Все, що потрібно знати про написання та показ біографії WordPress Blog

Маючи суцільний біографічний або про розділ на вашому сайті WordPress, обов’язково.


Не має значення, в якій галузі ви працюєте – вам потрібна біографія, щоб люди могли знати, хто ви є, чим займаєтесь і чому це робите. Навіть якщо ви займаєтесь бізнесом (особливо якщо ти займаєшся бізнесом), потрібно дати людям трохи себе. Адже кожна транзакція в кінці дня – між двома людьми, тому чим більше ви можете представити себе як відносні, тим краще.

Ось чому ми створили цю публікацію, щоб відповісти на будь-яке запитання щодо написання біологічного блогу та як правильно його відображати на своєму сайті WordPress. Отже, приготуйте свої олівці та підготуйтеся робити деякі замітки!

Що слід включити до біографії?

Те, що ви включаєте в біологічний блог, багато в чому залежить від того, в якій галузі ви працюєте, і яка мета вашого блогу. Якщо ви перебуваєте у сфері нерухомості, біографія вашого блогу, очевидно, скаже щось інше і зосередиться на інших речах, ніж якщо ви блоги підтримуєте ваш магазин Etsy.

Перш за все, ви повинні підкреслити свою експертизу. Ті, хто натискає, щоб прочитати вашу біографію, захочуть дізнатися, чому ви ведете блоги в першу чергу і чому вони навіть не хочуть довіряти вашим словам. Використання прикладу, ймовірно, полегшить пояснення цього.

Скажімо, ви продаєте інформаційний продукт і використовуєте свій блог як підтримуючу платформу для цього. Ваша біографія повинна говорити про те, який досвід у вас є, що робить вас експертом з теми, яку охоплює ваш інформаційний продукт. Ви повинні поговорити про те, яку підготовку маєте і яких успіхів ви досягли у своїй галузі.

Кілька “обов’язкових” (якщо вони застосовуються) включають:

 • Ваша освіта
 • Семінари, курси чи конференції, на яких ви відвідували
 • Відповідні публікації
 • Підтвердження шанованих однолітків

Після того, як ви поговорили про свою кваліфікацію експерта, ви можете перейти до інформації про особисту інформацію. Деякі загальні довідкові відомості також приємні для читачів, оскільки дають їм контекст та погляд на того, хто ти є поза бізнесом.

Поговоріть про те, де ви виросли. Поговоріть про свої захоплення чи інтереси. Поговоріть про те, як ви потрапили у вибране поле. Скільки або як мало особистої інформації ви включаєте, залежить від вас, але це може допомогти прочитати частину біографічних даних на блогах інших людей у ​​вашій галузі. Що вони роблять? Що вони наголошують? Використовуйте це як своє керівництво.

Ви також хочете, щоб тон вашої біографії відповідав тону вашого блогу, так що це означає, що якщо у ваших публікаціях є голос професійного професіонала, ваша біографія повинна залишатися вірною цьому. І якщо ви маєте дуже розмовний стиль, не раптом станете жорстким у своїй біографії. Послідовність є ключовою.

Структурні міркування

Є кілька структурних речей, над якими потрібно подумати, збираючи ефективне біографічне блог. Перш ніж опустити на сторінці жодне слово, слід визначитися, чи потрібно писати від першої особи чи третьої особи.

Перша людина набагато пряміша і дозволяє вам прямо говорити зі своїми читачами: «Я виріс у регбі», а «Том Евер виріс у регбі». Трохи особистого дотику можна пройти довгий шлях з точки зору того, щоб зробити вас релевантними для своїх читачів.

Вам також захочеться подумати про тривалість біографії. Знову ж таки, це матиме багато спільного з галуззю, в якій ви перебуваєте. Адвокату знадобиться набагато довший біологічний матеріал, ніж власник бутикового бізнесу. Але вам потрібно буде вирішити, чи хочете ви просто невеличку біографію у вікні автора під публікаціями свого блогу – про який ми поговоримо більше за мить – повну спеціальну сторінку «Про» або їх комбінацію. Зверніться до своїх конкурентів для керівництва і пам’ятайте, що іноді менше – більше.

