10 Yardımcı Affiliate Pazarlama Araçları

Satış Ortaklığı Pazarlamacıları için 10 Yardımcı Araç

Sabit bir program seti olmadan tarzlarına göre bir hayat yaşamayı sevmeyenler?


Başarılı bağlı kuruluş pazarlamacıları, tipik olarak, hayatlarını sonuna kadar yaşamak için geniş seçeneklere sahip oldukları için yaşam tarzlarını hayal etmeye gerek kalmadan, herhangi bir bağlantıdan özgürdür. Bu nedenle, bu günlerde bağlı kuruluş pazarlama endüstrisinin daha karmaşık ve rekabetçi hale gelmesi mantıklı.

Sanayileşmenin büyümesi ve tuğla ve harç depolarına bağımlılığın azalmasıyla bağlı kuruluş pazarlama endüstrisi dokunmaya hazırlanıyor Yıllık 7 milyar dolarlık rakam beş yıl içinde gelirlerde.

Bugün bağlı kuruluş pazarlamacıları sadece diğer pazarlamacılarla rekabet etmiyor. Ayrıca, milyonlarca dolarlık sofistike şirketler ve girişim fonları tarafından finanse edilen ekiplerle de uğraşıyorlar.

Bu küresel rekabette hayatta kalmak ve profesyonel bir pazarlamacı olarak kalabalığın arasından sıyrılmak için sağlam bir pazarlama araçları setine ihtiyacınız var.

Bu makalede, gelir komisyonları savaşı kazanmak için gereken bağlı kuruluş pazarlama araçlarını ele alacağız. Bunlarla nihayetinde pazarı anlayabilecek, trafik çekebilecek ve potansiyel ziyaretçileri dönüştürebileceksiniz. Başlayalım!

Sıradan listenin yanı sıra, aşağıdaki liste, bağlı kuruluş pazarlamacıları için en önemli rolü oynayabilecek bazı özel lezzetler içeriyor.

Neden Affiliate Marketing’i Düşünmelisiniz

Bağlı kuruluş pazarlama alanında bir acemi olarak, yeni bir iş kurmak zor olabilir. Bununla birlikte, bağlı kuruluş pazarlama, geleneksel başlangıç ​​meslektaşlarına göre çok büyük avantajlar sunmaktadır. Ana tartışmaya girmeden önce bahsetmem gereken birkaç önemli fayda var. Onlara bir göz atalım:

 • Düşük Yatırım: Neredeyse sıfır yatırımla kazanç akışı yaratabilirsiniz. Bir web sitesi kurmak için biraz zamana ve birkaç dolara ihtiyacınız var.
 • Mağaza veya Gönderi Yok: Satış ortağı pazarlamacısı olarak bir mağaza, envanter veya herhangi bir gönderi sürecine sahip olmanıza veya yönetmenize gerek yoktur. Yalnızca üçüncü taraf ürünlerini tanıtmanız gerekir.
 • Destek Ekibi Yok: Destek ekibine gerek yoktur. Genellikle web sitenizi kendi başınıza yönetebilirsiniz.
 • Pasif Gelir Yaratmak: Başarılı bir iştirakçi pazarlamacı olarak pasif bir gelir akışı oluşturabilirsiniz. Web sitenizi kurduktan sonra, az çaba harcayarak kâr elde edebilmelidir..
 • Küresel Pazar: Bir iş ortağı pazarlamacı olarak bir online iş en iyi ve en heyecan verici bölümlerinden biri açıklık ve herkes için kullanılabilirlik. Dünyanın her köşesinden hedef kitlenizi geliştirebilir ve onlarla bağlantı kurabilirsiniz.
 • Çalışma Esnekliği: Bağlı bir pazarlamacı olarak, maksimum çalışma esnekliği elde edersiniz. Programını seç.

Bağlı kuruluş pazarlama bu temel yararlı yönleri dışında, web sitenizde tanıtmak için çeşitli ürün kategorileri var. Tüm dünyada fiziksel ürünler, dijital ürünler, farklı hizmetler ve üyelik fırsatları arasından seçim yapın.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok araç var. Ama bunalmaya gerek yok. Umarım bu yazıyı okuyarak, bağlı kuruluş pazarlama yolculuğunuz için hangi araçların doğru olabileceği konusunda net bir fikir edineceksiniz..

