Стати учасником WordPress: що потрібно знати

WordPress відкрив не одну, не дві, а багато дверей для мільйонів людей по всьому світу. Будь то підприємці, розробники, агенції, інформаційні бюлетені, фрілансери та ін., WordPress дав світові розширення, щоб висловити думки, охопитись та вести бізнес. Я ризикую звучати як непрацюючий запис, але це багато в чому тому, що WordPress прекрасний, елегантний і простий у вивченні та використанні. Також неймовірно просто долучитися до проекту WordPress.


Сьогодні ми повідомимо вас про інсайдерську інформацію та поради, які вам потрібні, щоб стати цінним членом спільноти WordPress. Наприкінці публікації ви дізнаєтесь, як ви зробите свій внесок у сприятливий проект улюбленого WordPress. Іншими словами, ми покажемо вам, як залучити участь, якості та інструменти, необхідні для того, щоб стати чудовим учасником WordPress. Ми також розглянемо деякі переваги сприяння WordPress. Готові? Давайте цей кулька прокатка.

Заслуги в роботі WordPress

Як користувач WordPress, чому б ви не хотіли внести свій внесок у WordPress? Тобто, хіба платформа сама по собі не надихнула вас? Покладіть їжу на стіл, можливо? Як щодо того, щоб сприяти просто підтриманню духу товариства та віддачі?

Якщо ви не першокласний керманич, ви можете визначитись із бажанням повернутись спільноті, яка допомогла або надихнула вас. Зрештою, колективний внесок – це те, що робить спільноту WordPress настільки успішною. Ми не можемо постійно брати людей. – Керрі Ділс

Якщо це не допоможе вам внести свій внесок у WordPress, ось свято переваг, яке пропонує вам поштовх, який вам потрібно пірнути в цю саму хвилину.

Сприяння підвищує ваш статус у спільноті

Ви хочете стати поважним професіоналом WordPress, чи не так? Вам потрібно те, що ви говорите, і робіть, щоб щось порахувати, правда? Шукаєте цементувати повноваження у своїй вибраній ніші WordPress?

Ну, здогадайтесь, технічне вміння – це чудово, але якщо ви не готові допомогти іншим, особливо коли вони не платять вам ні копійки – ви та влада будете їздити по паралельних смугах. Зрештою, справа в емоціях, у тому, як ти відчуваєш наступну людину. Бути людиною – це те, як ти викликаєш почуття емоцій, не бавлячись на славу своїх технічних можливостей.

Співробітництво WordPress, як би незначно, може мати величезний вплив на ваш статус у громаді. Хто є хто з WordPress, поважні та популярні люди, яких ми всі знаємо, мають одне спільне; вони активно сприяють як платформі, так і громаді навколо неї.

Швидке запитання: Якщо ви шукали розробника WordPress, скажіть, ви б найняли хлопця, який робить внесок у форуми серед інших місць, або хлопця, який зручно сидить присмаком за онлайн-портфоліо? Ви, мабуть, хочете, щоб хлопець зобразив свої відбивачі на форумах, що веде нас до наступного пункту.

Сприяння потенційним клієнтам для більше ділових посилань

змістовно-ділові відносини

Якщо це не так очевидно, WordPress – це тісна спільнота, що означає одне і єдине. Якщо ви граєте в карти правильно, ви можете залучити багато реферальних справ. Як ми вже встановили, сприяння підвищує ваш статус, а підвищений статус співвідноситься з більшою кількістю бізнес-посилань. Це простий факт.

Як професіонал WordPress або користувач, якщо говорити про це, більшість ваших потенційних потенційних партнерів та партнерів будуть надходити з громади. Сприяти та залишатись поруч із цією спільнотою – саме так ви підтримуєте ці ділові (та навіть особисті) зв’язки.

Хочете, щоб більше робочих місць прийшло на ваш шлях? Стати учасником, так чи інакше. WordPress завжди шукає чудових людей, які допоможуть у коді, дизайні, перекладах, документації тощо. Існує так багато способів сприяння, як ми побачимо у другому розділі цієї публікації.

