Kripto Para Birimi WordPress Sitenizden Para Kazanma

Kripto Para Birimi WordPress Sitenizden Para Kazanma

Birçok insan kripto para web sitesi bina dalga eyer özlem. Çeşitli paralar hakkında bilgi edinmek ve yatırım yapmak isteyen birçok insanla, en sevdiğiniz kripto para birimi WordPress temalarından birini almak ve kendi blogunuzu oluşturmak için harika bir zaman. Ancak, kripto para birimlerine adanmış bir web sitesi veya blog oluşturmuş olanların şaşırtıcı bir sayısının, kripto para birimi WordPress sitenizden nasıl veya neden para kazanacağına dair hiçbir fikri yok.


Burada, kripto para birimi WordPress sitenizden veya blogunuzdan para kazanmak için bazı fikirleri sizinle paylaşacağım. Lütfen aklınızda bulundurun! Henüz bir kripto para birimi web siteniz yoksa, Crypton WordPress temasını kullanarak kolayca bir tane oluşturabilirsiniz. Sitenizi oluşturmak için ihtiyacınız olabilecek her şeye sahiptir..

Crypton WordPress teması

Bu şablon, kripto para bloğu, dergi, koç ve bir mağaza için bir dizi kaplama ile birlikte gelir. Her bir cilt bir mikro nişe uyacak şekilde tam olarak hazırlanmıştır, bu nedenle temanın sizin için çalışmasını sağlamak için birçok ek tasarım veya işlevsellik ayarlaması yapmanız gerekmez..

Seçeneklerin neler?

WordPress ile kesinlikle para kazanmanın sonsuz sayıda yolu olsa da, özellikle kripto para birimleriyle ilgilenenler için temel para kazanma stratejilerine odaklanacağız. Bu listenin sadece dört öğesi olduğundan endişelenmeyin, doğru kaldıraçlara basmayı başardığınızda önemli bir gelire ulaşabilir ve hatta 9 ila 5 işten çıkabilirsiniz..

Kripto para birimi WordPress sitenizden para kazanmanın en kolay yolları:

 • bağlı programlar
 • madencilik eklentileri
 • web sitesi ve mobil reklamlar
 • konuk gönderileri

Bunlar, her kripto para birimi web sitesi sahibinin akılda tutması ve güvenmesi gereken dört para kazanma sütunu.

Bağlı programlar

Şu anda, insanların parayı kriptolara dönüştürebileceği birçok kripto para birimi borsa var ve bu borsaların her birinin, ilgilendiğiniz borsaya kayıt yaptırabileceğiniz ve teslim edebileceğiniz bir ortaklık programı var.

İşte kripto para yatırımcılarının dikkate almak isteyebileceğiniz 25 ortak borsa:

 1. etoro.com
 2. cryptogo.com
 3. www.binance.com
 4. 24option.com
 5. localbitcoins.com
 6. coinbase.com
 7. xcoins.io
 8. cex.io
 9. changelly.com
 10. paxful.com
 11. coinmama.com
 12. kraken.com
 13. poloniex.com
 14. gemini.com
 15. blockchain.info
 16. coinexchange.io
 17. bitcoin.de
 18. bithumb.com
 19. coinatmradar.com
 20. bit-z.com
 21. bitso.com
 22. bitpanda.com
 23. quadrigacx.com
 24. gate.io
 25. coincheck.com
 26. ve bunun gibi…

Komik, ama bu son zamanlarda oluşturulan küçük bir borsa listesi, ama başlamak için iyi bir yer. Güvendiğiniz programları bulmak için her zaman iyi baskı ve sözleşme şartlarını okuyun.

Aşağıdaki şekilde çalıştıkları bağlı kuruluş programlarında yeniyseniz: birisi web sitenizi ziyaret ederek yararlı kripto para birimi bilgileri veya yukarıdaki listeden bir exchange incelemesi buluyorsa, makaleye özel yönlendirme bağlantınızı (bağlı kuruluş kimliğinizi içerir) eklersiniz, okuyan kişi bağlantınıza tıklar ve biraz para harcarsa para ödülü (veya bir “ortaklık komisyonu”) alırsınız. Bu, web sitenizden genel pasif gelir elde etmek için harika bir yoldur. Sadece ülkenizin / şehrinizin yasalarına uyduğunuzdan ve içeriğinizde uygun bağlantılar kullandığınızı açıkladığınızdan emin olun..

