WordPress коментарі налаштування для упорядкування вашого сайту

Більшість блогерів та власників веб-сайтів погоджуються, що коментарі важливі для розвитку інтернет-спільноти, а також для зацікавлення та додаткового трафіку на сайті. Але, як і багато інших речей у житті, також існує недолік включення коментарів. Скільки б вам не подобалося вмісту, створеного користувачем, на своєму веб-сайті, можуть бути випадки, коли коментарі – це більше клопоту, ніж допомоги. Іноді потрібна невелика настройка стосовно вашої політики щодо коментарів, щоб упорядкувати ваш сайт і зберегти його добре змащеною машиною.


1. Переміщення коментарів від однієї публікації до іншої

Чому ви хочете перенести свої коментарі з однієї публікації в іншу? Ну, є кілька причин. Можливо, ви захочете перевірити води на різних версіях одного і того ж посту, щоб побачити, який варіант проїзду краще у відділі руху. Навіть якщо ви перейменовуєте постійну посилання, щоб створити ту саму URL-адресу, багато нових речей все одно з’являться у новій версії публікації, крім коментарів. Можливо, ви розробляєте нове видання старої публікації і хочете перенаправити стару версію. Настільки просто, наскільки це може бути, коментарі залишатимуться розміщеними після того, як ви перенаправите свою публікацію.

Або, можливо, хтось із відвідувачів вашого сайту залишає коментар, але неправильний пост. Це може статися легко, якщо відвідувачі читають купу публікацій і проходять стороною десь на шляху. Можливо, вони переплутали інформацію і залишили коментар, не розуміючи, що це повинно бути для іншої публікації. Коментар не буде пов’язаний з публікацією, в якій він з’являється, що лише заплутає інших відвідувачів, які його читають.

Звичайно, це лише кілька можливих сценаріїв, які запропонують вам змінити коментарі. У будь-якому випадку переміщення коментарів з однієї публікації в іншу не так просто. Насправді, навіть у WordPress це неможливо без якоїсь допомоги. Дякуємо за добро за завжди надійний світ плагінів WordPress! Існує плагін для майже всього, тому чому переміщення коментарів може бути виключенням?

Такі рухомі коментарі

Один з таких інструментів, який працює досить добре, – плагін Tako Movable Comments. Завдяки цьому плагіну, встановленому на вашому веб-сайті WordPress, ви зможете переміщувати коментарі з однієї публікації в іншу – або зі сторінки на публікацію – або навпаки. Ви також можете одночасно переміщувати ряд коментарів, а також переміщувати потокові коментарі.

Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати тип публікації, до якого ви хочете перемістити коментар, а потім вибрати фактичну назву публікації / сторінки, на яку ви хочете її перемістити. Якщо ви хочете перемістити основну частину коментарів, вам просто потрібно пройти до розділу коментарів, вибрати публікації, які ви хочете перемістити, а потім скористатися спадною списком “Масові дії”. Ви навіть можете зберігати свої потокові коментарі в належному порядку під час їх переміщення, щоб “розмова” залишалася недоторканою. За пару кліків ви можете легко переміщувати свої коментарі, не роблячи це вручну. Це загальна економія часу!

2. Вимкнути коментарі до поточних публікацій

Відключити коментування публікацій легко, коли ви знаходитесь в середині розробки нового, але що робити, якщо ви вирішите, що ви хочете вимкнути коментарі до ряду публікацій, які ви вже написали та опублікували? Можливо, вам набридло відповідати на коментарі, особливо, якщо вони вступають у розмовну розмову, яка постійно вимагає того, щоб ви передзвонювали. Можливо, той, хто написав оригінальний пост, більше не пише для вас, що робить неможливим будь-які відповіді з боку автор для продовження.

Тип веб-сайту, на який ви працюєте, сильно визначає, чи будуть коментарі цінні для вас. Є безліч тем, які можуть викликати великий діалог і справді викликати дискусію у людей. Сайти, які обертаються навколо політики, релігії та будь-чого іншого, що можна вважати гарячою темою, майже напевно призведуть до коментарів, які виявляються аргументованими та навіть ображають..

Ці типи потоків безумовно потребують постійного управління, оскільки багато коментарів можуть виявитися дуже образливими. Можливо, у вас просто немає ні часу, ні схильності керувати цими коментарями день у день, особливо коли вони з’являються у всіх ваших публікаціях.

Ви завжди можете відключити коментарі, коли налаштовуєте новий сайт, просто знявши прапорець у ньому Налаштування> Обговорення, але це складніше, якщо мова йде про існуючі сайти з великим вмістом. Цей параметр може працювати для публікацій, але він не застосовуватиметься до сторінок або спеціальних типів публікацій, а це означає, що нова форма коментарів продовжуватиме відображатися.

WP Вимкнути коментарі

Незалежно від вашої причини, коли ви хочете відключити коментарі до попередньої публікації, найкращий спосіб зробити це з використанням плагіна. Звичайно. Одним із таких зручних плагінів є WP Вимкнути коментарі плагін, який дозволяє вимкнути плагіни, пінгвіни та треки для ваших публікацій, авторів, категорій, тегів, URL-адрес, рефералів, IP-адрес, форматів публікацій, типів публікацій та мов. Це дає вам неймовірний контроль над вашими коментарями.

3. Вимкніть коментарі через певний час у публікаціях та сторінках

Заключні коментарі щодо старші пости і сторінки це гарна ідея, якщо ви хочете допомогти вашому сайту швидше завантажуватися. Старі публікації, які залишаються відкритими для продовження коментарів, безумовно, стануть магнітом для спаму. Чим довше і складніше спам, тим більше пропускну здатність вони матимуть на вашому сервері.

Спам, як правило, націлений на більш старі публікації, багатьма з яких вже не керує їх автор. Навіть із плагіном проти спаму ви завжди не побачите цих коментарів, але ви обов’язково помітите, що ваш сайт займає більше часу, ніж зазвичай, для завантаження.

Можливо, немає сенсу тримати старий пост відкритим для коментарів, особливо якщо він новинний і більше не актуальний. Це просто ризикує спамом, крім того, що вам доведеться постійно контролювати коментарі, які продовжують проникати. Ви можете відключити коментарі до публікацій після закінчення певного часу двома різними способами:

  • Закрити коментарі до окремих повідомлень: Закриття коментарів індивідуально дозволяє тримати певні публікації відкритими для коментарів і дозволяє націлювати лише на певні публікації. Для цього потрібно трохи ручної праці, але це працює у багатьох ситуаціях. Просто перейдіть до “Редагувати публікацію” потім зніміть “Дозволити коментарі” і “Дозволити відкликання та пінгбеки” ящики.
  • Автоматично: Щоб визначити певну кількість днів, через які коментарі можуть залишатися відкритими, перейдіть до Налаштування -> Обговорення -> Інші налаштування коментарів -> “автоматично закривати коментарі до статей старше X дня”. Збережіть ці налаштування, і ви закінчили. Це так просто.

Так ось у вас це є. Невелике зауваження коментарів може пройти довгий шлях до вдосконалення вашого веб-сайту та зайняти багато часу, що займає багато часу управління. Сподіваюся, ви знайдете ці поради корисними. Чи існують інші способи переміщення коментарів або видалення їх масово, що я пропустив?

Що ви робите, щоб керувати коментарями на своєму сайті? Не соромтеся повідомити мене в коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map