Список відроків для WordPress: 30 речей, що стосуються WordPress, перш ніж померти

Список відроків для WordPress: 30 речей, що стосуються WordPress, перш ніж померти

Нагорі в моєму списку відра – це відвідування Філіппін, оскільки літр вина коштує 195 песо ($ 3 долари), і, за словами Метта, кажани вилітають з готелів при денному світлі. Далі буде підніматися в повітряній кулі. Що у вашому списку відра? Сподіваюся, у вас є кращі предмети на ваших, ніж у мене. Також ви спостерігали Список відра за участю Морган Фрімен? Ви знаєте, що буде добре, якщо Морган буде в ньому ��


Трепет – це почуття, яке виникає, коли згадуєш одного дня, ти обов’язково помреш. Але ми сподіваємось, що цей день не найближчим часом, тому що ось вам спонукальний список із 30 речей, які ви можете зробити з WordPress, перш ніж вибити відро. Запевняю вас, не було іншого способу обійти цю настільки табуйовану тему, але я радий, що ми з цим закінчились.

Тепер до соковитої частини. Дістаньте свій список ковшів (якщо у вас є) і додайте пару цих речей, які ви можете зробити з хорошим WordPress до того, як побачитеся з похмурим жатком. Досить сирно? Хлопчик, це як ходити по яєчних шкаралупах з усією цією розмовою – добре, я зупинюсь. Давайте танго мій друг, життя занадто коротке.

Contents

1. Запустіть блог WordPress

Можливо, ви ще не готові створити сайт WordPress. Як щодо крихітного блогу для тестування вод? Ви можете писати про будь-яку тему під сонцем. Блог – це чудовий спосіб проникнути в занурюючий світ WordPress. Це також дивовижно демонструвати свої вміння – щось на зразок портфоліо. Ви навіть можете почати з безкоштовного блогу на WordPress.com, а коли настане час, перейдіть на WordPress, що розміщений самостійно.

2. Створіть сайт WordPress

Справжній швидкий. Якщо у вас немає сайту WordPress, що ви чекаєте? Ніколи не було кращого часу для створення сайту за допомогою WordPress. Це вже не просто платформа для ведення блогів – WordPress id для бізнесу забезпечує величезну кількість сайтів, включаючи всесвітньо відомі бренди. Бізнес без присутності в Інтернеті пропускає безліч можливостей.

3. Опублікуйте щодня протягом місяця

Простіше сказати, ніж зробити, щомісяця розміщувати статтю у своєму блозі WordPress протягом місяця – непросте завдання. Все-таки це дуже можливо зробити. Вам просто потрібен редакційний календар і час для написання. Всі ми захоплюємось блогами зі свіжим вмістом, тому пишіть і продовжуйте працювати через місяць. Це я додаю до мого списку відра.

4. Створіть вірусну допис WordPress

Ви ніколи не знаєте, що публікація стане вірусною, поки це не відбудеться. Перехід вірусу може означати різні речі для різних людей, але врешті-решт, це створить нові джерела трафіку для вашого веб-сайту. Найкраще – зосередитись на наданні якомога більшої цінності своїм публікаціям, і читачі із задоволенням поділяться.

Допис, пов’язаний із WordPress, про який я писав, мав близько 4K акцій Facebook, і це так само близько до вірусного допису, як я коли-небудь потрапляв. Я все ще розробляю формулу для мужності (і, можливо, поділюся результатами в майбутньому пості), тому що, чесно кажучи, я не маю уявлення, як це сталося.

5. Оптимізуйте швидкість завантаження сторінки WordPress

Повільне завантаження веб-сайтів смердить. Я постійно одержимий швидкістю своїх сайтів, тому що така річ чудово підходить для утримання користувачів та рейтингу пошуку Google. Вам також потрібно зробити щось щодо швидкості завантаження, оскільки швидкі сайти гойдаються. Але не хвилюйтесь, цей посібник про те, як пришвидшити WordPress, дасть вам багато порад щодо оптимізації вашого веб-сайту.

6. За два тижні заїжджайте на 1000 WordPress відвідувачів на сайт WordPress

Всі ми мріємо володіти веб-сайтами, які приваблюють величезну кількість наступних. Більш цільовий трафік означає більше можливостей для вас. Але як, пекло, ти забираєш більше читачів на свій сайт WordPress? Все зводиться до чудового контенту, WordPress SEO та правильного виду просування.

7. Створіть список електронної пошти за допомогою WordPress

Неймовірно легко зламати, примушуючи людей підписуватися на ваш список електронної пошти, має бути першочерговим завданням для вашого бізнесу. А завдяки маркетинговим плагінам електронної пошти для WordPress та ряду послуг у вашому розпорядженні, вам навіть не потрібно платити монету, щоб створити список розсилки.

8. Відповідь на квиток на підтримку на Форумах WordPress

Величезна спільнота, що стоїть за WordPress, є найбільшою силою платформи, і ви теж можете бути частиною цього. Як? Просто пропонуючи допомогу на форумах підтримки. Щодня користувачі розміщують всілякі запитання на форумах WordPress. Зробіть життя кращим для когось там і надайте свій досвід та досвід.