Збагачене середовище навчання

Сприяння не тільки не дає змоги створити голос у громаді, але й збагатить навчальне середовище. Я дізнався більше за свої перші три місяці, сприяючи тому, що я робив за три попередні роки веб-розробки. – Андрій Нацин, Провідний розробник WordPress

Так, це правильно, ви дізнаєтесь, граючи в гру, а не стоїть у кулуарі. Я дуже багато дізнався про WordPress за дуже короткий період, і часом переживаю за перевантаження інформації. Але мені довелося спочатку зануритися в WordPress, і мене шокувало те, що я мало знав про платформу. Я все ще вчуся, роблю невеличкий внесок тут і там і веселяться!

Весело вбік, що для вас робить навчання громади WordPress? Ви стаєте розумнішим консультантом, розробником, дизайнером, блогером тощо, і кожен хоче розумного гравця у своїй команді. Ваші знання та цінність збільшуються вдесятеро, а потім і деякі, коли ви сприяєте WordPress.

Чим більше я занурювався, тим цікавіше це ставало, і складніші речі я міг зрозуміти. Тепер, коли я оглядаюсь назад і бачу те, що я навчився, роблячи внесок, я вражений. Це було більше, ніж я коли-небудь вчився в коледжі. – Андреа Ренник

А потім є …

Ніколи в житті я не вчився стільки, скільки за п’ять років, як я приєднався до спільноти WordPress і не почав робити свій внесок у основні програми. – Костянтин Обенланд, WordPress Core Contributor

Потрібно сказати більше?

Сприяння WordPress робить вас щасливішими

Руки вгору, якщо ви дивилися цей фільм The Прагнення до щастя у головній ролі Вілл Сміт. Якщо вам не пощастило, родзинкою цього фільму стала стійкість і рішучість Крістофера Гарднера в той момент, коли його життя практично розпадалося. Я можу продовжувати і продовжувати, але повернемося до WordPress, і як цей внесок зробить вас щасливішими.

Ось одна статистика, яку багато кидають, але більшість людей не бачать красу за знаком відсотка (%). На момент написання програми WordPress використовує близько 25% усіх веб-сайтів в Інтернеті. Це означає, що ви будете сприяти та віддавати спільноту та платформу, яка незабаром буде домінувати понад чвертю Інтернету.

Це добре, якщо ваш внесок, хоч і незначний, допомагає приблизно 25% Інтернету. Це величезна кількість людей! І ви знаєте, що вони кажуть, секрет щастя – це створення щастя для інших. Допомагаючи іншим, роблячи свій внесок, це те, як ви можете зробити саме це.

Не дуже часто те, що ви робите в другій половині дня, може торкнутися стільки людей, але WordPress – одне з тих місць, де ви можете. А для людей, які переймаються цим, нічого кращого немає. – Метт Малленвег

Стати частиною історії (або майбутнього)

Десь 12 років тому WordPress ледь не вийшов із ідеї. Це було схоже на бійку, яка тремтить, перш ніж врешті полетить. Що ж, все, що обмежується історією. Сьогодні WordPress – це вже не сварка; він повний ріст від удару і тяги могутнього орла.

За нинішньою швидкістю WordPress буде цілком звіром через десять років. Платформа відображає таку історію, до якої ви хочете стати частиною. Таку історію, в якій я знаю, я хочу бути частиною. Якщо ви не так багато для історії, майбутнє WordPress є перспективним.

Складаючи внесок, ви можете спроектувати WordPress майбутнього так, як ви це передбачаєте. Ви можете внести свій внесок у проект та допомогти створити кращу WordPress для всіх нас. Ви можете бути частиною історії, а також частиною майбутнього. З WordPress ви можете бути будь-чим; він представляє свободу, оскільки пропонує вам варіанти та силу, необхідну для досягнення вашої мрії в Інтернеті. Без зерна сумнівів, поважні автори WordPress залишать запис у книгах історії. Яку спадщину ви залишите після себе?

