Редагування веб-сайту WordPress для додання особистого дотику (продовження)

Ви знаєте, що вони кажуть, у вас є лише один шанс скласти (тривале) перше враження. У вас також є близько чотирьох (4) секунд, щоб захопити та утримати увагу вашого потенційного клієнта. Це означає, що у вас є менше чотирьох (4) секунд, щоб створити пам’ять, яка залишиться у вашого клієнта довгий час після того, як вони покинуть ваш веб-сайт.


З загальна кількість веб-сайтів в Інтернеті швидко наближається до 1 (1) мільярда (о, конкуренція), захоплення уваги вашої потенційної особи протягом чотирьох секунд може здатися неможливим подвигом. Не хвилюйтеся, хоча. Це продовження переформування вашого веб-сайту WordPress (для додання особистого дотику) показує вам, як створити привабливий та персоналізований сайт WordPress, який приверне увагу вашої кількості потенційних клієнтів. Ми розбили посаду на дві основні частини:

 1. WordPress Тема (або Технічний) Редизайн – Ми покажемо вам, як додати особистий штрих до вашого сайту за допомогою цільових сторінок, користувацьких заголовків, логотипів, фонів, тем, графіки від руки тощо.
 2. Перероблення веб-контенту WordPress – Ми покажемо вам, як додати особистий зв’язок до вашого веб-контенту, щоб перетворити більше ваших читачів на клієнтів.

Тож, без зайвих прихильників, давайте почнемо з легких речей і візьмемо їх звідти.

WordPress Тема (або Технічний) Редизайн

У цьому розділі ми покажемо вам, як використовувати різні технічні елементи, доступні WordPress, щоб додати особистість та ідентичність на ваш веб-сайт WordPress.

Спеціальні заголовки

Ваша головна частина (заголовок розділу) відіграє величезну роль у першому враженні вашого веб-сайту. Саме заголовок на веб-сайті WordPress знайомить людей з вашим бізнесом, тому ви не можете дозволити собі помилитися. Ваша шевелюра повинна бути справді вражаючою – ще більш вражаючою, ніж решта вашого веб-сайту. З вашим розділом заголовка ви можете зробити так само багато:

 • Не залишайте заголовок виглядати чорним або порожнім. Використовуйте привабливе зображення, щоб підтримати свою справу
 • Ви можете вибрати включення заклику до дії (CTA) у розділі заголовка для підвищення конверсій
 • Ви можете використовувати слайдери та відео у розділі заголовка залежно від теми WordPress для заохочення взаємодії з користувачем

Багато преміальних тем WordPress дозволять вам редагувати розділ заголовка за допомогою простої у користуванні панелі адміністратора. Якщо ваша поточна тема не включає варіанти редагування заголовка, ви можете змінити теми або найняти розробника WordPress, який допоможе вам. Просто переконайтеся, що заголовок ви компенсуєте рештою вашого веб-сайту.

Додавання вашого логотипу

Ваш логотип – це прекрасний спосіб проявити особистість та справжність. Більше того, логотип – це ваша особа в Інтернеті. Люди відносяться до логотипів. Люди навряд чи забувають логотипи. Потрібно створити логотип, який довго залишатиметься у свідомості ваших веб-відвідувачів. Наприклад, якщо ви побачите будь-який із наведених нижче логотипів, у вашій голові негайно згасне лампочка:

особливість-logo-wordpress-website-redesign-wpexplorer

Якщо вам не вистачає навичок, часу або потрібна певна натхнення, щоб створити власний особистий логотип, перегляньте ці параметри дизайну логотипу веб-сайту WordPress.

Графіка від руки

На відміну від цифрової графіки, зображення від руки мають характер.

Через дотик людської недосконалості вони набувають певного напруження, яке важко відтворити цифровим шляхом. Цей особливий штрих привертає увагу і дозволяє людям призупиняти оцінку та обробку вмісту, намальованого вручну, тим більше, що вони можуть оцінити будь-яке старе ідеально ілюстроване зображення. – Сабіна Ідлер

Я не міг би це зробити краще. Дякую Сабіне.

