Топ-10 причин, чому слід починати блог із WordPress

Топ-10 причин, чому слід починати блог із WordPress

Я б лежав через зуби, якби сказав, що ведення блогів – це не одне з найкращих речей, які я коли-небудь робив у своєму житті. Я маю на увазі, я працюю з чудовими людьми з усього світу прямо з комфорту мого будинку, які породи, але ця публікація не про мене.


Сьогодні ми поговоримо про те, чому запуск блогу – одне з найкращих рішень, які ви коли-небудь приймете. Насправді ми відправимо вас з 10 головних причин, чому ви повинні зануритися в ведення блогів одразу в цю хвилину, або якщо ви взяли перерву, зануриться назад прямо у.

До речі, не хвилюйтесь, якщо ви не дуже письменник, вести блоги – це легкі речі. Ви просто зачекайте і подивіться! Підготуйте комп’ютер до роботи з цією кружкою кави. Ви готові? Чудово.

1. Вести журнал легко

Слід почати блог просто тому, що це надзвичайно просто. Подумайте, що це подарунок на новий рік для себе. Чи є краще рішення, ніж рішення, яке надзвичайно просто здійснити?

Зауважте, я не кажу, що ведення блогів – це легка робота, а скоріше, що для вступу є дуже мало перешкод. Вам буквально потрібен комп’ютер з доступом до Інтернету та ідея, щоб розпочати роботу.

Сама робота може бути дуже вимогливою, як і будь-яка самодіяльна справа, але винагороди (і не лише грошові) варті того. Найкраще, що вам не потрібна ступінь, веб-дизайнер або будь-яке фантазійне навчання, щоб створити блог. Ви можете жити за хвилину, поділившись із усім світом. Все, що вам потрібно для успішного ведення блогів, – це лише один клік.

2. Тому що це доступно

Ви можете почати вести блоги безкоштовно з a WordPress.com блог. Це дає вам абсолютно вільне місце для обміну думками, завантаження зображень чи відео чи написання путівників. Багато людей починають цей шлях щодня.

Але тут, на WPExplorer, ми дійсно віддаємо перевагу самому розміщеному WordPress.org, який пропонує вам більше енергії, ніж WordPress.com для середнього блогера (див. Посібник по WordPress.org проти WordPress.com, щоб дізнатися більше). І перенести свій блог із WordPress.com на WordPress.org дуже просто, якщо ви його вже розпочали.

Щоб запустити блог з власним хостом, вам дійсно просто потрібен хостинг, оскільки ви можете знайти кілька приголомшливих безкоштовних тем WordPress та плагінів, які використовуватимуть на своєму веб-сайті для стилізації та додаткових функцій. Ви можете отримати хороший, спільний хостинг за $ 2,95 на місяць (перший рік) від Bluehost, який включає безкоштовний домен (на перший рік) і більш ніж достатньо ресурсів для нового блогу. Тож про о $ 35 цього року ви можете мати власний блог WordPress! Це смішно низька ціна, щоб мати власне місце в Інтернеті – так чому б не завести блог?

3. Удосконалюйте свої письмові відбивки

Будь-хто і всі виграють від написання. Це мистецтво та вміння, яких варто мати. А оскільки для того, щоб стати експертом у будь-якому, вам потрібна практика 10 000 годин, як щодо ведення блогів для вдосконалення своїх навичок письма? Так само, як м’яз зміцнюється, коли ви тренуєтесь, щоденник веде регулярний вдосконалення навичок письма. Ви навчитеся швидше перетворювати свої думки на слова, а також із власним стилем.

Хоча я люблю складати свої пости на папері спочатку для відчуття власне писати на папері, це не економить багато часу, і звичайно, WordPress – найкращий інструмент для спілкування.

WordPress відволікання вільного письма

Практично кожна тема WordPress буде включати в себе блог, тому просто натисніть Повідомлення> Додати нове, щоб почати вводити текст. Не забудьте включити відволікання вільного письма – натисніть на вкладку “Параметри екрана” у верхньому правому куті екрана та встановіть прапорець. Тепер ви побачите піктограму розширення у верхній частині текстового редактора. Клацніть по ньому, щоб приховати панелі керування WordPress та панелі налаштувань (теги, категорії, зображене зображення тощо), щоб було видно лише текстовий редактор.

