Що таке теми та додатки WordPress?

Що таке теми та додатки WordPress?

Основна платформа WordPress пропонує гідний спектр варіантів персоналізації вашого веб-сайту. Це також дозволяє додавати та редагувати код вашого сайту будь-яким способом, який вважаєте за потрібне. Однак якщо ви хочете справжньої гнучкості, але у вас немає часу або досвіду, необхідного для внесення змін вручну, вам знадобляться додаткові інструменти.


Іншими словами, вам слід ознайомитися з широким світом тем WordPress та плагінів. Це додатки, які дозволяють налаштувати, як виглядає і функціонує ваш сайт, і їх доступні тисячі. Незалежно від того, що ви хочете робити – керувати форумом, створити інтернет-магазин або повністю змінити дизайн свого веб-сайту – там є інструмент для WordPress, який допоможе вам виконати завдання з мінімальною суєтою..

Якщо ви ще нічого не знаєте про теми та плагіни, не хвилюйтесь. Щоб допомогти вам, ми пояснимо, що вони є, де їх знайти та як почати використовувати їх на вашу користь. Почнемо з основ!

Що таке WordPress теми та плагіни?

Загальна тема WordPress.

Total – це приклад теми WordPress, яка допоможе вам налаштувати зовнішній вигляд вашого сайту.

Перш ніж ми обговоримо, як знайти та встановити теми та плагіни, давайте поговоримо про те, що вони є. Зрештою, якщо ви новачок у WordPress, ви, можливо, ніколи раніше не чули цих термінів.

У двох словах, теми та плагіни – це окремі фрагменти програмного забезпечення, які функціонують як доповнення до основної платформи WordPress. Ви можете встановити тему або плагін, щоб отримати доступ до додаткових функцій. Веб-сайт WordPress потреби Тема існує, але додатки не потребують. Однак, вірогідність того, що ви скасуєте плагіни, надзвичайно віддалена.

Теми WordPress

А Тема WordPress є доповненням до цього контролює зовнішній вигляд вашого веб-сайту – як це виглядає і як викладено Деякі теми дуже прості і можуть змінювати лише основні речі щодо дизайну вашого веб-сайту, наприклад кольори та шрифти. Однак багато тем пропонують різноманітні нові макети та стилі. У будь-якому випадку у вас зазвичай є можливість налаштувати свою тему відповідно до ваших потреб. Ви можете знайти гнучкі теми, що адаптуються до багатьох ситуацій (наприклад, наш власний Total), або ви можете шукати тему з параметрами та макетами, що відповідають типу сайту, який ви створюєте (наприклад, бізнес-теми WordPress або освіта WordPress теми).

WordPress плагіни

Якщо ви хочете щось змінити про те, як ваш сайт функції, однак вам знадобиться Плагін WordPress. Призначення плагіна полягає в тому, щоб додати на ваш сайт нові функції або функціональні можливості (або розширити те, що вже існує). Незалежно від того, що ви хочете робити зі своїм сайтом, майже напевно плагін може зробити це можливим. Деякі вмикають прості зміни, такі як додавання нових віджетів для використання на бічних панелях, а інші надають доступ до абсолютно нових функцій, таких як календар подій WordPress або інтернет-магазин. Також є плагіни, які допоможуть вам виконати практичні завдання, такі як забезпечення безпеки вашого сайту.

Неможливо описати всі різні теми та варіанти плагінів там. Тепер, коли ви зрозуміли, як працюють ці найважливіші інструменти, поговоримо про те, як знайти потрібні.

Де знайти найкращі теми та плагіни для WordPress

В Інтернеті доступні тисячі тем і плагінів, і вони бувають у багатьох різновидах – безкоштовні та преміальні, прості та складні. Часто ви можете знайти потрібні, провівши простий пошук. Однак, оскільки кожен, хто хоче створити тему або плагін, може бути важко дізнатися, які з них надійні і не матимуть негативного впливу на ваш сайт.

Ось чому може бути корисним відвідати каталог, де теми та плагіни перелічені, оцінені та прокоментовані. Ви також можете перейти безпосередньо на веб-сайт авторитетної компанії, яка відома тим, що створює надійні додатки. Ось лише вибірка чудових місць для пошуку тем та плагінів:

 • WordPress.org: На офіційному сайті WordPress є і те, і інше довідник тем і каталог плагінів.
 • WPExplorer: Ми пропонуємо багато якісних тем та плагінів на нашому власному сайті.
 • ThemeForest і CodeCanyon: Це дочірні сайти, які пропонують теми та додатки відповідно.
 • Тема: Як випливає з назви, це насамперед ресурс для тем.
 • Творчий ринок: Тут ви знайдете безліч тем і невеликий вибір плагінів.
 • Елегантні теми: Ще один сайт членства, який пропонує популярні теми, такі як Діві.
 • StudioPress: Ці хлопці пропонують невеликий вибір ґрунтовних виборів тем із заголовком Генезису.

