WordPress vs Wix – яка платформа найкраща для вашого проекту?

WordPress vs Wix - що найкраще

Вибір платформи для створення вашого веб-сайту може бути важким, і багато користувачів виявляють, що порівнюють WordPress та Wix. І WordPress.org, і Wix – це популярні та надійні рішення, які дозволять створити приголомшливий веб-сайт. Отже, який варіант найкраще відповідатиме потребам вашого проекту?


У цьому посібнику з WordPress vs Wix ми детально розглянемо ці два популярні рішення. Ми розглянемо, що можуть запропонувати обидва варіанти, їх простота використання та їх основні особливості. На кінець цієї статті ви маєте змогу впевнено зробити вибір, яка саме платформа підійде саме вам.

Вступ до WordPress.org

WordPress.org v Wix

Щоб було зрозуміло, ми говоримо про WordPress у цій статті, ми маємо на увазі лише WordPress.org. Якщо ви хочете отримати більше інформації про WordPress.com та про відмінності між ними, перегляньте нашу статтю WordPress.com проти WordPress.org.

WordPress.org це абсолютно безкоштовна система управління вмістом. Немає сумнівів, що WordPress має більшу криву навчання, ніж рішення, як Wix. Однак компенсувати це те, що WordPress дозволить вам повністю контролювати будь-який проект. Це не просто дозволить вам створити будь-який тип веб-сайту, ви також можете налаштувати кожен сайт під ваші точні характеристики.

WordPress оточений спільнотою розробників, дизайнерів та іншого веб-бізнесу, які створюють, розвивають та підтримують широкий асортимент тем WordPress, плагінів та інших інструментів та рішень. Тому можливості WordPress безмежні. Нові продукти постійно випускаються, і завжди є допомога та підтримка, якщо вона потрібна. Нещодавній поступ до створення зручних інструментів дизайну WordPress також означає, що якщо ви не хочете торкатися рядка коду, у вас теж немає. Тим не менш, ви все ще можете зберегти гнучкість і широкі функції, якими може похвалитися WordPress.

Вступ до Wix

Wix v WordPress.org

Вікс це веб-платформа для побудови веб-сайтів Freemium. Харчування для понад 100 мільйонів людей, у 180 різних країнах, Wix використовувались для створення широкого асортименту веб-сайтів. Від професійних та ділових веб-сайтів, до блогів, магазинів електронної комерції, фотографів, дизайнерів тощо, це гнучке рішення можна використовувати для будь-якого проекту.

Однією з головних визначних пам’яток Wix є те, що він зручний. Він пропонує цілий ряд необхідних та корисних інструментів, шаблонів та функцій, забезпечуючи процес дизайну кожного створеного веб-сайту швидким та цікавим. І використовуючи поєднання Artificial Design Intelligence (ADI) та інтуїтивного конструктора перетягування сторінок, Wix доступний для всіх, незалежно від ваших навичок та досвіду веб-дизайну.

Отже, тепер ми маємо загальне уявлення про те, що пропонують обидві ці потужні платформи, давайте докладніше розглянемо основні особливості WordPress vs Wix.

Ціноутворення

Хоча ми раніше заявляли, що WordPress.org абсолютно безкоштовний у використанні, вам все одно доведеться платити за хостинг та первісну покупку вашого доменного імені (обговорюється далі). Однак саме програмне забезпечення WordPress безкоштовно встановлювати та використовувати. Також існує велика кількість безкоштовних тем WordPress та плагінів, що дозволяє створювати красиві, стильні веб-сайти з вражаючим функціоналом. І все, не обійшовшись ні копійки. Теми та плагіни преміум-класу також можна придбати, якщо вам потрібні додаткові розширені функції.

Wix може бути безкоштовним, однак безкоштовний план включає в себе рекламу та логотипи Wix, низьку пропускну здатність та сховище та обмежує обмеження у ряді інших областей. Якщо ви хочете використовувати власне доменне ім’я, вам потрібно буде вибрати базовий план премії. Виберіть план Combo, щоб звільнити ваш сайт від оголошень Wix. Або якщо ви хочете створити інтернет-магазин, вам потрібно буде придбати план електронної комерції. Тому, хоча Wix спочатку дозволяє безкоштовно створювати свій веб-сайт, ви можете швидко сплатити щомісячну підписку, коли ваш веб-сайт зростає і його потреби змінюються.

Хостинг та доменні імена

У Wix є легше загальне налаштування в порівнянні з WordPress.org. Однією з причин цього є те, що хостинг та доменне ім’я вашого веб-сайту обробляє Wix самостійно. Однак, для WordPress.org вам потрібно буде взяти на себе відповідальність за вибір та придбання відповідного доменного імені та провайдера хостингу.

