WordPress Технічне обслуговування перевіряє, щоб вийти з шляху сьогодні

Перевірки обслуговування WordPress, щоб вийти з шляху до весни

Коли під час відпустки все стає божевільним, і багато хто з нас вирішує поставити перевірку WordPress на задній пальник, але новий рік – ідеальний час, щоб подбати про те, щоб якісь технічні послуги почали знову починати нагріватися. . Важливо переконатися, що ваш WordPress знаходиться в найкращій формі, це може бути так, щоб ви не стикалися з проблемними помилками чи проблемами, коли ви їх найменше очікуєте.


На щастя, для того, щоб уникнути катастрофи, є деякі технічне обслуговування та основні перевірки безпеки WordPress, які ви можете просто вийти з шляху сьогодні, щоб переконатися, що все працює в повному робочому стані під час запуску в 2017 році. Ось наші улюблені рекомендації, щоб переконатися в цьому ваш веб-сайт має форму підказки:

1. Зробіть резервну копію веб-сайту

Одне завдання з технічного обслуговування, про яке ви, мабуть, не задумувались, – це повна резервна копія веб-сайту. Звичайно, ймовірність того, що вам доведеться розраховувати на резервну копію, завжди досить рідко, але якщо це трапиться, ви точно не хочете бути без цього.

Це перший крок у процесі обслуговування, оскільки правдиво, якщо що-небудь трапиться, коли ви точно налаштуєте та оновите веб-сайт, принаймні у вас все це надійно зберігається. Ми рекомендуємо зберігати інформацію про ваш веб-сайт у кількох місцях, наприклад, локально та у хмарі. Ви також хочете переконатися, що ви створюєте резервну копію будь-яких та всіх файлів, пов’язаних із сайтом. Ми використовуємо VaultPress але є кілька варіантів резервного копіювання WordPress, які ви можете вибрати.

2. Переконайтесь, що основні файли, плагіни та теми WordPress є актуальними

Один з аспектів без стресу WordPress як платформи полягає в тому, що актуалізувати аспекти вашого сайту легко. Незважаючи на це, ми не можемо наголосити на важливості переконатися, що вони працюють у справному стані – насправді це так само важливо, як резервне копіювання всього веб-сайту (що, до речі, ви завжди хочете створити резервну копію свого сайту перед оновленням ці файли вручну).

Якщо у вас немає основних файлів, плагінів та тем для автоматичного оновлення – ви можете ознайомитись детальніше з оновленнями вручну тут.

  • Основні файли WordPress. Коли ви спочатку налаштовували та завантажували основні файли WordPress, є можливість автоматичного оновлення, що завжди розумна ідея, особливо якщо ви хтось, хто не пам’ятатиме робити це вручну. Важливо забезпечити оновлення основних файлів, оскільки дизайнери постійно вносять важливі оновлення, щоб WordPress безперебійно працював, а застарілі основні файли можуть спричинити непотрібні помилки та проблеми.
  • Плагіни та теми. Ви завжди можете перевірити меню Інформаційна панель> Оновлення, оскільки воно покаже, чи потребує оновлення будь-який з ваших плагінів / тем! Сповіщення є гарною відправною точкою, оскільки зробити їх вручну оновленням надзвичайно просто, якщо ваші не автоматичні. Важливо зазначити, що було встановлено, що плагіни та теми, які застаріли, були тісно пов’язані з злому сайтів WordPress (не забудьте запустити ці сканування зловмисного програмного забезпечення) – тож не поспішайте з тим, щоб вони збирали пил і залишалися застарілими (навіть якщо ви зараз не використовуєте їх).

Якщо для вас створений спеціальний веб-сайт, зазвичай ваш веб-дизайнер оновить ваш сайт безкоштовно, щоб оновлення не змінило жодного вашого дизайну. Завжди обов’язково запитайте, перш ніж розпочати роботу.

