WordPress vs Weebly – порівняння функцій

WordPress vs Weebly - що вибрати?

Вибір правильної платформи, яка допоможе вам створити веб-сайт, може бути важким рішенням. Ось чому ми створили цей посібник WordPress vs Weebly, який допоможе вам зрозуміти плюси і мінуси кожного рішення. Наші порівняння WordPress та Weebly охоплюватимуть:


 • Ціна
 • Хостинг
 • Простота використання
 • Теми
 • Особливості та функції
 • SEO
 • Підтримка клієнтів

Наприкінці читання ви повинні чітко розуміти, чи WordPress чи Weebly найкраще підходять для вашого нового веб-сайту.

Огляд WordPress

WordPress.org

Наразі закінчився 27,5% з усіх веб-сайтів у всьому світі використовують WordPress (що включає, звичайно, і WPExplorer). Отже, як бачите, це досить популярна платформа. І не дарма. (Примітка. У цій статті, коли ми згадуємо WordPress, ми маємо на увазі власне розміщене WordPress.org. Для отримання інформації про WordPress.com, будь ласка, ознайомтеся з нашим посібником з WordPress.com проти WordPress.org).

WordPress – це програмне забезпечення з відкритим кодом, що означає, що воно вільне встановлювати та використовувати. Це повністю настроюється, що дозволяє розробляти будь-який тип та стиль веб-сайту, який може знадобитися. Тисячі тем і плагінів також створені розробниками, тому ви можете додати додаткову функціональність на свій сайт, не торкаючись рядка коду.

Досвід створення веб-сайтів, пропонований WordPress, сильно відрізняється від Weebly. На веб-сайті WordPress знадобиться набагато більше часу та може знадобитися попереднє читання особам, які мають обмежений досвід веб-дизайну. Однак варіанти, доступні через WordPress, значно перевищують варіанти Weebly, завдяки чому WordPress в кінцевому підсумку дає вам повний контроль над усіма аспектами вашого сайту.

WordPress дозволить вам створити будь-який тип веб-сайту та додати будь-які додаткові WordPress або сторонні інструменти на ваш сайт. І все за стільки чи стільки грошей, які ви хотіли б витратити. Є також незліченна кількість розробників та дизайнерів WordPress, які можуть створювати спеціальні елементи для вашого веб-сайту, допомагаючи надати вашому бізнесу перевагу перед конкуренцією. Отже, якщо ви хочете створити серйозний, професійний та унікальний веб-сайт, WordPress – це платформа для вас.

Огляд Weebly

Weebly

Weebly – це послуга перетворення веб-сайтів із перетягуванням. Це дозволяє швидко та легко створювати веб-сайти без необхідності кодування. Weebly – це також повністю розміщений сервіс. Це означає, що ваш веб-сайт розміщуватиметься на серверах Weebly.

Щоб користуватися Weebly, вам не потрібен попередній веб-дизайн або технічний досвід. Інтерфейс Weebly надзвичайно інтуїтивно зрозумілий, і постійно надаються покрокові інструкції щодо використання програмного забезпечення. Тому, якщо ви хочете створити і запустити сайт за лічені хвилини, ви можете це зробити, а потім легко оновити його, коли вам потрібно.

Weebly включає чуйні теми, попередньо розроблені параметри компонування, інтегровану платформу електронної комерції та редактор перетягування. Ці функції допоможуть вам створити професійний та стильний веб-сайт. Тож чи бажаєте ви створити блог, веб-сайт ніші чи магазин електронної комерції, Weebly може допомогти вам досягти своїх цілей.

Weebly також пропонує широкий спектр інструментів електронної комерції та маркетингу. Це допоможе вам запустити гладкий і успішний інтернет-магазин, привернути трафік на ваш сайт, допоможе вам збільшити підписку на ваш блог та багато іншого. Звичайно мобільні додатки також забезпечують доступ до вашого сайту з будь-якого пристрою. Це дозволяє взаємодіяти з відвідувачами вашого сайту, відстежувати його ефективність та керувати замовленнями на магазини з будь-якої точки світу.