Перків багато

Внести свій внесок у WordPress повертається добре, навіть якщо в обмін ви отримуєте насолоду від ще більшої вигоди. Ви підвищуєте свій статус у спільноті WordPress, створюєте бізнес, навчаєтеся та будуєте більшу платформу для світу. Сприяти – це дуже весело. Але як ти потрапляєш на всю цю забаву? Як ви сприяєте WordPress? Ось сік.

Як зробити свій внесок у WordPress

кібер-комп'ютер-кафе

Є кілька доступних для вас шляхів та всіх, хто хоче внести свій внесок у WordPress. У цьому вся краса; нікого і всі може сприяти і збагачувати платформу, коли і де завгодно. Почнемо з найбільш очевидного маршруту:

WordPress Core Developer

WordPress побудований головним чином на PHP та MySQL серед інших веб-технологій. Якщо ви добре розбираєтесь у будь-якій з цих областей, ви можете внести свій досвід у якості WordPress core developer. WordPress, платформа, завжди прагне нових функцій та вдосконалень. Ви можете зробити свій внесок як розробник, стати виконавцем та допомогти WordPress рости великими та унікальними способами. Як основний співавтор WordPress, ваші завдання включатимуть розробку нових функцій, тестування, садівництво помилок та випуск оновлень.

Не хвилюйтесь, якщо ви не знаєте перше, що стосується розробки веб-сторінок або для чого розбирається PHP, якщо ви захоплені, можете почати працювати над WordPress іншим способом і вчитися в ньому. Хто знає, ви можете стати провідним розробником через пару місяців. Інші сфери, в яких можна залучати себе як розробник, включають розробку теми та плагінів WordPress, мобільних технологій та документації..

Веб-дизайнер / UXer

Раніше ми розглядали, як розвивався інтерфейс адміністратора WordPress протягом багатьох років. Він перетворився з приємної платформи на прекрасну та потужну CMS. Гарний та елегантний інтерфейс користувача – це робота веб-дизайнерів та UXers так само, як і ви.

WordPress – це проект з відкритим кодом, який називається об’єднаною роботою тисяч учасників, тому ніхто не платить за те, щоб скласти дизайн. Дизайн замальовано та втілено в життя дизайнерів-розробників та UXers. Їх внесок зробив WordPress таким, яким він є сьогодні, з точки зору дизайну. Звичайно, нам ще належить побачити та відчути красу та геніальність вашого внеску, тому не варто чекати нас.

Можливо, саме ваш внесок призведе до капітального ремонту всієї області адміністрування до більш приємного дизайну. Можливо, саме ваш внесок призведе до більш спрощеної роботи користувачів.

Як веб-дизайнер або експерт із користувацького досвіду, ви можете зробити свій внесок і до проекту Проект WordPress для мобільних пристроїв, тому що всі ми знаємо, що мобільний – це майбутнє, а команда з перегляду тем забезпечить лише кінцевого користувача. Взагалі, ваш головний обов’язок як дизайнер це зробити WordPress красивою. Звучить чудово правильно?

WordPress Writer

Якщо у вас є спритність для слів, тут є і місце для вас. Зростаючий проект, WordPress постійно потребує оновленої документації. Тут ви робите свій запис; де ти сяєш як письменник.

Приєднуйтесь до команди з документації та відповідайте за всі документи. Ми говоримо про підручники, Codex, вбудовані документи, довідку адміністратора та developer.wordpress.org серед інших. Завдань ніколи не бракує, тому не соромтеся перевіряти офіційний блог для команди з документації WordPress. Команда зустрічається онлайн щотижня у четвер з 18:00 до 19:00 UTC.

Перекладач

Ви поліглот? Чи можете ви скочувати цей еспаньол так само легко, як ви можете російською, французькою чи суахілі? Чи хотіли б ви використовувати WordPress своєю мовою? Звичайно, ви б. Хто б не?

