Прості рішення для створення бази знань WordPress

Прості рішення для створення бази знань WordPress

Комплексна база знань може зробити багато для покращення вашого бізнесу як внутрішньо, так і як життєво важливої ​​частини ваших зусиль із обслуговування клієнтів. Однак, якщо ви думаєте над тим, як додати його на свій веб-сайт, ви можете виявити себе трохи переповненим перспективою.


Завдяки безлічі переваг, які надає база знань, існує безліч рішень, які можуть вам допомогти. Ці інструменти дозволяють створити широке та організоване джерело інформації для вашого бізнесу (а може бути, і всієї вашої галузі). Плюс до того, що найкращі швидко приберуть вас до роботи.

У цій статті ми поговоримо про те, чому база знань може бути важливою для вашого сайту WordPress. Тоді ми розкриємо наші улюблені рішення та обговоримо, що кожен робить найкраще. Давайте розпочнемо!

Чому база знань є цінним доповненням до вашого сайту

База знань HubSpot

The База знань HubSpot включає поширені запитання, посібники користувача, документацію на товар тощо.

База знань – це ресурс, який надає відвідувачам вашого веб-сайту, клієнтам та клієнтам інформацію про ваш бізнес та пропозиції. Напевно, ви знайомі з кількома популярними форматами, які використовуються як бази знань, наприклад, поширені запитання та вікі.

Якщо ви ведете бізнес, підтримка всебічної бази знань – це відмінний спосіб надати клієнтам необхідну інформацію та підтримку. Однак цей інструмент пропонує багато інших переваг для вас та вашої аудиторії, незалежно від типу веб-сайту, який ви ведете. Наприклад, база знань:

 • Знижує витрати на підтримку та економить ваш час. Маючи більше інформації на своєму веб-сайті (для клієнтів, службовців чи членів спільноти), ви витратите менше часу на пошук дзвінків із підтримки та електронних листів.
 • Надає постійну підтримку відвідувачам. Ваша аудиторія може постійно повертатися до вашої бази знань, коли виникає потреба.
 • Представляє вас як орган професійної галузі. Чим більше інформації ви зможете надати, тим більш обізнаними ви будете з’являтися серед працівників вашої галузі.
 • Допомагає вищими рейтингами в пошукових системах. Відповідаючи на галузеві запитання на своєму веб-сайті, ви можете покращити свій рейтинг завдяки всьому цьому цінному контенту.

Бази знань можуть слугувати корисним ресурсом для ваших клієнтів, читачів блогів або будь-якої аудиторії, яку ви обслуговуєте. Крім того, вони можуть бути зручним способом внутрішнього обміну інформацією з членами команди та партнерами. Незалежно від того, чи цікавить ви створення зовнішньої чи внутрішньої бази знань (або обох!), Давайте вивчимо кілька рішень, які полегшать роботу.

Тепер, коли ви краще розумієте цінність бази знань, давайте розглянемо п’ять простих, але потужних рішень, які ви можете почати використовувати на своєму сайті WordPress прямо зараз.

1. База знань WP (безкоштовно)

Плагін бази знань WP

WP Knowledgebase – це простий у користуванні плагін, який надає вам функціональність, гнучкість та персоналізацію. Якщо ви шукаєте традиційний тип рішення, база знань WP – це ваша відповідь!

Що стосується простоти, то цей плагін – відмінний вибір. Він пропонує набагато зручніше – включаючи текст прогнозування та інтегровані сухарі – зробити вашу базу знань легкою у створенні та використанні. Крім того, ви можете налаштувати його презентацію, включити (або відключити) коментарі користувачів і навіть використовувати конструктор перетягування для простої організації статей.

Мабуть, одна з найкращих речей щодо цього плагіна – це 100% безкоштовний, тому ви можете встановити його на своєму сайті WordPress і почати користуватися ним негайно.

2. KnowAll

Тема WordPress KnowAll

KnowAll – це преміальна тема бази знань, розроблена компанією HeroThemes, і відрізняється чистим і згуртованим виглядом. Ця тема є прекрасним вибором для тих, хто шукає всебічне рішення бази знань для свого веб-сайту чи магазину електронної комерції.

За допомогою KnowAll ви можете перетворити свій веб-сайт у потужну базу знань, яка надає пропоновані статті, відповіді на часто задані питання та відповідні пропозиції щодо вмісту. Також є гнучка функція пошуку, яка спрощує відвідувачів знайти те, що їм потрібно. Крім того, ви навіть можете відстежувати, наскільки корисні ваші статті, за допомогою аналітики та відгуків про статті.

