Різні способи інтеграції соціальних медіа з WordPress

Ставати занадто залежним від пошукових систем для трафіку ніколи не є хорошою ідеєю – одне оновлення алгоритму може потенційно зменшити кількість потоків трафіку до дрібниць. Зважаючи на це, використання переваг інших джерел трафіку, зокрема соціальних медіа, є важливою складовою забезпечення довгострокового успіху вашого веб-сайту: наявність міцного соціального дотримання та дуже доступного вмісту дозволяє вам орієнтувати свій власний трафік на ваш сайт. Іншими словами, якщо ваш веб-сайт робить Якщо ви відчуєте падіння СЕРП, вплив не буде катастрофічним.


Тепер я готовий зробити ставку, що більшість із вас вже встановили на своєму веб-сайті кнопки спільного використання, правда? Однак це не єдиний спосіб зробити ваш веб-сайт більш соціальним. Сьогодні я хочу представити вам сім плагінів соціальних медіа WordPress. Кожен плагін додає трохи іншу функцію на ваш веб-сайт, допомагаючи реально отримати максимальну користь від соціальних медіа.

Безкоштовні плагіни WordPress для соціальних медіа

Social_Media_Feather

Перо соціальних медіа це безкоштовний плагін кнопок соціального обміну. Плагін дозволяє додавати на свій веб-сайт стильний набір кнопок соціального обміну – ви також можете додавати соціальні медіа слідувати кнопки – які дозволяють відвідувачам ділитися вашим вмістом з друзями на своєму вибраному соціальному каналі.

Плагін підтримує всі основні соціальні мережі: Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, reddit, Pinterest та tumblr. Ви отримуєте чистий сучасний набір кнопок, які можна розміщувати до або після кожної публікації. Ви також можете розмістити наступні кнопки в будь-якому місці вашого сайту, використовуючи виділений віджет.

Незважаючи на сильний акцент на стилі, плагін неймовірно легкий. Перо соціальних медіа взагалі не використовує Javascript, що означає його надшвидке завантаження! Доступно ряд преміум-розширень, включаючи додаткові набори іконок, і прикольний на вигляд відтінки сірого ефект.

Модуль соціальних паперів та шафів Pro Premium WordPress

Social_Share_and_Locker_Pro

Social Share & Locker Pro – це фантастичний плагін “два в одному”, доступний за CodeCanyon за $ 14. За свої гроші ви отримуєте як чудові кнопки спільного доступу до соціальних мереж, так і функції соціальних шаф.

Social_Share_and_Locker_Pro_Screenshot

Плагін підтримує найважливіші 20 каналів соціальних медіа, і кнопки спільного доступу можна розмістити в будь-якому місці сторінки – вгорі, внизу, зліва або справа. Їх можна зафіксувати в абсолютний положення або плавають так, щоб вони відображалися на екрані постійно. Ви також можете розмістити кнопки спільного доступу безпосередньо у своєму вмісті, використовуючи простий короткий код.

Кнопки швидко завантажуються та входять у десять різних скінів. Кожна шкіра виглядає чистою та стильною, і ви можете вибрати між відображенням соціального логотипу та повним ім’ям – ви можете переглянути безліч скінів тут. Ви також можете відображати лічильники біля своїх кнопок.

Найкраще в цьому плагіні – функція додаткової соціальної шафки. Це дозволяє заблокувати преміальний вміст, який відвідувач може переглядати лише після того, як поділиться вмістом у Twitter або Facebook.

NextScripts: Соціальна мережа Авто плакат Безкоштовний плагін WordPress

NextScripts

Ще один вражаючий безкоштовний плагін, the Авто-плакат у соціальній мережі робить саме те, що написано на бляшанці: він надсилає ваш вміст у кожну налаштовану соціальну мережу, як тільки ви натискаєте “опублікувати”.

Ми всі знаємо, що регулярне розміщення статей у соціальних мережах – це чудовий спосіб залучення трафіку на ваш веб-сайт, і цей плагін заощадить вам значну кількість часу: вам більше не доведеться додавати кожну публікацію вручну до кожного соціального каналу, який ви використовуєте . Ви також можете додати більше одного облікового запису для кожної соціальної мережі, що спрощує інтеграцію особистих та ділових акаунтів одночасно.

В даний час плагін підтримує 27 різних соціальних мереж – очевидно, всі основні з них включені до цього списку. Ви також можете налаштувати плагін, щоб додати теги / категорії статті до соціальних публікацій як хештеги, що полегшує пошук вашого вмісту.

Pinterest Автоматичний PIN-код Premium WordPress плагін

Pinterest_Automatic_Pin

Якщо зображення є важливою особливістю вашого веб-сайту, без сумніву, ви вже активні в Pinterest. Доступний за ціною 15 доларів плагін Pinterest Automatic Pin WordPress дозволяє значно покращити, наскільки швидко та ефективно ви можете завантажувати свої зображення. Плагін легко синхронізується з вашим обліковим записом Pinterest, що дозволяє швидко фіксувати необмежену кількість зображень. Він також отримує дошки, за якими ви слідуєте, що може допомогти вам вибрати, де ви хочете розміщувати свої зображення.

