Швидкий і простий Google Analytics для WordPress

Короткий посібник з Google Analytics для WordPress

Запуск нового блогу може бути важким, тим більше, що це все, ну, нове. Ключова частина прогресу після запуску – це можливість відстежувати та контролювати свій прогрес за допомогою вимірюваних факторів, таких як показники трафіку та аудиторії.


Звичайно, ви чули, як вік говорив:ти не можеш знати, куди йдеш, поки не дізнаєшся, де ти був.Це актуально впродовж життя та за багатьох обставин, але особливо це стосується трафіку WordPress. Потрібно слідкувати за своєю статистикою, бачити, що ви правильно (або неправильно) здійснюєте на своєму веб-сайті, а потім вносити корективи для збільшення трафіку.

Чому слід слідкувати за статистикою веб-сайту

Analytics – це чудовий спосіб переконатися ВООЗ відвідує ваш сайт, коли вони відвідують вдень (або вночі) та де у світі, з якого вони походять. Це важливий ресурс, щоб ви могли реально оптимізувати свій вміст, створюючи відповідні та націлені статті для того, щоб ваша аудиторія вийшла в найкращий найкращий час.

Ще одна важлива причина використання аналітики – це бачити що ваші відвідувачі роблять на вашому сайті та як ваш вміст працює. Аналітика дає змогу вам бачити, які статті отримують найбільше переглядів, як довго ваші читачі перебувають на них, якщо / за якими посиланнями вони натискають та пов’язаний показник відмов (відвідувачі, які виходять без читання). Це важливі інструменти, щоб ви могли створювати кращий вміст, на який реагуватиме ваша аудиторія.

Навіщо використовувати Google Analytics?

Один із найпоширеніших способів вимірювання та збереження вкладок на трафіку – це за допомогою Google Analytics. Що має сенс – Google є першою пошуковою системою, тому, природно, вони мають найкращий інструмент, який допоможе користувачам оптимізувати свої методи SEO. Це також абсолютно безкоштовна послуга веб-аналітики, яку ви можете використовувати для відстеження та інтерпретації трафіку вашого веб-сайту. За допомогою цього інструменту ви зможете це зробити виявити факти та тенденції пов’язаний із вашим веб-сайтом, який може допомогти вам краще зрозуміти його ефективність.

Існує ряд переваг використання Google Analytics, хоча це в першу чергу ключовий інструмент для визначення того, як відвідувачі використовують ваш сайт. Ви можете краще проаналізувати ефективність вмісту, а також помітити такі тенденції, як високий показник відмов.

Що ви можете зробити з Google Analytics

Google Analytics – це єдине відвідування для всіх речей, пов’язаних із трафіком та аудиторією. За допомогою цього інструменту ви можете збирати дані про джерела трафіку, пристрої, події тощо. Крім того, існує безліч інструментів звітування, які допоможуть переглядати дані у легко зрозумілому форматі, наприклад, графіки, відсотки, карти та часові рамки. Таким чином ви можете з першого погляду побачити, які публікації виконуються, звідки перебуває більшість ваших читачів або навіть як клієнт переходить із вашої домашньої сторінки до завершеної покупки.

Є багато чудових функцій та звітів, занадто багато, щоб зараз перейти. Але ви можете дізнатися більше про Google Analytics, відвідавши їх особливості , а потім перегляньте, як ними користуватися через безкоштовні онлайн-курси Академії Analytics.

Як зареєструватися в Google Analytics?

Google Analytics SIgnup

Реєстрація в Google Analytics – це швидко, легко та безкоштовно. Вам буде потрібно лише кілька речей, перш ніж ви зможете зареєструватися:

 1. Безкоштовний обліковий запис Google, який потрібно використовувати для вашої аналітики
 2. Плагін Google Analytics АБО доступ до вашого веб-сайту WordPress через FTP АБО сумісна тема (як-от Total)

Перший крок – це зробити натисніть кнопку, щоб зареєструватися. Переконайтесь, що вибрано новий параметр облікового запису для веб-сайту. Потім додайте назву облікового запису, ім’я веб-сайту, URL-адресу та інформацію про галузь / часовий пояс. Потім натисніть на синю кнопку, щоб отримати свій ідентифікатор відстеження.

Далі вам буде представлений код відстеження для вашого веб-сайту. Скопіюйте свій код щоб вставити у вибраний плагін Google Analytics (наприклад, один із тих, якими ми ділимося нижче).

Якщо ви хочете не використовувати плагін, який є абсолютно чудовим – деякі теми, як тема Total WordPress, містять вбудовану підтримку Google Analytics. Наприклад, Total має поле власних дій, куди ви можете вставити код прямо на інформаційну панель WordPress (докладнішу інформацію можна переглянути в документації). Або якщо у вас більше рук (і ви знаєте, що ви робите), ви можете вставити код у свої файли function.php, використовуючи наступний фрагмент:


// Вставте код Google Analytics з кроку 4 сюди

Останнім кроком є поверніться до свого облікового запису Google Analytics, щоб зберегти. Тепер вам достатньо трохи почекати, поки Google зібере дані з вашого веб-сайту, щоб ви могли почати перевірку своїх статистичних даних та звітів.

