beğendiğiniz ücretsiz bir WordPress teması bulun ve devam edin. Peki, sizin için avantajları nelerdir?

 • Maliyet düşürücü faktör
  Beğendiğiniz ücretsiz bir tema bulduğunuzda, devam edin ve web sitenizde kullanın. Cüzdanınız yerine hayal gücünüzü kullanın. Bazı nedenlerden dolayı, premium temaya geçmek isterseniz, sizi durduracak hiçbir şey yoktur. Buna karşılık, premium temalarla paranızı geri almak zor olabilir.
 • İnanılmaz eklenti desteği
  Bununla birlikte, ücretsiz WordPress temalarının destekle gerçekleştirilmemesine rağmen, tüm bu endişelerden kurtulmanıza yardımcı olacak birçok kaynak bulabilirsiniz. Dahası, ücretsiz eklentileri kullanarak istediğiniz zaman tarih yükleyebilir, istediğiniz değişiklikleri düzenleyebilir ve yapabilirsiniz.
 • Çeşit seçimi
  Hiçbir şey sabit değil, değişiyor. Değişiklik yapmak isteyeceksiniz. Ayrıca, herhangi bir değişiklik yapmakta özgürsünüz. Bunu yapmaya karar verdiğinizde, deney yapın. Hassas zevkinize en uygun çözümü bulmak için istediğiniz kadar ücretsiz WordPress temasıyla denemeler yapın.

Ücretsiz WordPress Temalarının Zayıf Noktaları

Hoşuna gitsin ya da sevmesin, ama Chardonnay’da her zaman siyah bir sinek vardır. Ve ücretsiz WordPress temaları istisna değildir.

 • Benzersiz değil
  Birçok güzel ücretsiz WordPress teması olmasına rağmen, birçok insan bunları ücretsiz olduğu için kullanıyor. Bu, sitenizin benzersiz görünmeyebileceği anlamına gelir.
 • Kötü kodlanmış (belki)
  Ne yazık ki, kötü kodlanmış, hantal ücretsiz WordPress temaları var. Ancak birçok harika seçenek var. Bu, temanızı canlı WordPress web sitenize yüklemeden önce araştırmanız ve her zaman test etmeniz gerektiği anlamına gelir.
 • Sınırlı özellikler
  Sitenizin genel görünümünü değiştirmek söz konusu olduğunda seçenekleri ve ayarları düzenlemekle sınırlısınız.
 • Sınırlı destek
  Çoğu ücretsiz WordPress teması ücretsiz destek içermez, ancak bir sorun bulduğunuzda geliştiriciler hata raporlarını kabul eder. Bazı geliştiriciler de premium destek seçenekleri sunar, bu nedenle yardıma ihtiyacınız olursa biraz nakit para yatırmanız gerekebilir..
 • Sınırlı güncellemeler
  Çünkü ücretsiz temalar Bedava geliştiricilerin güncelleme sağlaması daha uzun sürebilir veya sonunda temayı bir arada bırakabilirler.

Ücretsiz veya Premium WordPress Teması Seçmeniz Gerekiyorsa?

Peki, hangi seçeneği seçmelisiniz? Cevap, duruma bağlı. Seçim yapmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken çok şey var. Alabileceğiniz avantajı düşünün. Beklentileri yönetmek zor olsa da. Kural olarak, denemek için zaman ve çaba ayırmadığınız sürece bilmiyorsunuz. Özetle, küçük başlamaktan ve birikmekten korkmak.

Premium WordPress teması, hem zaman hem de paraya değer benzersiz ve modern web sitelerini bağlamak isteyenler için sadece bir şeydir. Premium tema her zaman anlamına gelmez daha iyi seçenek, ancak, büyük bir fark yaratabilir. Unutmayın, ihtiyacınız olmayan özellikler için her zaman çok fazla ödeme şansı vardır.

Genel olarak, premium tema, işleri en az yaygarayla halletmek için harika bir yoldur. Dahası, daha gelişmiş özellikler, benzersiz tasarımlar, sık güncellemeler, ekstra geliştirici desteği ve mükemmel özelleştirme seçenekleri ile geliyorlar. Kabul et, tüm bu avantajlarla, neden olmasın?