Ось ваш шанс Сприяйте WordPress, допомагаючи перекласти платформу на будь-яку мову, яку ви хочете. Це ще не кінець, Спільнота поліглотів WordPress вітаємо вас, щоб допомогти в створенні інструментів, які спрощують переклад WordPress. Подумайте про WPML тощо.

Переклад WordPress на вашу (або будь-яку) мову – це цікаве враження, і ви можете працювати і працювати в найкоротші терміни. Отже, чого, чорт, ти чекаєш солдата? Почніть перекладати! О, до речі, щотижневий чат відбувається на Slack у #polyglots щосереди о 10:00 UTC. Не пропустіть, нехай своє голос мова бути почув відомий. Подвійний страйк, як бос. Це моя мова, ти мене відчуваєш? Ха-ха. Жити далі.

Підтримка кавалерії

Одним із найпростіших, але ефективних способів участі в WordPress, надання допомоги на форумах підтримки серед інших областей, може бути саме те, як ви зробите свою оцінку у спільноті WordPress. Операційна мантра тут – “всі знають відповідь на щось”, тому не соромтеся, зануритися і допомогти своєму любителю WordPress.

Форуми підтримки будуть вашим форте, вашим полем бою, і ви будете називати постріли і вигравати війну. Як багато очевидно, ви граєте у багато воєнних ігор, але найкращий спосіб почати – відповісти на питання на форумах підтримки. Прямо в цю хвилину. Дізнайтеся більше про те, як можна зробити свій внесок у WordPress, підтримуючи користувачів у блозі підтримки офісу.

Організатор заходів

організатор

Любов кидає вечірки? Збирати друзів разом? Якщо події легко перейдуть для вашого другого імені, вам потрібні WordPress. Ви приєднаєтесь до елітної команди інших учасників з усього світу, які «… контролюють офіційні заходи, програми наставництва, ініціативи з питань різноманітності, пропагандистські вкладники та інші способи зростання …» спільноти WordPress.

Організовувати події звучить як забава, і коли ви робите щось, що любите, на платформі, яку ви обожнюєте, прямо відбувається реалізація мрії, що означає, що розваги легко збільшаться вчетверо. Ви будете організовувати WordCamps та зустрічі для місцевого співтовариства WordPress та входити в глобальні події WordPress. Як мило. Є Зовнішній блог та щотижневі робочі години (читайте онлайн-зустрічі) у вівторок та четвер.

Сенсей

Якщо ви любите передавати інформацію, ви можете розпочніть свою поїздку з викладачів у навчальній руці WordPress прямо в цю хвилину. Що стосується того, щоб бути викладачем чи тренером у спільноті WordPress? Ви несете відповідальність за створення завантажуваних навчальних матеріалів, які викладачі використовують у практичних семінарах.

Ви будете писати / створювати уроки з нуля, редагувати наявні уроки, проектувати вигляд уроків та / або перевіряти життєздатність уроків. Це може виявитися для вас чудовим досвідом, ми, amigo. Щотижневий чат WordPress Training проводиться щовівторка о 17:00 UTC, тому не пропустіть наступного.

Відеорецензент

У нас є WordPress.org, WordPress.com і, на мою думку, маловідомий WordPress.tv. Звичайно, є BuddyPress.org та bbPress.org серед інших, але ми сьогодні не підемо туди. Ми все про WordPress.tv, де ви знайдете тону відеоконтенту, орієнтованого на WordPress.

Якщо ви працюєте у відділі відеовиробництва, ось як ви робите свій внесок у WordPress. Ласкаво просимо до Команда з огляду WordPress TV, і будьте готові до перегляду, редагування, затвердження та публікації всіх відео на WordPress.tv. Ви також покладете руку на пост-продюсерський відеоролик WordCamp, так що так, немає обмежень у кількості задоволення, яке ви можете добровільно дістати своїми зусиллями та навичками. Ознайомтесь з офіційним блогом команди TV Review.