Ціноутворення

Ціноутворення є важливим і часто стане вирішальним фактором для багатьох, яку платформу (WordPress vs Weebly) вони використовують для створення свого веб-сайту. І Weebly, і WordPress спочатку безкоштовно користуватися. Але якщо ви серйозно ставитеся до створення процвітаючого та успішного веб-сайту, то обидві платформи будуть коштувати вам у довгостроковій перспективі.

Витрати на WordPress

Програмне забезпечення WordPress.org завжди було і завжди буде безкоштовним. Тому установка програмного забезпечення та створення веб-сайту в WordPress нічого не обійдеться.

Однак вам доведеться придбати доменне ім’я вашого сайту та службу хостингу. Доменні імена, як правило, дешеві (ви можете скористатися цією угодою щодо доменів GoDaddy, щоб отримати її за менше 1 долара), і її можна сплачувати щороку. Хостинг-провайдери сильно різняться за ціною, але знову не вийде з ладу банк і ви можете платити щомісяця.

Інші витрати на створення веб-сайту WordPress передбачають придбання преміальних додатків, таких як сервісне обслуговування, премійна тема або деякі преміальні інструменти WordPress, включаючи розробники сторінок, та рішення для генерації свинцю..

Цінові ціни

Ціноутворення

Weebly є безкоштовним у використанні, але ця угода відбувається з уловом. По-перше, для створення власного доменного імені або для перенесення домену з іншої платформи вам потрібно буде оновити до преміум-плану “Підключення” Weebly. Якщо ви хочете безкоштовно користуватися Weebly, ви можете створити свій власний піддомен, в результаті чого URL-адреса вашого веб-сайту закінчується на “sitename” .weebly.com. Це добре для особистого веб-сайту, але якщо ви хочете зобразити серйозний та професійний бізнес, то використання піддомену Weebly просто не збирається його скорочувати.

По-друге, якщо ви будуєте веб-сайт за допомогою безкоштовного плану Weebly, то на вашому веб-сайті ви знайдете рекламу Weebly. Знову ж таки, не вигляд авторитетного бізнесу. Безкоштовні веб-сайти також мають лише обмежений обсяг пам’яті, і вони не можуть скористатися багатьма розширеними функціями Weebly, включаючи аналітику, додаткові заходи безпеки та багато іншого.

Однак, з позитивного боку, якщо ви готові заплатити за послугу, Weebly надає цілий ряд планів для задоволення різних потреб веб-сайту. До них відносяться плани для початківців, професіоналів та бізнесу, які збільшили обсяг пам’яті, відсутність реклами, інтеграція HD у відео та аудіо та підтримка електронної комерції, щоб назвати кілька преміум-функцій. Ці плани стягуються щомісяця або щорічно, і їх потрібно буде сплачувати до тих пір, поки веб-сайт запрацює та працює.

Цінові порівняння

WordPress вільний у використанні, але домен та послуги хостингу означатимуть невеликі щомісячні витрати, щоб підтримувати ваш сайт в Інтернеті. Всі преміум-інструменти та послуги, засновані навколо WordPress, необов’язкові, тому ви можете вибрати, на що витратите гроші.

Weebly дозволить вам створити абсолютно безкоштовний веб-сайт. Однак, якщо ви хочете створити важливий веб-сайт, будьте готові до входу на невизначені щомісячні платежі.

Хостинг

Хостинг є великою проблемою для багатьох власників веб-сайтів. І не дарма. Суть полягає в тому, що якщо ви не влаштовуєте свій веб-сайт, ви фактично не володієте ним. І це може спричинити сильний стрес, якщо ви хочете колись перейти на платформи або якщо ви не дотримуєтесь умов обслуговування.