1. Flippa

Flippa Web Sitesi Açık Artırmaları

Flippa esasen, web sitelerinin kâr amacıyla satın alınabileceği veya satılabileceği (“çevrilmiş”) bir çevrimiçi pazardır. Bu, gelişmekte olan bir bağlı kuruluş sitesi geliştirme sürecini sıfırdan atmak isteyen insanlar için önemli bir platform olabilir. Flippa ile nişinizde yerleşik bir geçmiş performansa sahip bir web sitesi bulabilirsiniz.

Birçok bağlı kuruluş pazarlamacısı için bu, yalnız bağlı bir pazarlama yolculuğu ile başlamak için ideal bir yerdir. EBay gibi Flippa, bağlı kuruluş pazarlamacılarına bir bağlı kuruluş sitesinde teklif vermeleri için bir fırsat sunar.

Dahası, Flippa, bağlı pazarlamacıların sağlam bir backlink profili taşıyan bağlı kuruluş tabanlı web siteleri satın almalarına izin verir. Bir alan adı satın almadan önce tam bir geri bağlantı denetimi yaptığınızdan emin olun. Bu, alan adının siyah şapka SEO uygulamaları tarafından şişirilmemesini sağlar. Güçlü bir geri bağlantı profiline sahip bir web sitesi satın alan ancak sonuçta bir Google algoritması güncellemesi tarafından cezalandırılan bağlı kuruluş pazarlamacılarına ilişkin çok sayıda kanıt vardır. Genellikle bu, önceki site sahibi tarafından yapılan siyah şapka bağlantı kurma uygulamalarının şişirilmesi içindir..

Güvenli oynayın – araştırmanızı yapın ve iyi bilinen bir pazardan satın alın (Flippa gibi).

2. CJ Affiliate

Conversant'dan CJ Affiliate

Temel olarak, bağlı kuruluş pazarlama, çeşitli üçüncü taraf premium ürün veya hizmet sağlayıcılarıyla ilişki kurmakla başlar. CJ Affiliate Conversant (eski adıyla Commission Junction), ortaklık ortaklıkları kurmak için mükemmel bir araç olabilir. Bu platformda, tüm teklifleri EBM (İşlem Başına Maliyet) temelidir, yayıncılara yalnızca kullanıcılar bir müşteriye, aboneye veya potansiyel bir müşteriye dönüştüğünde ödeme yapılır.

CJ Affiliate, performansa göre ödeme programlarında uzmanlaşmış önde gelen küresel bağlı kuruluş pazarlama ağıdır. Ağ sisteminin ana amacı ve perspektifi, dünya genelindeki işletmeler için sonuçları yönlendirmektir. Her gün milyonlarca çevrimiçi tüketiciye ulaşabilmek için mağazaların pazarlamacılarla bağlantı kurmasına yardımcı oluyorlar. Bu, iştirakler ve küçük web yayıncıları arasında son derece popüler.

CJ Affiliate, bağlı kuruluş pazarlamacılarının bağlı kuruluş işlerini kurmaları için akıllı bir ağ geçidi olabilir. Her nişteki bağlı kuruluşların üçüncü taraflarla faydalı ilişkiler kurmasını kolaylaştırırlar. Kelimenin tam anlamıyla ev eşyaları web barındırma için her şey için CJ aracılığıyla başvurabilirsiniz ortaklık programları binlerce vardır. Çoğu, EBM yoluyla kazanmak için kolay seçenekler sunar – kazanmaya başlamak için benzersiz kodunuzu kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir.

3. SEMrush

SEMrush bir çevrimiçi görünürlük yönetim platformudur

SEMrush anahtar kelime araştırması, SEO hatalarını düzeltmek ve en önemlisi rakip analizi için en önemli, en iyi araçlardan biridir. Bu araca dünyanın önde gelen internet pazarlamacıları ve şirketleri güvenmektedir. Forbes, PayPal, Hyatt ve Philips gibi dev şirketler bile görünürlüklerini yönetmek için bu aracı kullanıyor. 46 milyondan fazla alan ve 120 milyon anahtar kelimeden oluşan devasa bir veritabanı sistemine sahiptir..

Bağlı bir pazarlamacı olarak, rakiplerinizin içerik pazarlama stratejisini analiz etmek önemlidir. SEMrush, bir alan adının organik konumlandırılması, Google’ın SERP’lerine bir URL yerleştirilmesi, Ödül reklamlarının kopyaları ve konumları, TBM reklamları, rakiplerin analizi vb. Gibi birçok faktörü izleyebilir..

