WordPress vs Blogger – що краще для вашого блогу?

WordPress vs Blogger - що краще для вашого блогу

Якщо ви хочете створити свій власний блог, можливо, вам важко вирішити, яку платформу ви повинні використовувати. І WordPress.org, і Blogger – це чудові варіанти, і саме тому ми погодили їх один проти одного в цьому посібнику WordPress vs Blogger..


Обговорюючи плюси та мінуси WordPress та Blogger, ми прагнемо допомогти вам зрозуміти, яке правильне рішення для потреб вашого проекту. Тож давайте почнемо!

Вступ до WordPress

WordPress проти Blogger

WordPress це програмне забезпечення з відкритим кодом, яке є безкоштовним у використанні і може бути легко налаштоване. Досить неймовірне співтовариство оточує WordPress, забезпечуючи доступ та підтримку численних тем, плагінів та інструментів. Це гарантує, що користувачі WordPress можуть створювати веб-сайти будь-якого типу, створюючи унікальні дизайни та додаючи функції та функції, характерні для кожного окремого проекту.

Коли ми обговорюємо WordPress у цій статті, ми маємо на увазі WordPress.org. WordPress.com – це окрема особа, і щоб дізнатися більше про це, ознайомтеся з нашою статтею WordPress.com проти WordPress.org.

Ось переваги та недоліки використання WordPress.org …

Плюси WordPress.org:

 • Програмне забезпечення є безкоштовним у використанні та завжди буде.
 • Чудовий вибір для всіх – від скромного блогера до глобального бізнесу.
 • Право власності на ваш веб-сайт.
 • Необмежені параметри налаштування.
 • Тема та додатки – вибирайте з тисяч тем WordPress та плагінів.
 • Створюйте будь-який тип веб-сайту, а не лише блог.

Мінуси WordPress.org:

 • Навчається час.
 • Налаштування нового веб-сайту неможливо зробити за лічені хвилини.
 • Вам потрібно буде оплатити своє доменне ім’я та послугу хостингу.
 • Безпека та обслуговування вашого веб-сайту – це ваша відповідальність.

Вступ до Blogger

Блогер

Блогер – служба публікації блогів, власником якої є і розміщена Google. Один з найдавніших спеціалізованих інструментів для ведення блогів, Blogger був створений спочатку Лабораторії Піри і був куплений Google в 2003 році. З тих пір він став популярною платформою для ведення блогів, що забезпечує швидкий і простий у користуванні безкоштовний сервіс розміщення блогів для широкого кола. Ось кілька основних його плюсів і мінусів.

Плюси Blogger:

 • Ідеально підходить для нових або випадкових блогерів – Blogger дуже швидко та легко налаштувати.
 • Безкоштовний у використанні.
 • Використовуйте власне доменне ім’я або безкоштовний піддомен Blogger.
 • Безкоштовні шаблони – виберіть будь-який із безкоштовних шаблонів Blogger або придбайте сторонні шаблони.
 • Google піклується про весь хостинг, безпеку та обслуговування сайтів.
 • Безпроблемно інтегрується з іншими функціями Google, такими як Google Analytics, Google AdSense і Google Plus.

Мінуси Blogger:

 • Тільки обслуговує блоги – якщо ви хочете створити магазин електронної комерції, сайт каталогів чи фактично будь-який веб-сайт, окрім блогу, Blogger не для вас.
 • Відсутність права власності – усі сайти Blogger розміщуються в Google, тому, якщо ви не експортуєте свій веб-сайт на іншу платформу, ви ніколи не будете ним володіти.
 • Обмежені функції – Blogger надає обмежені функції, які можуть бути недостатньо процвітаючими блогами.
 • Відсутність контролю – мінімальні можливості налаштування.

Як бачите, і WordPress, і Blogger мають ряд різних плюсів і мінусів. Тож давайте тепер розглянемо кожну платформу детальніше.

WordPress проти Blogger Price

Ціноутворення

І WordPress, і Blogger є доступними платформами для використання, і вони не порушать банк. Ось як виходять гроші.

Ціни на WordPress

Програмне забезпечення WordPress також безкоштовне у використанні. Але оскільки WordPress.org не є рішенням “все в одному”, вам потрібно буде окремо заплатити за розміщення свого сайту та придбання доменного імені.