WordPress – влаштований самостійно

Хостинг

Усі сайти WordPress.org повинні розміщуватися самостійно. Для тих, хто раніше ніколи не створював веб-сайт, це може здатися непростим, тому що вам потрібно буде вийти та дослідити хостинг-провайдерів, щоб побачити, який сервіс найкраще відповідає потребам вашого сайту. Ми багато писали про те, як вибрати хостинг-провайдера, тому якщо ви не впевнені, ознайомтеся з нашим рекомендованим хостингом WordPress..

Чудова річ у хостингу WordPress.org – це те, що вибору так багато. Незалежно від того, що ви починаєте, або у вас є велика багатонаціональна корпорація, ви зможете легко знайти хостинг-сервіс для свого веб-сайту. І якщо з якихось причин ви не задоволені отриманою угодою про розміщення хостингу, ви можете швидко перенести свій сайт до нового провайдера.

Weebly – Служба розміщення

Weebly розміщує всі веб-сайти на власних серверах, що одразу відключає людей за допомогою цієї платформи. Однак існують деякі плюси щодо розміщення вашого веб-сайту.

Weebly позбавляє клопоту з вибору хостингової послуги та піклується про всі технічні аспекти роботи веб-сайту. Сюди входить безпека вашого веб-сайту, і забезпечення того, що ваш сайт завжди виглядає добре, працює швидко та залишається в Інтернеті. Weebly також надає сертифікат SSL для вашого магазину електронної комерції, що дозволяє вашим клієнтам безпечно здійснювати платежі на вашому сайті.

Хостинг порівняно

WordPress.org має власний хостинг, тому ви відповідаєте за пошук хостинг-провайдера, а також про те, щоб ваш сайт був безпечним, захищеним та працював безперебійно. Однак головна перевага тут полягає в тому, що ви володієте своїм сайтом, і ви зберігаєте повний контроль над ним.

Weebly піклується про всі ваші потреби в хостингу, а також про безпеку та технічні характеристики вашого сайту. Однак, оскільки Weebly є розміщеною платформою, виникає велике запитання щодо того, хто насправді є власником вашого веб-сайту. Це добре, якщо ви запускаєте тристорінковий веб-сайт. Але якщо ви витратили роки на створення контенту, і ви розраховуєте на свій сайт щомісячний дохід, то право власності раптом стає набагато важливішим.

Простота використання

І Weebly, і WordPress прості у використанні, і це чудові платформи, які дозволять вам створювати красиві та успішні веб-сайти. Однак якщо у вас абсолютно немає досвіду в Інтернеті, то немає сумнівів, що Weebly стане кращим варіантом для вас. Так само, якщо ви хочете створити великий сайт, що складається з численних функцій та функціональних можливостей, то WordPress буде краще підходити.

WordPress

WordPress забезпечує дуже різний дизайн, але той, який все ще дозволить вам легко створювати красиві веб-сайти. У WordPress, безумовно, є більш крута крива навчання порівняно з Weebly. І якщо у вас немає досвіду веб-дизайну або використання WordPress, вам доведеться прочитати, як розпочати роботу. Однак, з процвітаючим спільнотою WordPress, велика інформація про використання WordPress доступна в Інтернеті.

Ваш досвід дизайну WordPress буде відрізнятися залежно від теми та інструментів, які ви вирішили використовувати. Багато розробників WordPress кодують свої сайти WordPress для впровадження будь-яких необхідних змін. Але краса WordPress полягає в тому, що забезпечує щось для кожного, тому якщо ви не хочете торкатися рядка коду, вам цього не потрібно. Більшість тем WordPress дасть вам змогу налаштувати свій сайт через панель параметрів тем, за допомогою програми “Настроювач” у реальній частині веб-сайту або за допомогою конструктора сторінок.

