Sahip Olmanız Gereken 10 Premium WordPress Eklentisi

WordPress temaları size büyük miktarda özelleştirme gücü verir ve eklentiler, lunaparka eğlence (ction) ekleyerek işleri bir adım daha yükseğe çıkarır. Sonra WordPress eklentileri size daha fazla işlev, güç ve önemli olduğunda oldukça yumruk sunma yeteneği sunarak işleri hızlandırır ve renklendirir.


Bugünün gönderisi, sizin için büyük yatırımlar olacak on (10) muhteşem WordPress eklentisinin bir koleksiyonudur. Oh, bilmiyorsanız, eklentiler sadece diğer eklentilerin uzantıları olan eklentilerdir. Otomobilinize turboşarj veya azotlu paketi nasıl ekleyeceğinizi görüyor musunuz? Araç bu eklentiler olmadan sorunsuz çalışır, ancak turboşarjın veya azot paketinin vuruşu, onları hayata geçirdiğinizde göz ardı edilemez! Eklenti.

UberMenu – Yapışkan Menü Uzantısı

UberMenu-Sabit-Menü-Uzatma-WPExplorer

Bu eklenti, UberMenu – WordPress Mega Menü Eklentisi’nin bir uzantısıdır. Bir rol oynar ve çok iyi oynar. Menülerinizi yapışkan hale getirme olanağı sağlar. Kullanıcı sayfanızın en altına kadar inse bile UberMenu’nuzu belirli bir noktaya yapıştırabilirsiniz (menü). Web ziyaretçileriniz her yerden menüye erişebilecekleri (ve sitenizde gezinebilecekleri) yaratıcılığınızı çok sevecek. Bu güzel uzatma 2.900 satın alma, 4.65 / 5.00 etkileyici bir alıcı değerlendirmesi ve sadece 4 dolar maliyeti.

Get UberMenu – Yapışkan Menü Uzantısı

Güvenlik Ninja için Kod Tarayıcı Eklentisi

CoreScanner-wordpress-addon-wpexplorer

Güvenlik Ninja WordPress eklentisini kullanıyor ve seviyor musunuz? Öyleyse, Core Scanner eklentisini seveceksiniz. Tıpkı başlığın da belirttiği gibi, bu eklenti WordPress çekirdek dosyalarınızı tek bir tıklamayla taramanıza yardımcı olacaktır. Hatalı dosyaları bulabilir, hasarlı dosyayı geri yükleyebilir, istismarları düzeltebilir ve istenmeyen silme veya düzenlemeler gibi dosya “kazalarını” düzeltebilir, WordPress otomatik güncellemelerini onarabilir ve dosyalarınızın kaynak kodunu görüntüleyebilirsiniz.

Eklenti, kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü ve size yol gösterecek ayrıntılı talimatlar ile birlikte gelir. Core Scanner 4.39 / 5.00 alıcı puanına, 730’dan fazla alışverişe ve 5 dolara satılıyor. Core Scanner eklentisi ile WordPress güvenliğinizi sıkı tutun.

Güvenlik Ninja için Çekirdek Tarayıcı Eklentisi Alın

Ninja Popups için Temalar Paketi

temalar-paketi-için-ninja-pack-wpexplorer

WordPress sitenizde kullanıcı etkileşimini artırmak (yukarı) için Ninja Popups kullanıyorsanız, bu tema paketinde gelen ekstra açılır pencere temalarını seveceksiniz. Paket, çeşitli renklerde gelen beş yeni tema ile geliyor. Diğer önemli özellikler: tamamen duyarlı ve mobil dostu, yapılandırması ve özelleştirmesi çok kolay, ücretsiz güncellemeler, çeviriye hazır, jQuery, özel destek personeli ve daha fazlası. Bu tema paketi, Ninja Popup’larınızı güçlendirmek ve / veya web sitenize katılımı artırmak için tam olarak ihtiyacınız olan şeydir. Bu WordPress eklentisinin alıcı puanı 4.50 / 5.00 ve sadece 5 $ karşılığında.

Ninja Pop-up’lar için Tema Paketi Alın

CANLI! MyMail için

mymail-live-wordpress-addon-wpexplorer

MyMail Newsletter Plugin sevenler için artık “… bülten kampanyalarınızı gerçek zamanlı olarak açan!” Görebilirsiniz. E-posta bildirimlerini beklemek zorunda değilsiniz, tüm aksiyonu Canlı olarak yakalayabilirsiniz! Bu eklenti en iyi MyMail Newsletter Plugin sürüm 1.5.3 veya üstü ile çalışır ve abonelerinizin konumunu görmek için ayarlar sayfasında Coğrafi izlemeyi etkinleştirmeniz gerekir. Canlı! MyMail for WordPress 3.8.1 ile uyumludur. Eklenti 4.64 / 5.00 alıcı puanına sahip ve sadece 10 dolar satıyor.

