WordPress vs Squarespace: відмінності та особливості

WordPress vs Squarespace: відмінності та особливості

Шукаєте створити новий веб-сайт, але не знаєте, яку платформу використовувати? Тоді ви прийшли в потрібне місце. У цьому посібнику WordPress vs Squarespace ми порівнюємо ці два рішення, щоб допомогти вам прийняти обгрунтоване рішення щодо того, який із них найкращий для вашого проекту.


Сьогодні наша мета – ознайомити вас із WordPress та Squarespace – двома потужними та популярними платформами веб-сайтів. Ми розглянемо ціноутворення, як вони розміщуються, ваші варіанти тем або шаблонів, налаштування, додані функції чи інтеграції, безпека та доступна підтримка.

Готові розпочати роботу? Ходімо…

Вступ до WordPress

WordPress vs Squarespace

WordPress.org – популярна система управління вмістом з відкритим кодом (CMS), до якої звикли підтримка понад 60 мільйонів веб-сайтів. Коли ми обговорюємо WordPress у цій статті, ми маємо на увазі WordPress.org. Для отримання додаткової інформації про WordPress.com та про те, чим він відрізняється від WordPress.org, ознайомтеся з нашою статтею на WordPress.com проти WordPress.org.

WordPress.org використовується деякими великими іменами, зокрема Microsoft, Mercedes Benz, Walt Disney та TED Blog, щоб назвати їх декілька. Існує багато причин популярності, якою користується WordPress, але контроль та гнучкість, які надає це рішення, є головним фактором. Ось деякі інші його основні характеристики …

 • Безкоштовний у використанні
 • Тисячі безкоштовних та преміальних тем
 • Тисячі плагінів для додання додаткової функціональності
 • Численні параметри налаштування, включаючи конструктори перетягування, панелі параметрів тем та можливість кодування
 • Процвітаюча спільнота WordPress
 • Повна власність та контроль над вашим веб-сайтом

Спільнота WordPress – це глобальна сутність, яка постійно працює над та вдосконалює WordPress, не кажучи вже про виведення нових інструментів та продуктів. Це гарантує, що WordPress не тільки завжди випереджає свою гру, а й ваш веб-сайт.

Вступ у квадратний простір

Квадратний простір

Квадратний простір це всебічне рішення, що забезпечує мільйони веб-сайтів у сотнях галузей. Сучасні, модні дизайни шаблонів дають змогу бізнесу створювати професійні веб-сайти, красиві портфоліо чи вигідні інтернет-магазини.

В даний час використовується як платформа за вибором Кіану Ривз, Саді Вільямс та Джон Малкович, Squarespace є ідеальним рішенням для всіх, від скромного блогера до встановлених брендів. Він містить безліч функцій, які допоможуть вам створити веб-сайт, включаючи…

 • Безкоштовний безлімітний хостинг
 • Інфраструктура вищої якості
 • Красиві шаблони
 • Інтуїтивно зрозумілий конструктор веб-перетягувань
 • Безпечна безпека
 • 24/7 Підтримка

Після створення вашого веб-сайту Squarespace також пропонує набір маркетингових інструментів, які допоможуть вам зв’язатись зі своєю аудиторією, знайти їх у пошукових та соціальних мережах та розробити наступні.

Ціни на WordPress

Як вже було сказано, програмне забезпечення WordPress є безкоштовним у використанні. Єдині необхідні постійні витрати – плата за хостинг та домен (обговорюється далі). Однак краса WordPress полягає в тому, що її можна зменшити вгору або вниз відповідно до ваших потреб, і це стосується і грошових витрат..

WordPress надає все необхідне безкоштовно – від тем та плагінів до інструментів генерації та маркетингу. Однак, вдосконалені продукти преміум-класу для всіх аспектів WordPress також доступні, і їх, можливо, варто доопрацювати до зростання вашого веб-сайту.

Ціноутворення в квадраті

Ціноутворення

Квадратний простір – це преміальна послуга, яка стягує постійну плату щомісячна плата використовувати свою платформу. Є чотири плани на вибір, починаючи з Особисті план, орієнтований на тих, хто має блоги або невеликі веб-сайти, масштабування до Розширений план, створений для професійних магазинів електронної комерції.