Weebly

Простота використання

Weebly – це конструктор веб-сайтів із перетягуванням, тому все, що потрібно для створення базового веб-сайту, одразу доступне. Після входу в систему за допомогою Weebly ви можете вибрати з численних тем Weebly. Потім обраний шаблон відкриється в редакторі Weebly, де ви можете перетягувати елементи дизайну на сторінку, щоб налаштувати свій сайт. Елементи вмісту включають текст, фотографії, карти та відео. Ви також можете легко додавати сторінки, змінювати стильові елементи, додавати дані SEO та багато іншого.

Інтерфейс Weebly дуже простий, що допомагає впорядкувати процес розробки та робить дизайн вашого сайту швидким та цікавим. Також відображаються чіткі інструкції щодо використання редактора перетягування, що робить різні функції легко доступними. І всі функції та інструменти присутні, тому нічого не потрібно встановлювати чи модернізувати в будь-який час.

Простота використання порівняно

Weebly, безумовно, має перевагу для зручності використання і чудово підходить для новачків або тих, хто має обмежений час. Однак окупність полягає в тому, що якщо ви користуєтесь Weebly, вам не вистачить варіантів, можливостей і в кінцевому рахунку контролю над своїм сайтом та його дизайном..

WordPress має більш круту криву навчання, і ваш сайт займе більше часу для налаштування на цій платформі. Але численні інструменти WordPress, які зараз доступні, означають, що дизайн вашого сайту може бути простою та інноваційною практикою. І, що важливо, WordPress може забезпечити всі функції та функції, які можуть знадобитися вашому зростаючому веб-сайту.

Теми

І WordPress, і Weebly надають теми, з яких можна створити свій веб-сайт. Незалежно від того, чи створюєте ви магазин електронної комерції, блог чи портфоліо, обидві платформи мають різні теми для задоволення різних типів сайтів.

WordPress

Теми

Якщо ви будуєте свій веб-сайт на WordPress, то у вас буде під рукою тисячі тем. Безкоштовні теми WordPress можна знайти в блогах провідного розробника (наприклад, WPExplorer), а також прямо на інформаційній панелі WordPress на Репозиторій WordPress. Незалежно від вашої ніші ви зможете знайти відповідну тему для свого проекту.

Теми преміум-класу можна придбати у кількох тематичних ринків та розробників тем. Вибираючи преміальну тему WordPress, завжди переконайтесь, що купуєте її з авторитетного джерела, наприклад ThemeForest. Просто зробіть трохи досліджень, щоб переконатися, що це законний ринок чи особа, який має добрий досвід.

Теми Premium WordPress поставляться з розширеними функціями та зазвичай надають кращі варіанти підтримки, ніж безкоштовні теми. Вони також часто включають інтегровані плагіни преміум-класу, щоб додати додаткову функціональність, відповідну ніші вашої теми.

Weebly

Усі теми Weebly – це попередньо створені, налаштовані та включають у себе ряд інноваційних функцій, включаючи паралаксальні ефекти, параметри фонового зображення, спеціальні шрифти та багато іншого. Теми можна завантажувати в редактор перетягування одним натисканням кнопки та встановлювати зображення та все. Усі теми є безкоштовними, чуйними та представляють сучасні та освіжаючі макети та візуальні зображення.

Мінусом є те, що кількість тем, наданих Weebly, обмежена. І якщо ви вирішите створити свій веб-сайт на Weebly, тоді ви можете використовувати лише надані теми Weebly.

Теми порівняно

Справді немає порівняння, коли мова йде про теми WordPress vs Weebly. Хоча Weebly надає велику кількість високоякісних тем, це не може порівнятись із кількістю та різноманітністю наявних тем WordPress..

Особливості та функції

Особливості та функції WordPress vs Weebly – це досить вражаюче порівняння. Обидва пропонують безліч функцій, які користувачі будуть любити. Вони допоможуть вам не тільки створити приголомшливий веб-сайт, але важливо допомогти вашому сайту досягти своїх цілей.

