Doğrulanmış İncelemeler Neden Önemlidir ve WooCommerce’e Nasıl Eklenir?

Doğrulanmış İncelemeler Neden Önemlidir ve WooCommerce'e Nasıl Eklenir?

Hiç “körlerin ülkesinde tek gözlü adam kral” ifadesini duydunuz mu? E-ticarette de benzer bir fikir var.


Sahte incelemelerin ülkesinde, doğrulanmış inceleme kraldır.

Temel olarak, bu, sahte incelemeler ile izin verilen sahte incelemelerle o kadar çok ürün olduğu anlamına geliyor – müşterilerin gerçek olduğunu bildikleri incelemelerle ürünlere akın ediyor.

Peki nasıl biliyorlar? Çünkü doğrulanmış incelemeler arıyorlar.

Doğrulanmış İnceleme nedir?

Doğrulanmış inceleme, bir üçüncü tarafça toplanan ve incelenen bir incelemedir. Genellikle, bir müşteri bir satın alma işlemi gerçekleştirdiğinde, üçüncü taraf sitesi onlara deneyimlerinin nasıl geçtiğini soran bir e-posta gönderir.

Müşteriler için bu, okudukları incelemenin sitenizde gerçek bir satın alma işlemi gerçekleştiren gerçek bir müşteriden geldiğini garanti eder. Çoğu müşterinin bir sitede alışveriş yapmadan önce ihtiyaç duyduğu bir kanıt rozeti.

Doğrulanmış Yorumlar Neden Önemlidir??

Doğrulanmış Yorumlar Neden Önemlidir

Bildiğiniz gibi, orada tonlarca e-ticaret sitesi var. Heck, tonlarca WooCommerce sitesi var!

Kendinizi rakiplerinizden ayırmanın en iyi yolu, bu ürünler için müşterilerinizin gerçek olduğunu bildikleri harika ürünler ve mükemmel incelemelere sahip olmaktır.

Neden? Çünkü müşteriler özgünlük ister. Göre Parlak Yerel, “İncelemelerin özgünlüğü, tüketicilerin okudukları incelemelere güvenmeleri için en önemli faktördür.”

Geri kalan her şey ikincildir. İnsanlar bugünlerde inceleme platformlarının botlar ve komut dosyaları tarafından kandırılabileceğini biliyorlar. İnançlarını kaybetmedikleri şey, “bu inceleme gerçek” diyen güvenilir üçüncü taraf platformlarıdır.

Yalnızca WooCommerce Alıcı İncelemelerini Etkinleştirme

WooCommerce aslında temel bir “doğrulanmış sahip” seçeneği içerir. Özel bir şey değildir, ancak incelemenizi yalnızca öğenin satın alınmasını tamamlayan kullanıcılarla sınırlar. Bu özelliği etkinleştirmek için WordPress kontrol panelinize giriş yapın ve WooCommerce> Ayarlar> Ürünler:

WooCommerce İnceleme Ayarları

Buradan “Yorumlar yalnızca doğrulanmış sahipler tarafından bırakılabilir” kutusunu işaretleyin ve kaydedin. Artık web sitenizdeki ürünleri görüntülediğinizde, reiviews aşağıdaki bildirimi görüntülemelidir:

WooCommerce Müşteri Yorumları

Sadece WooCommerce “Doğrulanmış Sahipler” İncelemeleri

Ama belirttiğimiz gibi, bu oldukça basit.

Doğrulanmış Yorumlar Nasıl Edilir?

WordPress’teki her şey gibi, en kolay çözüm genellikle parmaklarınızın ucunda. Sadece bir eklenti yükleyin!

1. WooCommerce sitenizde güvenilir bir üçüncü taraf platformu edinin

TrustedSite toplamanızı ve görüntülemenizi sağlayan yeni ve ücretsiz bir eklentidir sınırsız doğrulanmış yorumlar.

Güvenilen Siteyi Yükle

WordPress Eklenti Dizini’ne gidin ve TrustedSite İncelemelerini yükleyin. Size McAfee SECURE getiren insanlar tarafından geliştirildi, bu yüzden bunun toplumun güvendiği bir organizasyon olduğunu biliyorsunuz.

Eklentiyi yükledikten sonra TrustedSite ana sayfasına gidin’i tıklayın..

TrustedSite Ana Sayfası

Buradan mavi renkli “Hesap Oluştur” düğmesini tıklayın.

TrustedSite Hesabı Oluştur

Bu sizi kaydolmanızı tamamlayabileceğiniz ana TrustedSite web sitesine götürecektir. Buradan TrustedSite hesabınızın tüm özelliklerini yönetebileceksiniz.

2. Eski müşterilerinize inceleme isteği gönderin

TrustedSite ile, bir satın alma işlemi gerçekleştirdiğinde müşterilere otomatik olarak çıkan bir inceleme isteği e-postası oluşturabilirsiniz, ancak ASAP incelemelerini almanın en iyi yolu eskilerinize e-posta göndermektir..

Eski müşterilerin e-posta adreslerini TrustedSite hesabınıza aktarmanız yeterlidir:

TrustedSite İçe Aktarma E-postaları

… Ve hepsi mağazanızın incelenmesini isteyen bir e-posta alacak.

Bunun çok basit geldiğinden endişeleniyorsanız şunları yapmayın: Bright Local, “Tüketicilerin% 50’sinin bir işletme hakkında inceleme bırakmasının istendiğini ve aslında bir inceleme bıraktığını” tespit etti.

3. İnceleme isteği e-postanızı ayarlayın

Eski müşterilerden bazı doğrulanmış incelemeler aldıktan sonra, sürekli yeni bir müşteri akışına sahip olduğunuzdan emin olmanın zamanı geldi.

Yukarıda belirttiğimiz gibi TrustedSite, bir müşteri WooCommerce sitenizden bir şey satın aldıktan sonra otomatik olarak çıkan bir inceleme isteği e-postası ayarlamanıza olanak tanır. Siteniz için sürekli yeni incelemeler toplamanın stressiz bir yoludur.

TrustedSite İnceleme İsteği

İstek e-postasını ayarlamak, müşterilerinizin bir satın alma işleminden ne kadar süre sonra e-postayı alacağını seçmek ve ardından logonuzu e-postaya eklemekle ilgilidir. Her şey sezgisel ve gösterge tablonuzda.

Güvenilir Siteyi Yükselt

Daha fazla seçenek mi istiyorsunuz? Yükseltebilirsiniz TrustedSite hesabı TrustSite rozetine, çok sayıda ekran widget’ına (düğmeler, galeri, rozet, karusel, özet ve ürün yıldızları) ve daha fazlasına erişim için.

Son düşünceler

Doğrulanmış incelemeler, herhangi bir yeni çevrimiçi işletmenin büyümesinin temelini oluşturur. Şüpheci veya endişeli ziyaretçilere müşterileriniz olma güveni verir ve reklamcılıkla satın alamayacağınız bir tür ağızdan ağzı görevi görürler. Ve WordPress’teki eklentilerin toplanmasını ve görüntülenmesini çok kolaylaştırdığı için, sitenizde bulunmamaları için gerçekten hiçbir neden yok.

Ne düşünüyorsun? İstemcinin yalnızca WordPress mağazanız için incelemelerini etkinleştirdiniz mi? Sence yapabilir misin? Doğrulanmış ürün incelemeleri hakkındaki düşüncelerinizi duymak isteriz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map