Вартість цієї теми “все в одному” становить 149 доларів, що включає рік оновлення та підтримку преміум класу. KnowAll також включає власні HeroThemes Героїчна база знань плагін, для більш широкого функціоналу.

3. Yada Wiki (безкоштовно)

Плагін Yada Wiki WordPress

Як випливає з назви, Yada Wiki – плагін у вікі-стилі, який дозволяє створити базу знань, наповнену взаємопов’язаними посиланнями та повнорозмірними статтями. Як тільки цей ресурс буде створений, ви зможете легко направити своїх клієнтів і клієнтів на нього, щоб отримати відповіді на всі їх запитання.

Більше того, Yada Wiki надає вам майже всі інструменти, які знадобляться, щоб створити всебічну базу знань, яка користувачам легко орієнтуватися. Ви можете додавати публікації у вікі та зберігати їх в окремому розділі вашого веб-сайту або використовувати макет вікі на всьому веб-сайті.

Найкраще, що Yada Wiki абсолютно безкоштовний у використанні. Немає преміальних додатків чи розширень, що ще більше підсилює простоту цього плагіна.

4. Остаточний FAQ (Freemium)

Плагін Ultimate FAQ WordPress

Ultimate FAQ – це плагін із запитаннями та відповідями, який має на меті полегшити відвідувачам веб-сайту детальну інформацію про ваш вміст, продукти та інші пропозиції..

З різноманітними параметрами стилізації та коротким кодом, який дозволяє додавати поширені запитання майже будь-де на вашому веб-сайті, немає обмежень у тому, що ви можете досягти цим плагіном. Насправді, Ultimate FAQ навіть інтегрується з WooCommerce, тому ви можете додавати поширені запитання безпосередньо на сторінки продуктів!

Базовий плагін, запропонований через каталог плагінів WordPress, безкоштовний. Однак а премія оновлення забезпечує додаткові параметри стилізації, надані користувачем поширені запитання та багато іншого на шляху функціональності.

5. Плоска база ($ 49)

Тема плоскої бази WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Flatbase – ще одна тема знань WordPress, яка дозволяє перетворити веб-сайт у джерело інформації для відвідувачів та клієнтів.

Поряд із можливістю створення всеосяжної бази знань, Flatbase також допомагає вам включити FAQ на свій веб-сайт. Крім того, ви можете додати форум підтримки спільноти завдяки сумісності теми із плагіном bbPress. Ці функції, орієнтовані на громаду, роблять це надійним вибором для власників веб-сайтів із чіткими перевагами.

Ліцензія на єдиний веб-сайт становить $ 49, і це включає майбутні оновлення та шість місяців підтримки. Щоб продовжити підтримку до одного року, ви можете заплатити додаткову плату.

6. HelpieWP

Helpie - плагін бази знань WordPress | Wiki

HelpieWP – це ваш плагін, якщо вам потрібно зберігати, впорядковувати та вивчати максимум з вашої системи знань. Плагін відмінно підходить для:

 • Веб-сайти, які потребують документації
 • Веб-сайти WooCommerce
 • Веб-сайти з клієнтами / членами та
 • Для створення вікі-сайтів

Якщо ви будуєте серйозну базу знань, то пошук є найважливішим інструментом для вашої бази знань. Потужний пошук дозволяє користувачам легко знайти найрелевантнішу інформацію з величезного сховища знань. Ось чому с HelpieWP, розробники створили абсолютно новий інструмент пошуку, щоб включити всі якості, які роблять пошук потужним та простим у використанні:

 • Пріоритетність вмісту та зважування
 • Часткове збіг ключових слів
 • Швидкість пошуку в реальному часі

HelpieWP дозволяє створити потужну базу знань з динамічними статистиками для користувачів. Це допомагає зменшити квитки на підтримку клієнтів, визначити проблемні місця в документації та покращити індекс щастя користувачів.

Ви можете використовувати функції редагування фронтенду, включаючи обмеження можливості редагування інтерфейсу певними ролями користувачів (скажімо, авторами, редакторами та адміністраторами) та використовувати HelpieWP як повноцінну систему вікі. Існує незліченна кількість способів використання цієї функції для покращення роботи користувачів.