Особливості та функції WordPress

Традиційно функціональність WordPress додається за допомогою плагінів. Однак сьогодні незвично знайти широкий асортимент вбудованих за призначенням функцій та функціональних можливостей, інтегрованих безпосередньо в теми WordPress. Досліджуючи теми, уважно перегляньте, які функції вони постачають. Якщо конкретні функції, які ви хочете, не вказані, вам потрібно буде встановити їх за допомогою плагінів WordPress.

WordPress плагіни

Переваги необхідності встановлення функціональності за допомогою плагінів – це необмежені варіанти, що надаються плагінами WordPress. Незалежно від потреб вашого сайту, ви зможете знайти правильні плагіни WordPress, щоб задовольнити їх.

Безкоштовні плагіни можна знайти в Репозиторій WordPress, і зазвичай його можна встановити та запустити на своєму сайті протягом декількох хвилин. Преміум-плагіни також можна придбати на інтернет-сайтах, таких як CodeCanyon, а також у численних розробників WordPress теми та плагінів..

Особливо вбудовані функції

Weebly має ряд ефективних вбудованих функцій та функціональних можливостей. Оскільки вони є інтегрованими інструментами, вони одразу знаходяться під рукою, якщо і коли вони вам потрібні. Ось деякі розширені функції, до яких платформа Weebly надає вам доступ до …

 • Інтернет-виробник слайд-шоу та галерея – легко створюйте власні красиві фотогалереї та слайд-шоу, користуйтеся бібліотекою фотографій Weebly, редагуйте зображення, додайте підписи тощо.
 • Соціальний обмін – плануйте публікації блогу, які слід публікувати у Facebook та Twitter, щоб ваш вміст охопив широку аудиторію.
 • Вставляйте або розміщуйте відео безпосередньо на своєму сайті – вставляти з YouTube або завантажувати відеофайли в Weebly.
 • Спеціальні форми – створювати власні форми та керувати поданнями, підтримуючи зв’язок із відвідувачами вашого сайту.

Weebly також пропонує вибір інструментів SEO, електронної комерції, аналітики та маркетингу електронної пошти.

Weebly Apps

Особливості та функціональність

Центр додатків Weebly пропонує велику кількість безкоштовних та преміальних програм. Категорії включають…

 • електронна комерція
 • Зв’язок
 • Маркетинг
 • Соціальна
 • Інструменти та функції сайту

Всього Weebly пропонує понад 300 додатків. Однак, як і для тем, ви можете використовувати лише надані програми Weebly, сторонні програми та додатки заборонені.

Особливості та функції порівняно

Існують плюси і мінуси різних можливостей і функціональних можливостей, пропонованих у WordPress vs Weebly. Теми WordPress часто поставляються з різноманітними можливостями та функціональними можливостями. І все, що потрібно, але не входить у вашу тему, можна встановити за допомогою плагінів WordPress. Пошук правильних плагінів для вашого проекту спочатку може зайняти деяке дослідження. Однак необмежена кількість доступних плагінів гарантує, що ви зможете швидко створити користувацький веб-сайт на основі потреб вашого бізнесу.

У Weebly є всі вбудовані, вони одразу готові та прості у використанні. Однак ви обмежені тим, що пропонується, і хоча у вас є вибір програм Weebly на вибір, ви не можете встановлювати сторонні плагіни. Тож якщо у Weebly немає того, що ти хочеш, або ти не вражений вибором, то нічого з цим не можеш зробити..

SEO

SEO має бути пріоритетом для всіх власників веб-сайтів. Проактивна SEO допоможе вашому сайту добре позиціонуватись у пошукових системах та збільшити кількість трафіку, що надходить на ваш сайт.

WordPress

Йоаст SEO

Більшість сучасних тем повністю реагують та оптимізуються для пошукових систем. Однак є також ряд плагінів WordPress, які допоможуть вашому вмісту добре класифікуватися.