Усі плани включають в себе плату за хостинг та домен перших років, а також доступ до шаблонів простору Squarespace та конструктор перетягувань, підтримка 24/7 та багато іншого. Розширені плани включають інструменти маркетингу та електронної комерції, що дозволяють вам рости та підтримувати прибутковий бізнес.

Компанія Squarespace пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, що дозволяє створити веб-сайт і отримати доступ до платформи. Це чудовий спосіб зрозуміти, чи підходить це рішення саме вам, і я рекомендую зареєструватися та пограти, якщо ви плануєте використовувати Squarespace longterm.

WordPress хостинг та доменні імена

WordPress vs Squarespace: хостинг

Програмне забезпечення WordPress є безкоштовним у використанні та завжди буде. Це робить його привабливим варіантом для багатьох підприємств, оскільки вони можуть створити веб-сайт із впевненістю, що вартість сайту не зростатиме з кожним роком.

Однак, WordPress – це не все-в-одному рішення. Отже, коли ви використовуєте WordPress, все, що ви отримуєте, – це програмне забезпечення. Для реєстрації та використання доменного імені та розміщення вашого веб-сайту вам потрібно буде сплачувати щомісячну або щорічну плату.

Доменне ім’я – Більшість доменних імен коштують декількох доларів на рік і не зламають банк. Ви можете зареєструвати доменне ім’я через декілька сторонніх постачальників (ви можете отримати домен GoDaddy всього за $ 0,99 копійок за перший рік), і ви маєте повний контроль над доменом, який ви вибрали для свого сайту..

Хостинг – З хостингом ви отримуєте те, за що платите. Плани починаються від пари доларів на рік (наприклад, Bluehost всього за $ 2,95 / місяць), але для великих сайтів з великим переліком наступних днів вам потрібно буде вибрати більш дорогі плани, що забезпечують підтримку великих обсягів трафіку та зберігання сайтів..

Специфічний хостинг для WordPress – Найкращим хостингом WordPress часто керує хостинг WordPress. Це забезпечується кількістю топ-хостинг-сервісів і є хорошим вибором, оскільки сервери оптимізовані спеціально для WordPress. Для отримання додаткової інформації щодо вибору веб-хостингу для вашого сайту WordPress, ознайомтеся з нашою статтею, на що звернути увагу на хостинг WordPress.

Окрім оплати хостингу, існує широкий асортимент послуг та планів, тому незалежно від вашого бюджету та сайту ви знайдете щось, що відповідає.

Хостинг квадратних просторів та доменні імена

Оскільки квадратний простір є повністю керований веб-сервіс, всі сайти Squarespace розміщуються на хост-хості. Для розміщення пам’яті чи пропускної спроможності немає обмежень, і Squarespace використовує власну глобальну мережу CDN, щоб забезпечити швидке завантаження всіх користувачів веб-сайту, де б вони не знаходилися

Доменні імена також реєструються та купуються через Squarespace. Ваш домен постачається з сертифікатом SSL і завжди поновлюється з тією ж швидкістю, що дозволяє заощадити будь-які небажані сюрпризи. Ви можете придбати кілька доменів і підключити їх до свого облікового запису Squarespace. А якщо вам потрібно, ви можете легко перенести доменне ім’я сторонньої сторони на Squarespace.

Теми WordPress

WordPress vs Squarespace: теми

Дивлячись на WordPress vs Squarespace, WP має безліч тем, що дозволяють створювати красиві та стильні веб-сайти. Майже всі сучасні теми чутливі, зручні для користувачів та містять різноманітні функції, які допомагають досягти цілей вашого сайту.

Безкоштовна або преміальна тема?

Вибираючи тему WordPress, є багато що врахувати. По-перше, вам потрібно вирішити, чи хочете ви використовувати безкоштовну або преміальну тему. Безкоштовні теми WordPress можна знайти на веб-сайтах розробника по всій мережі. Або ви можете встановити теми з Репозиторій WordPress з вашої інформаційної панелі WordPress. Ці теми добре сконструйовані, безпечні та легкі на очі, що є хорошим вибором незалежно від вашого проекту.