Хостинг порівняно

Порівнюючи хостинг WordPress і Wix – це одна з найбільших варіацій між ними. Для тих, хто обирає WordPress для створення свого веб-сайту, вам потрібно буде дослідити та придбати правильний хостинг для потреб вашого сайту. Багато прихильників WordPress розміщують свої сайти за допомогою сервісу хостингу WordPress, наприклад WPEngine. Однак якщо це спочатку занадто дорого для вашого нового проекту, то є численні інші хостинг-провайдери, які можуть запропонувати дешевший, але все-таки вищий хостинг для вашого веб-сайту WordPress.

Пам’ятайте, що ви завжди можете оновити хостинг вниз по мірі зростання вашого бізнесу та веб-трафіку; у цьому полягає красу використання WordPress, оскільки ви завжди повністю контролюєте свій веб-сайт. Щоб дізнатися більше про вибір правильного сервісу хостингу для вашого сайту, прочитайте наш посібник Що шукати в посібнику з хостингу WordPress.

З іншого боку, Wix – це єдине хмарне рішення. Він розміщує всі веб-сайти, створені на своїй платформі на власних серверах, тому розгляд того, який хостинг-провайдер використовувати, не потрібен з Wix. Однак пам’яті та пропускної спроможності, наданих у вільному плані, буде недостатньо надовго, якщо ви хочете створити популярний і успішний веб-сайт.

Порівняння налаштування доменних імен

Під час налаштування веб-сайту WordPress вам також потрібно буде вибрати та придбати власне доменне ім’я. Але залежно від вашого хостинг-плану це може бути вже включено. Наприклад, Bluehost включає перший рік вашого доменного імені заздалегідь безкоштовно, і оскільки ви налаштовуєте його через свого хоста, немає складних вказівних або речей CNAME для вирішення..

Однак Wix дозволить вам вибрати та використовувати безкоштовний субдомен, що вони потім вам встановлять. Мінусом цього піддомену є те, що ваше доменне ім’я буде читати як “yourwebsitename.wix.com”. Якщо ви хочете автономне доменне ім’я (без “.wix.com”) або хочете перенести раніше придбаний домен, вам потрібно буде оновити до преміум-плану Wix.

Простота використання та контроль

Спочатку, здається, Wix переважає WordPress.org. Створене для початківців вгору, це рішення дозволяє дуже просто скласти веб-сайт. Рішення, що забезпечує чіткі покрокові інструкції, заздалегідь зроблені шаблони та перегляд блогу серед багатьох інших функцій. Однак із цією «простотою використання» виникає явний недолік контролю. І “контроль” – це те, де WordPress є кращим.

WordPress, без сумніву, має повільніше налаштування, і це займе більше часу, щоб дізнатися, якщо у вас немає попереднього досвіду веб-дизайну. Однак ви повністю контролюєте будь-який веб-сайт, розроблений на цій платформі з відкритим кодом, що дозволяє вам скористатись чудовими гнучкими функціями та функціоналами, які може забезпечити WordPress. Таким чином, витрачаючи час на ознайомлення з тонкощами WordPress, ви зможете досягти більш високої якості веб-сайту в довгостроковій перспективі.

Налаштування WordPress

Інформаційна панель WordPress

WordPress має досить простий процес встановлення та налаштування. Після придбання доменного імені та хостингу, ваш хостинг-провайдер повинен встановити WordPress для вас. Наступним кроком є ​​вибір теми, щоб надати веб-сайту потрібний дизайн. Після того, як ваша тема встановлена, ви можете змінювати зовнішній вигляд свого сайту, як дозволяє тема.

Багато тем оснащені вражаючими параметрами налаштування та використовують WordPress Customizer на передньому кінці сайту, щоб ви могли переглянути зміни під час їх внесення. Теми преміум-класу часто включають в себе конструктор перетягування сторінок. Наприклад, наша власна тема WPExplorer Всього постачається разом із програмою Visual Composer Builder сторінок. Преміум-конструктор сторінок дозволяє людям легко, але всебічно змінювати дизайн свого сайту, якщо вони цього хочуть. Ви також можете придбати плагін для розробника сторінок WordPress, якщо тема не містить цього.

Інші параметри WordPress включають в себе зміну коду, якщо у вас є досвід кодування, щоб отримати необмежені параметри налаштування. Або для додавання розширеної функціональності на ваш сайт, без необхідності кодування, ви можете придбати додаткові плагіни (теми та додатки, як зазначено нижче).