Йоаст SEO є найпопулярнішим і завантажуваним плагіном, і це є незрозумілою причиною. Yoast SEO забезпечує розширений функціонал мапи сайту XML, надасть вам повний контроль над сухарями сайту та дозволить легко додавати заголовки та описи метаданих на сторінки та публікації. Цей плагін безкоштовний для встановлення та використання і є обов’язковим для всіх веб-сайтів WordPress.

Weebly

Якщо ви використовуєте Weebly для створення свого сайту, значна частина вашого SEO вбудована. На всіх сайтах Weebly є метаописи, карта сайту, SEO-дружнє форматування HTML та чуйні дизайни. Також доступні додаткові параметри SEO, включаючи описи сторінок, позначення альт-зображень на зображеннях тощо. Тут заперечення полягає в тому, що кожного разу, коли вбудований SEO, стає важче перейти на іншу веб-платформу.

Weebly також пропонує легко слідувати інструкціям, як покращити SEO-дані вашого сайту. Це чудово підходить для тих, хто ще вивчає, як оптимізувати свій сайт для пошукових систем..

Порівняння SEO

Дивлячись на WordPress проти Weebly, вони обоє отримали SEO досить добре. SEO Weebly є вбудованою, і має чіткі інструкції щодо оптимальної оптимізації вашого сайту. З WordPress вам потрібно буде вибрати та встановити плагін SEO. Однак, якщо ви будете дотримуватися Yoast, ви можете бути впевнені, що ваші потреби в SEO будуть забезпечені.

Підтримка клієнтів

Якісна підтримка клієнтів може стати ключовим фактором у створенні повноцінно функціонуючого веб-сайту. І це також може пройти довгий шлях, щоб зберегти вас здоровим шляхом проектування.

WordPress

Спільнота WordPress охоплює земну кулю, а Інтернет переповнений блогами WordPress, довідковими сайтами та форуми. При цьому немає центральної служби підтримки, яка пропонує електронну пошту чи допомогу по телефону, якщо ви не придбаєте преміум-сервіс або тему.

Якщо ви відчуваєте, що вам знадобиться одна на одну підтримку, можливо, варто придбати преміальну тему, оскільки багато з них оснащені великою документацією, відео-уроками, а також всі важливі чати в прямому ефірі або пряма телефонна лінія.

Weebly

wordpress.org проти плачевно

Weebly має вражаюче система підтримки, зробити веб-дизайн на своїй платформі надзвичайно позитивним досвідом. Окрім інструкцій із редактора перетягування, ви також отримуєте доступ до форуму спільноти, підтримку чату та електронної пошти. Для тих, хто обрав преміум планів Weebly Pro та Business Plan, ви також отримаєте телефонну підтримку, якщо вона вам потрібна.

Підтримка клієнтів порівняно

І Weebly, і WordPress пропонують високий рівень підтримки. Про це WordPress написало набагато більше, ніж Weebly. Однак, можливо, потрібен час на пошук в Інтернеті, щоб знайти правильні посібники підтримки або форуми для вашого проекту. З іншого боку, Weebly, має всю документацію на сайті, що робить її доступним. І в обох є варіанти підтримки один на один, але це обійдеться вам додатково.

WordPress vs Weebly – яка платформа підходить саме вам?

Як бачите, WordPress vs Weebly пропонують різні плюси і мінуси. Вибрана вами платформа дуже залежатиме від ваших потреб та потреб вашого проекту (хоча ми завжди обираємо WordPress). Weebly ідеально підходить для початківців, або тих, хто не має часу, або яким не хочеться вчитися користуватися WordPress. Однак, якщо ви хочете перетворити свій сайт на успішний і прибутковий бізнес, то WordPress – кращий варіант. Напрочуд швидко та просто зайнятись, є тисячі тем та плагінів для стилізації вашого веб-сайту, і є спільнота (у мільйонах) людей, які люблять допомагати іншим.

Який розробник веб-сайтів звертається до вас? Будь ласка, поділіться своїми думками щодо WordPress vs Weebly в думках нижче …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map