Використання Snapchat для вирощування WordPress наступним чином

Використання Snapchat для вирощування WordPress наступним чином

У будь-який день Snapchat закінчився 150 мільйонів людей використання, надсилання та отримання знімків. Між ними переглянуто 2,5 мільярда зображень та 10 мільярдів відео. Це кожен день! Тож саме час ми дізнаємось більше про найшвидше зростаючу у світі платформу соціальних медіа та як це можна використовувати, щоб допомогти вашому веб-сайту WordPress досягти своїх цілей.


У цій статті глибоко розглядається питання про те, що таке Snapchat, хто його використовує та як це може допомогти виростити ваш WordPress наступним чином. Потім ми обговорюємо поради та рекомендації щодо створення спільноти Snapchat та розглядаємо кращу практику при додаванні знімків для просування вашого бізнесу.

Що таке Snapchat?

Лінзи

Snapchat – популярне мобільне додаток, яке дозволяє надсилати та показувати фотографії та відео друзям та послідовникам. Його відмітна особливість, яка дозволяє виділятися серед натовпу каналів соціальних медіа, полягає в тому, що зображення або знімки, як відомо, мають лише короткий термін служби, що становить від 1 секунди до 24 годин, після чого вони автоматично видаляються.

Однією з головних визначних пам’яток використання Snapchat є те, що це весело. Ви можете додавати текст, примітки та емоджи до зображень перед їх надсиланням, а також об’єктиви Snapchat. Лінзи додають собачі вуха обличчям, змінюють обличчя на інші на екрані та багато іншого. Це може здатися трохи божевільним, але спробуйте, це весело!

Хто використовує Snapchat?

Про Snapchat давно відомо, що приваблює молодшу аудиторію, в основному від підлітків до тих, хто їх на початку тридцятих років. Спочатку Snapchat переважно використовувався молодшим кінцем цієї демографічної групи, особливо молодими підлітками. Однак в останній рік найбільш швидко зростаючою групою були старші 24 роки. Тож якщо ваша цільова аудиторія близько 30 років або менше, настав час серйозно розглянути Snapchat як важливий канал соціальних медіа для вашого бізнесу.

Чому ви повинні використовувати Snapchat

Snapchat

Snapchat стає надзвичайно ефективною маркетинговою платформою. Будь-яка компанія, яка вже витрачає багато часу на створення та розміщення зображень та відео-медіа, знайде Snapchat природним пристосуванням. Нав’язливість Snapchat зображеннями та розповідями історій робить його ідеальним каналом для просування будь-якого бізнесу в галузі харчування, подорожей, засобів масової інформації, фітнесу, музики чи моди, якщо назвати лише кілька. Ось як це може допомогти …

Залучайте нових послідовників

Щоб виробити WordPress наступним чином, важливо переконатися, що ви присутні і просуваєте свій бізнес там же, де і ваша цільова аудиторія. Якщо ваша потенційна аудиторія тусується на Snapchat, але ви цього не зробите, важко зв’язатися з тими, хто може зацікавити вашу нішу. Ставши ключовим гравцем на Snapchat, це може допомогти вам спілкуватися з новими людьми, які, можливо, молодші за демографічні показники, що призведе до збільшення ваших наступних.

Поліпшення поінформованості про бренд

Ви не тільки можете підключитися до нової аудиторії на Snapchat, але також можете підвищити поінформованість про бренд. Постійний присутність на Snapchat дозволить вам зберегти свіжість у свідомості ваших підписників, заохочуючи їх повернутися на ваш веб-сайт WordPress та стати постійними відвідувачами.

Взаємодійте зі своєю аудиторією

Завдяки природі Snapchat, завдяки тимчасовим зникаючим зображенням, цей канал соціальних медіа швидко розвивається, що відбувається в режимі реального часу. Будучи присутнім на Snapchat, ви можете побачити тенденції, на які реагує ваша аудиторія та взаємодіяти з ними за допомогою відповідних знімків та контенту. Ця взаємодія допомагає підтримувати ваших підписників і зацікавлених у вашому бізнесі.