Коли ви створюєте публікацію, автоматичний контакт автоматично визначає всі зображення, які потім публікуються безпосередньо на Pinterest, коли публікація опублікована – якщо ви заплануєте публікацію на публікацію на пізнішу дату, ваші зображення будуть закріплені лише тоді, коли публікація з’явиться в реальному часі. Ви також можете зняти вибір зображень, які ви не хочете публікувати. Ви помітите нове метабокс праворуч від текстового редактора, який дозволяє вибрати дошку, щоб закріпити ваші зображення зі спадного списку.

Окрім цього, ви можете повернутися та закріпити зображення з уже опублікованих публікацій. Просто перегляньте наявні публікації, натиснувши на Усі повідомлення на інформаційній панелі WordPress, а потім виберіть новий доступний варіант групової дії: Приклейте їх. Щоб уникнути будь-яких проблем із масовим завантаженням, плагін може розміщувати ваші шпильки, тобто лише одне зображення закріплюється за хвилину.

Модуль SocialFans Respovable Social Counter Premium WordPress

SocialFans

SocialFans – це фантастичний преміальний плагін, який дозволяє додавати на ваш веб-сайт приголомшливо візуально кнопочки соціальних послідовностей, що дозволяє створювати своїх шанувальників, підписників та передплатників. Він підтримує вражаючі 30+ соціальних мереж, і їх можна завантажити за $ 16 з CodeCanyon. Для ваших кнопок можна вибрати декілька різних скінів, серед яких кольорові, світлі, темні та прозорі. Існує також ряд анімаційних переходів та анімації кліків для кожної шкіри.

Скріншот SocialFans

Кнопки реагують на будь-яку область віджетів. Ви можете вибирати між відображенням кнопок у формі списку або у вишуканому, замкненому макеті головоломки. Обидва виглядають чудово. Плагін також пропонує можливість відображати лічильник для ваших соціальних мереж, показуючи або показники за весь час, або кількість підписників за визначений період часу, залежно від ваших уподобань.

Віджети Twitter Безкоштовний плагін WordPress

TwitterWidget

Хоча технічно це не плагін, інтеграція віджету Twitter – чудовий спосіб додати інший соціальний елемент на свій веб-сайт. Віджет Twitter дозволяє додавати пряму стрічку Twitter на бічну панель веб-сайту. Ви можете вибрати для відображення власних публікацій та бесід або будь-яких публікацій із вказаним хештегом (бажано, власним виділеним хештегом). Це чудово для показу відвідувачам того, як ви взаємодієте зі своїми шанувальниками або повідомляєте, що світ соціальних медіа думає про ваш веб-сайт – якщо відгуки позитивні, це справді чудовий соціальний доказ! Відвідувачі можуть легше взаємодіяти з вами, натиснувши посилання у віджеті.

Додавання віджету дуже швидко: просто перейдіть до налаштувань свого акаунта Twitter і виберіть віджет. Звідти ви зможете пограти з налаштуваннями та низкою параметрів налаштування, перш ніж створити код, який потрібно вставити у віджет HTML на вашому сайті WordPress.

Безкоштовний плагін для WordPress CoSchedule

CoSchedule

CoSchedule Це насамперед редакційний календар «все в одному», але також має деякі вражаючі функції соціальних медіа. Ціна послуги – 10 доларів на місяць, але ви можете отримати 14-денну безкоштовну пробну версію.

CoSchedule дозволяє синхронізувати будь-яку кількість облікових записів соціальних медіа у всіх основних мережах. Потім він дозволяє створювати та планувати повідомлення з метабокса, розміщеного безпосередньо під текстовим редактором WordPress – це означає, що ви можете писати свої повідомлення в соціальних мережах як ви ведете блоги. Ви можете запланувати свої публікації щодо часу публікації публікації, наприклад, дві, чотири та шість годин після публікації публікації. Якщо ви зміните дату публікації, пов’язані соціальні публікації автоматично змістяться з нею.

Плагін також створює вражаючий календар перетягування, в якому представлений весь запланований вміст і заплановані соціальні посади. Це дозволяє візуалізувати всі аспекти розкладу вашого блогу, що дозволяє вам бачити, які дні є світлими для вмісту, і це може допомогти вам створити більш послідовний графік публікацій та соціальних публікацій.

Фінальні думки

Зі збільшенням важливості соціальних медіа зростає і кількість соціальних плагінів WordPress. Це може зробити неймовірно складно знайти відповідний плагін для вашого веб-сайту, з усіх різних плагінів на вибір.

Ця стаття має на меті ознайомити вас із низкою різних плагінів соціальних медіа – кожен пропонує різні функції – допомогти вам максимально використати канали соціальних медіа. Ви також можете перевірити наше повідомлення про 20 найкращих плагінів соціальних мереж для WordPress, щоб побачити більше безкоштовних та преміальних варіантів додавання соціальних посилань на ваш сайт.  Якщо ви знаєте про дивовижний плагін соціальних мереж, який не включений до цього списку, повідомте про це у розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map