WordPress Написання запитів

Не знаєте, що написати? The Щоденний пост публікує підказки для написання, щоб допомогти розпочати роботу. Наприклад, сьогоднішній запит – це “розмова”, і ми починаємо розмову про вас нарешті починаючи власний блог. Якщо ви все ще не впевнені, як і з чого почати, ознайомтеся з нашим посібником про те, як перемогти зволікання та приступити до роботи!

4. Вивчайте нову інформацію та навички кожного дня

Щоб писати вміст, вартий його солі, потрібно вкласти час і ресурси в дослідження. Навіть якщо ви не плануєте писати жодної публікації, вам знадобиться не тільки те, чим ви захоплені, але і багато дослідження.

Крім того, робота передбачає написання будь-яких речей, що знаходяться в / у вашій ніші (я б радив не занурюватися в кілька ніш / тем, але хто вас зупинить?). Щодня писати про різні речі залишаєш тебе розумнішою людиною, і ти можеш взяти це в банк. Коли ви вперше розпочали роботу з вами, вам пропонують роботу з предметів, з якими ви ще не знайомі – але, будь ласка, не дозволяйте цьому зупиняти вас.

Інтернет-курси Treehouse

Знайдіть час, щоб дізнатися про мови кодування, місця подорожей, екзотичну кухню, суперкари, історичні події та культури з усього світу. Навчіться, тоді продовжуйте вчитися більше. Ми настійно рекомендуємо веб-сайти на зразок Treehouse, Лінда і Удеми щоб розпочати роботу з новими предметами (або WP101, якщо вас конкретно цікавить WordPress), але на YouTube також є безліч дивовижних безкоштовних курсів (хоча, правда, потрібно трохи більше часу на пошук).

5. Стати авторитетом

Не пояснюйте, як це відбувається, але коли ви ведете щоденний блог про тему, читачі починають звертатися до вас як до експерта з цієї теми. Хто знає людей великих людей і речі, які приносить тобі цей статус авторитету?

Існує багато експертів-самоучок з будь-якої теми, які пропонують різні товари та послуги, і все це завдяки встановленню себе як влада у відповідних галузях. Блогер creme de la creme у будь-якій ніші – це добре оплачувана та шанована позиція. Авторитет у будь-якій предметній галузі відкриває двері до цілого світу можливостей. Блог – найпростіший спосіб зарекомендувати себе як надійний авторитет у будь-якій галузі.

Тож як ви утвердите себе як авторитет? Спочатку знайдіть свою нішу для ведення блогів, а потім починайте писати. Пишіть у власному блозі, надсилайте дописи гостей та беруть участь у соціальних мережах разом з іншими експертами у галузі, на яку ви орієнтовані. Бонус – вся ця онлайн-діяльність, безумовно, допоможе вам створити аудиторію, а наступне – це завжди добре для бізнесу.

6. Зустрічайте нових дивовижних людей

WordCamp події

Ми соціальні тварини. Ми завжди хочемо формувати племена та приєднуватися до тих, хто поділяє наші амбіції та прагнення. Блог зв’яже вас з чудовими людьми, які так само захоплені темою, як і ви.

Ви зустрінете впливових, які відкривають вам очі, мотиваторів, які вас продовжують, роботодавців, які наймають вас, і навіть інвесторів, які хотіли б з вами співпрацювати. Ви зустрінете стільки людей, людей, яких ви не мали б зустріти без блогу.

Люди, які можуть стати друзями з реального життя. Люди з усіх сфер життя. Вони надихнуть вас, критикуватимуть вас та ділитимуться немислимими способами. Вони стануть частиною вашого життя, а ви їхнім. Вам сподобається блогосфера, і за допомогою WordPress ви зможете перенести ці дружні стосунки в реальний світ.

Щороку відбуваються основні події в WordPress, і часто є щонайменше одна-дві, які відбуваються поблизу вас. Ось кілька наших улюблених:

7. Будьте власним босом

Якщо у вас 9-на-5 і вам подобається це чудово – дотримуйтесь цього! Однак, якщо ви хочете уникнути щоденного помелу та зателефонувати в блоги, які ви робите, точно вам. Попрощайтеся, сидячи в дорожньому русі, несвіжу каву і дивлячись на ті самі стіни!

