Вбудовані параметри WordPress, якими ви повинні користуватися

Коли ви відкрили для себе WordPress, ви, напевно, подумали, що це просто запуск платформи для ведення блогів. Але як тільки ви почнете відкривати для себе всі потужні вбудовані параметри та функції WordPress, ви впевнені, що вас зацікавить. Якщо ви все ще новачок у WordPress, ви будете все більше любити його, коли вам подобається читати цю публікацію. Ви просто можете відчути схильність закохатися в WordPress. Як завжди, ця публікація буде дуже цікавою, але власною обмежений знання WordPress може вас здивувати. Ха-ха ��


Це вбік… Сьогоднішній пост втамовує спрагу – про те сильне прагнення ви повинні дізнатися про WordPress (та його варіанти). У публікації буде розкрито безліч чудових варіантів WordPress, про які слід знати про 2014 рік. Почнемо з найпоширенішого, просто щоб наростити імпульс.

Параметри “Back-End” WordPress

АКІСМЕТ

akismet-wordpress-options-wpexplorer

“Чи не Akismet (A.kis.met) плагін WordPress?”
“Так, це плагін.”
“Як тоді ви збираєтеся розвернутися і назвати це вбудованою опцією WordPress?”

Ну, а для початку він вбудований. Ви не встановлюєте Akismet – ви просто активуєте його за допомогою ключа API, який легко отримати, але в цьому справа не в цьому. Akismet – один з найкращих плагінів для спаму в Інтернеті. Він б’є конкуренції на десять очок, щоб домогтися. Побудований компанією Automattic, Akismet – це суперзіркове спам-рішення, яке любили деякі двадцять (20) мільйонів користувачів WordPress.

Перш ніж робити що-небудь у своєму блозі WordPress, активуйте Akismet для власного блага. А між вами та мною ви можете використовувати один і той же ключ API для активації Akismet на кількох веб-сайтах. Можливо, вони побудували його так, або це недолік. Хто знає? Загалом, Акісмет грає свою роль чудово як вбудований варіант WordPress.

JETPACK

jetpack-для-wordpress-wordpress-options-wpexplorer

Потім є Jetpack, який надає вам безліч цікавих особливостей. Після підключення Jetpack до WordPress.com акаунт, у вас буде доступ до таких варіантів, як:

 • Покращена статистика люб’язно надана WordPress.com
 • Сповіщення, тому що, ну, сповіщення хороші
 • Оприлюднити функцію, яка автоматично публікує ваші публікації
 • Коментарі Jetpack
 • Підписки на Jetpack
 • Любить
 • Карусель, щоб додати oomph до вашої галереї зображень
 • Опублікувати електронною поштою
 • VaultPress
 • Швидкі посилання WP.me
 • Інтеграція профілю Google+
 • Вибіркова видимість віджета
 • Список практично нескінченний

Простіше кажучи, Jetpack пропонує вам безліч варіантів WordPress, щоб зарядити свій блог WordPress, що розміщується на вашому веб-сайті.

ПЕРМАЛІНКИ

Багато разів ви побачите людей, які використовують URL-адреси зі знаками питання та великою кількістю номерів. Легко побачити щось на кшталт: http://www.example.com/?p=123. Це не може бути корисно для вашого WordPress SEO, оскільки WordPress пропонує вам безліч постійних посилань, включаючи:

 • День та назва – http://www.example.com/2014/05/07/sample-post
 • Місяць та назва – http://www.example.com/2014/05/sample-post
 • Числові – http://www.example.com/archives/123
 • Назва публікації – http://www.example.com/sample-post (добре для SEO)
 • Спеціальна структура (добре для SEO)

Ви знайдете ПеНалаштування посилання під Налаштування у вашому Адміністратор WordPress.

ПОШУК МОЖЛИВОСТІ ДВИГАТЕЛЯ

Скажімо, ви щойно встановили WordPress. У вас немає вмісту на вашому веб-сайті, тому не варто запрошувати павуків пошукової системи. Найкраще тримати їх в очікуванні. Коли ви об’єднаєте достатньо вмісту, ви можете заохотити павуків індексувати ваш веб-сайт.

Слово застереження: Якщо вимкнути видимість пошукової системи на активному веб-сайті, ви видалите ваш сайт з індексів пошукових систем на кілька днів, чого не потрібно. Інша річ, “… пошукові системи повинні вшановувати …” ваше прохання перейти в режим інкогніто, повідомляє WordPress. Щоб увімкнути / вимкнути цю опцію WordPress, перейдіть до пункту Налаштування -> Читання і ти побачиш “Видимість пошукової системи”.

