Тематичні магазини або Themeforest: звідки слід купувати свої теми WordPress?

Отже, ви шукаєте нову тему WordPress. Цілком ймовірно, що вас засмутить велика кількість сайтів на ринку та дивовижний набір тем на вибір. З чого почати?


Будьте легкі, адже ми взяли важку роботу, щоб зменшити свій вибір, щоб допомогти вам прийняти освічене рішення про те, де придбати свою тему WordPress. Тут грає багато факторів, і ми проведемо вас через них усі.

Турбує те, на якому ринку чи тематичному магазині найкраща підтримка клієнтів? Де найкращі ціни? Які сайти спеціалізуються на галузевих темах? Ми висвітлимо все це та інше під час нашої подорожі по найпопулярніших ринках та тематичних магазинах для WordPress. Давайте підемо!

Тематичні ринки та тематичні ліси

Тематичні торгові майданчики, такі як Themeforest від Envato, надають місце розробникам тем для продажу своїх товарів в Інтернеті. З більш ніж 20 000 тем, доступних у Theme Forest, ви знайдете пропозиції для кожного проекту, формату та стилю веб-сайту.

Зі свого боку, якість Envato перевіряє кожну тему. Вони розповідають, чи включаються майбутні оновлення до ціни закупівлі та чи активно автор теми підтримує цю тему в Інтернеті (дуже важливо для початківців-посередників користувачів WordPress!) Очікує, що теми з більш високою ціною включатимуть значно кращу підтримку, ніж менш дорогі теми.

Пошук тем легко. На сайті представлений ряд фільтрів, які дозволяють переглядати теми WordPress:

 • У певній категорії
 • У конкретному ціновому діапазоні
 • Виходячи з рейтингу клієнтів
 • Виходячи з продажів у доларах
 • і набагато більше
Параметри фільтра в лісі

Варіанти фільтрації в Theme Forest

Результати тематики або списки також містять знімок на наведення курсору, а короткий підсумок повідомляє, чи тема з високою роздільною здатністю та готовий віджет, які версії веб-переглядача сумісні та які рамки підтримуються. Якщо ви плануєте використовувати свою тему з конкретним рішенням, як-от Підкреслити, WPML або Завантажувальний, ця інформація досить зручна.

тотальні демонстрації

Деякі з корисних демонстрацій Total Theme

Themeforest також став лідером у багатофункціональних темах WordPress. Напевно, ви бачили тему, згадану в тому чи іншому блозі, і хоча ці типи не є чашкою чаю з усіма, ви не можете посперечатися з можливістю та гнучкістю, яку вони надають. Просто погляньте на будь-які найпопулярніші теми, як-от Тема Total WordPress, і ви побачите, що навіть якщо багатоцільова тема оснащена величезною кількістю варіантів (що добре!), Вони часто також надходять легко використовувати зразкові демонстрації з усіма вже обраними варіантами.

Виходячи за рамки лідера галузі, інші ринки також корисні для відстеження ідеальної теми. Хоча на менших ринках є менше доступних тем, вони складають для цього цілий ряд інших привабливих функцій. Один з наших головних виборів – Creative Market. Оскільки автори можуть встановлювати власні ціни на цьому ринку, ви можете знайти доступну тему для будь-якого бюджету. Плюс у них щомісяця є приголомшливі халяви, тому не забудьте підписатися на розсилку!

StudioPress & Елегантні теми

У тематичних магазинах в Інтернеті є, мабуть, дві версії, які справді дали собі ім’я. Першим був StudioPress, який створив рамки Genesis. Ren зробив чудовий огляд рамки Genesis, але ми лише зараз досягли ключових моментів: швидкий час завантаження, відмінна підтримка, SEO, доступність та безпека – лише деякі з них..

Рамка Genesis від StudioPress.

Рамка Genesis від StudioPress.

Якщо ви використовуєте рамку Genesis для живлення свого сайту WordPress, радимо StudioPress, оскільки він є провідним постачальником тематики Genesis. Чому? Ну, бо вони зроблено Буття. Використання дочірньої теми Genesis, написаного іншим розробником, може спричинити проблеми сумісності, оскільки навіть розробники експертних тем не завжди знають кожну деталь про рамки. Автори програмного забезпечення мають природну перевагу в цьому плані. Крім того, їхні чисті та професійні конструкції недостойні.