Теми преміум-класу WordPress, як правило, мають більш вдосконалені функції, і вони часто включають додаткові плагіни як частину плати за покупку. Купуючи тему преміум-класу, завжди переконайтесь, що ви вибрали тему у поважного покупця. Розробники WordPress, такі як StudioPress або Elegant Themes, – хороший варіант. ThemeForest – також популярний тематичний ринок, який продає широкий асортимент тем. Тут ви можете переглядати рейтинги та огляди, що дає вам гарне уявлення про те, якою темою користуються, перш ніж зробити покупку.

Для отримання додаткової інформації про вибір безкоштовної або преміальної теми ознайомтесь із нашою статтею про безкоштовні або преміальні теми?

Вбудована за призначенням або багатоцільова тема?

Другий головний фактор, який слід враховувати при виборі теми WordPress – чи варто вибирати вбудовану або багатоцільову тему.

Вбудовані за призначенням ніші WordPress теми служать унікальним цілям і містять відповідні та конкретні функції. Наприклад, вбудована за призначенням тема блогів про їжу, ймовірно, містить виробник рецептів, що дозволяє вам легко відображати рецепти у читаному форматі на своєму сайті. Використання вбудованої за призначенням теми WordPress робить процес проектування та створення швидким та простим, оскільки всі необхідні функції негайно вручаються.

Багатоцільова тема надасть вам інструменти, необхідні для створення веб-сайту будь-якого типу. Зазвичай містять просунуті розробники сторінок, багатоцільові теми дозволять легко налаштувати будь-яку частину вашого веб-сайту, що дозволить вам створити справді унікальний сайт. Чудовий приклад – тема Total WordPress, створена розумними розумами тут на WPExplorer.

Особливості та функції

Враховуючи, які функції та функції вам потрібні, це останній ключовий аспект, який слід враховувати при виборі теми WordPress. Подумайте, що потрібно вашому проекту, і переконайтеся, що ви робите свої дослідження, щоб дізнатися, що стосується теми, перш ніж зробити покупку чи встановити.

Пам’ятайте, додаткові функціональні можливості можна додавати за допомогою плагінів (обговорювати далі). Але придбання плагінів преміум-класу окремо може в кінцевому рахунку коштувати дорожче, ніж просто придбати преміум-тему з початку роботи.

Перегляньте нашу статтю з найкращими темами WordPress, щоб дати вам уявлення про те, що там є.

Шаблони квадратних просторів

WordPress vs Squarespace: Шаблони

Вибір шаблони пропонований компанією Squarespace вражає (хоча це не порівнюється з WordPress). Всі шаблони квадрата простору включені в кожен план. Всі вони побудовані нагородженою командою дизайнерів Squarespace і створені для використання виключно на своїй платформі.

Шаблони поділяються на ряд категорій, включаючи інтернет-магазини, професійні послуги, фотографію, громадськість та некомерційну діяльність та багато іншого. Кожен шаблон є початковою точкою, і, використовуючи сотні настроюваних функцій, ви можете стилювати його будь-яким способом.

Вибір правильного шаблону робить квадрат простору надзвичайно простим. Просто натисніть на категорію, яка збігається з нішею вашого веб-сайту. Потім перегляньте кожну демонстраційну версію, ознайомившись із її дизайном, компонуванням, функціями та досвідом роботи користувачів. Це допоможе вам зрозуміти, що може запропонувати кожен шаблон і як ваші користувачі будуть взаємодіяти з вашим сайтом.

Якщо вас влаштовує шаблон, просто виберіть Почніть з цього дизайну у верхньому правому куті, і ваш новий шаблон відкриється в конструкторі веб-перетягувань із перетягуванням та квадратом. Якщо ви передумали, ви можете будь-коли змінити шаблони.

