Торгуйте своїм магазином WooCommerce за допомогою Google Merchant Center

Торгуйте своїм магазином WooCommerce за допомогою Google Merchant Center

Кожен власник інтернет-магазину буде шукати інноваційні способи збуту своєї продукції. Один з кращих каналів збуту в цифровому просторі – це оголошення Google Shopping. Ваша реклама продуктів із зображеннями відображатиметься, коли користувач здійснює пошук за відповідним запитом у Google. Оскільки вони є візуально привабливими та пропонують оновлену інформацію, рекламні оголошення Google від Google надзвичайно ефективні для покращення конверсій. Одним із важливих аспектів маркетингу за допомогою Google Shopping ads є створення продукту для Google Merchant Center. У цій статті ми обговоримо основи маркетингу вашого магазину WooCommerce з Google Merchant Center.


Що таке Google Merchant Center?

Google Merchant Center

Google Merchant Center – це платформа, запропонована Google, яку власники інтернет-магазинів можуть використовувати для завантаження та підтримки інформації про свої товари. Він також надає можливість пов’язати свої дані з іншими службами Google, такими як Google Ads. За допомогою Google Merchant Center ви матимете кращий контроль над своїми маркетинговими зусиллями за допомогою служб Google.

Переваги Google Merchant Center

Налаштування облікового запису Google Merchant Center пропонує власникам інтернет-магазинів ряд переваг. Важливо розуміти ці переваги, щоб ви могли повною мірою ними скористатися.

Допомагає зробити вашу продукцію доступною для оголошень Google Shopping

Однією з найбільш очевидних переваг створення продуктового каналу для Google Merchant Center є те, що ви зможете зробити свої продукти доступними для оголошень Google Shopping. Ці оголошення відрізняються від текстових оголошень Google, що вимагає вибрати набір ключових слів для своїх продуктів. Щоб відображати свої товари в рекламних магазинах, вам потрібно створити канал своїх продуктів у визначеному форматі та завантажте його в Google Merchant Center. Потім ви можете пов’язати свій обліковий запис Merchant Center з оголошеннями Google і встановити відповідні ставки. На основі пошукового запиту та релевантності вашого каналу Google відображатиме ваші рекламні товари своїм користувачам. Це значно покращить видимість вашого магазину та товарів та допоможе вам придбати нових клієнтів.

Інтеграція з іншими службами Google

Google Merchant Center виступає ідеальною платформою, щоб допомогти вам зробити інформацію про свій продукт доступною для інших служб Google, таких як Google Ads. Ви також можете отримати конкретну інформацію від Google Analytics для створення кращих маркетингових стратегій.

Посилання відгуків про товар

Подача продуктів у Google Merchant Center дозволяє отримати багаті дані, включаючи огляди товарів, щоб користувачі мали кращі знання про рекламу товарів, яку вони бачать. Можливість легко бачити дані огляду товару може допомогти користувачам приймати рішення про покупку. Ви також зможете збирати регулярні відгуки від клієнтів, зробивши процес огляду автоматизованим.

Допомагає представити місцеві продукти

Іноді, коли у вас є фізичне місце для вашого магазину, ви можете навіть створити певний канал продуктів для оголошень Google Local Inventory. Це може потенційно продавати ваші товари, які доступні лише в магазині.

Торгові дії

У США та Франції користувачі зможуть безпосередньо здійснити покупку від Google за допомогою певних пристроїв. Ви можете надіслати свій канал Merchant Center до торгових дій, якщо він відповідає вашому магазину.

Акції та ремаркетинг

Ви можете відображати пропозиції та пропозиції, пов’язані з вашими продуктами, щоб забезпечити кращий показник конверсії. Google Merchant Center пропонує опцію Merchant Promotions, яка допоможе вам відображати наявні знижки на ваші продукти. Ви також знайдете відповідні стратегії ремаркетингу Google вкрай корисними для покращення конверсій, а також лояльності клієнтів.

Як пов’язати продукти магазину WooCommerce з Google Merchant Center?

Як згадувалося вище, рекламні оголошення Google не працюють на основі конкретних ключових слів. Натомість Google відображатиме ваші продукти, коли отримує відповідні запити. Тому вам потрібно переконатися, що ваш канал продукту є релевантним та сучасним. Google має дуже суворі вказівки, що детально описують, як інформація про продукти повинна бути організована у стрічці. Це для того, щоб Google міг добре розуміти ваші продукти, щоб відображати їх, коли вони отримують відповідні пошукові запити.

Отже, одним із перших кроків маркетингу вашого магазину за допомогою Google Merchant Center є створення каналу продуктів. Ви можете створити його вручну, використовуючи шаблон Google Таблиць, який ви знайдете у своєму обліковому записі Merchant Center. Крім того, ви можете використовувати інструмент для створення точного каналу у необхідному форматі файлу, а потім завантажити його.

Плагіни для продуктів Google WooCommerce

Є інструменти, які допоможуть вам генерувати точну подачу продуктів у бажаному форматі файлу. Якщо ви використовуєте платформу WooCommerce для свого інтернет-магазину, є кілька плагінів, за допомогою яких можна створювати та регулярно оновлювати канал продуктів у своєму обліковому записі Merchant Center..

