WordPress Пінгбеки та зворотні відгуки: Ultimate A – Z Guide

WordPress Пінгбеки та зворотні відгуки: Ultimate A - Z Guide

Я думаю, що ти погодишся, коли я скажу: Як початківець, трекбеки та пінгбеки WordPress заплутані.


Але чому? Обидві функції існували з перших днів ведення блогів. Тим не менш, багато користувачів WordPress не знають, чи існують вони, і як їх ефективно використовувати. Зазвичай багато користувачів починають дізнаватися про пінгбеки / трекбеки після того, як у коментарях з’являється багато спам-посилань.

У сьогоднішньому дописі ми висвітлюємо все, що стосується пінгбаків та зворотних зворотів WordPress. По-перше, ми допомагаємо вам зрозуміти різницю між ними. По-друге, ми висвітлюємо плюси та мінуси використання пінгбеків та трекбеків. По-третє, ми показуємо, як увімкнути / вимкнути трекбеки та пінгбеки. По-четверте, ми допомагаємо вам вирішити, чи використовувати їх на своєму веб-сайті WordPress.

Десь у статті ми висвітлюємо пару найкращих практик pingback / trackback. Це ще не все; якщо ви виберете ні щоб використовувати пінгбеки / трекбеки, ми розкриваємо пару альтернативних методів побудови природних посилань та пропонуємо вашим читачам більше вмісту. На додаток до цього, ми додаємо пару корисних плагінів для гарної міри ��

Якщо це чудово звучить, налийте собі кухоль кави і дайте нам працювати.

Що таке пінгбеки та зворотні відгуки? Крім того, чому вони важливі

WordPress трекбек дозволяє Джейн повідомити Джона про те, що вона пов’язана з його вмістом в одній зі своїх статей. А pingback – це автоматична версія трекбеку. Назвіть це оновлення з кількома відмінностями.

У більшості тем WordPress відтворення та пінгбеки відображаються в розділі коментарів – в окремому розділі або поряд з іншими коментарями. Це добросусідський спосіб Джейн давати Джону знати: “Ей, у мене ти спина” або “Ось те, що може вас зацікавити”.

Що таке треки?

словосполучення

Протокол трекбек був вперше випущений в серпні 2002 року Six Apart Ltd, хлопці за рухомим типом CMS. Він був розроблений, щоб забезпечити засоби сповіщення між веб-сайтами.

Ця функція вперше була реалізована в Moveable Type 2.2, але сьогодні всі основні інструменти для ведення блогів, такі як WordPress, B2 та Blogger.

Відповідно з Словник WordPress:

Зворотний трек допомагає повідомити іншого автора про те, що ви написали щось, що стосується того, що він написав у своєму блозі, навіть якщо у вас немає явного посилання на його статтю.

Це покращує шанси іншого автора сидіти і помічаючи, що ви йому дали щось за заслугу, або що ви покращили щось, що він написав, або щось подібне.

Подумайте про них як про посилання в кінці навчального документа або главі підручника.

Щоб використовувати трекбек, ви повинні мати URL-адресу відстеження.

Але… Як отримати URL-адресу відстеження?

Що ж, це надзвичайно просто.

По-перше, перейдіть до публікації в блозі іншої людини та знайдіть URL-адресу відстеження. Якщо вони використовують WordPress, додайте / trackback / в кінці постірної посилання, щоб створити URL-адресу відстеження.

Далі напишіть свою публікацію, вставте URL-адресу відстеження у Надіслати зворотний зв’язок розділ та опублікуйте свою статтю.

розділ для відсилання wordpress

Розділ Відправити зворотні відгуки під редактором WordPress Classic

Як тільки ви опублікуєте свою статтю, WordPress створить уривок із посиланням на ваш пост і надішле його на веб-сайт одержувача. Зворотний трек з’явиться на екрані модерації коментарів, де інша людина може розміщувати, спамувати або сміття.

Примітки:

 • Інша особа повинна мати на своєму веб-сайті пінгбеки та відшкодування, щоб отримувати ваші відкликання
 • На момент написання ви повинні використовувати Класичний редактор побачити Надсилання зворотних записів розділ. Я не міг знайти участь у Гутенберзі, але це нормально, оскільки WordPress підтримує автоматичні пінгбеки, якщо ви посилаєтесь на інші веб-сайти на базі WordPress.

Смішний факт: The трекбек спочатку був призначений для агрегації контенту, але пізніше знайшов велике застосування у віддаленому коментування.

Тепер, коли ви знаєте, що таке треки, що таке пінгбеки?

Що таке пінгбеки?

пінгбаки для WordPress

Ви можете вважати pingback як вдосконалену версію протоколу trackback. Якщо трекбек включає багато ручної роботи, пінгбек є автоматичним. Це коментар, який автоматично створюється при посиланні на іншу статтю, де активовано пінгбеки.

Іншими словами, вам просто потрібно зв’язатися з публікацією в блозі іншої людини, щоб створити пінгбек, який інший хлопець може – знову ж таки – спам, повідомлення чи сміття. Якщо вони схвалюють ваш pingback, він відображатиметься в області коментарів.