Настроювання WordPress

Як ми згадували раніше у розділі «Вступ», WordPress має різноманітні параметри налаштування. Залежно від обраної вами теми, ви зможете налаштувати свій веб-сайт через панель параметрів теми або налаштування WordPress, використовуючи конструктор перетягування сторінок та / або додаючи та змінюючи код.

Суть у WordPress полягає в тому, що це 100% настроюється за допомогою кодування або шляхом встановлення та використання правильних інструментів. Тож якщо ви хочете повного контролю над своїм веб-сайтом, то WordPress – це правильний вибір для вас.

Настроювання квадратного простору

Веб-сайт Builder

Щоб зробити налаштування вашого шаблону в Squarespace, ви будете використовувати його вбудований за призначенням конструктор веб-перетягувань. Це насправді дуже просто у використанні та забезпечує веселий досвід дизайну. У програмі для створення веб-сайтів ви можете додавати сторінки на свій веб-сайт, додавати елементи дизайну, такі як заголовок та логотип, писати повідомлення в блогах, перевіряти аналітику, керувати вбудованими інструментами та багато іншого.

Візуальні елементи шаблону можуть бути змінені за допомогою редактора стилів. Кожен шаблон відрізняється тим, що ви можете змінити стиль. Як правило, ви можете змінювати типографіку, кольори, фонові зображення, заголовки та бічні панелі. Є також редактор CSS, який дозволить вам додати власний спеціальний код, якщо вам це потрібно.

Безперечно, що розробник веб-сайтів Squarespace інтуїтивно зрозумілий, і для тих, хто має обмежений досвід веб-дизайну, це може бути хорошим варіантом. Однак налаштування, які ви можете зробити, обмежені, і це може стати розчаруванням, особливо, коли ваш веб-сайт росте.

WordPress плагіни

WordPress плагіниКоли ми обговорювали теми WordPress, ми торкалися ідеї вибору вбудованої за призначенням теми, яка має вбудовані функції. Більшість сучасних тем мають численні інтегральні особливості та функціональні можливості. Але буває, що вам потрібна додаткова функціональність, яка не передбачена вашою темою. Так само певна функція може бути включена у вашу тему, але ваш сайт потребує більш досконалої версії.

Краса WordPress полягає в тому, що будь-який додатковий функціонал, який вам потрібен, можна швидко та легко додати за допомогою плагіна WordPress. Є тисячі плагінів, і для кожної функції, яку ви хочете встановити, завжди є ряд корисних плагінів, які можна вибрати, які можуть добре виконати роботу. Ця гнучкість, яку надає WordPress, дозволяє користувачам інтегрувати будь-які додаткові необхідні інструменти, неоціненна для розширення веб-сайтів та бізнесу.

Вибираючи правильні плагіни для свого веб-сайту, переконайтеся, що ви робите свої дослідження. Існує широкий асортимент безкоштовних та преміальних плагінів, тому найкращим місцем для початку пошуку є Сховище WordPress або CodeCanyon.

Особливості та інтеграції квадратного простору

Що стосується WordPress проти Squarespace, то пізніше поставляється з численними вбудованими функціями, які ви можете використовувати. Сюди входить…

 • Галерея блоків – відображення галерей, макетів сітки, повзунків тощо.
 • Відео фони – Додайте на свій вибір відео, щоб створити фон, що привертає увагу.
 • Аудіоколекції – завантажуйте та діліться своїми альбомами на своєму веб-сайті.
 • Бар оголошень (також відомий як Hello Bar) – виділіть акції або оголосити новини на домашній сторінці вашого сайту.
 • Блоки форми – додайте форму, щоб захопити дані відвідувача або дозволити їм зв’язатися з вами.