İdeal Ücretsiz WordPress Temanızı Seçmek için İpuçları

Güvenilir ücretsiz WordPress temaları bulmak isteyebilirsiniz. Sonuçta bu önemli. Değerli zamanınızı ve paranızı boşa harcayabilirsiniz kapkaççı sağlayıcılar ve sonunda size bir kol ve bacak maliyeti düşük kaliteli bir ürün olsun. Bu bir seçenek değil.

İşte size bir kafa var – nereden başlayacağınıza dair bir fikriniz yoksa, TemplateMonster ve WPExplorer gibi önde gelen web geliştirme şirketlerinden harika ücretsiz WordPress temalarına bakalım. Neden olmasın? Bu iyi bir fikir. Ayrıca, sundukları ücretsiz ve premium WordPress temaları dizisi sadece hayal gücünüzle sınırlıdır. Hangi nişte olursanız olun, herkes mümkün olan en iyisini bulabilir WordPress İş Temaları, elektronik şablonlar, moda ve güzellik blog sayfaları, tasarım ve fotoğraf portalları ve çok daha fazlası.

Diyelim ki ücretsiz WordPress temalarına göz atarken, kolayca olabilecekleri seçmelisiniz seçtiğiniz amaca uygun. Üzerinde çalıştığınız bir görev veya hedefiniz var, değil mi? Örneğin, bir işletme web sitesini bağlamak istiyorsanız, Monstroid2 Lite tam size göre.

Monstroid 2 Lite Ücretsiz WordPress Teması

Monstroid 2 Lite Ücretsiz WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Her şeyden önce, bir WordPress temasının görsel görünümü ideal olarak amacınıza uymalıdır. Ve Monstroid2 Lite seni korudu. Bu kesinlikle temiz GPLv.3 lisanslı ücretsiz WordPress, iş sitenizi kodlama sorunu olmadan başlatmanıza yardımcı olabilir. İçeriğe odaklanan Monstroid2 Lite, yapışkan içeriğinizin en ilginç kısımlarını vurgulamak için bir dizi Google yazı tipi içerir. İçeriğinizi kolayca okunabilir parçalara ayırmanıza yardımcı olacak çok sayıda temiz beyaz alanla birlikte gelir. WP Live Customizer ile herhangi bir değişiklik yapabilir ve denemenizin sonuçlarını hemen görebilirsiniz. Dahası, temiz, duyarlı ve göze hitap eden bir tasarım size anında herhangi bir işletme, e-Ticaret veya çevrimiçi yayıncılık web sitesi kurma özgürlüğü verir. Denemeden, vurmayın.

Elbette, iyi kodlanmış ve modern web standartları etrafında oluşturulmuş bir WordPress teması seçmek isteyebilirsiniz. Kurumsal Ücretsiz İş WordPress Teması’nda hayatınızı baştan kolaylaştıracak temiz ve düzgün bir şekilde işaretlenmiş bir kod olduğundan emin olun.

Kurumsal Ücretsiz İş WordPress Teması

Kurumsal Ücretsiz İş WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

İş ve kurumsal web siteleri için tasarlanan bu ücretsiz GPLv.3 WordPress teması, benzersiz site ziyaretçilerini benzersiz markanızı veya şirketinizi temsil etmenize yardımcı olabilir. Portföy ile, müşterilerinizi çekmek ve görevinizin bir hikayesini anlatmak için olağanüstü çalışmalarınızı ve projelerinizi sergileyebilirsiniz. Ayrıca, müşterilerinizi markanıza katılmaya teşvik etmek için resimleri, galerileri ve videoları destekler. İşletmenizi tanıtmak için bir blog sayfasına sahip olmanın önemini küçümsemeyin. Herhangi bir değişiklik yapın, deneme yapın, bir neden oluşturun, ancak farkedin. Narin zevkinize uyup uymadığını görmek için canlı demoyu oynatmaktan çekinmeyin.

düşünmek mobil cihazlara öncelik çok iyi bir nedeniniz olmadığı sürece. Mümkün olan en fazla trafiği aldığınızdan emin olmak istiyorsanız – ücretsiz WordPress temanızın duyarlı olduğundan emin olun. Farklı dijital cihazlara sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan tamamen duyarlı bir düzen, siteden vazgeçme olasılığını ortadan kaldırır. Kustrix Lite bu amaca hizmet etmek için en uygunudur.