Слово поради: Не біда з цим варіантом, якщо ти не маєш уявлення, що ти робиш.

ПОШТА ВІА ЕЛЕКТРОННА ПОШТА

опція після електронної пошти

Чи не було б весело і зручно публікувати звідки завгодно по електронній пошті? Оскільки вам не потрібно входити в WordPress, ви можете публікувати повідомлення з будь-якого пристрою. Це може допомогти вам, якщо вам не вистачає часу для входу на ваш веб-сайт, можливо, тому, що ви багато подорожуєте чи щось подібне.

В іншому дописі ви дізнаєтесь, як публікувати публікації в блозі WordPress електронною поштою, тому я не буду зараз займатися цим. Але якщо ви знаєте свій шлях навколо поштових серверів, ви можете повністю скористатися цим варіантом WordPress Налаштування -> Написання і переходити до Опублікувати електронною поштою. Тут ви зможете налаштувати свої налаштування. Також є інструкції щодо використання Jetpack, Пості або плагін “Пошта електронною поштою” в WordPress Codex.

ПОДОРОЖНІ ЗВОРЕННЯ

Згідно з WordPress Codex, “… канал – це функція спеціального програмного забезпечення, яке дозволяє фідрам читачів відвідувати сайт, автоматично шукаючи новий вміст aпотім розміщуючи інформацію про новий вміст та оновлення на іншому сайті.”

Іншими словами, канали WordPress дозволяють вашим веб-відвідувачам бути в курсі вашого блогу. WordPress постачається до п’яти (5) типів каналів, а саме:

 • Атомний корм
 • RDF / RSS 1.0
 • RSS 2.0
 • RSS 0,92 канал
 • RSS 2.0 коментарів

Ви можете легко додавати канали на свій сайт WordPress (для своїх читачів) через Екран віджетів. Все, що вам потрібно, це ваші URL-адреси каналу. За угодою, ваша URL-адреса каналу є http://www.yourdomain.com/feed/ і URL-адреса каналу коментарів http://www.yourdomain.com/comments/feed/.

Якщо ви відкриєте ці URL-адреси каналів у своєму браузері, ви просто побачите дерево документа, якому бракує стилю. Щоб переглянути елементи RSS-стрічки, використовуйте фредер, наприклад, Канал або легко доступний RSS шidget у вашому Екран віджетів.  Не плутайте RSS шidget з RSS посилання віджет; перший відображає елементи каналу, а останній відображає посилання на ваші канали.

Щоб дізнатися більше про канали WordPress, відвідайте сторінку WordPress подає на Codex.

ПЕРЕГЛЯД ТЕМИ

жива тема-попередній перегляд-wordpress-options-wpexplorer

Цей варіант WordPress існує вже з WordPress 3.4. Ви використовували його принаймні один раз для зміни тем. Без сумніву, параметр «Попередній перегляд теми» чудово підходить, оскільки він прискорює прийняття рішень, що стосуються тем. Ви зможете побачити повне уявлення про те, як буде виглядати тема після активації. Просто зайдіть Зовнішній вигляд -> теми і наведіть курсор миші на обрану тему (має бути неактивною). Клацніть на Попередній перегляд кнопка, яка з’явиться.

КОРИСТУВАЧ ТЕМУ, ЩО РОБОТИ

Перш ніж запропонувати привітання з функцією «Попередній перегляд теми», скажемо кілька речей про програму налаштування теми WordPress, яка є невід’ємною частиною опції «Попередній перегляд». На зображенні вгорі Настроювачем теми буде панель навігації зліва (усі параметри, перелічені нижче назви теми, яку ви переглядаєте).

Опція налаштування теми дозволяє налаштувати назву та теги сайту, кольори, зображення заголовка, навігацію, статичну головну сторінку, колонтитул тощо тощо, залежно від варіантів, наявних у вашій темі. Ніколи не було простіше налаштувати зовнішній вигляд вашого веб-сайту WordPress. Просто натисніть кілька речей, подивіться зміни, наживо, натисніть на Зберегти та активувати кнопка і ваша робота виконана. Багато магазинів преміум-класів переходять до використання програми налаштування теми WordPress у своїх темах через те, наскільки просто у використанні.