Платформа, з якої можна просувати ваш WordPress сайт

Як і будь-який канал соціальних медіа, Snapchat пропонує вражаючу платформу, на якій можна просувати ваш сайт. Якщо ви намагаєтеся збільшити трафік на своєму сайті, генерувати потенційні клієнти, рекламувати продукти та послуги чи щось інше, Snapchat надає вам торговельну точку для цього.

Тож тепер ви трохи знаєте про Snapchat та переваги його використання. Але як почати?

Побудова послідовності на Snapchat

Завантажити

Snapchat швидко і легко налаштовується, займаючи всього кілька хвилин. Завантажте його з Apple Store або з Google Play, і після швидкої реєстрації ви готові до роботи. Однак перш ніж почати використовувати Snapchat для просування вашого бізнесу, спочатку потрібно створити наступний Snapchat.

Як і побудова підписок на Facebook, Twitter або будь-якій іншій платформі соціальних медіа, це може зайняти багато часу. Отже, що можна зробити, щоб м’яч швидко прокотився?

Додайте Snapchat Snapcode Ваш сайт WordPress

Заохочуйте своїх прихильників та відвідувачів WordPress додавати вас на Snapchat. Це ефективний спосіб підтримувати контакт зі своєю аудиторією WordPress, заохочувати їх переглядати ваш сайт або купувати ваші товари.

Snapcode

The Віджет Snapchat Snapcode дозволяє відображати свій особистий Snapcode на вашому веб-сайті. Snapcode діє так само, як і кнопка “За мною”. Ваша аудиторія просто сканує ваш телефон своїм телефоном, і тоді вони можуть негайно додати вас як друга на Snapchat. Ваш Snapcode можна завантажити з вашого Рахунок Snapchat. Потім просто завантажте його у віджет Snapchat Snapcode та додайте його на свій веб-сайт WordPress.

Відобразить галерею знімків на своєму сайті WordPress

Тільки тому, що ви додали свій Snapcode на веб-сайт WordPress, це не означає, що ваша аудиторія негайно додасть вас як друга. Просувайте свій обліковий запис Snapchat, маючи на своєму веб-сайті галерею знімків, якими ви раніше ділилися на Snapchat. Це чудовий спосіб показати вашим підписникам WordPress того, чого їм не вистачає, і це просто може підштовхнути їх приєднатися до вас на Snapchat.

Перехресне просування Snapchat на інших платформах соціальних медіа

Важливо рекламувати Snapchat на інших каналах соціальних медіа. Опублікуйте знімки зі свого облікового запису Snapchat у Facebook чи Twitter, щоб показати людям, що ви є присутніми та активними, і яких варто стежити. І покажіть свій Snapcode, щоб допомогти людям легко знайти вас на Snapchat.

Ви також можете відображати свою URL-адресу Snapchat на будь-якому іншому каналі соціальних медіа, який ви використовуєте. Щоб знайти свою URL-адресу Snapchat, просто відкрийте Snapchat та виберіть “Додати друзів> Поділитися іменем користувача”. Це допоможе вашим послідовникам соціальних мереж легко шукати та знаходити вас на Snapchat.

Запропонуйте заохочення

Під час просування вашого облікового запису Snapchat на веб-сайті WordPress або в соціальних мережах пропонуйте стимул відвідувачів додати вас як друга Snapchat. Якщо люди додають вас, надішліть їм знімок ваучерного коду або URL-адресу на секретну сторінку вашого сайту. Зробіть це чимось актуальним для вашої ніші, щоб ви привабили потрібний тип людини.

Використовуйте GhostCodes

Ghostcodes

GhostCodes це чудове місце, щоб знайти інших, хто зацікавлений у вашій галузі, і вони знайдуть вас. Цей додаток – це база даних користувачів Snapchat, які виявили інтереси в різних нішах. Опублікуйте себе на GhostCodes, щоб люди могли знайти вас, а також шукайте тих, хто цікавиться вашою областю знань. Це прекрасний спосіб розкрити свій бізнес тим, хто працює на Snapchat, які активно шукають бренди та компанії у вашій галузі.