Canlı Olun! MyMail için

WordPress Sosyal Çağırma Eklentisi

WordPress-Sosyal-Sorgulama-Plugin-wordpress-addon-wpexplorer

Başlıktaki son bitin başlamasına izin vermeyin, bu küçük sevgili gerçekten bir WordPress eklentisidir. WordPress Sosyal Çağırma Eklentisi, popüler WordPress Kolay Çağırma Eklentisi için yapılmıştır, buradaki küçük sevgilimiz çalışmaz. Ancak çalışmaya başladığınızda, binlerce (1000’ler) yeni kullanıcı çekebilecek, 10 kat daha fazla beğeni, görüş ve paylaşım alabilecek ve hedef kitlenizden görüş toplayabileceksiniz. Eklenti sadece 6 dolar için gidiyor, neden alamıyorsunuz??

WordPress Social Polling Eklentisini Edinin

Templatera – Görsel Besteci için Şablon Yöneticisi

templatera şablon yönetici-için-görsel-besteci-WordPress-eklentisi-wpexplorer

Visual Composer, WordPress için bir numaralı en çok satan ön uç ve arka uç Sürükle ve Bırak sayfa oluşturucusudur. 19.000’den fazla satın alma ve 4.57 / 5.00 alıcı puanıyla Visual Composer, birçok web geliştiricisinin favori sayfa oluşturucusudur. Bu eklenti yazma tarihi itibariyle elli binden fazla (50.000) web sitesine güç veriyor. Templatera, şablonlarınızı Visual Composer’da yönetmenizi sağlar. Sayfa yayın türlerine ve kullanıcı rollerine bağlı olarak “… şablonlarınıza kontrol erişimi oluşturabilir, yönetebilir ve ayarlayabilirsiniz…”. Ayrıca, birkaç dakika içinde diğer web sitelerine veya diğer web sitelerine aktarabilir veya dışa aktarabilirsiniz. Templatera, tüm sayfalardaki içeriği bir kerede güncellemek, içerik türüne veya kullanıcı rollerine göre erişim kontrolünü emplate etmek için otomatik geçiş, 15 özel CSS teması (Bonus özelliği!), “Templatera” içerik öğesi gibi pek çok özellik barındırır. 4.60 / 5.00 alıcı puanına sahip ve 10 dolara gidiyor. Genişletilmiş lisansın maliyeti 50 $ ve yatırıma değer.

Templatera’yı edinin: Görsel Besteci için Şablon Yöneticisi

WordPro için UserPro Kullanıcı Yer İmleri

WordPress-kullanıcı imleri-için-userpro

Popüler UserPro Profiles Eklentisi için bir uzantı olan bu eklenti, kullanıcılarınıza yayınlardan özel yayınlara ve forum konularına diğerleri arasında istediklerini yer imlerine ekleme olanağı verir. Ek olarak, eklenti, kullanıcılarınızın bu yer işaretlerini verimli bir şekilde yönetmesine olanak tanır. UserPro için WordPress Kullanıcı Yer İmleri herhangi bir WordPress temasına entegre etmek kolaydır. Daha ne? Satın almadan önce suları bir demo hesabıyla test edebilirsiniz. Features Diğer özellikler, AJAX, widget (kenar çubuğu için), kısa kod işlevselliği ve teknoloji meraklıları için API ile tasarlanan tüm içerik türleriyle uyumluluk içerir. Eklenti 4.38 / 5.00 alıcı puanına sahip ve 10 dolardan satılıyor.

UserPro için WordPress Kullanıcı Yer İşaretlerini Edinin

Katmanlı Pop-up’lar için Business Pack

iş paketi-için-katmanlı-pop-up-wordpress-addon-wpexplorer

Bir işletme web siteniz varsa, her şeyi doğru yapmanız gerekir. Bu da pop-up’larınızı doğru bir şekilde almanız gerektiği anlamına gelir. Şimdi Katmanlı Popups WordPress Eklentisi (ve Katmanlı Popups Komut Dosyası) seviyorsanız, iş web siteniz bu Business Pack eklentisinden büyük ölçüde yararlanacaktır. Kullanımı ve özelleştirmesi kolay on (10) çok katmanlı açılır pencere ile hiçbir şey yaratıcılığınızın önünde durmamalıdır. Bu WordPress eklentisi 4.80 / 5.00 alıcı puanına sahiptir ve sadece 2 dolar değerindedir. İki dolar işletmenizin web sitesine açılır pencerede profesyonel bir facelift kazandırmak için.