Kustrix Lite Ücretsiz Moda Blog WordPress Tema

Kustrix Lite Ücretsiz Moda Blog WordPress Tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Çevrimiçi dünya giderek görselleştikçe; güzel web sitenizin tüm son nesil cihazlarda görünür olması gerekir. İnsanlar gün boyunca göz atar ve alışveriş yapar, bu yüzden duyarlı ve göz alıcı web sitenizin bu aç arama motoru sonuçlarında pop-up olması gerekir. Moda ve güzellik kişisel blogları ve fotoğraf projeleri için tasarlanmış bu ücretsiz% 100 GPLv.3 lisanslı WordPress temasına bir göz atın. İki sütunlu konumlandırma sayesinde temanın özelleştirilmesi ve gezinmesi kolaydır. Sosyal seçeneklerle yeni bebeğiniz hakkında bir şeyler öğrenebilirsiniz.

Powered Ücretsiz Bloglama WordPress Teması

Powered Ücretsiz Bloglama WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

İş, teknoloji, yaşam tarzı ve seyahat için bloglar oluşturmayı amaçlayan bu tamamen ücretsiz GPLv.3 lisanslı WordPress temasının tadını çıkarın. Ziyaretçilerinizi baştan itibaren etkilemenize ve etkilemenize yardımcı olmak için temiz, duyarlı ve minimalist bir tasarıma sahiptir. Etrafta dolaşmaya değer bir blog oluşturmak için elinizden gelen her şeyi yapın. WPML, Polylang, reklam RTL desteği, sosyal medya, tipografi ayarları, temiz ve geçerli kod ve daha fazlası ile birlikte gelir. Alın ve tüm avantajınız için kullanın.

Kapatma temiz ve minimal ücretsiz WordPress temaları. Bir tema seçerken, olağanüstü tasarımın asla modası geçmediğini unutmayın. Sitenizdeki temiz aralık, sitenizin genel görünümünü etkiler. Unutmayın, temiz ve basit tasarımlar genellikle içeriğinizi sergilemenin ve fark edilmenin en iyi yoludur. Melissa Fotoğrafçılık WordPress temasına bir göz atın.

Melissa Free Fotoğrafçılık, Portföy ve Fotoğraf Stüdyosu WordPress Teması

Melissa Free Fotoğrafçılık, Portföy ve Fotoğraf Stüdyosu WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Güzel bir minimalist web sitesine sahip olmak, ziyaretçi kararlarını sizin lehinize sallayan bir fark olabilir. Melissa ile etkileyici bir fotoğrafçı portföy sitesi oluşturabilir ve ziyaretçinizi güzellik ve ihtişam duygusu içine çekebilirsiniz. Benzersiz çalışmalarınızı ve projelerinizi en çekici şekilde oluşturmanıza ve temsil etmenize yardımcı olacak TM Galerisi ile birlikte gelir. WP Live Customizer, herhangi bir kodlamanın baş ağrısı olmadan şablonu şaşırtıcı derecede özelleştirmenizi sağlar. Ziyaretçilerinize kazara fotoğraf sitenize geldiklerinde kendilerini özel hissettirin.

Ananas Ücretsiz Fotoğraf Blog WordPress Tema

Ananas Ücretsiz WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bu minimalist GPLv.3 lisanslı ücretsiz WordPress teması, dikkat için savaşı kazanmanıza yardımcı olabilir. Göz açıp kapayıncaya kadar başarılı bir blog başlatmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gerekli özelliklerle birlikte gelir. Bu iyi kodlanmış, duyarlı, Yoast SEO uyumlu şablon web projenizi hızlı bir şekilde başlatabilir ve hem zamandan hem de çabadan tasarruf etmenizi sağlayabilir. Ananas, indirilemeyen ilgi çekici bir hikaye oluşturmak için bir yol sunar. Dahası, birden fazla medya türünü destekler, popüler ücretsiz eklentiler, İletişim Formu 7 ve daha fazlası ile uyumludur. Şimdi, yeterli konuşma. Ne hakkında olduğunu görmek için dalın.