SEMrush, mevcut içeriklerinizin ayrıntılı bir analizini ve değerlendirmesini yapmanızı sağlar. Bu, içerik pazarlama hedeflerinizi izlemek ve başarmak için harika bir yoldur.

Ama hepsi bu değil. SEMrush, dağıtım stratejiniz için bir içerik denetim aracı olarak da kullanılabilir. İçerik pazarlama stratejilerinizi tartın ve etkiyi en üst düzeye çıkarmak için içerik kalitesini artırmak için SEMrush’ın önerilerini kullanın. En önemlisi, SEMrush kullanarak, içerik pazarlaması stratejisini dahil edilen İçerik Denetimi, Yayın Takibi ve SEO İçerik Şablonu araçlarıyla yükseltebilirsiniz..

4. Ahrefs

Ahrefs SEO Araçları

Ahrefs SEO ve anahtar kelime araştırması için bir diğer önemli araçtır. Bu, backlink analizi, anahtar kelime araştırması, sayfa denetimleri, içerik analizi vb..

Bu aracı kullanarak bağlı kuruluş pazarlamacıları backlink profillerine ilişkin derinlemesine bilgi edinebilirler. Bu, yeni backlink, kayıp geri bağlantılar ve sitenizdeki bozuk sayfalara bağlantı veren web sitelerini (bu sitelerin alan adı sıralamasıyla birlikte) içerir. Satış ortağı bir pazarlamacı olarak, rakibin backlink büyümesini analiz edebilir ve kendinizinkilerle karşılaştırabilirsiniz. Sitenizde rakiplerinizle karşılaştırıldığında “içerik boşluklarını” analiz etmek için bir bölüm bile vardır, böylece sitenizin eksikliğini tespit edebilirsiniz.

Satış ortaklığı pazarlamasında, web sitenizi SEO dostu yapmak için çok gerekli araçlardan biridir. Aksi takdirde, sonuçta bir karmaşa ile sonuçlanan bağlı kuruluş web sitenizi sıralamak neredeyse imkansızdır. Ahrefs, bağlı pazarlamacıların sitelerini hızlı ve verimli bir şekilde optimize etmelerini kolaylaştırır. Bu şekilde, web sitelerini en üst sırada sıralayarak daha fazla komisyon kazanabilirler.

5. Satış Ortağı Eklentileri

Satış ortağı pazarlamacı olarak tanıtım yaparken satış ortağı bağlantılarını manuel olarak yönetmek sıkıcı bir iş ve zaman alıcı bir iştir. WordPress kullanıcısıysanız, bir eklenti kullanmak bunu kesinlikle kolaylaştırabilir. İşletmenizin (ve hatta diğer işletmelerin) diğer yönlerini yönetmek için size daha fazla zaman ayırın.

Bir WordPress kullanıcısıysanız, neyse ki birçok seçeneğiniz var. Özellikle bağlı kuruluş eklentileri söz konusu olduğunda. Hızlı bir Google araması yapmanız yeterlidir. Hedefleriniz için yüzlerce bağlı kuruluş eklentisi bulacaksınız. Bazı eklentiler yalnızca belirli bağlı kuruluş programları için çalışır, bazıları çok daha geneldir ve birden çok bağlı kuruluş platformunda kullanılabilir.

AzonPress

Amazon Ortakları için AzonPress WordPress Eklentisi

Amazon çalışanları için, AzonPress harika bir çözüm olabilir. Bu, işleri verimli ve zahmetsizce yapan tam teşekküllü bir bağlı kuruluş yönetim eklentisidir. Zengin özelliklere sahip yönetici panelli kullanıcı dostu arayüzü, çalışmak için tam bir zevk olan bağlı kuruluş kazanç sürecinizi yönetmenizi sağlar.

WooCommerce

WooCommerce Ücretsiz WordPress Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Daha genel amaçlı bir eklenti arıyorsanız, WooCommerce mükemmel bir seçimdir. Otomatik olmasa da, satış ortağı bağlantılarını kullanarak mağazanıza çeşitli üçüncü taraf ürünleri ekleyebilirsiniz. Bağlı kuruluş ürünleri, diğer tüm ürünler gibi kolayca eklenebilir. “Dış / Satış Ortağı” türü ürünü seçmeyi, satış ortağı bağlantınızı yapıştırmayı, düğme metnini özelleştirmeyi ve bir fiyat eklemeyi unutmayın..