9. Спробуйте версію бета-версії WordPress

Перед тим, як випустити будь-яку версію WordPress, перед тестуванням йде багато роботи. Звичайно, це забезпечує помилки та вилучення задовго до появи нової версії. Найкраще – вам не потрібно бути жорстким розробником WordPress, щоб брати участь у тестуванні версій BETA.

10. Внесіть свій внесок у WordPress Core

WordPress – це проект з відкритим кодом, який став можливим завдяки внеску розробників у всьому світі. Якщо у вас є навички веб-розробки, про що можна написати вдома, WordPress дає вам можливість змінювати світ, по одному рядку коду за один раз. WordPress потрібен кожному з нас, тому не стримуйтеся – просто використовуйте їх посібник для внесок у ядро ​​WordPress.

11. Створіть веб-сайт WordPress безкоштовно

Якщо ви берете і берете трохи більше, не віддаючи назад, ви просто самолюбні. Якщо ви створюєте веб-сайти для клієнтів, ви, мабуть, вже заробляєте достатньо грошей, то чому б не повернути? Створіть безкоштовний сайт WordPress для друга, благодійної організації або вашої місцевої церкви / мечеті / тощо. Обіцяю, це не вб’є. Насправді це буде працювати на вашу користь.

12. Збір коштів за допомогою WordPress

Багато блогерів раніше це робили багато разів. Користувачі WordPress – це великий ентузіазм, і вам не доведеться кровоточити, щоб зібрати трохи грошей та краудфандинг з причин, які вас хвилюють. З огляду на це, я хотів би отримати більше книг для дітей в Африці, оскільки рівень неграмотності тут проходить через дах. Можна подарувати книгу чи дві? Можливо, ми можемо щось розробити.

13. Створіть курс WordPress

Пам’ятаєте ту річ, про яку ми згадали про створення блогу? Якщо ви деякий час ведете блог у будь-якій галузі, ви отримуєте багато знань та станете експертом у своїй області. Багато блогерів продовжують стати авторитетними фігурами у своїх нішах, і тоді вони створюють курс WordPress або електронну книгу. Подаруйте безкоштовно або платити – це не має значення.

14. Приєднуйтесь до спільноти WordPress

Який кращий спосіб дізнатися більше про платформу, ніж спілкуватися з однодумцями? В усьому Інтернеті є мільйон і одна спільнота WordPress, де ви можете дізнатися про останні події, зв’язатися з іншими користувачами WordPress та просто бути приголомшливим – просто замовте WordPress зустріч сторінки, щоб побачити, що вам близько.

15. Відвідайте / організуйте WordCamp

Якраз днями я думав про організацію WordCamp у моєму рідному місті, коли багато людей не знають про WordPress тут. Так, я знаю. Але мої люди навіть не знають (і не вірять), що можна заробляти на життя в Інтернеті. І як країна, ми маємо лише одну подію WordCamp на рік.

Чи знають люди про WordPress у вашому рідному місті? Можливо, саме так ви змінюєте життя близьких вам людей. Якщо ви не переймаєтесь організацією WordCamp, можливо, ви можете відвідати наступний у своєму місті, місті чи країні.

16. Отримайте WordPress Swag

Коли ви відвідуєте наступну подію WordPress у вашому регіоні, знайдіть свої красиві плагини WordPress. Так, майте на увазі, що футболка з WordPress брендована щодня протягом місяця, якщо вам потрібно або отримати татуювання WordPress (постійну чи тимчасову). Ви навіть можете зробити свій власний WP swag (привіт скульптори та шанувальники 3D-друку), тому небо тут є межею.

17. Візьміть селфі з Меттом Малленвегом

Метт Малленвег є засновником WordPress. Він багато подорожує, щоб відвідувати WordCamps та саміти по всьому світу. Він приїжджає до містечка поблизу тебе? Подивіться вже на прокляту річ і попросіть Метта надіти посмішку для вашої камери. Це може бути початком великої розмови.

18. Вивчіть розробку WordPress

Купуйте книги, курси та читайте блоги WordPress. Щодня дізнайтеся щось про WordPress, і ви здивуєтеся тому, скільки знань ви можете набрати за короткий проміжок часу. Зокрема, навички розвитку WordPress є надзвичайно цінними в цей час та епоху.

19. Створіть тему WordPress

Однією з областей, на яку можна зробити свій вплив, є теми WordPress. Є теми, які продаються як гарячі торти, і оскільки більше людей беруть участь у WordPress, існує величезний потенціал для створення бізнесу навколо цих тем. Навіть якщо ви створите безкоштовну тему WordPress, яка є приголомшливою, вона відкриє двері до світу можливостей.

Ми ділимось нашими власними безкоштовними темами WordPress тут на WPExplorer, але ви також можете відправити свої халяви на WordPress.org, а також на інші безкоштовні сайти. Крім того, є безліч чудових майданчиків для преміальних тем WordPress, таких як Themeforest, Creative Market, Template Monster та багато іншого!