Малюнки від руки приваблюють особистість і допоможуть вашим веб-відвідувачам зв’язатися з вашим веб-сайтом WordPress. Більшість веб-розробників працюють за зображеннями, коли вони хочуть додати зображення до будь-якого свого проекту. Відхиліться від дороги і проїжджайте менш проїжджаючими – створіть від руки зображення для вашого веб-сайту Ось кілька людей, які зробили чудову роботу з малюванням від руки:

Використовуйте цільові сторінки

use-wordpress-landing-pages

Чудовий дизайн продається, і якщо ви ретельно проектуєте свою цільову сторінку, ви можете додати особистого дотику до свого веб-сайту та підвищити конверсії за найкоротший час. Багато власників веб-сайтів WordPress спрямовують увесь свій трафік на сторінку, наповнену блогами. Хоча такий підхід залучає людей, які читають ваш вміст, більша частина вашого трафіку розмежована без розбору. Тепер ви цього не хочете.

Уміло складена цільова сторінка спрямовуватиме ваших клієнтів через ваші лійки продажів. Існує багато способів привернути увагу до публікацій у вашому блозі, як тільки ви отримаєте читача на своєму веб-сайті, але якщо вони (публікації) не є вашими основними продуктами, не надсилайте таким чином весь свій трафік.

Чудовий дизайн цільової сторінки добре поєднується з чудовою історією (про що ми поговоримо у частині другій цієї публікації). Ви можете створити особистий зв’язок легко за допомогою розповіді, особливо якщо ви розповідаєте власні особисті історії. Коли ви розповідаєте історії, ви натрапляєте на людину, на відміну від маркетингової машини, що регенерує повідомлення, сповнені гіперболи. Ось кілька прикладів добре складених цільових сторінок:

Якщо ви хочете створити цільові сторінки для свого сайту WordPress, перегляньте цю дивовижну статтю про те, як створити цільову сторінку.

Динамічні фони та прокрутка Паралакса

додавання-паралакс-прокрутка

Фони можуть допомогти вам додати велику кількість особистості, індивідуальності та стилю на ваш веб-сайт WordPress. Розробка WordPress вже постаріла, це означає, що ви можете створювати всілякі фони, не порушуючи поту. Це те, що я маю на увазі:

 • Ви можете додати статичні фонові зображення через Зовнішній вигляд -> тло
 • Ви можете легко встановити випадкові (або динамічні) фонові зображення за допомогою простого плагіна, наприклад Кращі фони автор Дейв Т. Коулман
 • Ви можете додати різні фони на різні сторінки та публікації WordPress
 • Ви можете легко створити фони паралакса
 • Або просто придбати тему WordPress із вбудованою паралаксами

Оформити інші ресурси:

Прокручування Parallax – це вражаюча техніка веб-дизайну, яку ви можете використовувати для створення ілюзії 3D. Подумайте лише, чого ви можете досягти за допомогою 3D-дизайну з точки зору додавання особистого дотику. За допомогою декількох хитрощів ви точно виділитеся з натовпу.

Перш ніж перейти до зміни тем, я закликаю вас вивчити всі варіанти, наявні у вашій поточній темі, щоб виявити багато того, що ви можете досягти, не змінюючи тему. Однак якщо додавання фонів та використання рад, які ми обговорювали вище, не допомагають, можливо, настав час для повного ремонту, який передбачає зміну всієї теми.

Зміна теми WordPress

get-total-wordpress-тема

Зміна тем – це легка селянська робота. Просто перейдіть до Зовнішній вигляд -> теми і виберіть свою нову тему. Простий як ABC. Однак складною частиною є вибір правильної (або найкращої) теми для вашого веб-сайту WordPress. Тема, яка компліментує ваш бренд та допоможе вам додати особистого дотику до вашого онлайн-бізнесу. Проблема numero uno чи є тисячі і тисячі безкоштовних і преміальних тем WordPress там, що вибір найкращого – це складне завдання. Проблема номер друга. Вибравши тему, ви не знаєте, як її перетворити на щось унікальне. Ось кілька рішень:

 • Купуйте преміальну тему на відміну від завантаження безкоштовної теми. Швидше за все, що мільйон інших людей використовують безкоштовну тему, яку ви просто подивилися. Це відрізняється від преміальних тем (плюс ви отримаєте VIP-лікування та підтримку преміум-класу)
 • Якщо ви не можете ввести код, щоб врятувати своє життя, найміть розробника WordPress, щоб створити потрібний дизайн
 • Створіть власну батьківську тему, якщо у вас є навички та час
 • Створюйте дочірні теми

Обрана вами тема зіграє велику роль в успіху вашого веб-сайту WordPress. Виправдайте очікування ваших перспектив. Якщо у вас є веб-сайт із дизайну, він повинен відчувати себе дизайнерським веб-сайтом. Веб-сайт підручника повинен відчувати себе сайтом підручника тощо. Очікування, очікування. Ви повинні відповідати очікуванням.