Madencilik Eklentileri

Kripto para birimi WordPress sitenizden para kazanmanın başka bir yolu, web sitesi ziyaretçilerinizin bilgisayar kaynaklarını kullanan madencilik eklentileri. Bu biraz ekstra para üretmek için harika bir seçenek gibi görünse de oldukça kaygan bir yoldur. Tüm insanlar kaynaklarını hemen sizinle paylaşmayı kabul etmeyebilir, bu da hemen çıkma oranının artmasına neden olabilir.

lütfen aklınızda bulundurun! Ziyaretçilerinizi web sitenizin arka planda çalışan bir madencilik yazılımı olduğu konusunda uyarmalısınız. Site çapında bir banner yerleştirin (tıpkı kullanıcıları çerezlerin kullanımı konusunda uyaranlar gibi) donanımlarını kullanarak bazı madeni paralar madencilik yapacağınızı bilmelerini sağlayın ve onlara kaynaklarını kullanmalarını kabul etme ya da yasaklama seçeneği verin.

Tarayıcı madenciliği komut dosyalarıyla ilgili bazı skandallar onlara kötü bir isim veriyor. Sadece geçen yıl birinin Monero madeni paralarını madencilik yapmak için bir senaryo kurduğu keşfedildi. CBS Showtime web sitesi.

Dolayısıyla, WordPress web sitenizde böyle bir eklentiye sahip olduğunuzdan veya bu eklentiye sahip olduğunuzdan% 100 eminseniz, bu öğeler arasından seçim yapmaktan çekinmeyin.

Basit Monero Madenci – Madeni Para Kovanı

Basit Monero Madenci - Madeni Para Kovanı

Basit Monero ziyaretçi CPU kullanarak monero madenciliği yaparak para kazanmanızı sağlar. Bu eklentinin avantajı, kullanıcıların CPU’larını kontrol edebilmeniz (veya “kısabilmeniz”) ve ayrıca web sitenize bir widget eklemenizdir; böylece kullanıcılar istedikleri takdirde madenciliği hızlandırabilir, yavaşlatabilir veya kapatabilir. Simple Miner eklentisinin ana özellikleri şunlardır:

 • Kullanıcıların CPU’su
 • Madenciliği artırmak, azaltmak veya durdurmak için widget’lar
 • Üst / alt çubuk ve bildirim açılır seçenekleri
 • Metin, renk vb. İçin görsel kontrol seçenekleri
 • Toplam karma sayısı, saniye başına çalışan karma sayısı, ödeme için bekleyen toplam monero

Coin Kovanı kullanan WP Monero Miner

Coin Kovanı kullanan WP Monero Miner

Ücretsiz WP Monero Miner eklentisi ile Coin Hive aracılığıyla monero madenciliği yaparak para kazanabilirsiniz. Eklenti, sitenizi ziyaret edenlerin madenciliği başlatabileceği / durdurabileceği yararlı bir widget içerir. Eklentinin pro sürümüne yükseltirseniz, belirli bir miktar çıkarıldıktan sonra premium içeriğin kilidini açacak özel korumalı içerik kısa kodunu kullanma olanağına sahip olursunuz. WP Monero Miner’ın diğer eklenti özellikleri şunlardır:

 • Giriş formu PoW (“İş Kanıtı”) captchas
 • Madencilik hızını başlatmak / durdurmak ve kontrol etmek için madenci widget’ı
 • Özel kısa kodlar, şablonlar, reklam engelleme koruması ve daha fazlası için profesyonel yükseltme

Yedek Değişim Madencisi

Yedek Değişim Madencisi

SpareChange, kullanımı kolay bir WordPress eklentisi yardımıyla web sitenizde JavaScript tabanlı bir madenci çalıştırmanın kolay bir yoludur. Okuyucularınıza madencilik yaptığınızı bildirmek için kullanabileceğiniz yerleşik bir açılır pencere vardır, böylece kaydolmalarını veya devre dışı bırakmalarını sağlayın. Ancak SpareChange’ın gerçekten harika bir özelliği, reklam bloğu algılamasının dahil edilmesidir (ücretsiz eklentiyle bile). Bilmeniz gereken temel özellikler:

 • Madenci seçeneklerinin GUI kontrolü
 • SpareChange.io daha düşük ödeme eşiği (0.05XMR
 • API kontrolü
 • Madencilik hızını ayarlama
 • CPU etkisini azaltmak için otomatik algılama
 • Pop-up onay widget’ı
 • Ad-Block algılama