Краща практика Snapchat

Після того, як ви створили базу фанатів Snapchat, вам потрібно ретельно спланувати, як ви збираєтесь використовувати Snapchat для вирощування свого WordPress після просування та просування вашого бізнесу. Подумайте про свої цілі на Snapchat і те, що ви хочете досягти. Це допоможе вам визначити, який тип “знімків” буде найкращим для вашого бізнесу та аудиторії.

Додайте знімки до розділу “Моя історія”

Як ми вже згадували, Snapchat працює, створюючи фотографії чи відео, а потім надсилаючи їх другові. Потім він відображається протягом декількох секунд, перш ніж зникнути.

Однак, і що найголовніше, знімки також можна додати до “Моєї історії”. Саме ця особливість справді може бути використана для просування бізнесу. Тут зображення мають цілодобову тривалість життя і їх може переглядати будь-хто з ваших підписників. Це означає, що вам доведеться довше охоплювати широку аудиторію та робити вплив своїми знімками.

Використовуйте відео та інший цікавий та цікавий контент

Знімки

Пам’ятайте, Snapchat – це весело і класно. Тому переконайтеся, що ваш вміст теж! Використовуйте силу відео, щоб спілкуватися зі своїми підписниками, додавати текст та наклейки та робити знімки попсовими! Якщо ви перебуваєте в харчовій промисловості, опублікуйте дивовижні фотографії їжі. Якщо ви займаєтесь фітнесом, додайте кліпи тренувань. Або якщо ви запускаєте магазин електронної комерції, покажіть продукти, які використовуєте. Це ваш шанс реально продати свій бізнес, послугу чи продукцію, тому максимально використовуйте його.

Додати новини в реальному часі, оголошення, акції та знижки

Опублікування знімків у розділі “Моя історія” дає змогу переглядати кожне зображення чи відео протягом 24 годин. Після цього вони видаляються. Це робить Snapchat просто «зараз» простором. Користувачів не цікавить минуле чи майбутнє, а лише безпосереднє сьогодення.

Тому завжди намагайтеся публікувати в реальному часі новини та оголошення. Додайте одразу нового продукту, який надійшов у магазин того дня. Надішліть код знижки, який можна використовувати лише протягом 24 годин. Запропонуйте присвячені безкоштовні рекламні кампанії або акції для вашого веб-сайту WordPress, які підштовхують глядачів негайно реагувати, сприяючи збільшенню трафіку та збільшенню підписників. Використовуйте короткий термін життя знімків на вашу користь, піддаючи свою аудиторію під тиском, щоб звернути увагу і діяти швидко.

Створіть власний геофільтр

Геофільтр

Для цегельних і будівельних підприємств створюйте свій власний Геофільтр це чудовий спосіб реклами на Snapchat. Геофільтр – це фільтр, який можна додати у верхній частині зображення, як правило, це текст або логотип, пов’язаний з вашим бізнесом. Тож коли люди заходять до ваших приміщень, вони можуть додати ваш фільтр, щоб вони пояснили, де вони знаходяться. Це прекрасний спосіб підвищити поінформованість про бренд та привернути свою аудиторію до просування вашого бізнесу для вас.

Інші можливості реклами на Snapchat включають відеорекламу або Оснащення реклами як відомо, і створення власної лінзи. Це, однак, дуже дорогі варіанти, і справді доступні лише великим корпораціям на даний момент.

Фінальні думки

Snapchat – це невикористаний ринок, але його використовують мільйони щодня. Якщо ваш бізнес орієнтований на молодих споживачів, і все стосується просування вашого бренду за допомогою візуальних зображень та відео, це канал соціальних медіа, з яким ви хочете взяти участь. Без сумніву, можливості для вашого веб-сайту WordPress величезні.

Які ваші перші враження від Snapchat? Будь ласка, поділіться своїми думками про цей канал соціальних мереж у коментарях нижче…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map