WooCommerce için Bağlı Kuruluş Açıklaması

WooCommerce için Bağlı Kuruluş Açıklaması

Ve eğer WooCommerce ile gidiyorsanız – bu kullanışlı eklentiyi de kurmak iyi bir fikir olabilir. WooCommerce için Affiliate Disclosure yüklendiğinde, bir düğmeye tıklayarak tüm harici ürünlerinize hızlı bir açıklama mesajı ekleyebilirsiniz. Metni ve yerleşimi canlı Özelleştirici WooCommerce ayarlarınızdan düzenlemeniz yeterlidir.

Güzel Linkler

PrettyLinks Lite Eklentisi

Ancak basit bir blog çalıştırıyorsanız, PrettyLink gibi bir eklenti gitmenin yoludur. Bu basit eklenti, kısa bir “güzel” ve hatırlanması kolay bağlantı ile bağlı kuruluş bağlantılarınızı gizler. Bu şekilde bağlantılarınız daha iyi görünür ve gelecekteki yayınlarda tekrar kullanacaklarını kolayca hatırlayabilirsiniz.

6. Yoast SEO

Yoast SEO eklentisi

Bu, iktidardaki WordPress SEO eklentisidir, reklam herhangi bir web sitesi için olmalıdır. Yoast SEO milyonlarca indirme var – ve nedenini görmek kolaydır. XML site haritaları, sayfa meta, url yönlendirmeleri, açık grafik ve daha fazlası için bir dizi yerleşik gelişmiş işlevsellik sayesinde, çoğu WordPress sitesi için gerçekten ve hepsi bir arada SEO çözümü.

Yoast, analitik özellikleriyle bilinir. Yayınlardaki ve sayfalardaki yerleşik meta kutu seçenekleri, daha iyi anahtar kelime kullanımı geliştirmenize ve uygun içerik uzunluğunu korumanıza yardımcı olur. Ayrıca, cümle uzunluğunu, pasif ses ve yön dağılımını izlemenin yanı sıra, tüm postanızın okunabilirliğini belirlemek için bir Flesch okuma testi gerçekleştirir.

Bağlı bir pazarlamacı olarak, ana hedeflerinizden biri arama motorlarında üst sıralarda yer almak olmalıdır. Yoast SEO bunu gerçekleştirmenize yardımcı olabilir ve web sayfalarınızın SERP sıralamasını korumanın kolay bir yoludur.

7. Dilbilgisi

Gramer Yazma Asistanı

Grammarly düzenli olarak yayınlanan bağlı kuruluş pazarlamacıları için inanılmaz bir araçtır. Herhangi bir web sitesi sahibine veya blog yazarına yardımcı olabilecek otomatik bir yazım ve dilbilgisi denetleyicisidir..

Yeni yayınları kontrol etmek ve düzenlemeleri daha hızlı yapmak söz konusu olduğunda Grammarly mükemmel bir rol oynar. Gerçek zamanlı Dilbilgisi editörü, dilbilgisi hatası veya yazım hatası yapıldığında sizi bilgilendirir. İçeriğinizin tutarlı bir kalitede olmasını sağlamak için düzeltmeyi uygulayın.

Grammarly’nin en ilginç yönlerinden biri, cümlenizin kelimeleri birbiriyle ilişkilendiren havasını anlayabilmesidir. Yani, aracın yardımıyla bile kendi sesinizi koruyabilirsiniz. Bazen ortaya çıkarmaya çalıştığınız gerçek anlamı yanlış anlayabilir. Ancak toplamda oldukça tutarlı bir standart ve kayda değer bir doğruluk oranı korur.

8. Google Analytics

Google Analytics

Hangi nişi çalıştırdığınızdan bağımsız olarak, bir blog sitesi veya sağlıkla ilgili bir niş içinde bir mağaza olabilir, kitlenizi anlamak istersiniz. Google Analytics bağlı kuruluş pazarlamacıları için mevcut olan en kapsamlı analiz aracıdır. Çoğu bağlı kuruluş pazarlamacısı, bağlı kuruluş sitesine kaç ziyaretçinin geldiğini görmek için bu aracı kullanır. Bu mükemmel aracı kullanarak geniş bir boyutsal operasyon aralığı çalıştırabilirler. Satış ortağı pazarlamacısı olarak, testi bölebilir, bağlantıları izleyebilir, dönüşümleri izleyebilir, farklı davranışları analiz edebilir ve kullanıcıların satış ortağı sitenizle nasıl etkileşime girdiğiyle ilgili gerçek bilgileri öğrenebilirsiniz.