Інтеграції квадратних просторів також вбудовані в платформу і налаштування готові до використання. Це позбавить вас від необхідності орієнтуватися на ринках, щоб знайти будь-які додаткові функції, які вам можуть знадобитися, а потім встановити плагіни. Для розробника веб-сайтів “все в одному” вибір інтеграцій, які пропонує Squarespace, є чудовим. Ось лише вибір того, що пропонується…

 • Disqus – Використовуйте цю розширену систему коментування замість стандартної системи коментарів Squarespace.
 • Stripe, Apple Pay і Paypal – приймайте платежі на своєму сайті різними способами.
 • Соціальні медіа – підключайтесь до своїх облікових записів соціальних медіа, включаючи Facebook, Twitter, Instagram, iTunes Store, LinkedIn, Tumblr та багато іншого.
 • Google Шрифти та Typekit – обидва вбудовані в редактор стилів.
 • Adobe Creative Cloud Image Editor – дозволяє редагувати та покращувати зображення безпосередньо в Squarespace.
 • YouTube і Vimeo – Вставте відео на ваш сайт із цих каналів.

Ви також можете інтегрувати інші сторонні послуги, включаючи Google AdSense, Etsy, Eventbrite та Facebook Pixel. Однак Squarespace не пропонує жодної підтримки сторонніх інтеграцій і не може гарантувати повну сумісність з їх шаблонами. Можливість сторонніх інтеграцій також недоступна для тих, хто в Особистому плані, тому вам доведеться оновити.

Продуктивність та безпека WordPress

Все в одному WP Безпека та брандмауер

Якщо ви вирішили використовувати WordPress, продуктивність та безпека вашого веб-сайту – це ваша відповідальність. Вибір ефективного постачальника хостингу може допомогти, але вам також потрібно буде встановити ряд плагінів, щоб ваш сайт був безпечним, захищеним та працював безперебійно..

Безпека – Встановіть безкоштовний плагін WordPress Все в одному WP Безпека та брандмауер а для подальших порад щодо безпеки читайте нашу статтю, як покращити безпеку вашого сайту WordPress.

Швидкість – Ви можете багато зробити, щоб підвищити швидкість роботи свого веб-сайту WordPress – від постійного оновлення вашого веб-сайту, до використання оптимізатора зображень та плагіну кешування. Перегляньте нашу статтю про те, як пришвидшити WordPress для отримання більш детальної інформації.

Продуктивність – Веб-сайти, які отримують велику кількість відвідувачів або містять велику кількість засобів масової інформації, повинні стежити за ефективністю. Чи завжди сайт завантажується швидко, чи якість передачі медіа стабільно висока, а час простою низький? Якщо відповідь на будь-яке з цих питань – “Ні”, можливо, вам доведеться розглянути можливість використання мережі доставки вмісту (CDN).

Власники веб-сайтів WordPress залишаються в курсі обслуговування сайту та стежать за безпекою та роботою вашого сайту. Однак є багато веб-розробників та агентств, які надають ці послуги, якщо ви бажаєте передавати цю роботу.

Продуктивність та безпека квадратного простору

Оскільки Squarespace – це всебічне рішення, яке вирішується для вас, усі питання щодо ефективності веб-сайту та безпеки стосуються вас. Ось деякі його найкращі характеристики та безпека …

 • Компанія Squarespace співпрацює з постачальниками DNS, щоб забезпечити вам висококласну маршрутизацію трафіку, надійність та час роботи.
 • Глобальний CDN Squarespace щомісяця обробляє мільярди звернень.
 • Усі веб-сайти Squarespace мають сертифікати SSL, що забезпечують підключення відвідувачів до вашого сайту.
 • Для захисту вашого сайту від зловмисного трафіку використовуються передові методики пом’якшення DDoS.
 • Веб-сайти Squarespace відстежуються щохвилини з 20+ місць по всьому світу, при цьому оперативна команда працює цілодобово, яка готова реагувати на будь-які виявлені інциденти.

Підтримка WordPress

WordPress.org пропонує велику кількість документація на їхньому веб-сайті. Однак це навряд чи можна порівняти з інформацією, якою поділяється та обговорюється глобальною спільнотою WordPress.

Блоги, як наші власні тут у WPExplorer, пропонують корисні статті, навчальні посібники та інструкції для початківців прямо до професійних розробників WordPress.. Форуми, де ви можете ставити запитання та ділитися проблемами – це звичайна справа. А для більш нагальних проблем можна спробувати службу технічного обслуговування WordPress або найняти розробника.