20. Створіть плагін WordPress

Створення плагіна WordPress – це ще один спосіб розвинути свою любов до WordPress, за умови, що ви знаєте, як подолати код. Плюс є багато навчальних посібників, які точно показують, як вибити чудові плагіни, як профі. Потрібна функція для вашого сайту WordPress? Створення плагіна може бути просто вашою відповіддю. Хто знає, хтось ще може вважати ваше творіння корисним.

21. Запустіть тему WordPress або магазин плагінів

Якщо ви розробник, який створює теми та / або плагіни, ви можете продати їх самостійно. Чому б не відкрити магазин? Слід знати свій шлях навколо тем WordPress та плагінів, і за допомогою кількох ключових людей (або навіть команди, якщо ви вирішили) ви можете запустити свій власний ринок, як Pippin зробив із Easy Digital Downloads. Пристрасть – це все у справі.

22. Зробіть свої перші 1000 доларів

Будь то WordPress блогінг, веб-дизайн, консультації, теми чи щось інше, ви можете заробляти $ 1000 доларів за допомогою WordPress, не згинаючи спину назад. Багато підприємців заробляють мільйони за допомогою WordPress, тому просто тримайтеся на цьому.

23. Виграйте в WordPress SEO

Якщо ви вже маєте веб-сайт або блог WordPress, чи не любите ви оцінювати свої ключові слова SEO? Захоплююче бачити ваш вміст на першій сторінці Google. Плюс це означає більше трафіку для вас, тож це безпрограшна ситуація. Це може здатися викликом цього SEO-бізнесу, але просто працюйте і день у день (за допомогою трохи жиру в ліктях) ви можете покращити свій WordPress SEO.

24. Перегляньте свою улюблену тему WordPress

Область, яку я хотів би зайняти у майбутньому, перегляд тем WordPress (а їх тисячі понад тисячі) – це чудовий спосіб повернутись спільноті. Зробіть полегшення для початківців, так і досвідчених користувачів, щоб знайти найкращу тему WordPress для своїх потреб.

25. Гостьовий блог у великій публікації WordPress

Не слід відвідувати гостьовий блог виключно для особистої вигоди, тобто отримання зворотних посилань. Гостьовий блог – це чудовий спосіб навчання та охоплення своєї аудиторії де б вони не були. Популярність на популярному блозі WordPress надає вам потрібну експозицію. Це також зміцнює ваш бренд і підтримує потенційні результати, тому не зосереджуйтесь просто на своєму блозі.

26. Слідкуйте за відомими експертами WordPress

Щоб створити попередній пункт про спільноти WordPress, ви можете випереджати криву, дотримуючись експертів WordPress у соціальних мережах. Ці хлопці зазвичай діляться останніми новинами, порадами та великою кількістю порад, які стануть у нагоді в будь-який день.

27. Прикрасьте свій робочий простір улюбленою темою WordPress

Яка ваша улюблена тема WordPress? У мене є багато фаворитів, але це тільки я. У мене є річ для певного відтінку червоного кольору, тому в моєму робочому просторі є смішна кількість червоних тонів. Моя дружина вважає, що я божевільна, але мені потрібен мій робочий простір, щоб відобразити наступний веб-сайт на базі WordPress – який містить багато червоних та золотих відтінків.

Можливо, ви можете, навіть якщо це тиждень, прикрасити свій офіс, щоб відобразити улюблену тему WordPress – а ще краще – ваш WordPress сайт.

28. Створіть друга WordPress

Я зустрічаю більше людей, які працюють з WordPress, ніж я в офлайні. Я знаю, ти, напевно, думаєш, що цей чувак не має соціального життя. Що ж, я проводжу більшу частину свого часу в Інтернеті, пишучи, досліджуючи та цікавлячись цим і тим. Хоча я не зовсім те, що ви називаєте справжнім ботаніком, я створив так багато друзів в Інтернеті завдяки WordPress. Я зустрічався з деякими з них особисто, але це все ще триває робота.

29. Стати експертом у WordPress

Будьте хлопцем чи дівчиною, до яких люди йдуть, коли вони потребують експерта WordPress. Все, що вам потрібно зробити, – це зануритися в цю хвилину і зробити що завгодно з WordPress. Будь-яким способом продовжуйте дізнаватися більше про ту версію, яку ви вибрали. Будь то блоги, розробка, ефективність, міграція – станьте експертом в одній галузі WordPress. Нагороди дивовижні.

30. Поділіться цим дописом WordPress!

Спільний доступ є дбайливим, тому, будь ласка, не просто читайте цю публікацію та залишайте, як зазвичай. Принаймні це зробіть що-небудь інше і поділіться цим дописом з друзями та родиною. Ніколи не знаєш, кому потрібно побачити цей натхненний твір, якщо я можу так сказати сам. Можливо, ми можемо зробити цей вірусний пост і поговорити про це в тій майбутній публікації, про яку я згадував раніше.

Заключні зауваження

Дійсно, не залишайте, не натискаючи цю кнопку спільного доступу. Це найменше, що можна зробити з WordPress �� Але це лише список із 30 речей, що можна зробити з WordPress – є так багато більше! Які ще речі ви робите з WordPress?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map