Використання дочірніх тем

Відповідно до дитячих тем WordPress: Посібник, що ви повинні знати, “Дочірні теми дуже потужні, що стосується налаштування та розширення”. Тепер вам потрібна велика потужність у налаштуванні та велика розширюваність, якщо ви хочете додати особистого дотику до свого сайту WordPress.

Дитячі теми WordPress дають вам можливість формувати веб-сайт своєї мрії, не пишучи теми з нуля. Це означає, що у вас буде все можливе, щоб додати свою індивідуальність та особистість на ваш сайт WordPress. Більше того, це економить час і гроші. Щоб отримати чудову тему WordPress та навчитися створювати та використовувати дочірні теми WordPress, перегляньте такі ресурси:

 • Разом – чуйна багатоцільова тема WordPress
 • Преміум теми WordPress – WPExplorer
 • 30 Повинні мати теми, схожі на Pinterest, WordPress
 • Теми для дитини WordPress: Посібник із того, що потрібно знати
 • Елегантні теми WordPress
 • Themify – перетягування та тему WordPress
 • Тема “Генезис” WordPress
 • Безкоштовні теми WordPress – WordPress.org

Жити далі…

Тепер, коли ми подбали про технічні аспекти оновлення веб-сайту WordPress, як щодо переходу до другої частини, перепроектування веб-вмісту WordPress.

Перероблення веб-контенту WordPress

Група друзів говорити

Оптимізований дизайн веб-сайту WordPress приверне увагу ваших потенційних клієнтів протягом перших чотирьох (4) секунд, але саме ваш веб-вміст змусить їх захотіти. Ви хочете, щоб ваші потенційні клієнти трималися (як можна довше), якщо ви хочете щось продати. Додавання особистого дотику до вашого веб-контенту – це найкращий спосіб зберегти перспективи на вашому веб-сайті WordPress довше.

Незалежно від того, про що йдеться у вашому веб-сайті WordPress, людям подобається робити справи з іншими людьми. Отже, незалежно від того, чи є ваш бізнес B2B, B2C чи C2C, ви повинні зустрітись як доброзичлива людина (чи команда), яка прагне допомогти. Ваш веб-контент включає кожен вміст вашого веб-сайту, починаючи з статей блогу до сторінок та коментарів серед інших. Отже, як додати особистий штрих до змісту WordPress? Ось сік:

 • Спробуйте якнайбільше зв’язатися зі своїми читачами. Це означає, що ви повинні спершу зрозуміти свою цільову аудиторію. Тоді будьте готові відповісти на їх запитання, відповісти на коментарі – загалом, будьте корисні.
 • Закріпіться як експерт у своїй галузі. Це змусить читачів довіряти вам. Створіть контент, який передає впевненість у своїх вміннях та навичках, не хвастаючись.
 • Розповідайте особисті історії, лише якщо вони сприяють вашій справі. Прив’яжіть до конкретних прикладів ваші особисті історії та закінчіть сильним закликом до дій (CTA)
 • Дайте вашим читачам привід поговорити про вас. Використовуйте халяви, роздачі, конкурси, знижки тощо.
 • Зробіть щось інше. Перевірте, що роблять ваші конкуренти, і побийте їх у власній грі, граючи трохи інакше.
 • Використовуйте відео. Вони швидко встановлюють особистий зв’язок і можуть їм надаватися спільний доступ до YouTube, що дозволяє вам скористатися масовим джерелом трафіку, яким є YouTube
 • При написанні веб-вмісту зосередьтеся спочатку на перевагах, а потім на функціях.
 • Знову ж таки, будьте персональні:

Копіювання – це не формальне, академічне написання; вона продається через написане слово. Навчіться писати в неформальному, “розмовному” стилі, який сподобається читачам. – Фернандо Флорес

Зберігайте свою мову особистою, доброзичливою та (для більшості ринків) неформальною. Звучить, як людина, а не пітчер. – Соня Сімоне

Висновок

Додавання особистого дотику до вашого веб-сайту WordPress – це все, що стосується вилиття вашої особистості та особистості на ваш веб-сайт. Ви не можете додати особистого дотику до свого технічного дизайну та забути додати певного особистого дотику до вашого веб-вмісту WordPress; вони повинні йти рука об руку, щоб дати вам бажані результати.

За допомогою цих порад у вас є достатньо соку, щоб додати особистого дотику до вашого веб-сайту WordPress. Тепер продовжуйте розробляти свою ідентифікацію в Інтернеті. Привіт Вашим успіхам!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map