Всі інші

Вам може здатися, що вищезгадані канали залучення вас заблокують, але цього не дозволяйте. Будь-хто, повторюю, кожен може внести свій внесок у проект WordPress незалежно від раси, статі та / або рівня кваліфікації. Єдине, що потрібно – це те пекуче бажання.

Не дозволяйте, щоб річ стримувала вас, світ належить тобі, і WordPress вам потрібен. Так, ти, ти, ти і ти. Все, що вам потрібно зробити, це перевірити Зробіть WordPress і пориньте. Не хвилюйтесь ні про що, ви дізнаєтесь в процесі, якщо, звичайно, не маєте жодного з наведених нижче атрибутів.

Якості чудового учасника WordPress

бізнес-леді з ноутбуком в офісі

Що ж, щоб стати чудовим учасником, вам просто потрібно почати сприяти. Не чекаючи навколо, просто дістайтеся до нього. У будь-якому випадку потрібно бути поважними та доброзичливими. Часом ваш внесок може залишатися недоторканим кілька релізів пізніше, і якщо ви перейдете балістично над такими дрібницями, то ви не будете чудовим учасником.

В іншому випадку хтось може не погодитися з вашими пропозиціями, і мені боляче, я знаю, але ви не можете підібрати і кинути весь світ на сказане когось, просто щоб довести свою думку. Подивіться, куди я йду з цим? Вам потрібно звернути увагу на деталі, незалежно від рівня вашого внеску. Як ми вже говорили, WordPress користується 25% Інтернету, тому все, що ви робите, здатне впливати, як позитивно, так і негативно, на велику кількість людей. Ви хочете увійти в історію як зарозумілий комітер, який зламав WordPress?

Покірність – це приємна риса характеру у всіх сферах життя. Пам’ятайте, що ви будете працювати з тисячами інших людей, кожен з яких має унікальні амбіції та інший погляд на життя. Бути зарозумілим буде тільки більше шкоди, ніж користі. Це буде каменем спотикання.

Чесність теж є чудовою якістю, якою володіє співавтор. Наприклад, добре бути чесним, коли ви не впевнені у своїй відданості / внеску. Спільнота WordPress лопається по швах із людьми (читайте експертів), готових допомогти вам.

Ви вносите свій внесок і навчаєтесь, а значить, вам потрібно бути цікавим і мати щось для навчання. Я можу помилятися, але я не думаю, що жодна людина має достатньо знань, щоб повністю зрозуміти WordPress. Будучи колективною роботою тисяч учасників, вам знадобиться вся цікавість, яку ви можете зібрати, щоб дізнатися якнайбільше про платформу. Просто зробіть це крок за часом, і вам буде все в порядку.

Зрештою, все це зводиться до однієї якості: терпіння. Кожен великий учасник повинен навчитися тому мистецтву терпіння, якості, без якого вам буде важко розібратися з людським родом загалом, а не лише з колегами. Будьте терплячі досить просто, і вам сподобається пригода. Адже терпіння – це чеснота – воно допоможе вам у багатьох інших сферах вашого життя.

Інструменти для дописувачів

робоча станція-письмовий стіл

Ви можете досягти так мало, не маючи потрібних інструментів. Ось чому я зібрав для вас пару інструментів як учасника WordPress. Наступні інструменти будуть неоціненими під час подорожі до рівня PRO-учасника:

WordPress млявий

Додаток для фактичного спілкування для WordPress, Slack дозволяє підтримувати зв’язок з членами команди, до якої в кінцевому підсумку вирішите приєднатися. Наприклад, якщо ви вибрали основну команду розробників WordPress, ви можете приєднатись до інших учасників для спілкування в режимі реального часу в каналі #core на Slack.

Slack – додаток для обміну повідомленнями верхнього рівня для команд, які працюють над спільним проектом. Щоб налаштувати його, просто перейдіть до пункту Складіть WordPress чат, і дотримуйтесь підказок, щоб отримати запрошення від WordPress. Решта – це легкі горохові речі, ми не сподіваємось, що ви зіткнетеся з неприємностями. Обіцяю не більше ніж 5 хвилин. Я не збираюсь руйнувати сюрприз, тому просто заходьте вже запрошені та приєднуйтесь до своїх справді та інших учасників у програмі чати канали.