Налаштування Wix

Редактор Wix

Wix пропонує кілька способів створення веб-сайту. Існує вибір використання або інтелектуального дизайну Wix (ADI), редактора Wix та редактора сторінок, або ви можете використовувати код Wix. ADI працює, розробляючи веб-сайт для вас, виходячи з ваших особистих уподобань. Просто дайте відповідь на кілька запитань, введіть ключову інформацію, необхідну для відображення на вашому веб-сайті, а Wix зробить все інше. ADI також надає основні варіанти модифікації, а також дозволяє додавати додаткові сторінки та інші додатки, які можуть знадобитися вашому сайту.

Якщо ви вирішите створити сайт без ADI, ви зробите це в редакторі Wix. Це ефективний інструмент, який дозволить вам налаштувати будь-який обраний вами шаблон (шаблони обговорюються далі). Просто перетягніть елементи дизайну як і де завгодно, виберіть із широкого набору зображень, відео та аудіо, додайте фон, змініть стиль та розмір шрифту та багато іншого. Ви також можете швидко додавати нові сторінки, статті в блозі, Wix SEO дані та кнопки соціальних медіа.

Теми та шаблони

Функціональна та стильна тема WordPress або шаблон Wix забезпечить ваш сайт чудовим досвідом користувачів та дасть змогу вашому веб-сайту виділитися з натовпу. Отже, як порівнюють теми для шаблонів WordPress vs Wix?

Теми WordPress

Теми WordPress

WordPress, з іншого боку, пропонує тисячі безкоштовних і преміум теми, з яких можна вибрати. Це практично гарантує вам унікальний веб-сайт, який буде виглядати і діяти як ніхто інший. Безкоштовні теми можна знайти в сховищі WordPress, і всі вони пройшли суворі тести, щоб переконатися, що вони високої якості. Для тих, хто на бюджеті або тільки починає, безкоштовна тема може стати чудовим варіантом, оскільки будь-які додаткові функції, які вам можуть знадобитися, завжди можна додавати за допомогою плагінів WordPress. Безкоштовні теми також часто швидше налаштовуються завдяки більш простому набору інструментів.

Якщо ви хочете створити професійний та багатофункціональний веб-сайт із початку роботи, тоді варто витратити гроші та придбати преміальну тему. Теми, вбудовані за призначенням, включатимуть усі необхідні функції, необхідні для ніші вашого веб-сайту. Або ви можете вибрати багатоцільову тему, яка дозволить вам створити будь-який потрібний стиль сайту.

Купуючи преміальну тему, завжди переглядайте огляди та купуйте у авторитетних крамниць, таких як Themeforest, або у великих розробників WordPress, таких як Elegant Themes або StudioPress. Теми преміум-класу також часто включають доступ до надзвичайно корисних форумів підтримки, обширної документації та навіть індивідуальної допомоги. Це може бути неоціненним для тих, хто має обмежений досвід дизайну.

Шаблони від Wix

Шаблони Wix

Wix пропонує трохи більше 500 шаблонів для вас, щоб створити свій веб-сайт. Якщо ви хочете створити веб-сайт для ведення блогів, бізнесу, їжі, подорожей, фотографії чи чогось іншого, для вас буде кілька шаблонів..

Шаблони комплектуються вмістом та зображеннями, тому ви можете використовувати або змінювати стільки демонстраційних програм, скільки вам потрібно. Конструктор сторінки перетягування дозволяє легко налаштувати налаштування. І якщо ви бажаєте почати з чистого полотна, ви можете вибрати кілька порожніх шаблонів.

Плагіни та програми

Якщо вам потрібно додати додаткову функціональність на свій веб-сайт, ви можете використовувати плагіни WordPress або Wix Apps. Тож давайте подивимось на різницю між двома …

WordPress плагіни

WordPress плагіни

WordPress пропонує тисячі плагінів, які ви можете встановити на своєму веб-сайті. Незалежно від необхідних функцій, на вибір буде доступно незліченна кількість плагінів, які пропонують саме те, що ви шукаєте. Плагіни WordPress також надзвичайно прості в установці, і залежно від плагіна можна встановити за лічені хвилини.

Безкоштовні плагіни можна знайти в Сховище WordPress і плагіни преміум-класу через такі місця, як CodeCanyon, або безпосередньо на веб-сайтах розробників. Просто пам’ятайте, що завжди перевіряйте огляди плагінів і купуйте лише з тих сайтів, які мають репутацію високоякісних товарів.

Wix Apps

Wix Apps

Wix надає ряд безкоштовні та преміальні програми щоб додати додатковий функціонал на ваш веб-сайт (хоча ніде не так багато, як WordPress). Безкоштовні додатки включають галерею Wix Pro, що дозволяє демонструвати красиві фотографії у форматі галереї на вашому веб-сайті, Форум Wix, що дозволить вам перетворити веб-сайт у центр громади та Wix Maps Maps.