Кращі плагіни Google Analytics

Звичайно, ви можете увійти у свій обліковий запис Google Analytics і проглянути всі безліч (безліч, безліч) звітів, графіків та інших наданих інструментів. Для цього слід вставити код відстеження у свою тему або основні файли WordPress. Або ви можете полегшити своє життя, використовуючи плагін. Наступні плагіни приносять Google Analytics право на вашу інформаційну панель WordPress.

Google Site Kit

Набір веб-сайтів Google для WordPress

Що стосується Google Analytics, ви не можете помилитися з офіційним плагіном Google Site Kit. З його допомогою ви можете легко отримати доступ до всіх своїх інструментів Google на інформаційній панелі WordPress, яка включає Analytics (разом з Менеджером тегів, Консоллю пошуку, PageSpeed ​​Insights та іншим). Просто встановіть плагін, натисніть на Підключення служби для Analytics, увійдіть у свій обліковий запис Google і підтвердьте, що ви Дозволити Набір веб-сайтів для доступу до Analytics. Тоді все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку Налаштування Analytics кнопка, щоб закінчити. Все, що ви зазвичай входите в Analytics для перегляду, зручно відображати на інформаційній панелі WordPress.

Якщо ви хочете дізнатися більше, у нас є повний посібник із набору веб-сайтів Google, який допоможе вам увімкнути та працювати на вашому веб-сайті WordPress..

Google Analytics від MonsterInsights

MonsterInsights Analytics для WordPress

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Google Analytics від MonsterInsights – це популярне безкоштовне рішення для інтеграції Google Analytics зі своєю інсталяцією WordPress. Просто додайте код відстеження Google і почніть дізнаватися про свій трафік! Існують додаткові варіанти відстеження демографії, записування вихідних посилань у вигляді переглядів сторінок, налаштування відстеження внутрішніх посилань тощо. Крім того, ще більше функцій (та підтримки) можна оновити до преміум-класу, щоб додати більше звітів та відстеження електронної комерції.

Інформаційна панель Google Analytics для WP

Інформаційна панель Google Analytics для плагіна WP

Безкоштовна інформаційна панель Google Analytics для плагіна WP дозволяє відображати ключові показники аналітики безпосередньо на інформаційній панелі WordPress. Деякі звіти включають кількість відвідувань, відвідувачів та перегляди сторінок, які ви отримуєте, показник відмов та багато інших.

Звичайно, найбільша перевага використання плагіна – це можливість переглядати ключові показники повністю в WordPress, а не входити безпосередньо в Google Analytics. Цей плагін включає в себе різні параметри, щоб ви могли переглядати статистику Google в реальному часі зі своєї інформаційної панелі. Перегляньте багато стандартних звітів Google для своїх відвідувачів, сеанси, перегляди сторінок, показник відмов та багато іншого. Це швидше і дає змогу відточити ті показники, які для вас дійсно важливі, а не переглядати безліч інших (менш важливих) звітів.

Як інтерпретувати звіти Google Analytics

Звичайно, доступ до звітів про аналітику – це дарма, якщо ви не знаєте, як ними користуватися. Деякі з ключових звітів, які ви, можливо, захочете переглянути:

 • Перегляди сторінок. Один з найпростіших звітів, створений Google Analytics, він просто повідомляє, скільки разів переглядали сторінку. За допомогою цієї інформації ви можете дізнатися, що популярно на вашому веб-сайті та що може зробити з деякою роботою. Звичайно, це не розповідає вам всю історію, і ви, ймовірно, будете використовувати її разом з іншими звітами.
 • Джерела трафікуGoogle Analytics може відстежувати, звідки відвідувачі відвідують, як в Інтернеті, так і в їх географічному розташуванні. Цей показник може бути ключовим у вимірюванні ефективності маркетингових кампаній.
 • Коефіцієнт відмов. Це вимірює кількість відвідувачів, які переглядають вашу домашню сторінку, а потім відразу залишають її, не взаємодіючи з нею. Високий показник відмов свідчить про те, що люди не стикаються, щоб переглянути ваш вміст (що погано!). Однак, дізнавшись про це, ви можете дослідити, чому це відбувається.

У Google Analytics можна переглянути багато інших звітів, і ця стаття навіть не може почати висвітлювати їх! Ви, ймовірно, захочете провести власне дослідження того, що пропонується, і проконсультуватися в зручному посібнику Google Analytics або двох по дорозі..

Чи є альтернатива відстежувати статистику сайту?

Можливо, ви не хочете пройти всі обручі для налаштування Google Analytics, або, можливо, вам просто не подобається покладатися на сторонні веб-сайти. Без проблем – ви все ще можете самостійно відстежувати основні статистичні дані про трафік веб-сайту. Ознайомтеся з останнім посібником Matomo Analytics, щоб побачити, як ви можете самостійно відстежувати статистику.


Google Analytics можна використовувати для отримання великої кількості інформації про відвідувачів вашого сайту та їх поведінку. Наявність цієї інформації може допомогти вам краще оцінити ефективність вашого веб-сайту та дати вам змогу встановити більш конкретні цілі на сайті.

Чи є у вас питання щодо інтеграції Google Analytics з WordPress? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map