Прості способи покращити ваш WordPress блог безкоштовно

Зміст важливий (ніхто з вами там не буде сперечатися), але важливий також вигляд і функція вашого блогу. Кожен веб-сайт або блог потребує TLC знову і знову, але щастить вам, це не повинно бути важким. Існує маса способів поліпшити дизайн вашого блогу безкоштовно (або близько до нього).


Багато блогерів та менеджерів веб-сайтів можуть подумати, що вам потрібно бути професійним веб-розробником чи дизайнером, щоб оновити вигляд вашого сайту. Це не могло бути далі від істини! Надання веб-сайту міні-перетворення може бути швидким, простим, веселим та безкоштовним – ми покажемо, як це зробити.

1. Приберіть свої меню та віджети

Більш конкретно, виберіть своє навігаційне меню, бічну панель та нижній колонтитул. Легко забути оновлювати посилання або віджети, коли проходить час (я маю на увазі, що це вже сезон сезону «Гарбузова спеція»).

Подумайте довго, що ви маєте на увазі, що ви маєте на увазі у цих сферах. Додайте важливі посилання та видаліть із меню невідповідні. Потім очистіть бічну панель і колонтитул, щоб продемонструвати важливу інформацію, як-от останні чи популярні публікації, віджет розсилки новин, можливо, ваш Instagram-канал чи навіть простий розділ (що має сенс для вашого веб-сайту).

2. Оновіть старий вміст

Створення та оновлення вмісту

Не дозволяйте вашому корисному вмісту застаріти. Іноді для чудових публікацій потрібно лише декілька налаштувань, щоб залишатися актуальними. В Інституті контент-маркетингу є чудова стаття про як оживити вміст шапки. Повертаючись, щоб додати іншу точку зору, включити кілька корисних посилань або задати читачам питання – все це чудові способи додати цінність старим публікаціям. Плюс це чудово для SEO – пошукові системи люблять бачити, що ви освіжуєте вміст.

Аналогічно, цілком можливо, що дизайн вашого блогу змінився в якийсь момент, або, можливо, ви хочете змінити естетичне зараз. Переконайтесь, що ваші зображення мають сенс з вашої поточної присутності в Інтернеті. Це може включати завантаження логотипу, готового до сітківки, додавання нових обраних зображень до старих публікацій або використання нових фотографій персоналу замість тих, які ви зробили 5 років тому.

3. Зафіксуйте свій SEO

SEO визначає, чи і де ви з’являєтесь в результатах пошуку. Це означає, що це надзвичайно важливо, і ви дійсно повинні часто перевіряти це. Незважаючи на цей факт, ми особисто стикалися з дивовижною кількістю блогерів, які нехтують своїм SEO, але не дозволяйте собі бути одним із них!

Плагін Yoast SEO

Спочатку у вас повинен бути хороший плагін SEO, якщо ви ще цього не зробили. Ми використовуємо та рекомендуємо Yoast SEO. У ньому є все необхідне для управління вашим SEO-сайтом на сайті, включаючи мапи сайту, назви, сухарі та інше.

Перервана перевірка посилань

Ще один ключовий аспект SEO – це виправлення зламаних посилань. Пошуковим системам це не подобається, коли ви намагаєтеся зв’язати сторінки, які не існують. Найпростіший спосіб перевірити наявність несправних посилань на своєму веб-сайті за допомогою інструменту.

Перервана перевірка посилань добре працює для невеликих сайтів (але важливо зауважити, що цей плагін заборонений деякими спільними планами хостингу, оскільки він використовує багато ресурсів). Ми особисто користуємось безкоштовною Цілісність для Mac додаток для запуску періодичних перевірок на наявність помилок на власних сайтах.

4. Пришвидшити справи

Жоден з ваших відвідувачів не хоче чекати 60 секунд для завантаження вашого веб-сайту. Вони навіть не хочуть чекати 10 секунд. Ми живемо у світі “дай мені це зараз”, тому важливо підтримувати ваш веб-сайт швидко.

Є кілька простих способів допомогти пришвидшити ваш веб-сайт, не витрачаючи зайвих грошей на кращий хостинг або послугу CDN (хоча якщо у вас є кілька запасних доларів щомісяця, це дійсно буде найкращим варіантом).

Видаліть непотрібні плагіни

Перш ніж встановлювати нові плагіни, опишіть ті, які ви вже встановили. Не використовуєте цей додаток для створення рахунків-фактур PDF для WooCommerce PDF? Деактивуйте та видаліть його. Використовуєте новий плагін SEO, але все-таки встановили свій старий? Видаліть його.

Аналогічно дивіться на плагіни для повторюваних функцій. Вам справді потрібні два плагіни-повзунки? Ви, мабуть, ні. Виберіть собі улюбленого та позбудьтесь іншого.

Встановіть плагін кешування

W3 Загальний кеш

Якщо ви ще не використовуєте кешування, ви повинні бути. Деякі хостингові компанії включають вбудований кешування (наприклад, WP Engine), тому ви, можливо, вже увімкнули кешування і навіть не знаєте цього.

Додавання кешування на ваш веб-сайт легко завдяки безкоштовним плагінам, наш улюблений W3 Total Cache. Ви можете прочитати наш повний посібник з налаштування W3 Total Cache для отримання детальних інструкцій, але в основному ви просто встановите плагін, налаштуєте кілька налаштувань і натисніть кнопку “Зберегти”.