Примітка: навіть якщо ваша біографія порівняно коротка, ви все одно хочете відобразити лише кілька рядків під вашими публікаціями, а решту показати на своїй власній сторінці. Він чистіший і створює менш захаращену сторінку.

Авторська скринька

Як ми вже згадували раніше, поле для автора – це невеликий простір, який зазвичай відображається під публікаціями блогу, який пропонує швидкі факти про автора публікації. Це особливо корисно, якщо у вашому блозі є кілька авторів.

Існує безліч плагінів, як безкоштовних, так і преміум-класів, які виконують це завдання. Ось лише кілька користувачів, які ми вважаємо корисними і які ви можете розглянути:

Фантастична авторська скринька

Фантастична авторська скринька

Плагін Fanciest Author Box від Thematosoup – це особистий фаворит, тому що він робить абсолютно все, що ви хотіли б зробити, коли ви хочете зробити авторську скриньку (огляньте мій повний огляд Fanciest Author Box WordPress Plugin). Ви можете налаштувати його, щоб виконати все, що завгодно, від базової біо скриньки до чогось більш складного. Ви можете додавати або видаляти вкладки вгорі авторського вікна, щоб відобразити більше інформації про ваші вподобання профілі соціальних медіа, ваші останні записи в блозі тощо. Ми фактично використовуємо індивідуальну версію Fanciest Author Box тут, на WPExplorer – оформити біологічне поле мого автора нижче.

Він також оснащений вбудованою інтеграцією авторства Google, і ви можете легко налаштувати CSS, щоб він легко відповідав темі вашого блогу. Fanciest Author Box коштує 10 доларів, але є зменшена безкоштовна версія, яка називається Автомобільна скринька фантазії якщо ви хочете надати йому тест-драйв, перш ніж взяти на себе будь-які фінансові зобов’язання.

Авторська скринька перезавантажена

Авторська скринька перезавантажена

Якщо ви шукаєте щось по-справжньому просто, яке все-таки стильно відображає всю вашу інформацію, Авторська скринька перезавантажена плагін – хороший варіант для вас.

Ваша авторська фотографія та коротка біографія відображаються просто та зі смаком під кожним із ваших публікацій блогу. Вам потрібно завантажити розширення під назвою Author Box Reloaded, щоб додати піктограми соціальних медіа, але це може бути недоліком для деяких.

Знову ж таки, це дуже простий варіант, але якщо вам не потрібно нічого надійного, це хороший, безкоштовний спосіб відобразити свою біографію та пустити людей на те, хто ви і що ви робите..

Користувач про автора

Користувач про автора

The Користувач про автора плагін цікавий тим, що це один з небагатьох, який не потребує створення індивідуальних облікових записів користувачів. Як правило, вам доведеться налаштувати різні користувацькі профілі, кожен з яких має власні дозволи, щоб зробити авторське поле для ефективної роботи. Цей плагін, однак, дозволяє налаштувати спеціальні профілі для виключного використання з плагіном, а не на самій інформаційній панелі WordPress.

Ви можете відображати свою біографію в цьому плагіні, однак за бажанням за допомогою HTML та всіх посилань у соціальних мережах. Це безкоштовний і інший простий спосіб відобразити свою біографію.


Складати переконливу біографію для вашого сайту WordPress складно. Важко підсумувати весь відповідний досвід на короткий простір. І прийняти рішення про те, як ви хочете відображати цю інформацію, також може бути важким. Але, сподіваємось, тепер у вас є чітке уявлення про те, як піти і писати інформацію про “Про мене”, і ви можете продовжувати впевнено.

Що у вашому біографічному блозі? У вас навіть є такий? Або це один із ваших проектів дощового дня? Ми хотіли б почути вашу думку про біологічний блог, що він повинен, а що не повинен включати, і ваш улюблений спосіб його відображення. Звучить у коментарях!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map