Якщо ви хочете бути своїм власним начальником, ведіть плідний бізнес і займаєтесь переважно за вашими умовами, вести блоги – це ідеальна робота. Ви навіть можете завести блог як бічну суєту і зберегти свою поточну роботу.

Тепер, будучи власним начальником, є свої плюси і мінуси. Все-таки це щось, що ви повинні спробувати хоча б раз у житті. Це хвилювання, що веде свій власний бізнес з будь-якої точки світу. Особливо, якщо ви просто використовуєте свої природні таланти. Набуті знання теж працюють, тому не цурайтесь.

8. Гнучка програма та фокус

Кар’єра в блогах – це хамелеон через відсутність кращого слова. Він може перетворити все, що завгодно, і ви можете взяти його будь-де будь-коли. Цей тип гнучкості – це те, чого ви не можете знайти на будь-якій іншій роботі або навіть у більшості захоплень.

Ви також можете перемикати передачі і досить легко перетворювати свій блог у бізнес. Наприклад, ви можете використовувати блог, щоб пропонувати послуги, надсилати більше трафіку на ваш головний сайт, рекламувати офлайн-магазин, ділитися своїми думками та робити практично все, що ви можете придумати. Блог – це цінний інструмент для роботи в Інтернеті, оскільки він настільки універсальний.

Крім цього, вам не потрібно писати весь час або навіть взагалі. Ви можете вибрати інший носій, такий як відео, зображення, аудіо, ігри та найняти інших людей, щоб вони писали для вас, щоб розвивати ваш веб-сайт та аудиторію. Ваші варіанти дійсно нескінченні, коли справа стосується створення вашого блогу.

9. Заробляйте гроші (скільки завгодно)

Заробляйте гроші за допомогою WordPress

Я блогер по найму, і я не єдиний. Це означає, що я веду блог на життя, як мільйон та ще один блогер. Вигода (як і власний начальник) відповідає за власний дохід. Ви контролюєте свої ставки та свій графік, тому ваш дохід на 100% під вашим контролем.

Деякі люди вдосконалили формулу ведення блогів і заробляють мільйони. Зазначимо деяких відомих блогерів, серед них є Скотт ДеЛонг (він, який приніс нам ViralNova), Пат Флінн (Smart Pasive Income), серед інших.

Щойно ви запускаєте блог, створюєте хороший контент та генеруєте трафік, ви можете монетизувати веб-сайт та свій бренд. Є багато способів заробити гроші з WordPress за допомогою партнерських посилань, спонсорських статей, реклами, Adsense тощо. Будьте креативні, займайтеся своїми дослідженнями і не забудьте дотримуватися правил (FTC, податків тощо).

Якщо зробити все правильно, блогінг – це одна з найприбутковіших робіт у світі. Крім того, ви заробляєте гроші, роблячи те, що вже любите.

10. Повернути назад

Вам не потрібно бути Нельсоном Мандела або Вангарі Матхаї, щоб перемогти у справі, яка вас хвилює. Внести зміни до свого блогу надзвичайно просто. Вирішення проблеми та блог дозволяє спілкуватися з однодумцями.

Ви повинні бути Біллом Гейтсом або Великим Шоном, щоб розпочати або підтримати благодійну діяльність? Відповідь – ні. Ваш блог – потужний інструмент які ви можете використовувати для підтримки будь-якої справи. Напишіть сердечну статтю про те, про що вам дійсно важливо, створіть веб-сайт для краудфандингу, щоб збирати пожертви в найкоротші терміни або навіть пожертвувати своїм часом та використовуйте знання, які ви набули щодо ведення блогів, щоб створити веб-сайт для вашої справи..

Ви також можете повернути спільноту за допомогою свого блогу. Надайте новим блогерам платформу, щоб отримати своє ім’я через публікацію гостей, рекламувати майбутні події WordPress, ділитися власними порадами щодо ведення блогів тощо. Є безліч способів додати цінність для спільноти WordPress нефінансовими способами.

Тепер ти…

Чого чорт ти чекаєш? Чому ти не ведеш блогів? Що стримує вас? І вважати наш список тут не є вичерпним; Є безліч інших речей, які ви можете робити з веденням блогів.

Якщо у вас є питання або пропозиція щодо цієї публікації або ведення блогів взагалі, будь ласка, не соромтесь коментувати нижче. Ура!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map