Також є численні преміальні теми, плагіни та інструменти, які ви можете придбати, щоб допомогти розширити функціональність свого сайту та розширити свій бізнес. Однак ці продукти є необов’язковими, тому, якщо ви вирішили створити свій сайт за допомогою WordPress, ви можете фактично витратити стільки, скільки хочете..

Ціни на Blogger

Blogger абсолютно безкоштовний у використанні. Від субдомену та хостингу до доступних тем ви можете створити блог, не платячи ні копійки. При цьому існує можливість придбання доменного імені, а також преміальна тема Blogger. (Теми Blogger будуть розглянуті далі в цій статті).

Blogger пропонує імена субдоменів безкоштовно, які виглядають приблизно так ‘Nameofblog’.blogspot.com. Якщо ви хочете ім’я домену, яке не закінчується .blogspot.com то ви можете придбати власний домен через Google або третю сторону.

Порівняння цін

Blogger – це чудовий варіант для тих, хто хоче створити блог безкоштовно або за дуже обмеженого бюджету. WordPress vs Blogger може бути дещо дорожчим налаштувати, завдяки хостингу та доменним витратам. Однак він надає можливість додаткових інструментів преміум-класу, що дозволяють вам покращити функціональність свого веб-сайту, якщо хочете.

Хостинг для WordPress проти Blogger

Найкращий хостинг WordPress для вашого веб-сайту

Хостинг Blogger та WordPress дуже різний, і важливо, щоб ви розуміли, що пропонують обидві платформи.

WordPress хостинг

Якщо ви вибрали WordPress, вам потрібно буде знайти хостинг-провайдера, який розмістить ваш веб-сайт. Доступні численні хостингові послуги, і вам потрібно буде зробити дослідження, щоб з’ясувати, що найкраще підходить для вашого сайту.

Хостинг-провайдери сильно відрізняються за ціною, тому незалежно від вашого бюджету ви зможете знайти план, який працює для вас. Щоб розпочати роботу, перегляньте нашу статтю про те, що шукати в хостингу WordPress, або просто перегляньте наші рекомендації щодо найкращих варіантів хостингу WordPress..

Перевага використання WordPress полягає в тому, що ви 100% володієте своїм веб-сайтом. І якщо вас не влаштовує ваш хостинг-провайдер, ви можете просто перенести свій веб-сайт на інший хост.

Блогер хостинг

Хостинг Blogger надає Google. Це означає, що не тільки ви отримуєте хостинг безкоштовно, і у вас не болить вибір правильного хостинг-провайдера для вашого нового проекту. Google також опікується всіма питаннями безпеки, швидкості та оптимізації вашого веб-сайту, дозволяючи зосередитись лише на блогах.

Мінус Blogger полягає в тому, що, оскільки ваш блог розміщений на серверах Google, ви не маєте власності або не маєте контролю над своїм сайтом. Blogger надає послугу ведення блогів, і якщо Google коли-небудь вирішить її раптово закрити або заборонити доступ, ви втратите свій блог і всю важку роботу, яку ви вкладете в нього..

Хостинг порівняно

Виберіть Blogger, якщо ви хочете безкоштовний хостинг, про який вам все подбають. Якщо ви вирішили створити свій сайт на WordPress, вам потрібно буде оплатити хостинг. Однак ви будете мати повне право власності на свій сайт, важливий фактор для багатьох.

WordPress vs Blogger Використання та управління

Користувацька робота, що надається WordPress та Blogger, також сильно відрізняється. Blogger швидко та легко налаштовується, але не має функцій та варіантів, які більшість із нас хотіли б на веб-сайті. WordPress, з іншого боку, має більше кроків у процесі налаштування, і на розробку повністю функціонуючого веб-сайту знадобиться більше часу. Однак, створивши ваш сайт, ви маєте тотальний контроль над своїм сайтом, а отже, потенціал з часом розвивати та вдосконалювати свій блог. Давайте докладніше розглянемо зручність використання обох цих платформ.

Використання та управління WordPress

Як уже згадувалося, на веб-сайті WordPress процес налаштування відбувається набагато повільніше. Для початку роботи з WordPress вам потрібно буде…

 1. Придбайте доменне ім’я
 2. Виберіть хостинг-провайдера
 3. Встановіть WordPress (цьому повинен сприяти ваш хостинг-провайдер)
 4. Виберіть тему WordPress

Більшість з вищезазначених кроків потребує часу, і потрібні дослідження, щоб допомогти вам вибрати правильну службу хостингу та тему для вашого проекту.