Katmanlı Pop-up’lar için Business Pack’i edinin

Görsel Besteci İçin Eklentiler

Nihai-eklentiler-için-görsel-besteci-WordPress-eklentisi-wpexplorer

Bu tek WordPress eklentisi, Visual Composer’ınıza birkaç işlev ekler. Sayıları çok sevdiğimizden, bu uzantı Görsel bestecinize altı (6) taneye kadar ek öğe ekler; bu, merak ediyorsanız web sitenize son derece faydalı olacaktır. Bu parlak eklentinin yazarları (gerçekten size gizli bir mektupta) bu uzantıya daha fazla öğe ekleyeceğine söz verdiler :). İlginizi çekti mi? Tamam iyi. Bu WordPress eklentisi, Visual Composer Sayfa Oluşturucu’nuza simgeler, bilgi kutuları, listeler, flip kutuları, sayaçlar ve etkileşimli banner’lar için öğeler ekleyecektir. Bu eklenti tamamen özelleştirilebilir, bir ön uç düzenleyiciye sahiptir ve gerçek bir zaman tasarrufu sağlar. 4.97 / 5.00 alıcı puanına sahip ve 12 dolarlık hotcakes gibi satıyor.

Visual Composer için Ultimate Eklentileri Alın

NOT: Eşit bir şekilde Daha harika Visual Composer eklentileri, premium çok amaçlı WordPress temamız Toplam’ı kontrol ettiğinizden emin olun. Özel simge kutuları, kaydırıcılar, karuseller, referanslar ve çok daha fazlası için kendi WPExplorer Görsel Besteci Uzantısını oluşturduk.

Güvenlik Ninja için Zamanlanmış Tarayıcı Eklentisi

zamanlanmış-tarayıcı-addon-için-güvenlik-ninja-wordpress-addon-wpexplorer

WordPress güvenliğini ciddiye alıyoruz, bu yüzden WordPress sitenizin güvenliği söz konusu olduğunda sizi parmaklarınızın ucunda tutmak için bir güvenlik eklentisi ekleyeceğimi düşündüm. Otomatik güvenlik taramaları zamanlamanızı sağlar. Bu taramalar, bazı kötü hackerların çevrimiçi evinize girmesi durumunda e-posta raporları ve anlık bildirimlerle birlikte gelir. Bu eklenti, Güvenlik Ninja Eklentisi, Çekirdek Tarayıcı eklentisi ve diğer eklentilerle de iyi çalışır. Kurulumu kolaydır ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Çekici bir 4.39 / 5.00 alıcı puanına sahip ve size sadece 5 dolar geri verecek.

Güvenlik Ninja için Zamanlanmış Tarayıcı Eklentisi Alın

Bonus: Easy Digital Downloads Uzatma Paketleri

kolay dijital indirme-uzantıları

Son bir dakika eki, Easy Digital Downloads E-Ticaret WordPress Eklentisi için çeşitli eklentiler ve eklenti uzantıları olacaktır. Bu güçlü e-ticaret eklentisine takabileceğiniz birçok ek işlev var. Bir seçenek, size komisyon, kısıtlı içerik, koşullu yönlendirmeler, satışlar, pdf faturalandırma, incelemeler, nakliye, widget’lar ve çok daha fazlasını esneklik sağlayacak mega Çekirdek Uzantıları Paketini satın almaktır. Başka bir harika seçenek, birden fazla satıcıyla kendi çevrimiçi mağazanızı oluşturmayı pasta gibi kolaylaştıran Marketplace Paketi’dir. İstediğiniz uzantıları istediğiniz zaman seçip seçebilir ve ihtiyacınız olduğunda daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Kolay Dijital İndirme Uzantıları Alın

Sonuç

WordPress eklentileri size ekstra işlevler sunar ve bu bir gerçektir, ancak kendi başlarına çalışamazlar. Genişlettikleri “üst” eklentileri yüklemeniz gerekir. Bununla birlikte, eklentiler size web siteniz için harika olacak bir dizi işlev sunar. İhtiyaçlarınızı karşılayan eklentileri edinin ve devam edin!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map