Встановіть плагін-плагін

Плагін для оптимізації зображень WP Smush

Окрім обслуговування своїх сторінок та публікацій із кешуванням, ви можете додатково прискорити веб-сайт, оптимізуючи свої зображення. Один із способів зробити це – за допомогою такої послуги, як TinyPNG або подібне додаток ImageOptim (для Mac) для створення оптимізованих зображень, перш ніж додавати їх до своїх публікацій чи сторінок.

Але що робити, якщо ви хочете повернутися назад та оптимізувати зображення, які вже є у вашій медіатеці? Або оптимізуйте зображення під час руху, завантажуючи їх на свій веб-сайт? Спробуйте WP Smush від WPMU DEV. Цей безкоштовний плагін дає вам змогу зменшити розмір файлу, не приносячи шкоди якості для всіх ваших зображень.

5. Перегляньте свою тему

Ми повинні говорити про те, як поліпшити дизайн вашого блогу, і самий буквальний спосіб зробити це – змінити дизайн. Для WordPress дизайн вашого веб-сайту визначається вашою темою, тому, можливо, саме час шукати новий.

Спробуйте нову безкоштовну тему WordPress

Сьогодні Блог та журнал Безкоштовна тема WordPress

Безкоштовні теми – це відмінний спосіб оновити зовнішній вигляд вашого веб-сайту для, ну, безкоштовно. WordPress.org У їх сховищі є безліч безкоштовних тем, і у нас у WPExplorer також є безліч безкоштовних тем WordPress. Але незалежно від того, де ви отримаєте свою нову тему від пам’яті, спершу потрібно зробити резервну копію свого WordPress сайту, перш ніж вносити будь-які зміни (на всякий випадок).

Налаштуйте свою поточну тему

total-customizer

Якщо ваша поточна тема WordPress вже включає параметри стилізації в програмі WordPress Customizer, то вам може не знадобитися зміна теми взагалі. Наприклад, наша загальна тема WordPress включає в себе безліч варіантів стилізації елементів заголовка, шрифтів, архівних сторінок, записів публікацій, елементів колонтитулу та макета та багато іншого. Просто скористайтеся полями, кольором та перемикачами, а потім натисніть кнопку “Зберегти”. Легкий, як пиріг.

SiteOrigin CSS

Але якщо ви любите свою тему, і вона не має багатьох варіантів стилізації, ви все одно маєте можливість встановити плагін редактора CSS в реальному часі. Ці плагіни, як правило, працюють із інтерфейсом точки та клацання, що надає вам параметри зміни кольорів, шрифтів, прокладок та інших елементів сторінки.

SiteOrigin пропонує напрочуд дивовижний безкоштовний варіант. Але якщо ви не проти витратити кілька доларів, наш улюблений – CSS Hero. Це простий у використанні, повний потужних варіантів, і це досить красиво.

6. Додайте функції для своїх читачів

Остання порада щодо покращення вашого веб-сайту WordPress – це вжити заходів для покращення вашої читацької зацікавленості. Тому що саме ваші читачі – це ті, для кого ви створили свій веб-сайт.

Покращуйте свої коментарі

Плагін Jetpack WordPress

Один із найпростіших способів залучити читачів si шляхом вдосконалення системи коментування. Коментарі WordPress за замовчуванням працюють добре, але вони залишають небагато бажати. Якщо ви вже використовуєте JetPack для WordPress (такий, як кухонна мийка плагінів), то вам пощастить. Якщо ви включите Коментарі JetPack Ваші читачі можуть залишати коментарі, використовуючи свої облікові записи в соціальних мережах, а також отримувати сповіщення електронною поштою.

Disqus

Ще один чудовий варіант Disqus. За допомогою цього безкоштовного плагіна ви можете додати популярну систему коментування Disqus на свій сайт WordPress. Таким чином читачі можуть коментувати свій соціальний профіль або обліковий запис Disqus, а також рекомендувати та ділитися вашою публікацією з іншими учасниками Disqus.

Додайте реєстрацію на розсилку

Плагін MailChimp для WordPress

Якщо у вас немає інформаційного бюлетеня, ви повинні отримати його. Це один з найкращих способів підтримувати зв’язок зі своїми постійними читачами. MailChimp – це те, що ми використовуємо, і це безкоштовно для списків до 2000 підписників. Крім того, є багато простих плагінів для оптимізації форми реєстрації.

Нам подобається Плагін MailChimp для WordPress що дозволяє легко додати інформаційний бюлетень на бічну панель, а також підписатися на форму подання коментарів. Вони також пропонують Плагін TopChimp Top Bar розширення, щоб додати попередження у верхню частину вашого веб-сайту з проханням читачів підписатися.

Іди застосуй те, що ти дізнався

Тепер іди повеселитися! Удосконалення дизайну вашого веб-сайту та оптимізація вашого веб-сайту не повинні бути важкими або дорогими – існує безліч способів оптимізувати свій веб-сайт за мінімальною витратою..

Тому заходьте на свій сайт WordPress (прямо зараз!) Та починайте прибирати меню, оновлювати старий вміст, виправляти свій SEO, пришвидшувати свої сторінки, освіжувати тему та вдосконалювати методи залучення читачів. Я знаю, ти можеш це зробити! ��

Чи є у вас інші бюджетні поради щодо вдосконалення вашого блогу WordPress? Або ідеї для оновлення дизайну веб-сайту безкоштовно? Не соромтеся ділитися з нами в коментарях!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map