1. Плагін ELEX Google Product Feed

Плагін подачі продуктів Google ELEX

За допомогою цього плагіна ви зможете завантажити канал Google Product у свій обліковий запис Merchant Center. Плагін надає можливість зіставлення категорій та атрибутів Google із відповідними категоріями та атрибутами у вашому магазині WooCommerce. Ви навіть можете встановити правила та умови для відображення атрибутів під час використання цього плагіна. Це також допомагає встановити графіки оновлення для вашого продукту, так що будь-які зміни у вашому магазині також відображатимуться на каналі продуктів.

Потік продуктів ELEX

Ось короткий огляд функцій плагіну ELEX Google Product Feed:

 • Створіть один або декілька каналів продуктів у форматах XML, TSV або CSV, які ви можете завантажити у свій обліковий запис Google Merchant Center..
 • Створюйте щоденні, щотижневі або щомісячні графіки оновлення, які допоможуть вам забезпечити синхронізацію каналу продуктів із вашими даними магазину.
 • Включіть у свій канал варіації продуктів, щоб допомогти користувачам знаходити ваші продукти, коли вони використовують пошукові запити з тими значеннями атрибутів.
 • Позначте категорії своїх магазинів WooCommerce з категоріями Google.
 • Додайте додаткові поля атрибутів продукту, щоб покращити подачу продукту.
 • Вибірково виключити продукти з корму.
 • Легко керуйте кількома каналами продуктів, за допомогою простих варіантів їх видалення або завантаження.
 • Надійна команда підтримки.

Якщо ви не хочете включати змінні продукти у свій канал, можете спробувати безкоштовна версія плагіну подачі продуктів ELEX.

2. Потік продуктів Google WooCommerce

Потік продуктів WooCommerce Google

Це розширення допоможе вам генерувати та оновлювати канал продуктів у Merchant Center Google від вашого магазину WooCommerce. Окрім каналу продуктів Google, ви також можете створити канал для Bing, а також для оглядів продуктів Google за допомогою цього розширення. Він підтримує понад 50 полів атрибутів і забезпечує, щоб ваші продукти представляли Google багаті дані. Ви можете створити спеціальні додаткові поля відповідно до вашої вимоги. Розширення сумісне з кількома популярними плагінами, такими як Пакети продуктів, Бренди, Композитні продукти тощо.

Потік продуктів WooCommerce Google

Особливості цього плагіна включають:

 • Створюйте канали продуктів у режимі реального часу, щоб надавати останню інформацію про продукт у Google Merchant Center.
 • Прості параметри відображення, щоб зв’язати дані про продукт WooCommerce з необхідними полями Google.
 • Створіть власні поля для збору додаткових даних, необхідних Google, які за замовчуванням не доступні в WooCommerce.
 • Підтримує оптовий імпорт за допомогою імпортера WooCommerce.
 • Гнучка для налаштування за допомогою фільтрів та дій WordPress.
 • Докладна документація.

3. Менеджер каналів Google WooCommerce

Менеджер каналів Google WooCommerce

Якщо ви хочете створити канал Google із менш ніж 100 продуктів, цей безкоштовний продукт може стати для вас чудовим варіантом. Плагін автоматично створить подачу продукту, включивши всі поля, які Google зробила обов’язковими. Крім того, ви можете змінювати канал відповідно до будь-якої конкретної вимоги вашого підприємства чи місцезнаходження. Плагін досить простий в установці та налаштуванні, так що навіть нові користувачі WordPress зможуть працювати з ним. Крім того, це допоможе вам оптимізувати подачу, щоб продукти краще покращували рекламу через покупки Google. Крім того, це забезпечує оновлення каналу в режимі реального часу, коли вносяться будь-які зміни в інформацію про ваш продукт.

WP Pro Google Feed продуктів

The премійна версія плагіна Google Feed Manager підійде для вашого магазину, якщо у вас є велика кількість товарів.

Безкоштовний плагін включає функції для:

 • Легко зіставляйте категорії продуктів WooCommerce з категоріями Google за допомогою шаблонів.
 • Оптимізуйте свій канал, зробивши відповідні вдосконалення, щоб зробити ваш канал багатшим.
 • Автоматично оновлювати канал, вказуючи графіки оновлення.
 • Розширені фільтри, щоб вибірково виключати певні продукти із створеного вами каналу.
 • Простий процес установки та надійна підтримка.

Отримайте кращу видимість своїх продуктів через Google Merchant Center

Як ми вже обговорювали, Google Merchant Center пропонує чудову платформу для того, щоб Ваша продукція охопила більше клієнтів та ринків збуту. Це допоможе вам інтегруватися з іншими службами Google, такими як Google Ads, а також Google Analytics. Одним із важливих кроків для того, щоб ваші товари були перераховані в оголошеннях Google Shopping, – це створення точної стрічки продуктів Google.

Якщо у вас є магазин WooCommerce з великою кількістю продуктів, ви можете використовувати один з вищезгаданих плагінів, щоб автоматично генерувати канал продуктів. За допомогою цих плагінів ви зможете регулярно оновлювати канал, щоб уникнути розбіжностей між вашим магазином та каналом. Сподіваємось, основи маркетингу вашого магазину WooCommerce за допомогою Google Merchant Center зрозумілі в цій статті. Залиште нам коментар, якщо у вас є запити.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map