На відміну від того, що кажуть багато «гуру», pingback включає уривок, як і трекбек, але більшість тем (включаючи теми WordPress за замовчуванням) не показують ці уривки. Meh �� Отже, трекбек з’явиться з уривком, але пінгбеки будуть схожі на посилання.

Специфікацію pingback автор і підтримує Іен Хіксон та Стюарт Ленджридж. Це важче підробити, ніж трекбек, і повністю автоматичний за умови, що для обох сайтів включена функція pingback. Таким чином, багато користувачів вважають за краще пінгбеки перед трекбеками.

Убік:

 • Пінгбеки та трекбеки були популярними, оскільки обидва були чудовими способами обміну та продовження розмови. Вони були чудовими на початку, і справжні люди посилалися на ваш вміст, але як тільки ви стали відомими, речі стали неспокійними завдяки спамерам.
 • Єдина відмінність між pingbacks та trackback – це технологія зв’язку, яку використовує кожен протокол

Зважаючи на це, давайте вивчимо плюси та мінуси пінгбаків / треків, щоб ви могли вирішити, включити чи вимкнути їх.

Плюси пінгбеків / треків

Неважко зрозуміти, чому багато людей любили обидві технології. До потенційних переваг пінгбаків та трекбеків можна віднести:

 • Надання відповідного вмісту на своєму веб-сайті, підвищення цінності вмісту, який ви пропонуєте своїм користувачам.
 • Будівництво повноважень та функції. Якщо впливовий блогер або веб-сайт посилаються на ваш вміст за допомогою pingbacks або трекбеків, це може допомогти вам створити авторитет навколо вашого вмісту, відображаючи pingbacks у розділі коментарів.
 • Збільшення трафіку за допомогою зворотних посилань. Якщо популярний веб-сайт опублікує ваші пінгбеки та трекбеки у розділі коментарів, це може призвести до збільшення трафіку для вашого веб-сайту.
 • Оскільки пінгбеки та трекбеки – це фактично зворотні посилання, вони допомагають вам покращити SEO, якщо ви посилаєтесь на авторитетні (на відміну від спам-сайтів) сайти.
 • Оскільки pingback або трекбек показує іншій особі вашу готовність поділитися своїм вмістом, вони можуть також поділитися вашим вмістом, що відмінно підходить для трафіку та охоплення бренда..

Мінуси пінгбеків / зворотних зворотів

Пінгбеки та трекбеки залишалися б прекрасними способами підключення, якби не надмірні спамери, озброєні неприємними шлаки. Тепер пінгбаки та трекбеки відомі для:

 • Спам, спам та більше спаму. Спамери використовують зворотні та пінгбеки, щоб надсилати тонни спаму. Насправді, трекбек-спам є одним із п’яти найпоширеніших видів спаму ПізнавальнийSEO. Однак ви можете боротися зі спамом відслідковувати за допомогою надійного плагіну проти спаму. Тим не менш, ваша папка спаму зросте як божевільна.
 • Погане SEO. Якщо ви залишаєте пінгбеки та зворотні спостереження без нагляду, спамери можуть легко створювати зворотні звороти, завдяки чому вони виглядають так, як ви є тим, хто посилається на них.
 • Репутація бренду. Неприємні посилання на вашому веб-сайті, що ведуть до порно, віагри чи сайтів із розкрутки, точно знищать репутацію вашої марки.
 • Затрату часу. Основна проблема, пов’язана з пінгбеками та трекбеками, – це спам та багато цього. Модерування пінгбаків та трекбеків забирає величезну частину вашого часу, часу, який ви можете використати для кращого використання. Більшість веб-сайтів більше не використовують пінгбеки та трекбеки, це означає, що ви можете витрачати час на надсилання зворотних зворотів вручну.
 • Самостійні пінгбеки. Якщо ви посилаєтесь на інші публікації свого блогу, WordPress автоматично створить пінгбеки, які з часом можуть набридати, особливо якщо ви постійно створюєте багато внутрішніх посилань. Ви можете подолати самопінг за допомогою Немає плагіна WordPress Self Pings від Майкла Д. Адамса.

Як увімкнути / вимкнути пінгбеки та відстеження

Пінгбеки та трекбеки увімкнено за умовчанням у WordPress. Якщо вам набридли спам-пінгбеки, вимкнути пінгбеки та трекбеки на вашому веб-сайті WordPress так само просто, як A, B, C. На інформаційній панелі адміністратора WordPress перейдіть до Налаштування> Обговорення як показано нижче.

налаштування pingback wordpress

Далі зніміть прапорці “Дозволити сповіщення про посилання з інших блогів (пінгбаки та трекбеки) у нових публікаціях”, як ми виділяємо на зображенні нижче.

Прокрутіть донизу сторінки та натисніть на Зберегти зміни кнопка.

Щоб знову ввімкнути пінгбеки, просто поставте галочку та збережіть зміни.