Однак багато додатків, наданих Wix, які вам знадобляться для розвитку вашого бізнесу, доступні лише за ціною. Ці преміальні програми пропонують функціонал, який доступний у WordPress через безкоштовні плагіни та рішення. Отже, якщо ви виберете Wix, ви можете в кінцевому рахунку витратити набагато більше грошей, щоб створити повністю функціонуючий веб-сайт.

Технічне обслуговування, безпека та підтримка

Оскільки Wix – це хмарне рішення, яке забезпечить розміщення вашого веб-сайту, то для вас подбають про підтримку та безпеку вашого веб-сайту. Це може бути позитивним, якщо ви не хочете перейматися безпекою та оновленнями свого сайту. Wix також пропонує довідковий центр, який складається з великої документації, де ви можете переглядати статті та задавати питання. Ви також можете подати квиток, щоб отримати індивідуальну допомогу, якщо вона вам потрібна. Хоча підтримка корисна, ви повинні довіряти Wix, щоб захистити свій сайт.

Якщо ви вибрали WordPress, вам потрібно буде брати на себе більше відповідальності за підтримку та безпеку вашого веб-сайту (що добре – це свій веб-сайт зрештою). Таким чином ви керуєте своїм веб-сайтом, а не сліпо довіряєте сторонній стороні. Вам потрібно буде вибрати хорошу хостингову компанію з надійними методами безпеки та, можливо, встановити додаткові додатки для безпеки WordPress. Крім того, важливо забезпечити постійне оновлення плагінів, теми та основної програми WordPress. Для отримання додаткової інформації про безпеку та безпеку вашого веб-сайту читайте нашу статтю про те, як покращити безпеку вашого веб-сайту WordPress.

Як згадувалося раніше, сцена WordPress величезна, складається з нескінченних веб-сайтів WordPress, корисних форумів, навчальних посібників та багато іншого корисної інформації. Якщо ви вирішили придбати преміум-тему або плагіни, ви також можете отримати доступ до індивідуальної допомоги, що робить процес налаштування вашого веб-сайту чи конкретних інструментів швидким і безболісним. Якщо у вас є питання про що-небудь WordPress, у 99% часу є стаття чи інструмент, який може допомогти.

WordPress vs Wix – який слід вибрати?

Вибрана вами платформа дуже залежатиме від вашої впевненості та досвіду розробки веб-сайтів, а також від потреб вашого проекту.

Wix ідеально підходить для тих, хто просто хоче зібрати простий блог. Це інтуїтивно зрозуміло, із вбудованою допомогою на кожному кроці. Wix також зробила вражаючу роботу, продаючи свій продукт. Зрозуміло, що ви отримуєте з Wix та як користуватися платформою та її інструментами та отримувати доступ до них. Це сподобається багатьом, а також початкові безкоштовні налаштування Wix. Wix пропонує інструменти та програми для великих проектів, однак саме тут Wix може дорожчати. Більші веб-сайти та магазини електронної комерції повинні сплачувати постійну (більшу) щомісячну плату.

На мою думку, WordPress – кращий варіант із двох платформ для тих, хто хоче створити серйозний веб-сайт для свого бізнесу чи компанії. Навіть для скромного блогера, якщо ви хочете створити успішний сайт з великим підпискою, то WordPress буде вам краще підходить. Хоча веб-сайту WordPress знадобиться кілька хвилин більше, щоб налаштувати кінцевий продукт (включаючи зовнішній вигляд та функціональність), це значно перевершить веб-сайт Wix.

Завдяки WordPress ви повністю контролюєте кожен аспект свого веб-сайту. Ви можете налаштувати будь-який елемент дизайну вашого веб-сайту, вибрати найкращий хостинг для ваших конкретних потреб та легко додавати нові функції за допомогою плагінів. Крім того, ви можете створити і розробити свій сайт спеціально для задоволення вашої ніші та цільової аудиторії без обмежень.

Заключні думки про WordPress проти Wix

Незалежно від того, яку платформу ви вибираєте, порівнюючи WordPress і Wix для створення вашого веб-сайту, це також не може зробити ваш сайт успішним. Тільки ти можеш це зробити! Отже, як тільки ви прийняли рішення, яке рішення підійде саме вам, приділіть час розробці вашого сайту. Зробіть його зручним для користувачів, створіть дивовижний контент, додайте стильних і привабливих зображень та графіки та переконайтесь, що він виділяється з боку конкуренції. Потім просувайте свій веб-сайт, досягайте цільової аудиторії та розширюйте свій наступний, щоб допомогти вашому бізнесу процвітати. Щасти!

WordPress vs Wix – яка платформа найкраще відповідає потребам вашого проекту? Поділіться своїми думками щодо цих популярних рішень для веб-дизайну в коментарях нижче…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map