Google’ın mobil cihazlara uygun web sitelerini daha üst sıralarda yer aldığını dikkate alarak, SEO standardı sitenizin arama motoru sonuçlarında yüksek olması gerektiği gibi işaretlenmiş olmasını sağlar. Böylece, anahtar kelimelerden maksimum kaldıraç elde edebilir ve kullanıcıların web sitenize inme şansını artırabilirsiniz. Ücretsiz WordPress temalarının çoğu başlangıçtan itibaren optimize edilmiştir, ancak her zaman olduğu gibi, bunlardan sadece bazıları diğerlerinden daha iyidir.

Energico Ücretsiz Bahçe WordPress Teması

Energico Ücretsiz Bahçe WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Net bir avantaj ile tasarlanmış SEO dostu ücretsiz GPLv.3 WordPress teması, web sitenizin tam olarak ihtiyacınız olan şeyi yapmasını sağlayabilir. Energico, bahçe ve peyzaj işleri için mükemmel bir seçimdir. Benzersiz işinizi en ilgi çekici şekilde temsil etmek için bir grup Cherry eklentisi ile birlikte gelir. İş gereksinimlerinize en uygun olan birden çok blog düzeni, üstbilgi ve altbilgi stili ile farklı kullanıcı arayüzü öğeleri arasından seçim yapın. Arama motorlarından doğal trafik çekmek için şimdi deneyin.

Pytheas Ücretsiz Kurumsal İş WordPress Teması

Pytheas Ücretsiz Kurumsal İş WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Pytheas, kurumsal, iş dünyası ve portföy web projeleri için tasarlanmış temiz, minimalist ve duyarlı bir ücretsiz GPLv.3 WordPress temasıdır. Yoast SEO kırıntıları, WP Live Customizer, sosyal medya, İletişim Formu 7 ve daha fazlası için yerleşik destek ile birlikte gelir. SEO dostu bu şablonu tam anlamıyla kullanın ve ziyaretçilerinizi daha çevrimiçi hale getirin. Devam et ve bugün başla.

Catwalk Ücretsiz Moda Modelleme Ajansı Duyarlı WordPress Teması

Catwalk Ücretsiz Moda Modelleme Ajansı Duyarlı WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Catwalk, bir sonraki web projeniz için mükemmel bir başka SEO dostu ücretsiz WordPress temasıdır. Özenle ve zerafetle hazırlanmış, moda modelleme ajansınız için yeni bir dijital ön kapı oluşturmanıza yardımcı olabilir. Yüzleşin, kitleniz en iyisini hak ediyor. Catwalk ile markanızı yılın 365 günü 7/24 tanıtabilirsiniz. Dönüşümlere neden olacağını bildiğiniz anahtar kelimelerden en fazla trafiği alın. Seçimin ne?

Tebrikler! Ücretsiz Tema Uzmanısınız!

Özetle, WordPress sizinle ve işinizle birlikte büyüyebilecek harika bir seçenektir. Ve doğru WordPress temasını seçtikten sonra, başarınızda büyük bir fark yaratabilir. Gördüğünüz gibi, çok sayıda güzel ücretsiz WordPress teması var, ancak sadece bazıları web sitenizi bir milyon dolar gibi gösterebilir. Doğru ücretsiz WordPress temasını seçmek aslında her zaman en zor şeydir. İhtiyacınız olan her şey, sadece kemerinizin altında biraz eğitim alarak yapabileceğiniz bir deneyimdir.

Ücretsiz bir WordPress temasının en önemli yönleri neler sizce? Kaçırdığımız favori temalarınız var mı? Yorumlar bölümünde bize bildirin; onlara göz atmayı çok isteriz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map