Якщо ви не впевнені, з чого почати, радимо спершу перевірити офіційні каталоги WordPress – все там абсолютно безкоштовно, і ви можете переглянути рейтинги інших користувачів. Також перегляньте наші попередні публікації про тему, як придбати тему та як вибрати найкращий плагін за порадою, яка допоможе вам здійснити пошук..

Як встановити теми та плагіни WordPress

Якщо ви шукаєте додатки з WordPress.org, ви можете встановити теми та плагіни безпосередньо з заднього кінця WordPress. В іншому випадку спочатку потрібно завантажити потрібний файл і зберегти його на свій комп’ютер, а потім дотримуватися відповідних інструкцій нижче. Файл має бути заархівовано – не витягуйте його!

Встановлення теми WordPress

Щоб встановити тему, спочатку перейдіть до Зовнішній вигляд> Теми у вашому задньому кінці WordPress. Потім натисніть на Додати новий кнопка вгорі екрана:

Розділ

Звідси ви можете переглядати безкоштовні теми, пропоновані WordPress. Якщо у вас є посилання, просто натисніть синій Встановити тоді кнопка Активуйте кнопка для використання теми.

Або ви можете завантажити власну тему WordPress, яку ви завантажили з веб-сайту чи ринку інших виробників (наприклад, Themeforest). Для цього натисніть на Завантажити тему кнопку та виберіть Виберіть файл. Перейдіть до місця, де ви зберегли накопичений файл теми, та відкрийте його. Вас повернуть до Додати теми екран, де ви можете вибрати Встановити зараз:

Можливість встановлення нової теми.

Інсталятор запустить хвилину, після чого ви отримаєте повідомлення про те, що тема успішно встановлена. У цей момент ви можете переглянути тему або вибрати Активуйте почати використовувати його відразу:

Повідомлення про те, що ваша тема успішно встановлена.

Це воно! Ваша нова тема готова до запуску. Ви також можете слідувати разом з Посібник із буфера обміну WP що охоплює встановлення безкоштовних тем та завантаження тем через FTP.

Встановлення плагіна WordPress

Плагіни встановлюються фактично так само, як і теми. Почніть з навігації до Плагіни і вибір Додати новий у верхній частині екрана:

Розділ

Як і в темах, ви можете знайти всі перелічені тут безкоштовні плагіни WordPress.org для переконання. Щоб встановити безкоштовний плагін, який ви лижете на Встановити тоді Активуйте кнопки.

Або ваш додаток для завантаження за допомогою Завантажте плагін кнопка та вибір Виберіть файл. Знайдіть і відкрийте на своєму комп’ютері зашифрований файл плагіна, а потім натисніть кнопку Встановити зараз кнопка:

Можливість встановити новий плагін.

Через деякий час з’явиться повідомлення про те, що плагін встановлено успішно. У цей момент просто натисніть на Активуйте плагін:

Повідомлення про те, що ваша тема встановлена ​​успішно.

Ваш новий плагін тепер готовий до використання! Деякі плагіни можуть потребувати додаткового налаштування після активації – перевірте сторінку, яку ви завантажили, або веб-сайт розробника, щоб отримати додаткові відомості, якщо це необхідно.


Готова наявність тем і плагінів є однією з найбільш переконливих причин використовувати WordPress. Основна платформа сама по собі досить фантастична, але коли ви починаєте включати теми та плагіни, ви раптом отримуєте доступ до майже необмежених варіантів. Незалежно від типу сайту, який ви хочете створити, широкий світ WordPress пропонує інструмент для виконання роботи – швидше за все, простим та доступним способом.

Щоб почати користуватися темами та плагінами WordPress, спершу потрібно перевірити надійний каталог. Деякі чудові варіанти – це сам WordPress.org, ThemeForest і CodeCanyon, і власний веб-сайт. Переконайтеся, що ви знаєте, як вибрати найкращу тему та вибрати правильний плагін для своїх потреб. Тоді ви можете просто дотримуватися наших вказівок, щоб встановити нову тему чи плагін, і все будете готові!

У вас є запитання щодо того, як розпочати роботу з темами та плагінами WordPress? Залиште свої запитання в розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map