Після того, як ви встановили WordPress та свою нову тему, вам знадобиться витратити час на налаштування свого блогу. Залежно від обраної вами теми, це можна зробити за допомогою параметрів тем на панелі інформаційних панелей WordPress, використовуючи інструмент налаштування на прямій стороні вашого веб-сайту, зі створенням сторінок або за допомогою коду. Будь-які додаткові функції та функції, які не передбачені вашою темою, також можна встановити за допомогою плагінів.

Інформаційна панель WordPress

Після налаштування вашого веб-сайту ви можете додавати дописи в блозі через редактор публікацій WordPress, які можна знайти на інформаційній панелі WordPress. Редактор публікацій простий у використанні і дасть змогу додавати зображення, відео, таблиці, кнопки та багато іншого до своїх публікацій блогу.

Як бачите, WordPress не може бути налаштований за лічені хвилини. Однак після встановлення ви маєте повний контроль над візуалізацією та функціональністю свого блогу, а також вибором інструментів, якими ви можете скористатися для налаштування свого сайту. А можливість додавання будь-яких додаткових функцій до свого блогу в будь-який час гарантує, що ваш сайт може задовольнити всі ваші потреби в блогах.

Використання та керування Blogger

Щоб зареєструватися в Blogger, все, що вам потрібно, це адреса Gmail. По-перше, вам запропонують вибрати ім’я для свого блогу та вибрати одну з тем Blogger (висвітлено в наступному розділі). Потім ваш новий блог відкриється в редакторі Blogger, готовий до редагування.

Юзабільність та контроль

У редакторі Blogger ви вносите всі зміни на свій веб-сайт. Тут ви можете додавати віджети на свою домашню сторінку, створювати нові сторінки, а також писати та публікувати публікації в блозі. Ви також можете перевірити аналітику свого блогу, керувати Google AdSense та багато іншого.

Blogger Editor досить простий у використанні. Будь-які внесені зміни можна негайно переглянути, а всі необхідні потреби в блогах задовольняються. І як тільки ви задоволені своїм сайтом, просто натисніть Опублікувати. Тоді ваш веб-сайт стане активним, з усіма хостингами, SEO, безпекою та обслуговуванням – надзвичайно простий спосіб опублікувати веб-сайт.

Однак функції, які надає Blogger, є основними, і додавати додаткову функціональність можна лише через обмежену кількість віджетів або за допомогою налаштування коду CSS. Тому існує чітке відчуття недостатньої гнучкості щодо того, як ви можете налаштувати та виростити свій сайт.

Порівняння зручності використання та контролю

Якщо ви хочете створити блог швидко та з мінімальною суєтою, Blogger – це ваша платформа. Без проблем з хостингом і простого процесу налаштування ви можете легко зібрати розумний блог.

Зважаючи на це, Blogger не забезпечує цікавий та захоплюючий досвід дизайну, як це роблять деякі розробники веб-сайтів (ознайомтеся з нашою статтею WordPress vs Wix). Це також дає мінімальний контроль над зовнішнім виглядом та компонуванням вашого сайту, а також функціями, якими ви можете користуватися. Тож якщо ви сподіваєтесь створити унікальний і привертає увагу сайт, Blogger не є рішенням для вас.

Налаштування WordPress займає більше часу, але має довгострокову перевагу контролю. Це дозволяє додавати функції та функції, які відповідають специфічним потребам вашого блогу. Ви також можете оновити свій веб-сайт із часом, додавши додаткові інструменти, які допоможуть вашому сайту розвиватися та стати справді успішним.

Теми для WordPress проти Blogger

І WordPress, і Blogger надають широкий вибір безкоштовних та преміальних тем на вибір. Давайте дізнаємось більше!

Теми WordPress

Теми WordPress

WordPress пропонує багато, що стосується тем. Якщо ви шукаєте безкоштовні теми WordPress, то завжди слід вибирати та встановлювати з репозиторію WordPress або від відомого та надійного розробника. Теми у сховищі WordPress пройшли суворий процес перевірки, і ви знайдете їх добре закодованими, безпечними та повноцінними. І з тисячами безкоштовних тем ви обов’язково знайдете там щось, що відповідає вашим потребам.