Теми StudioPress

Теми для кафе та щоденних страв від StudioPress

StudioPress також пропонує пакет Genesis Pro Framework, який надає вам доступ до всіх дитячих тем, доступних за одну низьку ціну. Якщо ви використовуєте Genesis, придбати дитину тему у StudioPress – це розумний вибір, але вони не єдина гра в місті – Creative Market, ZigZagPress та Web Savvy Marketing також надають варіанти на основі Genesis..

Другий магазин магазинів – Елегантні теми, що не повинно бути несподіванкою, оскільки їхня тема Divi – явний хіт. Цей тематичний магазин вирізав чудове місце для ринку WordPress, пропонуючи безліч чудових тем за одну низьку ціну пакета.

divi-wordpress-тема

Масово популярна тема Divi

Нішеві тематичні магазини та замовлення дизайнів

Якщо ви шукаєте тему, яка задовольняє певну галузь, Templatic – це прекрасне місце для початку пошуку. Вони пропонують понад 80 тем для конкретних галузей, таких як готелі, автомагазини, ресторани, перукарні та інше. Вони особливо корисні для тем каталогів для бізнес-списків. Зразок їх найкорисніших тем наведено нижче, а також Шаблон виставки також варто переглянути.

Шаблонні теми

Теми від Templatic

Теми, пропоновані в Templatic, варіюються в межах від 29 до 79 доларів, а також у них є клуб преміум-тем, який надає вам доступ до всіх шаблонів за 299 доларів. Незалежно від того, вибираєте ви одну тему чи клубний варіант, Templatic пропонують необмежену підтримку та оновлення тем протягом одного року. Ви також отримуєте доступ до посібників з теми та форуму спільноти.

themeisle-розшарування

Популярні продавці ThemeIsle

Ще один сайт, який варто згадати, – ThemeIsle. Вони створили найпопулярнішу безкоштовну тему на WordPress.com, і у них є також дуже приголомшливі преміальні теми. На цьому сайті ви знайдете теми, ідеальні для бізнесу, фотографії, оглядів книг, будівництва тощо. Ви можете просто вибрати одну тему або отримати доступ до всіх лише за 99 доларів (що включає 2 роки пріоритетної підтримки).

І там буквально сотні магазинів тем – це лише декілька, які ми використовуємо та яким ми довіряємо.

Замовте (або на замовлення) теми

Замовне тематичні магазини, як правило, тонші на місцях, оскільки більшість розробників вирішили працювати безпосередньо з клієнтами на користувальницьких сайтах. Існують деякі професійні сайти, які бажають прийняти повністю роботу, але якщо це варіант, який ви хочете скористатися. Просто пам’ятайте, що спеціальні теми коштуватимуть дорожче, ніж шаблони, оскільки вони створені саме для вас, і ви збираєтесь проводити достатньо часу з розробником, тому не забудьте вибрати когось, який вам подобається.


Відсутність вибору не є проблемою, коли мова йде про вибір теми WordPress. Навіть за допомогою декількох торгових майданчиків та темних магазинів, про які ми згадували тут, у вас є тисячі варіантів.

Кожен бізнес та веб-сайт є унікальними, тому ми не можемо вибрати одне рішення, яке відповідає всім потребам. Тема, яку ви вибрали, повинна ґрунтуватися на ваших уподобаннях, вашому рівні знань у роботі з PHP, WordPress, CSS та іншими структурами, а також вашому бюджеті. Сподіваємось, наша розбивка на найпопулярніші джерела тем спрямовуватиме вас у правильному напрямку. Остаточне рішення, звичайно, ваше.

Ми бажаємо вам добре знайти ідеальну тему для вашого веб-сайту, і ми хотіли б дізнатись, на якому ринку чи тематичному магазині ви в кінцевому підсумку вибрали і чому. Зв’яжіться з нами через коментарі та повідомте нам про це!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map