Простий план для збільшення залучення до вашого блогу WordPress

Пересічний блогер, як правило, одержимий трафіком, а точніше, отримуючи більше від нього. Кількість – це ключ, правда? Можливо, але я часто вважаю за краще стріляти за низько висячими фруктами, покращуючи якість трафіку на мої сайти. Це можна зробити двома способами:


 1. Залучайте більш релевантний трафік (тобто людей, які мають більше шансів на участь у вашому вмісті)
 2. Робіть кращу роботу з “продажу” свого блогу новим відвідувачам

У цій публікації я хочу зосередитись на другому методі двох, краса якого полягає в тому, що вам не доведеться працювати, щоб залучити більше трафіку – вам просто потрібно оптимізувати те, що у вас вже є. У світі, який одержимий кількістю, концепція вдосконалення того, що у вас вже є, часто дивно не оцінюється.

Нещодавно я розповідав, як створити посилання на своєму блозі WordPress для посилення залучення (тобто ймовірність того, що будь-який відвідувач залишиться навколо), і в цій публікації я, по суті, збираюся зробити цю стратегію ще на крок, пропонуючи вам креслення, з яким ви можете збільшити “клейкість” вашого блогу. Це має безпосередньо сприятливо впливати на ваші тарифи на підписку і значення для відвідувача (якщо ваш блог монетизовано).

Давайте розпочнемо!

Розділи вашого сайту, які збільшують залучення

План складається з чотирьох розділів, з яких складається більшість блогів WordPress:

 1. Заголовок та панель навігації
 2. Зміст
 3. Бічна панель
 4. Футер |

Кожен розділ має свою роль у плані того, щоб утримати відвідувача на вашому веб-сайті або перетворити його на абонента чи покупця, і я поясню, як слід оптимізувати кожен для максимального корисного впливу.

Перший крок – прочитати мою попередню публікацію про створення посилань та переконатися, що ваш сайт належним чином налаштований для максимального збереження читача. Простіше кажучи, жодне посилання не повинно відволікати людей від сторінки, яку вони читають (незалежно від того, посилання, на яке вони натискають, є внутрішнім чи зовнішнім), якщо ви не можете бути впевнені, що вони роблять із цією сторінкою.

З урахуванням сказаного, давайте поламаємо далі!

1. Заголовок та панель навігації

Перше питання, яке вам потрібно буде задати, це: “Чи проходить мій сайт тест на видалення заголовка?” Цей тест (люб’язно надано Дерек Гальперн) просто – просто уявіть, що заголовок та мітку в рядку видалено з вашої домашньої сторінки та запитайте себе, чи зможе новий відвідувач все-таки зрозуміти, про що йдеться на вашому веб-сайті..

Якщо відповідь ні, то, ймовірно, слід спробувати зробити це більш очевидним. Поки це очевидно ви, Новим відвідувачам зазвичай потрібно, щоб повідомлення проштурхнулося додому. Один з найкращих способів зробити це – мати вікно функцій – безпосередньо під заголовком та навігацією, або в самому верху вікна вмісту. Ось чудовий приклад вибору функціональних можливостей смарт-пасивного доходу:

Знімок екрана домашньої сторінки смарт-пасивного доходу.

Хоча власне поле функцій насправді не пояснює, про що йдеться на сайті, воно дає пряме посилання на повне пояснення. Він виділяється на сторінці і одразу заохочує нових відвідувачів копати далі на сайті.

Я рекомендую, щоб усі блоги мали вікно функцій – як те, що вище (вбудоване в основне поле вмісту), так і повна ширина версії, як ця у програмі Social Triggers:

Скріншот домашньої сторінки соціальних тригерів.

Щойно ви зрозуміли, як ви будете реалізовувати функціональне поле на своєму сайті, слід звернути свою увагу на навігаційну панель. Взагалі кажучи, ваші посилання мають бути обмежені не більше ніж наступним:

 • Головна
 • Про
 • Починай тут
 • Контактна інформація
 • Підпишіться на сторінку сплеску (якщо потрібно)
 • Сторінка продукту (якщо потрібно)
 • Найміть мене (якщо потрібно)

Очевидно, що ваш пробіг може відрізнятися, але переважаючий принцип полягає в тому, що посилання на панелі навігації повинні вказувати або на сторінки з високим трафіком, які допомагають людям краще пізнати ваш сайт, або перетворити їх на абонента чи клієнта. Все інше зайве і швидше зменшить залучення, ніж сприятливо вплине.