Зробіть WordPress

Це ми можемо віднести до Центру дописувачів. Зробіть WordPress саме там ви вирушаєте, щоб розпочати свою пригод для WordPress. Незалежно від того, ви кваліфікований розробник, дизайнер, автор, перекладач, представник служби підтримки, організатор або просто новачок, який щойно відкрив WordPress, вам потрібно зробити свій шлях до створення WordPress. Відкиньте все, що ви робите, і перейдіть, щоб зробити WordPress прямо в цю хвилину. Ми маємо на увазі це. Не чекай.

Девхуб

Без цукрового покриття нічого, Девхуб просто “… назва проекту для developer.wordpress.org”. У програмі devhub ви знайдете ресурси та документацію, спрямовану на розробників WordPress, дизайнерів та UXers. Після завершення він матиме підручники та посилання на код.

Ви можете зробити свій внесок, приєднавшись до # мета-девхуб канал на Slack, вирішуючи квиток на developer.wordpress.org trac, читаючи про Девхуба, та / або подання запиту на витяг WP-парсер на Github.

До речі, під час написання програми Devhub потрібен вам, якщо ви розробник PHP, розробник, розробник, розробник UXer або волонтер, який прагне запропонувати відгуки.

Підручники в Інтернеті

Ви можете дізнатися стільки про проект на офіційному веб-сайті WordPress.org. Ви можете дізнатися ще більше, переглянувши інші ресурси та блоги, пов’язані з WordPress. Опублікований любителями WordPress (читайте учасників), ви зобов’язані дізнатися щось нове у кожному блозі WordPress, який ви відвідуєте.

Не будь також скромним; перегляньте кожен навчальний посібник WordPress, книги чи блоги, які ви отримаєте, і засвоїти це багатство знань. Ніколи не знаєш, коли це стане в нагоді. Я не знаю, чому це останнє твердження мені нагадує Останній з нас, гра.

Планування WordCamp

Якщо ви зацікавлені в організації WordCamps, то ви повинні ознайомитися з цим чудовим посібником, створеним з вами на увазі. Вам потрібно зрозуміти, як вибрати ідеальні місця (ви знаєте, місця з чудовим Wi-Fi, щоб відвідувачі могли провести половину часу, роблячи частування про подію замість того, щоб слухати спікерів), отримати їжу та напої, збір коштів та інше тощо . Ви навіть можете зареєструватися як організатор на сайті Сайт для планування WordCamp, так що!

А тепер слово від наші партнери з WordCamp Planning Вінні Пух…

Організація – це те, що ти робиш, перш ніж щось робити, так що коли ти це робиш, це не все змішується. – Вінні Пух

Жити далі…

WordPress Trac

Як учасник WordPress, ви, безумовно, хочете слідувати разом із розвитком платформи. WordPress Trac саме там ви йдете відслідковувати зміни улюбленої CMS, WordPress. Що доступно в Trac? Є Розділ часової шкали з останніми квитками, RSS-канал, список розсилки, і форму до надсилайте помилки. Ви справді зіпсовані на вибір.

Посібник для дописувачів

Якщо ви хочете внести свій внесок у розвиток ядра WordPress, вам просто потрібно перейти і прочитати це посібник для дописувачів. Він буквально охоплює все, що потрібно знати, щоб сприяти, від початку до кінця. Ми не можемо до цього додати багато.

В кінці дня…

Співпраця з проектом WordPress дозволяє повернутися до платформи та спільноти, які вам так багато дали. Це корисна карма, а також допомагає підняти WordPress на наступний рівень для вас і мене.

Ми щось лишили? Можливо, ваш улюблений інструмент? Маєте внести запитання чи внесок? Будь хорошим видом спорту в розділі коментарів. Побачимось навколо ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map