Для тих, хто вирішив придбати преміальну тему WordPress, плагіни та інші інструменти, підтримка, що входить у ці продукти, часто може бути вартістю цінника. Підтримка електронною поштою або галочка, що поставляється лише за один раз, цілодобово часто не рідкість для більш дорогих продуктів, завдяки чому ваш сайт працює на повну потужність у будь-який час.

Підтримка квадратного простору

Підтримка квадратного простору

Squarespace пропонує персоналізовану підтримку від їхніх Команда з обслуговування клієнтів. Підтримка працює цілодобово через чат або електронну пошту. The Центр допомоги також є багато популярних посібників та тем, відео та веб-семінарів, які розмовляють із усіма функціями Squarespace та способами їх використання на вашому сайті.

WordPress.org проти Squarespace – порівняння

Отже, зараз ми добре розуміємо, що пропонують обидві ці платформи. Але як вони вимірюють один одного? Давайте подивимось на ключові області порівняння …

WordPress vs Squarespace – Ціноутворення

WordPress – безкоштовне рішення, єдиними щомісячними витратами є хостинг та реєстрація доменних імен. Однак доступно безліч преміальних інструментів, що дозволяють вам масштабувати функціональність свого сайту за вашим бажанням. В основному, WordPress – це угода «платити стільки або стільки, скільки ви хочете».

Для порівняння, щоб використовувати Squarespace, вам потрібно буде включити щомісячний план. І якщо ви виберете план високого класу, з часом це обійдеться вам. Однак, інструменти, підтримка та вбудовані функції пропонують Squarespace хороше співвідношення ціни та якості.

WordPress vs Squarespace – теми, шаблон та функції

WordPress пропонує тисячі безкоштовних та преміальних тем та плагінів із вбудованими та інстальованими функціями та функціональними можливостями. Які б додаткові ви хочете додати на свій сайт, WordPress може задовольнити потреби ваших проектів. Це робить його чудовою платформою для веб-сайтів, які можуть рости і розвиватися з часом.

Squarespace також пропонує вражаючий вибір шаблонів, функцій та інтеграцій. Особливо порівняно з іншими платформами “все в одному”, такими як Wix та Weebly, Squarespace значно випереджає конкуренцію. Однак ви все ще обмежені обмеженнями Squarespace, і ви не знайдете тієї самої гнучкості, яку надає WordPress.

WordPress vs Squarespace – Налаштування та простота використання

WordPress перемагає в налаштуваннях. Ця платформа дає вам максимальний контроль над вашим веб-сайтом. Однак, недоліком цього є те, що він не забезпечує такий самий простий у використанні, як Squarespace, і він має круту криву навчання для новачків..

Squarespace має більше обмежень, але його інтуїтивно зрозумілий конструктор веб-перетягувань та вбудовані функції роблять створення веб-сайту швидким та цікавим досвідом.

WordPress.org проти Squarespace – підтримка

І WordPress, і Squarespace мають навколо себе потужну мережу підтримки. Підтримка Squarespace є більш централізованою, з виділеним довідковим центром та командою з обслуговування клієнтів. Це може подобатися новачкам, або тим, хто любить мати підтримку та впевненість у собі.

WordPress.org не пропонує індивідуальну підтримку як таку, хоча вона часто доступна як частина преміальних пакетів продуктів. Однак сила спільноти WordPress гарантує, що незалежно від вашої проблеми чи питання, ви знайдете відповідь в Інтернеті. Підтримка є – вам, можливо, доведеться її шукати.

Заключні думки про WordPress проти Squarespace

Обидві платформи дозволять вам створювати красиві, професійні та зручні веб-сайти. Тож обране вами рішення повинно залежати виключно від ваших власних потреб та потреб вашого веб-сайту. Враховуйте свій бюджет, будь-які обмеження в часі, свої навички особистого веб-дизайну та важливо довгострокові прагнення вашого проекту.

WordPress vs Squarespace – який ви оберете для свого проекту? Будь ласка, поділіться своїми думками у коментарях нижче…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map