Функція автоматичного змісту створює посилання на навігаційній сторінці на заголовки, які ви використовуєте у своїй статті. Це неймовірно корисно, якщо у вас є довгий вміст, який потрібно правильно організувати та легко пересувати.

HelpieWP працює з усіма основними темами та плагінами. Так, навіть ті розробники сторінок. І найголовніше знати, що команда HelpieWP надає преміальну підтримку всім своїм користувачам.

7. МінерваКБ

База знань MinervaKB для WordPress

Інформація та DownloadView Демо

MinervaKB – це плагін бази знань WordPress, який дійсно може полегшити ваше життя. Від пошуку в режимі реального часу до відгуків про статті, він має всі функції, які допоможуть вашим клієнтам швидко вирішити свої проблеми. Скорочення часу та грошей, які ви витрачаєте на підтримку своїх клієнтів. І якщо ви серйозно ставитесь до покращення бази знань щодня, допоможе інформаційна панель аналітики, відгуки про статті та оцінки. Він навіть інтегрується з Google Analytics, що дозволяє використовувати улюблені інструменти для перевірки стану кб.

Ще один великий плюс – використання плагіна проти теми дозволяє використовувати його в межах вашого основного домену сайту. Це, однак, постає перед проблемою. Плагіну потрібно ідеально інтегруватися з будь-якою темою, як за дизайном, так і за функціоналом. MinervaKB вирішує це, пропонуючи кілька заздалегідь заданих проектів пошуку плюс багато гнучких варіантів. Поєднайте це з короткими кодами для елементів та простим у користуванні конструктором сторінок – ви готові до роботи!

Хоча MinervaKB пропонує безліч преміальних функцій, пропонованих рішеннями служби технічної допомоги SaaS, без щомісячної плати. Також ціна цілком доступна за кількістю доступних варіантів. А оскільки він побудований поверх WordPress, ви отримуєте найкраще рішення для редагування вмісту з коробки, яке використовують мільйони у всьому світі.

8. Героїчні запитання

Героїчне управління питаннями

Heroic FAQs – це плагін WordPress, який дозволяє додавати розділ FAQ на свій веб-сайт. Він містить безліч функцій, завдяки яким керування поширеними запитаннями на вашому сайті стає швидким та простим. Інструмент поширених запитань використовує інтерфейс перетягування та перетягування для безперебійного налаштування. Інноваційний конструктор поширених запитань – це новий спосіб управління часто заданими питаннями, що дозволяє створювати, керувати та редагувати кілька запитань і відповідей лише з одного екрана. У комплекті є 5 попередньо налаштованих стилів та необмежений потенціал налаштування, який відповідає будь-якому вигляду веб-сайту чи брендингу. Цей плагін допомагає скоротити витрачений час на відповіді на поширені запитання клієнтів, одночасно збільшуючи довіру до вашої послуги та покращуючи відкритість вашого веб-сайту. Це дасть вам більше часу для зосередження уваги на вашому бізнесі.

Для власників бізнесу героїчні поширені запитання можуть допомогти підвищити задоволеність клієнтів та елегантно передавати відповіді на поширені запитання. Плагін пропонує ряд варіантів подання поширених запитань, включаючи вибір піктограм та необмежену кількість кольорів. Поширені запитання можуть бути згруповані та відображені в декількох місцях на вашому сайті, зменшуючи необхідність редагувати багато вмісту, коли ви хочете оновити чи змінити поширені запитання.

Збережений лише один квиток на продаж чи підтримку, героїчні поширені запитання можуть окупитися. Якщо ви не абсолютно впевнені, HeroThemes пропонує 30-денну гарантію повернення грошей на всі покупки. Всі наші клієнти Heroic користуються нашою спеціальною командою підтримки, яка пропонує дружню підтримку один на один, коли вам це потрібно. Героїчні поширені запитання доступні за трьома ціновими точками залежно від кількості сайтів та рівня необхідної підтримки.


Додавання бази знань на ваш веб-сайт може виявитися корисним для вашого бізнесу. Ділячись своїми знаннями зі своїми клієнтами та партнерами, ви можете зарекомендувати себе як авторитет та джерело інформації, що відкривається.

У цій публікації ми обговорили значення, яке база знань може надати багатьом типам сайтів. Ми також виділили кілька найкращих рішень бази знань та їх ключові особливості. Яке з цих рішень вас найбільше цікавить і чому? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map