Зауважте, що ви можете вмикати пінгбеки та трекбеки на основі опублікування. У своєму редакторі публікацій знайдіть тему Обговорення розділ. Далі поставте прапорець “Дозволити відтворення та пінгбеки на цій сторінці“Та оновіть / опублікуйте свою публікацію:

Убік: Якщо ви не бачите Обговорення розділ (або навіть Надсилання зворотних записів розділ, про який ми згадували раніше), натисніть Параметри екрана вгорі сторінки і поставте галочки у відповідних прапорцях, як детально описано нижче.

Вимкнення пінгбаків та трекбеків, як ми нещодавно дізналися, працюватиме лише для майбутніх публікацій. Попередні повідомлення продовжуватимуть отримувати пінгбеки та треки. Отже, як відключити обидва для існуючих постів?

Як відключити пінгбеки та зворотні відгуки на існуючих публікаціях

Перейдіть до Повідомлення> Усі повідомлення, як видно нижче.

Далі натисніть кнопку Параметри екрана вгорі екрана введіть 999 у полі Кількість елементів на сторінці поле і вдарити по Застосувати кнопка:

Екран буде перезавантажений, щоб відобразити до 999 публікацій на одній сторінці, що відмінно, якщо у вас є сотні існуючих публікацій.

Далі позначте пункт Назва прапорець, щоб вибрати всі повідомлення:

Після цього натисніть кнопку Масові дії випадаючого, виберіть Редагувати і натисніть кнопку Застосувати кнопка:

Після цього виберіть “Не дозволяють“Під Пінгс і натисніть кнопку Оновлення кнопка, як видно нижче.

Якщо у вас більше 999 дописів, вам потрібно буде перейти на наступну сторінку і повторити процес. Це вимикає пінгбеки та відтворення на вибраних дописах. Однак вам потрібно буде вручну видаляти небажані пінгбеки та зворотні відклики на основі опублікування або через екран модерації коментарів..

З іншого боку, давайте розглянемо кілька найкращих практик WordPress, які нарешті допоможуть вам вирішити, чи використовувати пінгбеки та трекбеки.

Найкращі практики WordPress Pingback / Trackback

Якщо ви все-таки використовуєте пінгбек і трекбеки на своєму веб-сайті, важливо зробити це з самого початку. Це допоможе вам скористатися перевагами обох технологій, не спамуючи інших одночасно. Якщо ваша основна мета – привернути більше трафіку за допомогою пінгбаків, наступні поради стануть у нагоді.

 • Повідомте іншу особу через соціальні мережі чи електронну пошту. Інколи ваш пінгбек або трекбек може не дістатися до одержувача з кількох причин. Коли ви посилаєтесь на іншу публікацію в блозі, повідомте про це через соціальні мережі чи електронний лист. Окрім того, щоб повідомити їм про пінгбек, він може викрити ваш вміст для своїх підписників у соціальних мережах.
 • Завжди посилайтеся на публікацію в блозі, а не на домашню сторінку. Якщо ви посилаєтесь на домашню сторінку, жоден трек WordPress не буде надісланий. Навіть якщо ви хочете згадати лише їхній блог, посилання на публікацію замість домашньої сторінки.
 • Не публікуйте зворотні треки. Він розріджує ваші цінні посилання на будь-якій сторінці.
 • Ніколи не використовуйте пінгбеки та треки, щоб свідомо поширювати спам.
 • Будьте особливо пильні зі своїми пінгбеками та трекбеками (або повністю вимкніть функції).

Отже, чи варто використовувати пінгбеки / треки?

Це саме від вас і того, що ви хочете досягти. Якщо все зроблено правильно, ви можете керувати трафіком та користуватися іншими перевагами. Якщо залишити без нагляду, пінгбеки та трекбеки можуть залишити вас великою кількістю спаму.

На моєму досвіді, 99% пінгбеків та трекбеків виходили від спамерів, тому я цілком відключив цю функцію. Я вирішу зосередити свій час та енергію на інших ефективних методах. Деякі з альтернативних методів, які я використовую, включають:

 • Використання пов’язаних плагінів для публікацій, щоб запропонувати читачам більше вмісту
 • Налагодження реальних стосунків з блогерами, які в кінцевому підсумку просувають ваш вміст у своїх мережах
 • Створення зворотних посилань кращими способами, такими як соціальні медіа, розміщення гостей, форуми тощо
 • Дізнатися, як запобігти спаму, оскільки навіть без ping / трекбеків, спам все ще трапляється!
 • Поради щодо контент-маркетингу для малого бізнесу з використанням WordPress

Якби спамери не знищили забави для всіх, я думаю, що пінгбаки та трекбеки затьмарили б багато методів створення зворотних посилань. В даний час обидві технології не такі популярні, як раніше, і ми маємо спамерів, щоб подякувати за це. Крім того, на багатьох веб-сайтах застосовуються новіші методи побудови зв’язків та генерації трафіку.

Якщо ви можете зламати це, візьміть удар у пінгбеки і подивіться, чи це ваша чашка чаю. Просто отримайте корисний плагін проти спаму з самого початку, інакше вам буде важко боротися з нескінченними рядками непотрібного спаму, особливо коли ви станете відомими.

Чи використовуєте ви пінгбеки та трекбеки? Які ваші думки? Повідомте нас у коментарях ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map