Також є широкий асортимент преміальних тем, які ви можете придбати. Їх знову можна придбати безпосередньо у розробників тем або через тематичні ринки на кшталт Themeforest. Теми преміум-класу, як правило, дорожчі, ніж теми Blogger, коливаючись у ціні від 30-100 доларів. Однак найкращі теми WordPress зазвичай постачаються з вражаючими можливостями та функціоналами, а також надають обширну документацію, яка допоможе вам у процесі проектування..

Окрім рішення про безкоштовне та преміальне рішення, вам також потрібно вибрати “тип” теми WordPress. Багато тем WordPress побудовані за призначенням, тобто вони містять особливості для конкретної ніші. На іншому кінці спектру – багатоцільові теми. Ці теми дозволяють створювати оригінальні веб-сайти, налаштовуючи кожен аспект вашого сайту.

Теми Blogger

Теми Blogger

Blogger надає ряд безкоштовних тем, які ви можете вибрати з Редактора. Однак, шаблонні шаблони Blogger також можна придбати у ряду розробників Blogger та на тематичних ринках, таких як ThemeForest. Зазвичай ці шаблони коштують від 20 до 30 доларів, тому банк не порушить банк. Тому, незалежно від вашої ніші ведення блогів, ви зможете знайти тему Blogger, яка відповідає вашому сайту.

Теми порівняно

Немає насправді порівняння, коли мова йде про теми для WordPress vs Blogger. Теми WordPress набагато перевершують тим, що мають більше можливостей для вибору, більшого спектру функцій, кращих макетів та візуальних зображень та багато іншого. Хоча є кілька приємних тем Blogger, їх відсутність функцій та параметрів налаштування дозволяють їм продати поруч із темами найвищої якості, які надає WordPress.

Особливості та функціональність в WordPress vs Blogger

Додавання додаткових функцій та функціональності на ваш сайт дозволить йому виділятися з натовпу та задовольняти потреби вашої аудиторії. Отже, як порівнюють функції та функціональні можливості WordPress проти Blogger?

Особливості та функціональність WordPress

Найкращі додатки WordPress Free & Premium

Більшість сучасних тем WordPress оснащені різноманітними функціями та функціоналами. Теми Premium WordPress, зокрема, включатимуть низку додаткових інструментів. Вони відрізняються від теми до теми, тому завжди перевіряйте, що включає тема, перш ніж здійснити покупку.

Однак одним із найбільш вражаючих аспектів WordPress є те, що для будь-яких функцій вам потрібен плагін. Тож якщо ваша тема не постачається з певними функціональними можливостями, просто шукайте плагін, який можна швидко встановити, щоб легко додати більше функцій на ваш сайт.

Як і теми, доступні тисячі безкоштовних та преміальних плагінів WordPress. Їх можна знайти в Репозиторій WordPress, або придбані у окремих розробників або на таких ринках, як CodeCanyon.

Особливості та функціональність Blogger

Один з найбільших недоліків використання Blogger – відсутність функцій та можливостей налаштування. Blogger надає “Гаджети”. Ці гаджети надають ряд різноманітних функцій, які блогери можуть додати, щоб сприяти покращенню свого сайту. Функціонал гаджета включає…

 • Підписка електронної пошти – заохочуйте своїх читачів приєднатися до вашого списку електронних листів.
 • Пошук в блозі – нехай ваша аудиторія шукає у вашому блозі теми, які їх цікавлять.
 • Список популярних дописів – демонструйте свої найпопулярніші публікації.
 • Логотип – додайте свій логотип у свій блог.
 • Профіль – відобразити інформацію про себе.

Для тих, хто має досвід кодування, Blogger також дозволяє змінити дизайн свого блогу за допомогою HTML або CSS, а також додати HTML-код із сторонніх сайтів.

Порівняння функцій та функціональності

Між можливостями та функціональними можливостями, пропонованими Blogger та WordPress, порівняно мало. Хоча Blogger пропонує всі найважливіші функції, необхідні для створення блогу, він просто не може конкурувати з широким асортиментом інструментів WordPress та плагінів, що пропонуються.

Безпека та обслуговування WordPress vs Blogger

Безпека

Безпека та загальне обслуговування вашого веб-сайту, включаючи оновлення, швидкість сайту та резервне копіювання, – усі важливі аспекти управління веб-сайтом. То як вони відрізняються між Blogger та WordPress?