3. Позбавтеся від невикористаних плагінів

Позбавтеся від невикористаних плагінів

Зауваживши, що у вас є та застарілі плагіни, просто позбудьтеся від отриманих вами плагінів, які ви навряд чи зможете більше використовувати. Занадто легко просто повторно завантажити плагіни, і відпускати їх невикористаними та застарілими може насправді принести більше шкоди, ніж користі. Окрім створення вразливості сайту, вони також можуть спричинити повільність вашого веб-сайту. Отже, цього січня перейдіть до свого списку плагінів та позбудьтесь того, що не використовуєте!

4. Резервне копіювання цього казкового вмісту блогу

Резервне копіювання цього казкового вмісту блогу

У 2016 році ви писали, коректували та розміщували якийсь казковий вміст без сумніву! На додаток до резервного копіювання всього веб-сайту WordPress, ви також хочете переконатися, що ви створюєте резервну копію вмісту свого блогу.

Якщо з вашим блогом щось трапиться, цей вміст потенційно може бути загублений назавжди – і це дуже багато даних, оптимізованих для SEO, які просто пройдуть без цього року. Якщо ви зазвичай пишете в документах перед публікацією (що справді найкраща практика), це добре, але ви також можете розглянути можливість зберігання цих файлів на жорсткому диску або хмарі.

Ви також можете зробити автоматизовану Резервне копіювання WordPress в Dropbox, що дозволяє вам вирішувати, як часто, коли та де ви хочете, щоб цей дивовижний вміст блогу було створено на вашому обліковому записі Dropbox. Це не буде найкращою ідеєю для сайтів з великою кількістю вмісту, але це може добре працювати для малого бізнесу.

5. Позбавтесь від коментарів зі спамом та сміттям

Позбавтеся від коментарів зі спамом та сміттям

WordPress дозволяє дуже легко позбутися від сміття чи спам-коментарів у вашому блозі. Такі коментарі, в кінцевому рахунку, просто займають місце для зберігання сайту і насправді не роблять вам ніяких послуг. Це дійсно слід робити щонайменше щомісяця, якщо не щотижня, залежно від типу трафіку на ваш сайт. У будь-якому випадку, починаючи рік у свіжому році – все-таки гарне місце для початку.

6. Видалити версії публікацій

WordPress насправді є однією з платформ, де вам не обов’язково потрібно наголошувати на введенні вашого вмісту безпосередньо на веб-платформу, оскільки він має функції, які регулярно створюють резервні копії вашого вмісту, у випадку, якщо ваш Інтернет вийде з ладу, ваш комп’ютер вмирає або трапиться якась непередбачена помилка. . Ця функція чудова, але як тільки ваш вміст стане живим і захищеним, ви захочете видалити публікації, оскільки вони займають багато непотрібного місця після факту.

Видалити старі редакції допису WordPress

Швидкий простий спосіб позбутися від змін, які нам подобаються WP-оптимізуйте плагін WordPress. За допомогою цього плагіна ви можете не лише очистити старі версії, але й увімкнути параметри для видалення публікацій у кошику, видалення спам-коментарів, видалення пінгбаків / трекбеків тощо.

7. Перевірте наявність зламаних посилань

Перевірте наявність зламаних посилань

Одне з завдань технічного обслуговування, яке часто потрапляє на другий бік, – перевірка вмісту вашого блогу та WordPress на наявність пошкоджених посилань. Це один із тих аспектів, до яких ви не можете повернутися та перевірити ще раз після публікації свого вмісту, але зламані посилання дійсно можуть знецінити ваш вміст як у рейтингу SEO / онлайн, так і в досвіді ваших читачів. На мій погляд, WordPress Перервана перевірка посилань є SUPER корисним для сканування ваших сторінок та пошуку таких змін та помилок.

Винос

Ці сім порад щодо технічного обслуговування зобов’язані привести ваш сайт WordPress у належний робочий стан, коли ми запускаємо 2017-й рік. Регулярне технічне обслуговування допомагає вашим веб-сайтам забезпечити безпеку, ефективність роботи та може значно змінити те, як користувачі відчувають ваш блог. Ви можете дізнатися деякі основні поради WordPress тут.

Чи зробив будь-який із цих порад з технічного обслуговування все, що стосується перевірки вашого веб-сайту? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map