Satışları, dönüşümleri ölçen ve web sitenizin ayrıntılı ayrıntılarını analiz eden Google Analytics, beklenen başarınızın yol haritasını şekillendirmenize yardımcı olur. Bugünlerde neredeyse tüm bağlı kuruluş pazarlamacıları, web sitelerinin SEO çabalarının ve hedeflerinin başarısını değerlendirmek için Google Analytics’ten yararlanıyor.

Web sitenizin toplam gerçekleştiği ve hedefin ölçülmesi hakkında bilgi sahibi olmak için, insanların sitenizde ne zaman ziyaret ettiklerini ve en önemlisi sitenizde hangi sayfaları az ya da çok ziyaret ettiklerini ayrıntılarıyla bilmeniz gerekir. Analizin bu sonucu, tüm web sitenizi anlamanıza ve satış ortağı web sitenizi geliştirmek için gerekli adımları atmanıza olanak tanır..

Google Site Kiti

WordPress için Google Site Kiti

Tüm Google Analytics verilerinize (ve daha fazlasına) erişin. Ücretsiz eklentiyi yükleyin, ardından Google hizmetlerini sitenize bağlamak için gösterge tablonuzdaki bağlantıları kullanın (bunu Google Site Kiti kılavuzumuzda ayrıntılı olarak ele alıyoruz). Bu, Google Analytics’in yanı sıra Google’ın Search Console, Adsense, PageSpeed ​​Insights, Optimize ve Etiket Yöneticisi gibi diğer yardımcı araç ve hizmetlerini de içerir..

Canavar Bilgileri

WordPress için MonsterInsights Analytics

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

WordPress sitenize Google Analytics web sitesi izleme hizmetlerini kolayca eklemek, özelleştirmek ve yönetmek için MonsterInsights eklentisini kullanabilirsiniz. Eklenti, gerçek zamanlı istatistikler ve reklam izleme özelliğinin yanı sıra e-ticaret platformlarıyla da uyumludur. Böylece performansınızı daha iyi takip edebilir ve bağlı kuruluş pazarlama ve SEO stratejilerinizi optimize edebilirsiniz.

9. İçerik Takvimi

Editoryal Takvim WordPress Eklentisi

İçerik Takvimi stratejik bloglama için bir post çizelgeleme eklentisidir. Sitenizdeki tüm yayınlarınızı planlamanıza ve planlamanıza olanak tanır, bu da bağlı kuruluş nişinize bağlı olarak son derece önemli olabilir. Teknoloji blogları, bir sonraki büyük Apple Etkinliği’nin etrafındaki yayınları planlamak isteyecek veya bir moda blogu, moda haftası boyunca makaleler veya videolar planlamak isteyebilir. İçeriğinizi yayınlamak üzereyken sadece gözlerinizi tek bir ekranda tutarak işleri kolaylaştırabilirsiniz. İdeal olarak, bu araç sitenizdeki tüm malzemelerinizi düzenli tutar.

Bu eklenti post yönetimini kolay ve konforlu hale getirir. Bir gönderi planlamadan, içerik oluşturma ve yayınlama tarihine kadar – tüm prosedürü bir bakışta izleyebilirsiniz. Bir panelden kalan tarih ve saate göre yayınları zamanlayabilirsiniz.

Sürükle ve bırak özelliği yazı tarihlerini değiştirirken işleri kolaylaştırır. Sitenizdeki tüm yayın taslaklarını yönetmek için bir taslak çekmece var. “Hızlı düzenleme” işlevini kullanarak birden çok yazarın gönderilerini aynı anda kontrol edebilir ve gönderileri düzenleyebilirsiniz. Bu eklentinin tüm özelliklerini yalnızca yönetici ve editör yaşayabilir. Yazarlar yayınlarını yayınlayabilir, düzenleyebilir ve yeniden planlayabilir. Katkıda bulunanlar yayını yalnızca bir taslakta kaydedebilir ve yayınlarını taşıyabilir ve abone takvimi görebilir.