Параметри блогів WordPress

WordPress є вищим ведення блогів платформи, але до цього моменту ми говорили про варіанти WordPress, які не мають нічого спільного з фактичним веденням блогів. У наступному розділі ми поговоримо про варіанти WordPress, які обертаються навколо редактора публікацій, де більша частина дій все одно знижується.

МНОГО ЕКРАННІ ВАРІАНТИ

wordpress-screen-options-wpexplorer

Параметри екрана також доступний на вашій домашній панелі WordPress (де у вас є функції та віджети, такі як На перший погляд, швидкий проект, статистика та статистика сайту і Новини WordPress серед інших. Він також доступний в Сторінки, коментарі, відгуки та кілька інших місць (включаючи деякі плагіни), але повернемося до редактора публікацій.

Створюючи нову публікацію в блозі, ви знайдете Параметри екрана спадне меню у верхньому правому куті екрана. Ця опція дозволяє додати будь-яку кількість елементів до свого Редагувати публікацію екран. Ви можете вибрати параметри, категорії, теги, обговорення, уривок та автор, серед іншого.

Крім цього, ви можете змінити макет екрана, вибравши кількість стовпців для відображення (або одну, або дві). Якщо ви хочете побачити, як ваші зображення вписуються у ваш текстовий вміст, ви можете вибрати макет з одним стовпцем, який постачається зі збільшеним редактором публікацій. З іншого боку, якщо ви хочете компактний вигляд і не маєте проблем зі своїми зображеннями (можливо, ви не проти перегляду публікації перед публікацією), ви можете вибрати макет з двома стовпцями. Зрештою, все, що ви виберете, залежить від ваших особистих уподобань.

ЛЕГИЙ АУДІО Плейлист

легко-аудіо-плейлист-wordpress-options-wpexplorer

Хороший приклад аудіо-списку відтворення WordPress

WordPress – дивовижна платформа. Наприклад, чи знаєте ви, що вам не потрібен плагін для створення професійного аудіоплеєра для вашого веб-сайту WordPress? Ця справа представляє великий інтерес для таких людей, як музиканти та диджеї, які хотіли б розмістити mp3 (та інші аудіо) файли на своїх веб-сайтах. Якщо ви хочете, щоб ваші веб-відвідувачі насолоджувалися музикою на вашому веб-сайті, додати аудіоплеєр досить просто.

Щоб додати аудіоплеєр до публікації, відкрийте його в редакторі та натисніть на Додати медіа кнопка. На отриманій сторінці виберіть Створення аудіо-списку відтворення.  Ви можете вибрати раніше завантажені аудіофайли з Медіатека або завантажте їх туди-сюди. Виберіть свій список відтворення, натиснувши на файли, а потім натисніть на Створіть новий список відтворення кнопка в правому нижньому куті екрана.

Це перенесе вас на нову сторінку, де ви можете редагувати свій список відтворення перед публікацією. Відредагуйте список відтворення, якщо це потрібно, та натисніть на Вставте список відтворення аудіо кнопка. Це поверне вас до редактора публікацій, де ви зможете побачити свій аудіоплеєр. Опублікуйте або оновіть свою публікацію, щоб побачити гравця в дії!

ВІД: Ви можете використовувати той самий метод, щоб додати аудіоплеєри до своїх сторінок і областей віджетів на бічній панелі (або деінде).

СПОЛЬЗОВАНО ДВУГЕ ОБРАЗУ

Чи хочете ви показувати твіти у своєму вмісті так:

Якщо ви відповіли “так”, вам слід знати, що вкладка твітів – це один із найпростіших варіантів WordPress, яким ви, на жаль, не користуєтесь. Чому це чудовий варіант WordPress:

 • Це виглядає здорово (це говорить про те, що ти маєш шалені навички WordPress)
 • Це може допомогти вам збільшити кількість користувачів на вашому веб-сайті та в акаунті Twitter

Як це зробити:

Просто перейдіть до Twitter, скопіюйте URL-адресу твіт і вставте його у свій редактор публікацій так:

easy-tweet-embedding-wordpress-options-wpexplorer

Бачите виділену URL-адресу? Вам не потрібно перемикатися на редактор HTML. Просто вставте URL-адресу та збережіть свою публікацію. Легка робота.