Безпека та обслуговування WordPress

На відміну від Blogger, якщо ви вирішили створити свій сайт за допомогою WordPress, ви в значній мірі самостійно забезпечили безпеку та обслуговування. Тому важливо проявляти активність і встановлювати ряд плагінів, які допоможуть вам зберегти веб-сайт у безпеці та повноцінній роботі.

Ось декілька найважливіших плагінів WordPress, які слід розглянути при встановленні з початку роботи.

 • Безпека – зберігайте свій веб-сайт у безпеці та безпеці за допомогою популярного та безкоштовного плагіна Безпека Wordfence.
 • Резервне копіювання – використовувати плагін типу VaultPress або UpdraftPlus регулярно створювати резервні копії свого веб-сайту, після чого легко відновити його, якщо це необхідно.
 • Швидкість – W3 Total Cache покращить швидкість роботи веб-сайтів та загальну продуктивність (або ви можете спробувати безкоштовний CDN).

Безпека та обслуговування Blogger

Безпека та обслуговування не викликає занепокоєння щодо Blogger, що для багатьох є ключовою причиною вибору Blogger як своєї платформи. Оскільки Google належить і розміщує Blogger, усі ваші потреби в безпеці та обслуговуванні забезпечуються. Ваш блог також можна створити резервну копію на комп’ютер за кілька кліків. І все безкоштовно.

Безпека та технічне обслуговування порівняно

Очевидно, що Blogger та WordPress забезпечують дуже різні враження щодо безпеки та обслуговування. Про всі потреби в безпеці та технічному обслуговуванні Blogger дбають про вас. В той час, як з WordPress ви перебуваєте під повним контролем, проте вам потрібно пам’ятати, щоб встановити власні плагіни, якщо потрібно.

Підтримка WordPress vs Blogger

Почати блог на новій платформі може бути непростим завданням. Тому важливо, щоб був правильний рівень підтримки, щоб ви могли легко створити відповідний веб-сайт. Давайте подивимось, що пропонують платформи WordPress vs Blogger у спосіб підтримки.

Підтримка WordPress

WordPress.org також надає велику кількість документація та онлайн-форуми. Однак для початківців це, мабуть, не найкраще місце для пошуку допомоги. Спільнота WordPress величезна, і багато веб-сайтів та блогів написали незліченну кількість статей та довідників щодо того, як розпочати роботу з WordPress. Ці блоги часто використовують більш зручну для початківців мову та мають детальні покрокові інструкції, як розпочати роботу. Якщо ви не впевнені, як налаштувати блог WordPress, прочитайте наш практичний посібник про те, як розпочати роботу з WordPress.

Якщо підтримка WordPress особливо відрізняється, якщо ви купуєте преміальну тему чи інструмент. Залежно від теми, ви можете отримувати відеоуроки та документацію, а також електронну пошту чи підтримку по телефону. Це одне часто робить преміальну тему добре вартістю грошей.

Підтримка Blogger

Підтримка Blogger

Blogger пропонує обширну документацію, в якій детально описано, як налаштувати свій блог та керувати ним, а також поради щодо того, як допомогти позиціям статей у пошукових системах та як використовувати Google Analytics для контролю ефективності вашого сайту..

У вашому редакторі Blogger є довідкова функція, яка дозволяє вам шукати теми та статті Blogger. Існує також довідковий форум, який надає спільноту, де користувачі Blogger можуть збиратися разом, задавати питання та ділитися проблемами.

Заключні думки про WordPress проти Blogger

Остаточне рішення щодо WordPress vs Blogger зводиться до ваших потреб та потреб вашого проекту.

Blogger є ідеальною платформою для тих, хто прагне створити швидкий, але невеликий блог-проект – інтернет-журнал, який поділиться досвідом подорожей з родиною та друзями або демонструє такий досвід, як весілля. Це швидко, легко та безкоштовно налаштувати – все ж компенсувати це відсутністю розширених функцій, а також відсутністю контролю та власності над вашим сайтом.

WordPress дозволить вам створити будь-який тип веб-сайту та налаштувати його під ваші точні характеристики. Якщо ви ніколи раніше не використовували WordPress, це займе трохи часу, щоб вивчити та створити свій сайт. Однак довгострокові можливості, які надає WordPress, роблять наполегливим початковий повільний старт і того варто.

Отже, тепер ви добре розумієте переваги та недоліки WordPress та Blogger, який саме ви оберете?

WordPress vs Blogger – будь ласка, поділіться своїми думками на будь-якій платформі у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map