Bir editoryal takvimin nasıl oluşturulacağına ilişkin kılavuzlarımızı ve daha fazla ipucu için editoryal iş akışınızı yönetmek için en iyi eklentileri kullanabilirsiniz.

10. MailChimp

MailChimp E-posta Pazarlama

E-posta hala pazarlamanın baskın yollarından biridir. Güvenilir bir e-posta pazarlama aracı listelemeden, bu yayın eksik olacaktır. MailChimp her türlü şirketi ve pazarlamacıyı kolaylaştıran sağlam bir e-posta pazarlama platformudur. Satış ortağı pazarlamacılar için, e-posta pazarlamaya başlamak için güçlü bir araç olabilir. Bu pazarlama aracı, ilgili ürünleri pazarlamak, hedef kitlelere ulaşmak ve olası satışları satışa dönüştürmek için e-posta göndermek için kullanılır.

MailChimp ile bültenler oluşturabilir, damlama kampanyaları oluşturabilir, abone profillerini yönetebilir, e-posta açılışlarını izleyebilir ve sosyal paylaşım ekleyebilirsiniz. Buna ek olarak, yerleşik analitiği ve yeniden gönderme sistemi pazarlamacıların geçici bir rapor oluşturmalarına olanak tanır. Ayrıca, MailChimp, pazarlamacılara haber bülteni tasarımını çok kolay hale getirmek için hazır şablonlar ve sürükle ve bırak oluşturucu olanağı sunar.

MailChimp kullanmanın bir diğer önemli yönü ise bu aracı kullanarak A / B testini çalıştırabilmenizdir. Hangi konu satırının veya teslim süresinin en az işe yaradığını minimal bir yaklaşımla test etmek mümkündür. Her testte farklı gönderme süreleri, içerikler, konu satırları ve resimler gibi çeşitli varyasyonlar alabilirsiniz. Benzer şekilde MailChimp, posta listenizi bölümlere ayırmanıza olanak tanır. Böylece, daha fazla dönüşüm için hedefli kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

Kısacası, bir bağlı kuruluş pazarlamacısı olarak, dört MailChimp’in gelişmiş özelliklerini içermelidir. Bunlar Pazarlama Otomasyonu, Gelişmiş Segmentasyon, Performans İzleme ve A / B Testleridir.

WordPress için MailChimp

MC4WP: WordPress için Mailchimp

Ancak bu araçları kullanmak için önce e-posta listenizi oluşturmanız gerekir. İyi MailChimp WordPress eklentileri, sitenize bir kayıt veya optin formu eklemenizi kolaylaştırır. Siteniz için basit, mobil hazır ve kullanıcı dostu kayıt formları ekleyen popüler ücretsiz WordPress MailChimp MailChimp eklentisi. Eklenti ayrıca İletişim Formu 7, MemberPress, WooCommerce ve daha fazlası gibi popüler eklentilerle uyumludur – abone sayınızı oluşturmak için tonlarca fırsat sunar.


Bağlı kuruluş pazarlamasındaki başarı pek çok faktöre bağlıdır. Yaratıcılığınızı, pazara yaklaşma şeklinizi ve doğru bağlı kuruluş pazarlama araçlarını kullanmayı göz önünde bulundurur. En önemlisi, bilginizi bağlı kuruluş pazarlamasının geniş rekabetçi dünyasında uygulama yeteneğine bağlıdır..

Bağlı kuruluş pazarlamacılarının plakalarında zaten bir ton olduğu doğrudur. Kendi kendini yetiştirmiş pazarlamacıların çoğu deneme yanılma yoluyla öğrenir. Ancak bağlı kuruluş pazarlamacılarında, küçük hatalar bir günlük kârın kaybedilmesine neden olabilir. Kasıtlı olmayan kazalar yapmayın; bunun yerine, bağlı kuruluş işinize başlamak ve yolda kalmak için yukarıda belirtilen araçlardan yararlanın.

Umarım bu makale, bağlı kuruluş pazarlamanız için size bağlı komisyonlar kazanmanızı sağlayacak doğru araçları bulmanıza yardımcı olmuştur. Sorunla ilgili paylaşacağınız bir şey veya sorulacak bir şey varsa, lütfen sorgunuzu aşağıdaki yorum bölümüne yerleştirin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map