Moonify – Monero (XMR) Madencisi

Moonify - Monero (XMR) Madencisi

Moonify monero madencisi, site ziyaretçinizin CPU’sunu kullanarak (elbette rızasıyla) web sitenizden ekstra gelir elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu eklenti bir arka plan madencisi değildir – yerleşik alt bildirim çubuğu, ziyaretçilerinizin istedikleri zaman katılmalarını veya çıkmalarını kolaylaştırır. Ancak hız kontrolleri ve dahil edilen analitik sayesinde kullanımı çok kolay ve yararlıdır. Diğer özellikler:

 • CPU madenciliği
 • Dahil edilen madencilik hız kaydırıcısı
 • Onay için alt bildirim çubuğu
 • Karma, oturum, cihaz vb.Için analiz

Web Sitesi ve Mobil Reklamlar

Web sitesi reklamları birkaç türe ayrılabilir. Kullandığınız ağa ve kullanıcının çevrimiçi deneyimine göre reklam görüntülemek için web sitenize kod ekleyebilir veya web sitenizde site ve ürün sahiplerinin reklamlarını yerleştirebileceği reklam alanı satabilirsiniz (onayınız ile).

Google AdSense

Google Adsense

En popüler ve güvenilir seçenek Google AdSense reklam ağıdır. WordPress için Google Adsense kılavuzumuzu izlerseniz bunu kullanmak oldukça kolaydır. Ama temel olarak yapmanız gereken tek şey:

 • Bir hesap oluştur
 • Onay alın
 • Web sitenizdeki bazı widget alanlarına banner kodu ekleyin

Sistem, kullanıcılara çevrimiçi deneyimlerine göre kişiselleştirilmiş reklamlar gösterir ve birisi bir banner reklamı her ziyaret ettiğinde bunun için parasal bir ödül alırsınız. Bazı kişiler ayda yalnızca binden fazla AdSense almayı başarıyor.

BuySellAds

BuySellAds

BuySellAds reklam alanı için dijital bir pazardır. Burada, yüksek trafikli bloglarda ve web sitelerinde reklam alanı satın alabilir veya satabilirsiniz. Kaynağınızda yeterli trafik varsa, kaynak olarak kaydolabilir ve web sitenizde banner alanları satabilirsiniz (Coindesk Örneğin, tahmini 13 milyon aylık gösterimiyle her ay 100 bin doların üzerinde kazanç sağlayabilecek 30 BGBM tutarında ödeme alıyor).

Herhangi bir nedenle BuySellAds’ı beğenmezseniz, WordPress sitelerinin kullanması için çok sayıda başka reklam seçeneği ve satış ortağı programı vardır.

Misafir Gönderileri

Ve son olarak, bu parçanın son noktasına ulaştık: konuk gönderileri. Bu, para kazanmanın en kolay türüdür, ancak% 100 web sitenizin aldığı trafik miktarına bağlıdır. Aylık oturum miktarınız ne kadar büyük olursa, tek bir gönderi için ücretlendirebileceğiniz fiyat etiketi o kadar yüksek olur.

Ayda 30.000 oturum içeren bloglar, muhtemelen kendi nişlerindeki yetkilerine bağlı olarak daha fazla blog yayını başına en az 100 ABD doları ücret alabilir. Düzenli bir konuk kaydı gelir akışı oluşturmak istiyorsanız, blog yazarlarını ve site sahiplerini çekmek için yeterli trafiğiniz olduğundan emin olmanız gerekir. Kaliteli içerik oluşturma konusunda dikkatli olun ve sitenizi oluşturmak için sosyal medyada aktif olduğunuzdan emin olun.

Bir sayfa oluşturmayı ve sayfayı altbilgi veya ana sayfaya eklemeyi unutmayın, böylece ziyaretçileriniz misafir yayınlarını kabul etmeye hazır olup olmadığınızı kolayca öğrenebilir.

Bugün Kripto Para Birimi WordPress Sitenizden Para Kazanmaya Başlayın

Artık kripto para birimi WordPress sitenizden nasıl para kazanacağınızı bildiğinize göre bunu yapın! Ne için bekliyorsun? Yukarıda listelenen stratejilerden birini (veya tümünü) uygularsanız, kazanmanız gereken çok sayıda para vardır. Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki soru sormaktan çekinmeyin. Veya kripto para birimi WordPress sitenizden para kazanmak için başka stratejileriniz varsa bunları yorumlarda paylaşın – bunları bu yayına ekleyebiliriz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map