2. Зміст

Якщо мова йде про будь-яку конкретну сторінку або публікацію на вашому сайті, ви повинні зосередитись на тому, що ви можете зробити, щоб відвідувач займався. Я рекомендую зробити це, переповнюючи їх варіантами вмісту (але хорошим способом). У ідеальному світі ваш відвідувач не може допомогти, але відкрити кілька вкладок, коли він переглядає ваш вміст і натискає на пов’язані посилання та пов’язаний вміст..

Ключовим фактором для створення цього ефекту є достатня кількість вмісту на вашому сайті та регулярне посилання між публікаціями та сторінками. Однак життєво важливо, щоб кожне посилання було релевантним, інакше ви ризикуєте роздратувати відвідувача. Якщо фокус вашого блогу є відносно обмеженим (і повинен бути), і ви постійно створюєте контент, у вас не повинно виникнути проблем зі створенням безлічі контекстуальних посилань у ваших нових публікаціях блогу.

Але вам не слід просто зупинятися на взаємозв’язку. Мені також подобається надати відповідний вміст у нижній частині кожного допису (використовуючи відмінний Ще один плагін для пов’язаних повідомлень (YARPP)) разом із пов’язаними тегами.

Ще один пов’язаний логотип плагіна.

YARPP є основою більшості WordPress сайтів, над якими я працюю.

Нарешті, кожна публікація повинна закінчуватися закликом до дії (CTA), який дає відвідувачу можливість підписатися або стати клієнтом. Не помиляйтесь, вважаючи, що відвідувачі завжди помітять CTA у вашій бічній панелі чи в іншому місці – внизу публікації – це чудове місце для привернення їхньої уваги. Зрештою, якщо вони прочитали до кінця публікації, вони, ймовірно, мають гарний розум, щоб вжити заходів.

3. Бічна панель

Скріншот залишення роботи за бічною панеллю.

Бічна панель мого блогу.

Бічна панель – це, мабуть, найбільш зловживаний розділ більшості блогів WordPress. Це жахливо перенаселене величезною кількістю віджетів з низьким впливом, які мало пропонують користувачеві та ще менше сприяють основній меті вашої мети (тобто залучити абонентів та / або клієнтів).

Ключ до ефективності верхньої бічної панелі полягає в тому, щоб вона була максимально рідко заселеною. Простіше кажучи, чим менше вибір має відвідувач, тим більше шансів, що вони зроблять правильно (тобто заповнити CTA). Однак ви також хочете переконатися, що бічна панель пропонує можливість відвідувачам дізнатися більше про ваш блог та вивчити далі. Зважаючи на це, я рекомендую вам включити комбінацію наступних віджетів (перелічених у не конкретному порядку):

 • Підписка
 • Посилання на товар (в ідеалі графічний)
 • Посилання на сторінку (-и) грошей (тобто ті сторінки, які приносять найбільш прямий дохід)
 • Список категорій / тегів або посилання на сторінки ресурсів
 • Кнопки соціальних медіа
 • Вікно пошуку
 • Міні-біо бокс

Ліворуч від цього розділу ви побачите скріншот бічної панелі в моєму блозі, який містить усі перераховані вище елементи. Кожен пропонує користувачеві можливість додатково вивчити блог, передплатити або придбати. Всі ці дії приносять вам користь.

4. Футер

Якщо чесно, я включаю колонтитул більше, тому що це елемент веб-сайту, який ви не можете ігнорувати, на відміну від потенційного розриву залучення та потенціалу конверсії. Справа в тому, що більшість людей не приділять великої уваги вашому колонтитулу, і він має обмежений потенціал.

Багато колонтитулів обмежуються просто сповіщенням про авторські права і якщо чесно, я не бачу в цьому жодної проблеми. Якщо ви хочете додати трохи більше oomph на свій сайт, тоді ви можете заповнити колонтитул комбінацією вищезгаданих віджетів і навіть більше.

Нижній колонтитул WPExplorer – це насправді хороший приклад того, що ви можете зробити із колонтитулом – якщо відвідувач робить дістатися до самої основи сторінки, тоді це надає їм приємну можливість перейти на інший розділ сайту:

Скріншот нижнього колонтитула WPExplorer.

Нижній колонтитул повинен бути вашим останнім пріоритетом, але якщо у вас є час, ви можете розглянути можливість заповнення його деякими віджетами, що збільшують залучення.

Збільшення підсумків взаємодії з блогами

Вище я включив безліч поважних порад, але найголовніше – зрозуміти основні міркування моєї поради – щоб користувачеві завжди було надано безліч контекстуально релевантних можливостей для подальшого вивчення сайту або підписки. Це головне – якщо ви пам’ятаєте, що навряд чи ви підете не так, навіть якщо ви скористаєтесь іншим підходом до того, який я рекомендував.

Зважаючи на це, я хотів би знати, які стратегії ви використовуєте для максимального залучення та конверсій у своєму блозі. Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map