ВІДОМОСТІ ВІДЕО ВІДЕО

У цьому вбудовувальному бізнесі вставляти свої відео YouTube так само легко. Просто вставте відео посилання YouTube у свій пост і збережіть зміни. Наступне відео від AJ Clarke – покрокове керівництво, яке показує, як використовувати дивовижну тему WordPress Word Total & Drag & Drop..

http://www.youtube.com/watch?v=zu80FX6mAQM

Щоб вставити вищезазначене відео, я просто вставив посилання YouTube зі свого браузера …

youtube-embedding-wordpress-options-wpexplorer

… До цієї публікації ��

Безумовно, це дуже простий спосіб вбудовування відео на YouTube (і для отримання додаткових методів можна ознайомитись з повідомленням Тома про те, як додати відео на свій сайт WordPress). Єдиний мінус – ви не можете контролювати розмір відео за допомогою цього методу. Якщо ви знаєте спосіб, будь ласка, поділіться з нами у коментарях �� Я спробував ввести посилання в елемент div (це означало перехід на редактор HTML), але це не спрацювало.

ПОСИЛАННЯ У ВИДАЛЕННЯХ ЗОБРАЖЕНЬ

Протягом тривалого часу неможливо було жодним HTML сформувати підписи. Таким чином, ви не можете додати посилання на підписи для кредитування джерел зображення. Більше того, ви не могли Італізувати, сміливий або підкреслити ваші титри.

Сьогодні ви можете легко додавати посилання на підписи до зображень. Просто натисніть на ваше зображення і виберіть пункт wordpress-image-options-image-wpexplorer піктограма, яка відображається для доступу до вашої Параметри зображення екран. Тут ви можете додати HTML до Заголовок поле, як ви вважаєте за потрібне.

9 травня 2014 р. - Астрономічна картина дня Майка Тейлора. Надано людьми apod.nasa.gov

9 травня 2014 року – Астрономічна картина дня від Майк Тейлор. Надано людьми apod.nasa.gov

КОМЕНТАРИ ЗА ВІДБУДЕННЯ

Чи хотіли б вимкнути коментарі до всього свого блогу чи до окремої публікації? Якщо так, ви можете відключити коментарі на всьому веб-сайті WordPress, перейшовши на Налаштування -> Обговорення і скасувати вибір “Дозвольте людям публікувати коментарі до нових статей.” Це вимкне коментарі для всіх нових публікацій.

Як варіант, ви можете використовувати Обговорення в Параметри екрана при створенні нової публікації. Віджет для обговорення надає можливість дозволити або заборонити коментарі, відстеження та пінгбеки для даної публікації.

ТОГЛЕ МЕЖДУ ВІЗУАЛЬНИЙ І HTML (ТЕКСТ) ЕДИТОР

перемикання між візуальним та html-редактором wordpress-options-wpexplorer

За замовчуванням WordPress показує вам редактор публікацій Visual (WYSIWYG). До речі, WYSIWYG є лише коротким словом “Те, що ти бачиш, те, що отримуєш”. Редактор Visual простий у використанні, оскільки він не вимагає знань щодо програмування. Крім того, це схоже на типовий текстовий процесор, до якого ви звикли.

Тоді у нас є редактор HTML (Текст), який пропонує вам додаткову гнучкість для налаштування ваших публікацій. Щоб користуватися цим редактором, вам потрібні принаймні основні навички HTML, але це може стати в нагоді, коли ви хочете занести кілька кодів у свої повідомлення.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ ВАРІАНТУ

Для багатьох людей цей варіант WordPress просто знаходиться у своєму редакторі публікацій. Або вони не знають про це, або як ним користуватися. Ви можете скористатися параметром “Прочитати більше”, щоб створити уривки для вашої першої сторінки.

Якщо у вашій темі немає функції уривку, на вашій головній сторінці будуть відображені ваші публікації в повному обсязі, що непривабливо. Щоб скористатися можливістю прочитати більше, відкрийте свою публікацію та просто розмістіть курсор там, де потрібно закінчити уривок. Клацніть на іконку для читання більше read-more-wordpress-options-wpexplorer в меню. Вам не потрібно перемикатися на редактор HTML, і ви можете створювати власні вступи (уривки) для своїх публікацій.

СТОРІНКА ПОЛОЖЕННЯ ОПЦІЇ

Вам не потрібен плагін, щоб розділити довгі публікації на кілька сторінок. Ні, ви не Редактор повідомлень WordPress оснащений власним варіантом розриву сторінки. Що, ти здивований? Щоб закінчити одну сторінку та надіслати читачів наступній, перейдіть до редактора HTML і додайте наступний код:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map